Bakırköy Evden Eve Nakliyat Firmaları Ucuz fiyata ev ofis taşıma asansörlü sigortalı nakliye hizmeti sunan profesyonel Bakırköy nakliyat şirketi ile taşının. Evden Eve Nakliyat başta olmak üzere tüm taşımacılık hizmetlerimiz yazılı sözleşmeli şekilde garantili olarak sunulur. En iyi Bakırköy nakliye şirketi olarak Bakırköy nakliye araçlarımız ile güvenle eşyalarınızı taşıyoruz. İstanbul bakirkoy evden eve nakliyat kamyonları şehir içi nakliyat ve şehirler arası nakliyat seferleri düzenler.

Bakırköy Evden Eve Nakliyat Firması

Ev, iş yeri ve fabrika gibi yerlerin taşınması insanların en korktuğu ve yapmak istemedikleri iştir. Özellikle fabrika ve iş yeri gibi çok fazla eşya olan ve geniş alanların taşınması çok zordur. Eşyaların paketlenmesi, uygun ambalajlara konulması ve yeni adrese taşınması çok zaman alan ve yorucu olan bir iştir. Evden eve nakliyat firmaları sayesinde taşınma işlemleri korkulu rüyanız olmaktan çıkmıştır. Son yıllarda taşınma işlemleri için evden eve nakliye firmalarına olan talep giderek artış göstermektedir. Ancak iş yeri ve ev gibi hayatınız için en önemli alanların taşınırken dikkatli ve titiz davranılması önemlidir. Bu nedenle Bakırköy evden eve nakliyat sektörde tanınan ve güvenilirliği kanıtlanmış Şehiriçi evden eve taşıma firmaları ile anlaşmanız önemlidir.

Bakırköy evden eve nakliyat İstanbul bakırköy nakliyat taşıma firması
Bakırköy evden eve nakliyat İstanbul bakırköy nakliyat taşıma firması

Profesyonel Bakırköy Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Teknolojinin ilerlemesi ile geliştirilen taşımacılık sistemleri eşya taşımacılığını güvenli ve kolay bir hale getirmiştir. Özellikle Bakırköy evden eve nakliyat firması sektörde uzun yıllar hizmet veren ve taşımacılık sistemleri için gereken tüm donanıma sahip olan firmadır. Bünyesinde bulundurduğu tüm donanımları taşınacak olan mekana uygun şekilde kullanan firma işinde tamamen profesyoneldir. Firmamızın verdiği hizmetler ev ve iş yeri taşıma işlemlerinizin çok kısa sürede tamamlanmasını sağlar. Eşyaların paketlenmesi, ekspertiz hizmeti, güvenli eşya depolama ve yerleştirme gibi çok geniş kapsamlı hizmetlerimiz bulunmaktadır. Taşınma esnasında meydana gelebilecek her türlü ihtiyacınız firmamız tarafından karşılanmaktadır. Sektörde yer alan nakliye firmaları ile anlaşmadan önce fiyat ve güvenlik sorgulaması yapmanızı öneririz.

Bakırköy Eşya depolama İstanbul depolama kiralık depo ev eşyası depolama firması
Bakırköy eşya depolama firması Bakırköy ev eşyası depolama alanı kiralar

Bakırköy Evden Eve Nakliyat Firmasının Özellikleri Nelerdir?

Bakırköy evden eve nakliyat firmasının özellikleri aslında bir nakliye firmasında olması gereken özelliklerdir. Dolayısıyla Kozcuoğlu Nakliyat firması en ideal nakliye şirketidir diye biliriz. Taşımacılık sektöründe güvenilir ve profesyonel bir firma olabilmek için taşınması gereken bazı özellikler vardır. Evden eve nakliye firmasının taşıması gereken özellikleri;

 1. Taşımacılık sistemlerini kullanabilmesi için eğitim almış uzman bir ekibin olması
 2. Asansörlü taşıma gibi güvenli taşımacılık sistemlerini kullanması özellikle sigortalı taşımacılığı önermesi
 3. Eşyaların taşınacağı tüm araçların eşya için uygun tasarlanmış güvenli araçlar kullanması
 4. Eşya ve yük taşımacılığı için gerekli olan K1 ve K2 belgelerini bünyesinde bulundurması
 5. Güvenli paketleme yöntemlerinin ve uygun ambalajların kullanılması
 6. Nakliye sözleşmesi yaparak taşınan tüm eşyaların maddi güvencesini sağlaması
 7. Taşınan mekanın ve yeni adresin analizini yaparak en uygun taşınma planını yapması ve çok kısa sürede uygulaması
 8. Evden eve nakliye sektöründe uzun yıllar profesyonel hizmet vermiş olması ve eski müşterilerinin olumlu geri dönüşlerinin olması.

Kozcuoğlu Bakırköy evden eve nakliyat firması güvenilir firmalarda bulunması gereken tüm özellikleri taşımaktadır. Bu nedenle ev, fabrika ve iş yeri gibi taşınma işlemlerinizde şehiriçi ve Şehirler arası nakliyat ihtiyaçlarınızda dilediğiniz zaman hizmet alabilirsiniz. Firmanın hızlı ve güvenli hizmetinden son derece memnun kalabilirsiniz. Özellikle eğitimli personelin özenli ve titiz çalışması sizler için en büyük avantaj olacaktır.

Bakırköy Nakliyat Şirketi

Bakırköy Nakliyat Firmalarının Verdiği Hizmetler Nelerdir?

Evden eve nakliye sistemi çok geniş kapsamlı bir sistem olduğu için hizmet yelpazesi yüksektir. Taşınma işlemleri sırasında eşyaların hasar görmemesi maddi kayıpların yaşanmasını engeller. Bu nedenle firmanın en çok önem verdiği hizmet eşyaların güvenle paketlenmesidir. Eşyanın türüne uygun olan eşya paketleme yöntemi kullanılır. Paketleme işleminden sonra uygun olan araca yerleştirilir. Yeni adresin hazır olmaması durumunda belirli bir süre eşyaların depolanma hizmeti de verilir. Uygun ortam koşullarında eşyalar adres hazırlanana kadar bekletilir. Evden eve nakliye işleminin en önemli adımı nakliye sözleşmesinin imzalanmasıdır. Sözleşmenin asıl amacı eşyaların güvenliğinin sağlanmasıdır. Bakırköy evden eve nakliyat şirketi müşterilerinin memnuniyetini düşünen ve profesyonel hizmet veren bir firmadır. Firmanın sürekli tercih edilmesinde ki en önemli neden eski müşterilerinin olumlu geri dönüşleri ve düşünceleridir.

Bakırköy Asansörlü Evden Eve Nakliyat Sistemi

Bakırköy asansörlü evden eve nakliyat taşımacılık sistemi taşınması zor olan yüksek binalar ve büyük eşyalar için geliştirilen ve kullanılan bir sistemdir. Asansörlü evden eve nakliyat sistemde ray üzerine yerleştirilen ve uzunluğu değişebilen bir mekanizma bulunur. Bu sistem sayesinde büyük eşyalar düşmeden ve zarar görmeden taşınabilir. Rezidans veya Villa taşıma gibi yapılar dışında ayrıca yüksek ve asansörü olmayan binaların çok kısa sürede taşınmasına olanak sağlamaktadır. Bakırköy asansörlü nakliyat sistemini kullanan personelin gerekli eğitimleri almış olası önemlidir. Mekanizmanın çalışma sistemini öğrenmek için bazı eğitimler alınmalıdır. İş yeri ya da fabrika taşımacılığı için en güvenli sistem asansörlü taşımacılık sistemidir. Sizlerde taşınmadan önce firmanıza hangi sistemleri kullandığını mutlaka sorgulamalısınız. Ayrıcalıklı ve profesyonel nakliye hizmeti almak için asansörlü bakırköy evden eve nakliyat taşımacılık sistemimizi kullanmanızı öneririz.

Bakırköy Asansörlü evden eve nakliyat İstanbul Asansörlü Nakliyat taşıma
Bakırköy asansörlü evden eve nakliyat İstanbul Bakırköy asansörlü nakliye şirketi

Bakırköy Eşya Depolama

Bakırköy eşya depolama fiyatları ile fazla eşya depolama işlemlerini yapıyoruz. Aylık kiralık depo ihtiyacınızı Bakırköy ev eşyası depolama alanlarımızda muhafaza ediyoruz. Güvenlik kameralı klimalı ve rutubetsiz Bakırköy eşya depolama kiralama hizmeti alın eşyalarınızı güvenle depolayın.

Bakırköy Şehir İçi Nakliye Araçları

Bakırköy Şehir İçi Nakliye araçları ile İstanbul geneli şehir içi nakliyat servisi sağlıyoruz. Bakırköy şehir içi nakliyat fiyatları 900 tl den başlamaktadır. Bakırköy ev taşıma araçları ve Bakırköy asansörlü nakliye araçları ile hızlı ve güvenli taşımacılık hizmetleri sağlıyoruz.

Bakırköy Evden Eve Nakliye Firması İle Anlaşmanın Avantajları Nelerdir?

Taşınma işlemleri için evden eve nakliye firmaları ile anlaşmanın bazı avantajları vardır. Firmanın çalışanları paketleme işlemini titiz ve profesyonel bir şekilde sizlerin adına gerçekleştirir. Eşyaların paketlenmesi çok kısa sürede tamamlanır. Taşınmak için yapılması gereken tüm işlemleri sizin adınıza firma elemanları yerine getirir. Yorulmadan ve zaman harcamadan taşınmış olursunuz. Firma nakliye sözleşmesi imzaladığı için eşyalarınızın kaybolması ve kırılmasına karşı oluşabilecek tüm zararlar ödenir. Fabrika taşıma ve ofis taşımacılığı gibi işlemlerin çok kısa sürede tamamlanmasını sağlayarak işlerinizin aksamasını engeller. Yeni adrese eşyaların yerleşmesini de yine istenirse nakliye firması yerine getirir.

Evden Eve Nakliyat Bakırköy Nakliyat Şirketi

Kozcuoğlu İstanbul evden eve nakliyat Bakırköy nakliyat firması kurumsal ve resmi faturalı taşımacılık hizmeti sunmaktadır. En iyi bakirköy nakliyat firması olarak her türlü eşya taşımacılığını yapıyoruz. Genel olarak Bakırköy ev taşıma hizmeti sunsak da bunun yanı sıra işyeri ve ofis de taşıyoruz. Bakırköy evden eve nakliyat şirketi vermiş olduğu ayrıcalıklı hizmet sayesinde taşınırken zamandan ve güçten tasarruf etmenizi sağlar. Taşınma işlemlerinizin kısa zamanda ve avantajlı bir şekilde tamamlanmasını isterseniz firma ile iletişime geçebilirsiniz. Nakliye işleminin avantajlarından yararlanabilmek için sadece güvenilir ve profesyonel olan firmalar ile anlaşmanız gerekir. Aksi halde istenmeyen sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.

✅ Sigortalı Nakliyat:Sözleşmeli Taşıma
✅ Asansörlü Nakliyat:Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Firma Vergi Levhası:Kurumsal Şirket
✅ Firma K3 Yetki Belgesi:Onaylı Firma
✅ Kredi Kartı Ödeme:3-6-9 Taksit

Uygun Bakırköy Evden Eve Nakliye Fiyatları

Bakırköy evden eve nakliye işlemi yapılırken göz önüne alınan bazı kriterler vardır. Bu kriterler, taşınacak olan adresin yeni adrese olan mesafesi, taşınacak olan alanın büyüklüğü, binanın kat sayısı, taşıma işlemi için gerekli olan araç ve personel sayısı, yakıt fiyatları ve kullanılacak taşıma sistemidir. Bakırköy evden eve nakliyat firması taşınacak olan iş yeri ve eve göre fiyat politikalarında değişiklikler yapabilmektedir. Bu nedenle ilk önce firma analizi isteyerek fiyat belirlenmesini talep edebilirsiniz. Güvenilir olmayan firmalar ile çalışarak ucuz taşınma sistemleri sizlere istemediğiniz mağduriyetler yaşatabilir. Bu nedenle firmanın güvenilirliği çok önemlidir.

Evden Eve Nakliyat ÜcretleriEvden Eve Nakliye FiyatlarıAsansörlü Evden Eve Taşıma Fiyatları
Bakırköy Parça Eşya Taşıma Fiyatı3.000 – 4.000 ₺+2.000 ₺
Bakırköy 1+1 Ev Taşıma Fiyatı8.000 – 10.000 ₺+2.000 ₺
Bakırköy 2+1 Ev Taşıma Fiyatı 12.000 – 15.000 ₺+2.500 ₺
Bakırköy 3+1 Ev Taşıma Fiyatı 15.000 – 19.000 ₺+3.000 ₺
Bakırköy 4+1 Ev Taşıma Fiyatı 20.000 – 22.000 ₺+3.000 ₺
Bakırköy 5+1 Ev Taşıma Fiyatı 25.000 – 30.000 ₺+3.500 ₺
Bakırköy Ofis Taşıma Fiyatı+20.000 ₺TEKLİF AL
İndirimli Güncel Bakırköy Nakliyat Fiyatları Listesi

Bakırköy Evden Eve Taşıma Sözleşmesinin İçeriği Nelerden Oluşur?

Bakırköy evden eve taşıma işleminde imzalanan nakliye sözleşmesi firma ile müşteri arasında imzalanan sigortacı taşımacılık sözleşmesidir. Sözleşmenin amacı firma ve müşterinin haklarının karşılıklı olarak korunmasını sağlamaktır. Sözleşmenin içeriğinde taşınacak eşyalar, yeni ve eski adres, taşıma sırasında çalışacak personel sayısı, kullanılan nakliye araçlarının bilgileri, evden eve nakliye işleminin ücreti, tahmini taşınma süresi, ücretin ödeme şekli ve iki adres arasındaki mesafeler yer alır. Sözleşme müşteri memnuniyetini ve güvenilirliğini büyük ölçüde sağlar. Taşına sırasında yaşanabilecek aksaklıklar sonucunda hasar gören tüm eşyaların maddi değerleri şirket tarafından karşılanır.

Nakliye sözleşmelerinin içeriği firmaya göre farklılık gösterebilir. Bazı firmalar kendi haklarını ön planda tutmak isteyebilir. Bu durumla karşılaşmamak için firmaları araştırmanızı tavsiye ederiz. Güvenli bir sistemle taşınmak için sözleşme imzalamayan firmalar ile anlaşma yapmamanızı öneririz. Sözleşme imzalamadığınız sürece kırılan ya da kaybolan eşyalarınız da herhangi bir hak iddia edemezsiniz. Bakırköy evden eve nakliyat firması asansörlü taşımacılık ve sigortalı evden eve taşıma sistemleri ile güvenilir hizmet veren ve sizlere yardım etmek için çalışan profesyonel bir firmadır.

bakırköy nakliyat

Bakırköy Evden Eve Nakliye şirketimiz İstanbul evden eve nakliyat bölgesinde profesyonel sigortalı, ambalajlı uzman kadrosuyla Evden Eve  Taşımacılık hizmeti vermektedir. Nakliyat: taşınan kişi için sıkıntılı ve çok zor bir iş olarak gözükür.
Lakin firmamız bu zorlukları gönül rahatlığıyla siz kahvenizi yudumlarken profesyonelce taşımaktadır.Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman temel ilke olmuştur. Bakırköy evden eve nakliyat firmamızın kaliteli eleman kadrosu ve çalışma şeklini yakın tanıdıklarınıza önereceksiniz çünkü artık sizinde bir aile şirketiniz var.

Bakırköy Evden Eve Nakliyat Bölgesi Hakkında

 • Cevizlik Mahallesi
 • Kartaltepe Mahallesi
 • Osmaniye Mahallesi
 • Sakızağacı Mahallesi
 • Şenlikköy Mahallesi
 • Yenimahalle Mahallesi
 • Yeşilköy Nakliyat
 • Yeşilyurt Mahallesi
 • Zeytinlik Mahallesi
 • Zuhuratbaba Mahallesi

Bakırköy, İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan kazadır.

İstanbul’un en daha önceki mahallelerinden biri olan Bakırköy’ün tarihinin Roma İmparatorluğu’na kadar gittiği, imparatorluğun Avrupa kesimini Bizantion’a bağlayan anayol Via Egnatia’nın üzerinde bulunduğu, o dönemde Hebdomon isimiyle tanındığı bilinmektedir. Bizans’ın son zamanlarında, bugünün Bakırköy‘ü bazı kaynaklara göre “Makro Hori” (Uzun Köy), kimi kaynaklara göre “Makri Köy” (Uzak Köy) isimiyle hatıralıyordu. Osmanlı döneminde de kullanılan Makriköy isimi, Cumhuriyetin duyurunundan sonra, 1925’te yer isimleri Türkçeleştirilirken Bakırköy’e çevrilmiştir1989’a kadar sahip olduğu 275 kilometrekare’lik alanıyla[4] İstanbul’un en büyük yüzölçümlü kazalarından olan ve o dönem batıda Çatalca, kuzeyde Eyüp ve Gaziosmanpaşa’yla komşu olan Bakırköy 1989 ve 1992 mahalli seçimleri ile önce Küçükçekmece daha sonra Bahçelievler, Bağcılar ve Güngören kazalarının ayrılması ile hem nüfus, hem de alan olarak küçülmüştür.


Bakırköy Evden Eve Nakliyat Hizmeti Hakkında Merak Edilenler

Bakırköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

Bakırköy evden eve nakliye fiyatları 750 el den başlamaktadır. Taşınacak ev eşyalarının hacmine sayısı ve ağırlığına bağlı olarak fiyatlar değişebilir. Evden Eve Nakliyat Fiyatları sayfasından ücretler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Bakırköy Nakliye İşlemleri Ne Kadar Sürer?

Önerimiz bir gün önceden eşyalarınızın paketlenerek ertesi gün taşınmasıdır. Daha kısa sürede ve planlı bir şekilde taşınmış olursunuz. Eşyalarınız fazla değil ise İstanbul’da aynı gün eşyalarınızı taşıyıp yeni evinize kuruyoruz.

Sigortalı Taşımacılık Hizmeti Var Mıdır?

Evet Nakliye işlemlerimizin tamamı sigortalı nakliye poliçesi ile yazılı olarak sözleşmeli şekilde gerçekleşir. Sigorta garantili taşımacılık hizmeti sunan Kozcuoğlu Nakliye şirketimiz ile güvenle taşının.

Nakliye Personeli Sigortalı Mıdır?

Evet, personellerimizin tamamı SGK Sigortalı ve maaşlı sürekli çalışan personellerimizden meydana gelir. Çok acil durumlarda istisna hallerde ek personel ihtiyacı bulunur ise aynı gün bir kaç saat bile olsa nakliye personeline sigorta yapıyoruz.

Asansörlü Nakliye Aracı Var Mıdır?

Evet, Asansörlü nakliyat aracı ile yüksek katlı yapılara taşınmayı kolaylaştırıyoruz. Eşyalarınıza zarar vermeden en kısa sürede güvenle taşınmasını sağlıyoruz.

Korona Virüs Tedbirleri Alan Bakırköy Nakliyat Şirketi

Pandemi sürecinde Korona virüs tedbirleri alan Bakırköy nakliye şirketi olarak temiz nakliye araçlarımız ile hizmet sunuyoruz. Hijyenik Bakırköy ev taşıma kamyon araçlarını taşıma öncesi ve sonrası dezenfekte etmekteyiz. Nakliye personellerimiz maske, mesafe ve hijyene dikkat etmektedirler.

Bakırköy evden eve nakliyat iletişim telefon numaraları

Bakırköy nakliyat Telefon iletişim numarası:
Telefon: 0216 494 53 37 GSM: 0532 138 49 79

https://www.kozcuogluevdenevenakliyat.com/bakirkoy-evden-eve-nakliyat.html
Etiketler: , ,

Hemen Fiyat Teklifi Al

Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir