Hizmetlerimiz
Hizmet Bölgelerimiz
Duyurular
İstanbul'dan Dışarı

evden eve nakliyat

Pendik Evden Eve Nakliyat

Tarih: 5 Aralık 2015 | Kategori: Haberler, Hizmet Bölgeleri | Ziyaret: 3.913 Kez

Pendik Evden Eve Nakliyat

Pendik Evden Eve Nakliyat , İstanbul  nakliye firmaları arasında bugün hizmet verdiği uzun senelerin deneyimi ile kalitesini birleştirip rekabete girmeden öncü konumuna ulaşmış ender firmadır. Pendik Nakliyat Firması.

 

Pendik Evden Eve Nakliyat

Pendik

Nakliyat,gerek müessesesel Nakliyat, gerekse şehiriçi ve şehirler arası taşımacılık hizmetlerinde ilklerin firması olan  Evden Eve  Nakliyat bünyesinde bir hayli kaliteli hizmette imzası bulunan firmamızın başarısı sizlerin özgüveni sayesinde olmuştur.Pendik Evden Eve Taşımacılık sektörde nakliye hizmeti plan proje dahilinde profesyonel ekibi ve ekipmanları ile gerçekleştiren, hata payı sıfır olan firma olup, müşteri ile birlikte bir gurup çalışması ile taşınmayı sıkıntı haline getirmeden eğlenceye dönüştürerek yapmış olur.

 

Pendik Hakkında

Pendik,  İstanbul’un Anadolu yakasında yeralan ve Marmara Denizine sahili olan bir kazasıdır.
Kazanın bilinen en daha önceki isimi Pantikapeun’dur. Roma, Bizans, Doğu Roma ve Latin İmparatorluğu dönemlerinde her tarafı duvarla çevrili beş duvarlı mananına da gelen Pantichion, Panlihion ve Tayni Tiyni isimleride kullanılmıştır. Bu isimler Osmanlı döneminden itibaren farklığa uğrayarak son zamanlarda olduğu gibi Pendik olarak kullanılmaktadır.Pendik‘teki en daha önceki yerleşim olarak Makedonlar bilinse de yapılan kazılarda 3-4 bin senelik insan kalıntıları bulunmuştur. Roma ve Doğu Roma hakimiyetinin hemen peşinden 1080-1083’de Selçuklularda kaldıysa da, tekrar Latin İmparatorluğu eline geçmiştir.1306’da ise Osmanlı hakimiyetine girmiştir ancak bu Bizansın geri kazanma gayretlerini doğurmuş ve 1329-1330 tarihlerinde Pelekanon savaşıyla bu çabalar sonuçsuz kalmıştır. 1400 seneninde Yıldırım Bayezid döneminde Abdurrahman Gazi alana dek boş kalmış olan Pendik, bu tarihten itibaren tamamiyle Türk hâkimiyetindeki bir yerleşim yeri olmuştur.

 

Pendik Evden Eve Nakliyat

Google evden eve nakliyat Etiketler Google Etiketler:, ,
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Google+ da paylaş
İstanbul Kartal Kadıköy Kozcuoğlu Evden Eve Nakliyat
İstanbul evden eve nakliyat © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.