Kurumsal Taşımacılık İstanbul kurumsal nakliye hizmetleri sunan kurumsal nakliyat firması Kozcuoğlu Nakliyat sigortalı garantili sözleşmeli nakliye şirketidir. Kurumsal kurum ve kuruluşların nakliye firması olarak güvenli ve konforlu taşımacılık çözümleri sunuyoruz.

Kurum taşımacılığı İstanbul kamu kurum taşıma şirketi

Kurum Taşımacılığı

Kamu kurum taşımacılığı ve özel kurum taşıma hizmetleri sunmaktayız. Resmi devlet daireleri ve özel teşebbüslerin hizmet binaları ofis ve bürolarını profesyonel ekibimizle birlikte taşıyoruz.

Ofis Taşımacılığı İstanbul ofis taşıma nakliye firması Kozcuoğlu Holding

Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı şirketi olarak kurumsal şirketlerin ve yapıların taşınmasını sağlıyoruz. Bu doğrultuda kurumsal nakliye hizmeti ile her ölçüde firma, şirket ve holdinglerin taşıma işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

İşyeri Taşımacılığı İstanbul işyeri taşıma firması

İşyeri Taşımacılığı

İşyeri taşımacılığı şirketi İstanbul ve Türkiye genelinde küçük, orta ve büyük ölçülerde yer alan Kobilerin işyerlerini taşır. İş yeri taşıma işlemleri ile eşyaları eski işyerinden yeni işyerine ve depo alanına taşıyoruz.

Arşiv taşımacılığı İstanbul arşiv taşıma şirketi

Arşiv Taşımacılığı

Arşiv taşımacılığı hizmeti ile birlikte işyeri, şirket, ofis gibi kurumsal işletmelerin Ofis bürolarında bulunan belge ve evrak arşivlerinin depolarımıza taşınmasını veya yeni ofise taşınmasını gerçekleştiriyoruz.

Fuar taşımacılığı İstanbul fuar taşıma etkinlik organizasyon taşıma nakliye şirketi

Fuar Taşımacılığı

Fuar taşımacılığı şirketimiz İstanbul merkezli ve Türkiye geneli oluşturulan fuar organizasyonlarının taşıma nakliye işlemlerini şehir içi nakliyat ve şehirler arası nakliye araçları ile birlikte özenle yerine getirir.

Askılı tekstil taşımacılığı İstanbul askılı tekstil taşımak

Askılı Tekstil Taşımacılığı

Askılı tekstil taşımacılığı şirketi olarak Tekstil ürünlerinin taşımasını özel araçlarımız ile yapıyoruz. Araçlarda askılı düzenek ile fabrikaların ve mağazaların tekstil ürünlerini taşıyan nakliye firmasıyız.

Ambar kargo nakliyat İstanbul ambar nakliyat firması

Ambar Kargo Nakliyat

Ambar kargo nakliyat şirketi olarak İstanbul’da ambar nakliye hizmeti sunuyoruz. Farklı şehirlerdeki ambar kargo nakliye zinciri rolümüzle ambar nakliyat sektörünün lider nakliye kuruluşuyuz.

Müze ve Sanat eseri taşımacılığı Müze taşıma sanat eseri taşıma

Müze Taşımacılığı

Müze taşımacılığı hizmetimiz Müze ve sanat eseri taşıma şeklinde sunulur. Resmi kurumsal müze taşıma şirketi olarak Türkiye geneli Resmi veya Özel Müze taşıma şirketi sigortalı nakliye hizmeti sunar.

Müze ve Sanat eseri taşımacılığı Müze taşıma sanat eseri taşıma

Sanat Eseri Taşımacılığı

Sanat Eseri taşımacılığı firması olarak kişisel veya kurumsal sanat eserlerinin taşımasını gerçekleştiriyoruz. Resmi kurum sanat eseri taşıma şirketi Türkiye geneli Resmi ve Özel sanat eserlerini özenle taşır.

Konsolosluk taşımacılığı İstanbul konsolosluk taşıma nakliye şirketi

Konsolosluk Taşımacılığı

Konsolosluk taşımacılığı İstanbul’da ve Ankara’da bulunan uluslararası ülkelerin Konsolosluk binalarını taşıyoruz. Konsolosluk personelinin ev ofis eşyalarını güvenle gizlilik içerisinde taşıyoruz.

Fabrika taşımacılığı İstanbul fabrika taşıma şirketi

Fabrika Taşımacılığı

Fabrika taşımacılığı hizmetimiz ile küçük, orta ve büyük ölçekteki fabrikaların taşınmasını gerçekleştiriyoruz. Alanında uzman deneyimli teknik ve tekniker personellerimiz ile birlikte fabrikaları taşıyoruz.

banka-tasimaciligi-nakliyat-firmalari-istanbul-ankara-izmir-antalya

Banka Taşımacılığı

Banka taşımacılığı şirketi olarak İstanbul’da ve Türkiye geneli (İş Bankası, Ziraat Bankası, Vakıf Bankası, Halk Bankası, Finans Bank, Ak Bank gibi özel ve kamu bankalarının nakliye işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Bankamatik taşımacılığı İstanbul banka ATM taşıma şirketi

Bankamatik Taşımacılığı

Bankamatik taşımacılığı ile Kamu bankalarının ATM lerini taşıyoruz. Aynı şekilde Özel bankaların ATM lerini taşıyoruz. ATM Bankamatik Taşıma işlemlerini yaptığımız binlerce başarılı referansımız var.

Para kasası taşımacılığı İstanbul çelik para kasası taşıma fiyatları

Para Kasası Taşımacılığı

Para kasası taşımacılığı hizmetimiz ile ister evinize ister kurumunuza bırakacağınız çelik para kasasını, Para kasası nakliyat aracı ve nakliye personelleri ile birlikte profesyonelce yeni adresine taşıyoruz.

Hastane taşımacılığı İstanbul hastane taşıma şirketi

Hastane Taşımacılığı

Hastane taşımacılığı şirketi olarak İstanbul ve Türkiye geneli Özel hastaneleri taşıyoruz. Ayrıca Kamu bankalarını ve şehir hastanelerinin ofislerini ve demirbaş malzemelerinin nakliyesini yapıyoruz.

Ofis Büro Taşımacılık İstanbul Büro Taşıma Şirketi

Üniversite Taşımacılığı

Üniversite taşımacılığı şirketi İstanbul’da ve Türkiye genelinde gerek Kamu üniversitelerinin gerekse Özel üniversitelerinin taşıma işlemlerini yapıyoruz. Üniversite personellerinin ev eşyalarını taşıyoruz.

dershane-taşımacılığı-kartal-istanbul

Okul & Dershane Taşımacılığı

Dershane taşıma şirketimiz Özel dershane taşıma hizmeti sunar. Dershane etüt merkezi nakliye için özel ekip ve aracımız mevcuttur. Okul ve dershane taşıma ihtiyaçlarınızı çözüyoruz.

Şehirler arası nakliyat İstanbul Şehirlerarası evden eve nakliyat taşımacılık firması

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat İstanbul şehirlerarası nakliyat hizmetleri ile kurumsal yapılara; talepler doğrultusunda kurumsal firma ve şirketlerin veya personellerinin taşınması için çözüm sunuyoruz.


Profesyonellerin tercihi Kozcuoğlu nakliyat ekonomik hızlı güvenli kurumsal taşımacılık
Profesyonellerin tercihi Kozcuoğlu nakliyat ekonomik hızlı güvenli kurumsal taşımacılık