Liftli nakliye aracı İstanbul liftli araç kiralama Kamyon Kamyonet Tır liftli araç nakliye liftli kamyon, liftli kamyonet günlük spot araçların teminini sağlıyoruz. İstanbul’da liftli nakliyat araçları kullanan nakliyat firmalarının başında gelmekteyiz. Sizlere ister günü birlik kiralık liftli nakliyat kamyonu tahsis ediyoruz. Dilerseniz de her şey dahil nakliyat hizmeti de sunuyoruz.

Liftli Araç

Liftli araç özel otomatik kapalı eşya yükleme sistemidir. Eşyaların daha pratik ve zarar görmeden taşınmaları için özel panel sistemidir. Bu panel deyim yerinde ise asansörlü kaldıraç sitemi ile eşyaların yerden alınmasını sağlar. Eşyaların 1-2 metre yüksekliğe çıkararak nakliye aracına yüklenerek taşınmasını sağlar. Liftli nakliye araçları farklı boyutlarda mevcuttur. Liftli Nakliye Kamyonu, Liftli Nakliyat Kamyoneti ve Liftli Tır araçları müşterilerimizin hizmetindedir. Bu sayede eşyalarınız daha güvenli ve konforlu şekilde taşınacaktır.

Liftli nakliye aracı İstanbul liftli kamyon liftli kamyonet aracı kiralama
Liftli nakliye aracı İstanbul liftli kamyon liftli kamyonet aracı kiralama

İstanbul Liftli Nakliye Aracı

İstanbul liftli nakliye aracı arayanlar için özel olarak dizayn edilmiş nakliyat aracını tahsis ediyoruz. Nakliye araçlarımız özel olarak dizayn edilmiş farklı kullanım alanları için hazırlanmıştır. Hazırlanan nakliyat araçları Kamyon, Kamyonet ve Tır araçları olarak hazırlanmıştır. Şehir içi evden eve nakliyat işlerinde daha çok Kamyonet ve Kamyon araçları kullanılır. İstanbul liftli nakliyat aracı ile özel eşyaların ve hassas eşyaların taşımasını yapıyoruz. Her şey dahil nakliye hizmeti kapsamında nakliye araçlarımızı müşterimizin hizmetine sunuyoruz.

Liftli Kamyon Nakliye Aracı

Liftli kamyon nakliye aracı şehir içi nakliyat işlemlerinde kullanılır. Şehirler arası nakliyat hizmetlerinde de liftli araçları kullanmaktayız. Özel nakliyat kamyonları Özel hassas ev eşyaları ve 3+1 ev eşyalarının taşınmasında kullanılır. Bunun yanı sıra sektörel hassas eşyaların taşınmasında da kullanılmaktadır. Özel kumandalı kaldıraç sistemi ile taşınacak eşyalar özenle yerden alınarak nakliye kamyonuna yüklenir. Böylece çarpma, kırılma, sürtme ve diğer zararların önüne geçilir. Özellikle ağır eşyalar ve elektronik eşyaların taşınmasında düşme olabilmekte ve eşyalar zarar görebilmektedir. Bunun önüne geçmek için Liftli araçları kullanmaktayız.

Liftli Kamyonet Nakliye Aracı

İstanbul liftli kamyonet nakliye araçları arayan halkımız için özel hazırladığımız araçları kullanımlarına sunuyoruz. Kamyonet araçları orta ölçekli yüklerin taşınmasında kullanılır. Genellikle 1+1 ev eşyaları, 2+1 ev eşyaları taşınır. Ayrıca ağır Para kasası ve çelik kasaların taşınmasında da kullanıyoruz. Bunun yanı sıra piyano taşıma işlemlerinde ve orta boyuttaki elektronik eşyaların nakliyesini sağlıyoruz.

Liftli TIR Nakliyat Aracı

İstanbul liftli Tır nakliyat araçları yüksek boyuttaki eşyaların ve sayıca fazla miktardaki hassas yüklerin taşınmasına kullanılır. Paletler ve büyük boyutlu paketlerin yüklenerek taşınmasında tercih edilmektedir. İşletme ve fabrikaların eşyalarının taşınmasında ve ticari mal yüklerinin özenle taşınmasında Liftli Tır nakliye araçları tercih ediyoruz.


Nakliyat Fiyat Hesapla

İstanbul Liftli Araç Kiralama Hizmeti

İstanbul liftli araç kiralama hizmeti ile ihtiyaç duyduğunuz araçları günü birlik sizlerin kullanımına sunuyoruz. Liftli Kamyon, Liftli Kamyonet arçları; Paketli yükler, Elektronik cihazlar, ATM Bankamatik, Çelik para kasası ve Güç kaynaklarını taşıyoruz. Taşıdığımız eşyalar daha çok hassas yüklerdir. Bunun yanı sıra farklı kullanım alanları için özenli eşyaları da talıyoruz. Bunlardan bazıları şu şekildedir.

Liftli Kamyon Kiralama Fiyatları

Liftli kamyon kiralama İstanbul’da kiralık liftli nakliye aracı fiyatları ile ekonomik indirimli ücretlerle sunduğumuz hizmetten yararlanın. Liftli kamyon kiralama şirketi olarak İstanbul ve Türkiye geneli hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Kozcuoğlu Nakliyat şirketimiz litli kamyon kiralama fiyatlarını indirimli ücretlerle sunar. Talepler doğrultusunda her şey dahil nakliyat hizmeti ile bütün eşyalar A’dan Z’ye taşınır. Şehir içinde taşınacaklar için şehir içi nakliyat fiyatları ile taşıma işlemlerini yapmaktayız.

Liftli Kamyonet Kiralama Fiyatları

Liftli kamyonet aracı kiralama İstanbul’da liftli kamyonet aracı kiralama hizmeti ile indirimli fiyatlarla liftli kamyonet kiralama ücretlerinden yararlanın. Liftli kamyonet kirala hizmetimiz İstanbul ve Türkiye geneli sunulmaktadır. Araç tahsisini günlük olarak yerine getiriyoruz. İhtiyaç dahilinde her şey dahil nakliye hizmetimiz kapsamında bütün eşyalarınızı taşıyoruz. Şehirler arası taşınacak vatandaşlara şehirler arası nakliyat fiyatları ile ekonomik ücretlerle nakliye servisi sunuyoruz.