Şehiriçi Evden Eve Taşımacılık İstanbul Şehir içi taşıma hizmeti asansörlü Sigortalı garantili olarak sunulur. Ucuz İstanbulda şehir içi nakliyat fiyatları bakımından ekonomik ücretlerle hizmet veriyoruz.

 

Şehiriçi evden eve taşımacılık İstanbul Şehir İçi Taşıma Şirketi
Şehiriçi evden eve taşımacılık İstanbul Şehir İçi Taşıma Şirketi

 

Şehiriçi Evden Eve Taşımacılık Hizmeti

İstanbul şehrinin en iyi nakliyat firmalarından birisi olarak, Türkiye’nin tüm şehirlerinde hizmet vermeni gururunu yaşıyoruz. İstanbul Şehir içi nakliyat hizmetleri ve Türkiye genelinde yapılan nakliyat faaliyetleri, yüksek kalite ilkeleri çerçevesi içerisinde yapılmaktadır. Taşımacılıkta bir numara olmak ve her vakit müşteri kitlemizi daha da genişletmek için çalışan Kozcuoğlu Nakliyat, müşteri memnuniyeti sağlayacak çalışmalar yapmaktadır.istanbul-kartal-şehir-dışı-nakliyat

İstanbul Şehiriçi Evden Eve Taşımacılık 

Taşıma esnasında eşyaların zarar görmemesi, hızlı bir şekilde taşıma işleminin gerçekleşmesi firmamız tarafından değer verilen ilkeler arasındadır. Araçlarda eşyaların sabitlenmesi ve böylelikle sarsılma sırasında düşme, çarpma ve kırılma gibi vaziyetlerin yaşanmaması sağlanmaktadır. Eşyalar sigortalanarak, rastgele bir kazadan doğacak mağduriyetlerin giderilmesi mevzu bahis olmaktadır. İstanbul içi nakliyat hizmetleri, profesyonel ekip ve çağdaş araçlarla gerçekleştirilmektedir.

 

Sigortalı Şehir İçi Evden Eve Taşıma Firması

Sigortalı Şehir İçi evden eve taşıma hizmeti sunan firmamız güvenli ve garantili nakliye hizmeti verir. İstanbul Anadolu Yakası evden eve nakliyat bölgesi başta olmak üzere Avrupa Yakası evden eve nakliyat bölgelerinde de Şehir içi nakliyat araçlarımız ile profesyonel taşımacılık yapmaktayız. Şehir içi nakliyat araçlarımız ana cadde, sokak ve ara sokaklara girebilecek boyutlardadır. İhtiyaca göre farklı işlevdeki nakliye kamyonlarımız ile taşıma işlemlerinizi sağlıklı bir şekilde yerine getiriyoruz.

Etiketler:

Fiyat Teklifi Al

2 Comments

 • Belin İşbuyuran

  Araca kaldıraçla yüklenip kaldıraçla indirilmesini ve ordan da asansöre tekerlekli düzenekle çıkarılmasını istiyorum eşyalarımın, eski usul hamal sırtında istemiyorum. Bu hizmetiniz var mı? Teşekkür ederim

  • Kozcuoğlu İstanbul Evden Eve Nakliyat

   Gerek Şehiriçi Taşımacılık alanında gerekse de Şehirler Arası Nakliyat çalışmalarımızda;

   Portif Araçlarımız
   Elektrikli forklift aracımız
   Manual İstif Makinesi
   Palet – Transpalet Makinamız mevcuttur.

   Müşterilerimize özel çözümler üretmekteyiz. Talep doğrultusunda eşya ambalaj ve paketlemeden, kolilenmeye kadar, Kullanılan malzeme seçimine kadar müşterilerimizin isteklerine göre çözümler üretiyoruz. Müşteri memnuniyetini esas alan Kozcuoğlu evden eve nakliyat şirketimiz güven ve güvenliği esas alır.

 • Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir