Acıbadem evden eve nakliyat firmamız garantili taşımacılık, Sigortalı Şehiriçi Nakliyat, Şehirler Arası Nakliyat ve Ofis Taşıma hizmeti vermektedir. İstanbul Acıbadem evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız alanında öncü yeni nesil nakliyat yöntemleriyle hizmet vermektedir.

Acıbadem evden eve nakliyat İstanbul acıbadem nakliyat fiyarları Acıbadem ev taşıma firması
Acıbadem evden eve nakliye İstanbul acıbadem nakliyat fiyarları Acıbadem ev taşıma firması

Acıbadem evden eve nakliyat Firması

Acıbadem evden eve nakliyat firmamızın nakliye ve taşımacılık hizmeti son 20 yılı aşkın süredir devam etmektedir. Deneyimli sorunsuz acıbadem evden eve taşıma hizmeti almak isteyenlerin uğrak adresi Kozcuoğlu Acıbadem evden eve nakliye firmamız ile taşınmak bir ayrıcalıktır. Halen bizi tercih eden müşterilerimizin bizle çalışmaya devam etme gerekçeleri Evden Eve Nakliyat çalışmalarımızda % 100 müşteri memnuniyeti, sigortalı evden eve taşıma hizmetimiz ve güler yüzlü personel kadromuzdur.

Acıbadem evden eve nakliyat İstanbul Acıbadem Ev Taşıma Şirketi
Acıbadem evden eve nakliye İstanbul Acıbadem Ev Taşıma Şirketi

Acıbadem Evden Eve Taşımacılık Hizmeti

Acıbadem Evden Eve Taşımacılık alanında sunduğumuz olanaklar ve konforlu taşımacılık hizmetimiz sayesinde taşınma işlemi bir kabus olmaktan çıkıyor. Taşındıktan sonra tekrar çeyiz almanıza gerek kalmıyor. Eşyalarınız zarar görür korkusuyla taşınmak istememe gibi durumlar gelişmiyor çünkü Kozcuoğlu Evden Eve Nakliyat firmamız sizler için gerekli tüm tedbirleri almış durumda. Paketleme Ambalajlama ve Sigortalı nakliyat hizmetimiz sayesinde her gün taşınmak isteyebilirsiniz! Taşıma hizmetleri sunduğumuz nakliye çeşitleri aşağıda sunulmuştur.

 • Ev Taşıma
 • Yazlık Taşıma
 • Kışlık Taşıma
 • Ofis Taşıma
 • Şirket Taşıma
 • Fabrika Taşıma
 • Parça Eşya Taşıma
 • Makine Taşıma
 • Arşiv Taşımacılığı
 • Beyaz Eşya Taşıma
 • Mobilya Taşıma

Acıbadem Ofis Taşıma

Acıbadem Ofis Taşıma ve İşyeri taşımacılığı alanında daha önce edindiğimiz tecrübeler ile ofis, işyeri, şirket veya firmanızı büyük bir titizlik ve özveriyle yeni yerinize taşımaktayız. Acıbadem evden eve nakliyat sektörü lider nakliye firmamız işyeri ve ofis taşıma eşyalarınızı da en iyi şekilde taşır. Acıbadem kurumsal nakliyat firmamız kurumsal taşıma, şirket taşıma çalışmaları kapsamında emtia sigortası yapmaktadır.

Acıbadem Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Acıbadem Asansörlü Nakliyat hizmetimiz ile yüksek çok katlı yapılara taşınmak artık çok daha rahat ve kolay, üstelik eşyalarınızı kırıp dökmeden taşımaktayız. Saatlerce sürebilecek taşınma işlemini Acıbadem Asansörlü evden eve nakliyat aracımız ile bir kaç saat içerisinde gerçekleştirmekteyiz. Talep halinde Acıbadem Nakliyat firması olarak sadece asansörlü nakliye araçlarımızı da kiralık asansör aracı hizmeti kapsamında tahsis etmekteyiz.

Asansörlü evden eve nakliyat İstanbul Asansörlü Nakliyat taşıma
Asansörlü evden eve nakliyat İstanbul Asansörlü Nakliyat taşıma

Acıbadem Nakliyat Depolama

Acıbadem’ de evinizi iş yerinizi taşıdınız özellikle evden eve nakliyat depolama hizmetine ihtiyaç duydunuz. Bu durumda Acıbadem Asansörlü Nakliyat hizmeti sunan Kozcuoğlu Nakliyat firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli biz gerekli tüm işlemleri yapmaktayız. Yüksek kiralar ödemek yerine düşük bütçeli kiralık depolarımızda eşyalarınız bekletebilirsiniz. Sigortalı ve garantili hizmet sunduğumuzdan güvenlik kameralarıyla izlenen eşya depolama alanlarımızda eşyalarınız güven içerisinde bekletilmektedir. Dilediğiniz zaman bir telefon ile eşyalarınız evinize getirilip bizim tarafımızca kurulumu yapılmaktadır.

Acıbadem Parça Eşya Taşıma Şirketi

İstanbul’da Acıbadem parça eşya taşıma firması olarak tüm İstanbul geneli ve Türkiye geneli parça eşya taşıma, parsiyel taşımacılık hizmetleri sunuyoruz. Parça eşyalarınızı dilediğiniz bölgeye taşıyıp kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Acıbadem Şehiriçi Taşımacılık

İstanbul Acıbadem şehiriçi taşımacılık hizmetlerimiz ile şehiriçi evden eve taşıma ihtiyaçlarınıza yönelik hizmetler sunuyoruz. Şehiriçinde her türlü eşyanızı aynı gün içerisinde hijyenik sterilize edilmiş araçlarımız ile taşıyoruz. Şehiriçi taşımacılık hizmetlerimiz kapsamında İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası bölgelerinde nakliye hizmetleri vermekteyiz. Tüm İstanbul genelinde 39 ilçemizde ev ofis taşıma ihtiyaçlarınıza yönelik ekonomik fiyatlarla profesyonel çözümler geliştiriyoruz.

✅ Sigortalı Nakliyat:Sözleşmeli Taşıma
✅ Asansörlü Nakliyat:Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Firma Vergi Levhası:Kurumsal Şirket
✅ Firma K3 Yetki Belgesi:Onaylı Firma
✅ Kredi Kartı Ödeme:3-6-9 Taksit

Acıbadem Nakliyat Şirketimiz Korona Virüs Tedbirleri Alır

Acıbadem nakliyat firması olarak Pandemi döneminde Korona Virüs Tedbirleri uyguluyoruz. Acıbadem Koronavirüs tedbirleri ile ev taşımak çok daha rahat ve sıfır risk ile gerçekleşir. Her nakliye işlemi öncesi ve sonrasında araçlarımız dezenfekte edilmektedir. Dezenfekte edilen nakliye araçlarımız ile daha sağlıklı ve daha güvenli taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Covid-19 Tedbirleri alınarak ev taşıma işlemlerimizi büyük bir titizlik ile uyguluyoruz. Ev Taşıma İzni almak ve Sokağa çıkma zamanlarında ev taşımak isteyen vatandaşlarımıza yardımcı olarak evlerini veya eşyalarını aynı gün taşıyoruz.

İndirimli Acıbadem Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Abıbadem evden eve nakliyat fiyatları taşınacak eşyaya bağlı olarak değişkenlik gösterir. 1+1 Ev Taşıma Fiyatları, 2+1 Ev Taşıma Fiyatları ve 3+1 Ev Taşıma Fiyatları faklılık gösterir. İşyeri Taşıma, Şirket Taşıma ve Ofis Taşıma fiyatları da değişkenlik gösterir. Burada ücretleri belirleyen ana unsur ise eşyaların hacmi ve kapladığı alandır. Şehirlerarası nakliyat fiyatları şehiriçi ev taşıma fiyatlarına nazaran biraz daha yüksektir. Bunun sebebi de taşınılacak diğer şehre bulunan mesafe uzaklığıdır. Bazen 1-2 günlük yolculuk ve 1000-2000 bin km yol mesafesi bulunmasından kaynaklanır.

Evden Eve Nakliyat ÜcretleriEvden Eve Nakliye FiyatlarıAsansörlü Evden Eve Taşıma Fiyatları
Acıbadem Parça Eşya Taşıma Fiyatı3.000 – 4.000 ₺+2.000 ₺
Acıbadem 1+1 Ev Taşıma Fiyatı8.000 – 10.000 ₺+2.000 ₺
Acıbadem 2+1 Ev Taşıma Fiyatı 12.000 – 15.000 ₺+2.500 ₺
Acıbadem 3+1 Ev Taşıma Fiyatı 15.000 – 19.000 ₺+3.000 ₺
Acıbadem 4+1 Ev Taşıma Fiyatı 20.000 – 22.000 ₺+3.000 ₺
Acıbadem 5+1 Ev Taşıma Fiyatı 25.000 – 30.000 ₺+3.500 ₺
Acıbadem Ofis Taşıma Fiyatı+20.000 ₺TEKLİF AL
İndirimli Güncel Acıbadem Nakliyat Fiyatları Listesi

Acıbadem Evden Eve Nakliye Hizmeti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Acıbadem evden eve nakliyat fiyatları ne kadar?

Acıbadem ev taşıma ücretleri 500 tl den başlar. Taşınacak ev eşyasına göre 900 tl ile 1800 tl arasında değişebilir. Ek hizmetler, eşyaların hacmi büyüklüğü, çalışacak personel sayısı ve gidilecek mesafeye bağlı olarak fiyatlar değişebilmektedir.

Acıbadem Asansörlü Nakliyat Araçlarınız Var Mı?

Evet var. Acıbadem’de Asansörlü evden eve nakliyat araçlarımız ile 35 metreye kadar yüksek katlı yapılarak kolaylıkla taşınmanızı sağlıyoruz. Asansörlü taşıma hizmeti hem daha güvenli, hem zamandan tasarruf sağlar. Hem de daha ekonomiktir.

Taşıma İşlemleri Kaç Personel İle Yapılır?

Bütün taşıma işlemlerimiz minimum 4 kişi ile yapılır. Eşyalarınızın miktarı hacmi ve ağırlığı fazla ise bu sayı artabilir. Örneğin 1+1 Ev Taşıma 2-3 Kişi ile yapılırken, 4+1 ev taşıma 5-6 kişi ile yapılır.

Ev Taşıma Nakliye Sigortası Yapılıyor Mu?

Evet, bütün taşıma işlemlerimiz sigorta kapsamında teminat altındadır. Taşıma işlemine başlamadan önce gerekli anlaşma ve sözleşmelerimizi yazılı olarak yapmaktayız. Sigorta Poliçesi kapsamında eşyalarınız 200 Bin tl ye kadar teminat altındadır. 2 Bin tl altındaki hasarlarınızı Kozcuoğlu Nakliyat şirketimiz karşılamaktadır.

Çalışan Personeller Sigortalı Mıdır?

Bütün çalışan personellerimiz SGK Sigortalı ve Maaşlı personellerimizden meydana gelir. Nakliye çalışan personellerimiz sigortalıdır.

Acıbadem nakliyat iletişim telefon numarası

Acıbadem evden eve nakliyat Telefon iletişim irtibat numaraları:
Telefon: 0216 494 53 37 GSM: 0532 138 49 79


Kadıköy evden eve nakliyat ilçesi başta olmak üzere İstanbul ve Türkiye geneli profesyonel nakliye hizmeti sunuyoruz.

https://www.kozcuogluevdenevenakliyat.com/acibadem-evden-eve-nakliyat.html
Etiketler: ,

Hemen Fiyat Teklifi Al

Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir