Gizlilik politikası Kozcuoğlu Evden Eve Nakliyat LTD ŞTİ Gizlilik sözleşmesi metni ile nakliye ve evden eve taşınma esnasında kullanıcılarımızın gizliliğini korumak için bir dizi tedbirleri uygular.

Gizlilik politikası Kozcuoğlu nakliyat gizlilik sözleşmesi
Gizlilik politikası Kozcuoğlu nakliyat gizlilik sözleşmesi

Gizlilik Politikası

Kozcuoğlu Evden Eve Nakliyat Tic. Ltd. Şti (“Kozcuoğlu Nakliyat”) olarak, kullanıcılarımızın taşımacılık hizmetlerimizden güvenli ve eksiksiz bir şekilde faydalanmalarını sağlamak amacıyla politika belirledik. https://www.kozcuogluevdenevenakliyat.com/ web sitemizi kullanan yurttaşların gizliliğini korumak için tedbirler alıyoruz. Bu kapsamda, işbu Kozcuoğlu Nakliyat Gizlilik Politikası (“Politika”) kaleme alınmıştır. Kullanıcıların kişisel verilerinin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) ile tamamen uyumlu bir şekilde işlenmesi için hazırlanmıştır. Vatandaşlarımızı bu kapsamda doğru bilgilendirmek maksadıyla yayınlanmıştır.

Gizlilik Politikası Gizlilik Sözleşmesi – KOZCUOĞLU NAKLİYAT

İşbu Politika’ nın gayesi, Kozcuoğlu Evden Eve Nakliyat LTD ŞTİ tarafından işletilmekte olan www.kozcuogluevdenevenakliyat.com (“Site”) internet sitesi üyeleri/ziyaretçileri/kullanıcıları (hepsi birlikte “Kullanıcı” olarak anılacaktır) tarafından Kozcuoğlu Nakliyat ile paylaşılan veya Kozcuoğlu Nakliyat, Kullanıcı’larının Site’yi kullanımı esnasında ürettiği kişisel verilerin kullanımına ilişkin koşul ve şartların tespitini ortaya koymaktadır.

Kişisel veriler, Site üzerinden ve elektronik ortamda toplanmaktadır. Toplanan kişisel veriler 6698 sayılı Kanun’un 5. ve 6. maddelerinde ve bu Gizlilik Politikası’ nda belirtilen amaçlarla işlenebilmekte ve aktarılabilmektedir.

Kozcuoğlu Nakliyat’ın kullanıcıların kişisel bilgilerini tutmaktaki amacı sadece iletişim formu aracılığı ile iletişim ve rezervasyon da tanımlanmış olan kendi faaliyetlerini gerçekleştirmekten ibarettir.

Kullanıcının bir formu kullanması, bilgi göndermesi ve onaylaması, Algoritma gereği iletişim bilgilerini form aracılığı ile Kozcuoğlu Nakliyat’a göndermesi kişi ile iletişim, rezervasyon kurmayı sağlar ve 3. taraflar ile kesinlikle paylaşılmaz.

Kozcuoğlu Nakliyat, Kullanıcı’ların Site üzerinden gönderdikleri; Ad Soyad, Adres, Telefon gibi kişisel bilgilerini, gizlilik politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır. Kişisel veriler adı soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü bilgileri kapsar. Bu bilgiler özetle Gizli Bilgiler olarak anılacaktır.

Site üzerinden nakliyat teklif formu ile teklif almak isteyen Kullanıcı şirketimiz ile iletişime geçmek için onay vermesi halinde ad, soyadı ve telefon numarasının Kozcuoğlu Nakliyat ile paylaşılacağını kabul etmiş olur. Müşteri Temsilcisi ile yapılan görüşme ile onay alınması halinde çalışanlarımıza Kullanıcılar ile sağlıklı irtibat kurmaları için ad, soyadı ve telefon bilgisi paylaşılabilecektir.

Kozcuoğlu Nakliyat, işbu Politika ve Kullanıcı Sözleşmesi’ nde belirtilen durumlar dışında kişisel bilgileri üçüncü kişi veya kurumalara açıklamayacaktır. Kozcuoğlu Nakliyat, kişisel bilgileri kendi içinde müşteri profilini belirlemek ve aylık, yıllık istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilecektir.

Kozcuoğlu Nakliyat, nakliyat fiyat hesaplama uygulaması ile gönderici ve taşıyıcıları verimi için faydalı uygulama açık iken ve arka planda çalışırken konum datasını alır ve işler. Konum almadaki amaç taşıyıcılara en iyi yük seçeneğini ve en iyi konumu sunmaktır.

Herhangi bir kullanıcı dilediğin an konum toplama özelliği mobil cihazında kapatarak Hizmetin konum bilgisi toplamasını yasaklayabilir. Ancak Kozcuoğlu Nakliyat Evden Eve Nakliyat Fiyat Hesaplama konum bilgilerine erişimi yoksa Form Uygulaması muhtemelen kullanıcının hesaplama veya yol güzergahı almasına izin vermeyebilir. Mobil cihaz ayarlarınız coğrafi konum bilgilerini toplamamıza izin verdiğinde, konum tabanlı hizmetleri daha verimli kullanmamıza açıkça rıza göstermiş olursunuz.

Kozcuoğlu Nakliyat, kişisel bilgileri gizli tutmaya oldukça üst seviyeden önem ve özen gösterir. Kullanıcı gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilgilerin tamamen veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü kişilere açıklanmasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi kabul ve taahhüt eder.

Kozcuoğlu Nakliyat, işbu Politika hükümlerini, dilediği zaman Site de yayınlamak şeklinde tek taraflı olarak değiştirebilir. Kozcuğlu Nakliyat ’ın değişiklik yaptığı Politika hükümleri Site de yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer. Böylece tüm Kullanıcılar bunu kabul etmiş sayılırlar.

Yukarıda sayılan tüm hususlar açık ve net şekilde açıklanmış. Web sitemiz üzerinden taşınma hizmeti almak isteyenler irtibat kurmak, rezervasyon almak için formları Politikaları kabul ederek kullanabilirler.