Hizmetlerimiz
Hizmet Bölgelerimiz
Duyurular
İstanbul'dan Dışarı

evden eve nakliyat

Bakırköy Evden Eve Nakliyat

Tarih: 5 Aralık 2015 | Kategori: Haberler, Hizmet Bölgeleri | Ziyaret: 3.822 Kez

Bakırköy Evden Eve Nakliyat

Bakırköy Evden Eve Nakliyat Firmaları içinde Ucuz fiyatlara garantili nakliye hizmeti sunan lider profesyonel uğurlu evden eve nakliyat firması ile taşının.

 

Bakırköy Evden Eve Nakliyat  İstanbul’da profesyonel sigortalı, ambalajlı uzman kadrosuyla Evden Eve  Taşımacılık hizmeti vermektedir.Nakliyat: taşınan kişi ibakırköy nakliyatçin sıkıntılı ve çok zor bir iş olarak gözükür.
Lakin firmamız bu zorlukları gönül rahatlığıyla siz kahvenizi yudumlarken profesyonelce taşımaktadır.Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman temel ilke olmuştur .Firmamızın kaliteli eleman kadrosu ve çalışma şeklini yakın tanıdıklarınıza önereceksiniz çünkü artık sizinde bir aile şirketiniz var.

Bakırköy Hakkında

Bakırköy, İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan kazadır.

İstanbul’un en daha önceki mahallelerinden biri olan Bakırköy’ün tarihinin Roma İmparatorluğu’na kadar gittiği, imparatorluğun Avrupa kesimini Bizantion’a bağlayan anayol Via Egnatia’nın üzerinde bulunduğu, o dönemde Hebdomon isimiyle tanındığı bilinmektedir. Bizans’ın son zamanlarında, bugünün Bakırköy‘ü bazı kaynaklara göre “Makro Hori” (Uzun Köy), kimi kaynaklara göre “Makri Köy” (Uzak Köy) isimiyle hatıralıyordu. Osmanlı döneminde de kullanılan Makriköy isimi, Cumhuriyetin duyurunundan sonra, 1925’te yer isimleri Türkçeleştirilirken Bakırköy’e çevrilmiştir1989’a kadar sahip olduğu 275 kilometrekare’lik alanıyla[4] İstanbul’un en büyük yüzölçümlü kazalarından olan ve o dönem batıda Çatalca, kuzeyde Eyüp ve Gaziosmanpaşa’yla komşu olan Bakırköy 1989 ve 1992 mahalli seçimleri ile önce Küçükçekmece daha sonra Bahçelievler, Bağcılar ve Güngören kazalarının ayrılması ile hem nüfus, hem de alan olarak küçülmüştür.

 

Bakırköy Evden Eve Nakliyat

Google evden eve nakliyat Etiketler Google Etiketler:, , ,
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Google+ da paylaş
İstanbul Kartal Kadıköy Kozcuoğlu Evden Eve Nakliyat
İstanbul evden eve nakliyat © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.