Bahçeşehir evden eve nakliyat İstanbul bahçeşehir nakliyat taşıma nakliye depolama firması

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat firması ucuz fiyatlarla uzman ekibiyle sigorta garantili asansörlü taşıma hizmeti vermektedir. Profesyonel Bahçeşehir Nakliyat şirketimiz İstanbul’da bütün semtlerde hizmetinizdedir. Evden Eve Nakliyat ekibimiz ile her türlü nakliye ve taşıma işlemlerini alanında uzman personellerimiz ile birlikte başarıyla gerçekleştiriliyoruz.

Bahçeşehir evden eve nakliyat İstanbul bahçeşehir nakliyat taşıma nakliye depolama firması
Bahçeşehir evden eve nakliyat İstanbul bahçeşehir nakliyat taşıma nakliye depolama firması

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat Firması

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat düşük ücret avantajı, kaliteli işçilik ve malzeme, uzman ekip ve ekipmanlarla sözleşmeli güvenli taşıma hizmeti vermekteyiz. Alanında uzman personel kadromuz ile taşınan eşyalarınız ile sizlere güvenli taşıma hizmeti vermekten onur duyarız. Taşımacılık ve Nakliyat alanında bir çok çalışmaya imza atan firmamız sektörel yenilikleri ve ilerlemeyi yakından takip etmektedir.

 

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat - bahçeşehir evden eve nakliyat taşımacılık

Bahçeşehir nakliyat firmaları ve nakliye olarak sektörel alanda açık kasa nakliyat araçları ve kapalı kasa nakliyat araçları ile  başta İstanbul Kadıköy olmak üzere bütün bölgelere hizmet vermektedir. Evinizi taşınmak için karar vermeden önce Kozcuoğlu Kadıköy Evden Eve Nakliyat firmamıza danışınız. Firmamızdan  expertiz hizmeti talep ediniz, ekspertiz hizmeti ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bizimle irtibat kurarak evden eve nakliyat taşınma planınızı  profesyonel olarak hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. Bahçeşehir Nakliyat fiyatları hakkında bilgi alabilir Sigortalı Nakliyat talebinde bulunabilirsiniz.

 

Bahçeşehir Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Bahçeşehir Asansörlü evden eve nakliyat aracımız ile yüksek katlı yapılarda taşınmayı kolaylaştırıyoruz. 40 Metreye kadar çıkabilen Asansörlü evden eve nakliyat aracımız ile artık site ve rezidanslarda taşınmak çok kolay. 25 kata kadar çıkabilen nakliye hizmetimiz ile günler süren taşınma işlemleri birkaç saat içerisinde bitirilmektedir.

Asansörlü evden eve nakliyat İstanbul Asansörlü Nakliyat taşımacılık Şirketi

Bahçeşehir Sigortalı Evden Eve Taşıma

Bahçeşehir Sigortalı evden eve taşıma hizmetimizi yazılı sözleşmeli olarak veriyoruz. Karşılıklı anlaşma sağlandıktan sonra imzaladığımız metin üzerinden taahhüt etiğimiz bütün iş ve işlemler gerçekleştiriyoruz. Böylece eşyalarınızı güven altına almış bulunuyorsunuz. Bunun dışında olası kaza durumlarına karşın eşyalarınızı teminat altında sigortalatmış olduğunuzdan olası zararlarınız sigortalı evden eve nakliyat şirketimizden karşılıyoruz.

 

Bahçeşehir Ofis Taşıma Hizmeti

Bahçeşehir Ofis Taşıma çalışmalarımızı İşyeri Büro ve Ofis Taşıma eşyalarının taşınması şeklinde vermekteyiz. Ofis ve Büro malzemelerinin sökülmesi ambalajlanarak özenle paketlenmesi ve asansörlü vinç sistemiyle taşınması tarafımızca yapılır. Ayrıca taşıması yapılan ofis eşyalarının yeni ofisinize kurulumu montaj işlemlerini de uzman personel kadromuz ile gerçekleştiriyoruz.

 

Bahçeşehir Villa Taşıma Hizmeti

Bahçeşehir Villa Taşıma hizmetimiz kapsamında taşıması yapılacak Villanın ön inceleme, eşyaların yerinde görülmesi adına ücretsiz expertiz hizmeti sağlıyoruz. Böylece eşyaların hangi araçlarla kaç personel ile ve nasıl bir plan ile taşınacağını kararlaştırıyoruz. Bütün nakliye hizmetlerimizde olduğu gibi Villa taşıma hizmetimizde de sigortalı, asansörlü taşıma ve paketleme hizmetleri tarafımızca sağlanır.

 

Bahçeşehir Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Bahçeşehir Parça Eşya Taşıma hizmeti İstanbul’da Şehir İçi Taşıma şeklinde yapmaktayız. Ev eşyalarının taşınması için bütün ilçelerde Bahçeşehir evden eve nakliyat ekibimiz ile nakliye işlemlerini güvenli yöntemlerle tamamlıyoruz. Taşıması yapılan eşyalar genellikle Beyaz Eşya Mobilya malzemeleri ve Oturma Gubu şeklinde olmaktadır. Parça Eşya Taşımacılığı hizmetimiz için uygun ebatta özel nakliye aracımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

 

Başakşehir Evden Eve Nakliyat Bölgesi Hakkında

Bahçeşehir, TOKİ tarafından toplu konut projeleri çerçevesinde yapılaşmaya açıldığı son 15 yıl içinde planlı bir şekilde büyüyerek örnek bir uydu kent halini almıştır. Küçükçekmece Gölü’nün kuzeybatısında yer alan ilçe kendi belediyesi olan ve toplu yapılaşması hızla devam eden bir İstanbul ilçesidir.

 

istanbul-kartal-kozcuoğlu-evden-eve-nakliyat-ambalajlama-paketleme-eşya-ev-taşımacılığı-13

Evden Eve Taşımacılık Nedir ?

Evden Eve Taşımacılık Nedir ?

Öncelikle bu yazımızda Nakliye, Lojistik, Taşımacılık, Nakliyatçılık kategorilerinde yer alan Evden Eve Taşımacılık hizmeti hakkında ayrıntılı bilgi vereceğiz.

Eskiden herkesin kendine ait müstakil bahçeli evleri vardı. Bireyselliğin olmadığı, ben ve egonun gelişmediği bu eski dönemde insanlar kalabalık 10-15 kişilik geniş ailelerden oluşurdu.  Öyle şimdiki gibi bir iki kişiye bir daire falan yoktu yani. Geri kalmışlık mı dersiniz, aptallık mı dersiniz, ay çok saçma mı dersini bilmem ama  ev içerisinde evlenen kardeşler ancak ayrı bir odada eşleriyle beraber yaşarlardı. Her bir kardeşin 3-5 çocuğu olur torun, torba, dede ve nine geniş evlerde ve geniş aile olarak kalırlardı. Beraber yaşamak birlikte el birliğiyle bir şeyler oluşturma kültürü yaygındı.

Bahçeli evlerde kurulan salıncaklarda çocuklar sallanır, dedelerin önceden ektiği erik ve dut ağaçlarından meyveler yenirdi. Bazen de komşunun bahçesinden göz hakkı meyveler aşırılırdı. Çocuklar toprak kokusunu, sevgiyi, emeği içlerine kadar yaşarlardı. Ağaç, toprak, kurtlu meyveler, müstakil ev lüks değildi ve ayrıca ekstra bir ücreti de yoktu. Organik diye bir arayış yoktu ve her şey doğaldı.

Ev taşıma pek nadir görülürdü. Şehir dışına pek gidilmez ancak bürokrat ve devlet görevlileri sık sık yer değiştirirlerdi. Zaman geçtikçe şartlar değişti, gelişen teknolojiyle beraber yaşam standartları da değişti. Eski alışkanlıklar ve yapılar gelişen teknolojiyle beraber yerini sözüm ona modern çağa ve beraberinde gelen yeniliklere bıraktı.

 

Neyse ki bu yeni çağda çok modern ve lüks yaşıyoruz. Eski fakirlik, gericilik ve saçma yaşamın yerini, (Mederen ilerici, medeni, kültürlü, entelektüel, Düşünür) ve artık tek başına düşünür olan gençlere bıraktı. İnsanlık çok ilerledi, o kadar ilerledi ki, artık görülmüyor! Öğrenciler, İş adamları zenginler yeni düzende sevgili, Manita, Kuma, Metres edindiler. Artık gelir düzeyine göre Kilometres, Santimetres, Escort gibi birliktelikler yaşıyorlar. Bunu yaparken de 1+1 Rezidanslar satın alıyor veya kiralıyorlar.

 

Kimi de dürüst samimi bir hayatı tercih edip evleniyorlar. Bu yeni düzende  kız erkek çocuklar evlendirildikten sonra hemen zaman geçirmeden herhangi bir sitede 8. 10. katta 90 metre karelik dairelere yerleştiriliyor. İnsanlarımız özellikle de çocuklar dört duvar arasında gece gündüz yaşamak zorunda kalıyorlar. Daha özgür yaşıyor ve daha verimli olduklarına inanıyorlar. Gençler artık yalnız, tek, ben ve üst seviye bir egoyla yaşıyorlar. Aile büyüklerinin ayda bir iki ayda bir yapılan ziyaretlerinden bile rahatsız olan yeni bir nesil türedi. Bebekler, çocuklar için artık o eski dedeler, nineler, altında salındıkları ağaçlar, bahçelerinden çaldıkları elma, erik bahçeleri de yok. Neyse ki daha moderen bir toplumda yaşıyoruz da bunlar artık yok!

Mega kent istanbulda yaşam şartları artık insanları yeni düzene zorluyor ve istemeseler de artık sık yapılarda, çok katlı binalarda, sitelerde, rezidanslarda yaşamak zorunda kalıyorlar. Şehir merkezinde çalıştıkları bir işleri var ve genelde lüks bir semt değilse eğer iş yerine yakın oturdukları evleri var. Kimi yeni işleri, kimi de yeni eşleri olduğundan, kimi kamuda görev gereği artık sık sık yer değiştirmek ev taşımak zorunda kalıyorlar.

istanbul-kartal-kozcuoğlu-evden-eve-nakliyat-ambalajlama-paketleme-eşya-ev-taşımacılığı-3 istanbul-kartal-kozcuoğlu-evden-eve-nakliyat-ambalajlama-paketleme-eşya-ev-taşımacılığı-13

Artık yeni yeni binalar ve yapılar çok katlı apartmanlar, kuleler, rezidanslar, villalar gibi yaşam alanlarında yaşıyoruz. İstanbulda, Kadıköyde, Kartalda, Etilerde, Cihangir, Şişlide veya Pendikte Evimi taşıyacam Nakliyeci lazım Evden Eve Taşımacılık Şirkeri lazım uygun firyata Ucuz Nakliye lazım diyoruz..

 

Günümüzde bu sosyal yapı içerisinden ihtiyaçtan ortaya çıkan Nakliyat, Taşımacılık, Evden Eve Taşımacılık, Evden Eve Nakliyat, Nakliye, Ev ve İşyeri Taşımacılığı, Banka Taşımacılığı, Büro Taşımacılığı, Dershane Taşımacılığı gibi alanlardan oluşan NAKLİYE ve LOJİSTİK alanı oluştu. Kozcuoğlu Nakliyat olarak biz de Nakliyat alanında başta İstanbul, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Göztepe, Bakırköy ve Pendik ilçelerinde çalışmaktayız.

Çalışmalarımızda müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin bin bir emekle günlerce, aylarca, yıllarca çalışarak kurmaya çalıştıkları evleri ve ev eşyalarını Sigortalatarak Taşıma işlemlerimizi yapmaktayız. Sigortalı Nakliyat, Sigortalı Taşımacılık denince akla ilk KOZCUOĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT gelmektedir.

 

Evden Eve Taşımacılık Firması:

Kozcuoğlu Evden Eve Nakliyat

Kozcuoğlu olarak nakliyat taşımacılık alanında uzun süredir hizmet vermekteyiz. İstanbul Kartal ve Kadıköy ilçelerinde bulunan ofislerimizde evimi taşımak istiyorum diyen tüm müşterilerimizi bekleriz. Sigortalı Nakliyat firması arıyorum, Kadıköyde Nakliyat, Kartalda Nakliyat, İstanbulda Nakliyat Firması diye arayan vatandaşlarımıza önerimiz; Evet doğru yerdesiniz. Kozcuoğlu Nakliyat olarak sevgi taşıyoruz ve size bir telefon kadar yakınız.

GSM : 0532 138 4979

istanbul-kartal-kozcuoğlu-evden-eve-nakliyat-ambalajlama-paketleme-eşya-ev-taşımacılığı-1

Evden Eve Taşımacılık

Evden Eve Taşımacılık Kurumsal İstanbul evden eve taşıma şirketi İstanbulda ev taşıma asansörlü taşıma, evden eve nakliye sigortalı ev taşıma hizmeti sunar. İstanbul Kadıköy Evden Eve Nakliyat sektörü başta olmak üzere İstanbul’un tüm semtlerinde Nakliyat, Lojistik ve Taşıma alanlarında çalışmaktayız. Kadıköy Evden Eve Nakliyat ve  Evden Eve Taşıma alanında uzmanlaştık.

 

Şehiriçi evden eve taşımacılık İstanbul Şehir İçi Taşıma Şirketi
Şehiriçi evden eve taşımacılık İstanbul Şehir İçi Taşıma Şirketi

Evden Eve Taşımacılık Hizmeti

Evden Eve Taşımacılık eşyalarınızın bir noktadan alınıp bir diğer noktaya bırakılması işlemidir. Ama öyle üstün körü olarak değil, her şey ayrıntıda gizlidir. Evden Eve Taşıma aşamalarını ayrıntılı bir şekilde yerine getirmek gerekir. Aksi halde hem Nakliyat firması hem de müşteri zarar görebilir.

 

Evden Eve Taşımacılık Aşamaları

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Evden Eve Nakliyat fiyatlarının belirlenmesi

Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi

Sigortalı Taşıma Sözleşmesi

De Montaj İşlemleri

Eşya Paketleme ve Ambalajlama

Parça Eşya Taşıma

Eşya Yükleme Bindirme

Nakliye Sevkiyatı

Asansörlü Evden Eve Taşıma

Eşyaların Paketlerden Çıkarılması

Mobilya ve diğer eşyaların Montajı

Eşyaların Yerleştirilmesi

Evden Eve Nakliyat eşyalarının tespit ve kontrolü

Ev Taşıma Sürecinin sağlıklı bir şekilde sonlandırılması.

 

Sigortalı Evden Eve Taşıma

Evden Eve Taşımacılık işlemlerimizin tümünde Sigortalı Taşımacılık hizmetini uygulamaktayız. Taşımadan önce eşyalarınızı darbelenme, çizilme ve kırılmalara karşın itina ile ambalajlamak tayız. Taşıma esnasında doğabilecek tüm zararlar Kadıköy KOZCUOĞLU NAKLİYAT firmamız tarafından karşılanmaktadır.

 

Evden Eve Taşıma Fiyatları

İstanbul evden eve taşıma fiyatları ve evden eve nakliyat ücretleri değişkenlik göstermektedir. Eşyalarınızı nereye taşıyacağınız, Nereden taşınacağınız ve eşyalarınızın büyüklüğü önemlidir. Bunların yanı sıra eşyalarınızın kaç nakliye aracıyla taşınacağı ve kaç evden eve nakliyat personelinin bu taşınma işlerinde yer alacağı da önem arz etmektedir. Bu unsurların tümünü belirlediğimizde fiyatlar değişkenlik gösterse de ortalama bir rakam verebiliriz

 

  • 1+1 Ev Taşıma Fiyatı 800 TL
  • 2+1 Ev Taşıma Fiyatı 1200 TL
  • 3+1 Ev Taşıma Fiyatı 1600 TL
  • 4+1 Ev Taşıma Fiyatı 2000 TL
  • 4+2 Ev Taşıma Fiyatı 2500 TL
  • 5+2 Ev Taşıma Fiyatı 3000 TL

Üst tip ev taşıma hizmeti için lütfen fiyat teklifi alınız.

Not: Eşyalarınızın miktarı, kapladığı alan, kaç araçla taşınacağı, hangi şehre gideceği, hangi ilçeye taşınacağı gibi nedenlerden dolayı fiyatlar değişkenlik gösterebilir.