Ofis taşıma fiyatları İstanbul ofis taşımacılığı fiyatları ucuz indirimli kampanyalı uygun işyeri ve ofis taşıma ücretleri ile sunuyoruz. İşyeri şirket ve ofis taşımacılığı ücretleri ile en uygun ofis nakliye hizmetini uygun ücret avantajları ile alın. Üstelik sigorta garantili sözleşmeli taşıma hizmeti sunuyoruz. Ayrıca eşya güvenliği ve süre performansı açısından asansörlü nakliye servisimiz mevcuttur.

Ofis taşıma fiyatları İstanbul ofis taşıma ücretleri ofis taşımacılığı fiyat tarifesi
Ofis taşıma fiyatları İstanbul ofis taşıma ücretleri ofis taşımacılığı fiyat tarifesi

Ofis Taşıma Fiyatları

Ofis taşıma fiyatları ofisin hacmine bağlıdır. Örneğin tek katlı bir ofis aynı gün taşınır. Çok katlı bir ofis ise haftalarca taşınabilir. Burada önemli olan ofis eşyalarının kapsamı ve kat sayısıdır. Kozcuoğlu Nakliyat şirketi olarak taşınacak ofisin yeni ofise olan konumuna göre kilometre mesafe hesaplaması ve fiyatlandırması yapıyoruz. Mesafeden kaynaklı kilometre olarak nakliyat fiyat hesaplama sayfamızdan yapabilirsiniz.

Çok Katlı Ofis Taşıma Fiyatları

İstanbul çok katlı ofis taşıma fiyatları normal ofis taşıma ücretlerine nazaran daha uygun ve indirimlidir. Fakat normal ofis eşyalarına göre çok katlı bir ofis neredeyse 20-30 ofis taşımaya bedel olduğundan fiyat daha bir tık yüksek olur. Fakat durum öyle değildir. Yani normal tek odalı bir ofis taşıma ücreti ile yüz odalı bir ofisin taşıma koşulları değerlendirildiğinde çoklu ofis taşıma ücreti daha uygun olmaktadır.

İstanbul Ofis Taşımacılığı Fiyatları

Ofis Taşımacılığı Fiyatları iş yerinin kapsamında göre değişir. Fabrika, atölye, üretim tesisi veya çalışan büroları özelliğine göre fiyatlandırma yapılmaktadır. İş hacmi çalışan personel sayısını belirler. Ofis taşıma işlemlerinde kullanılacağımız nakliye aracı sayısını etkiler. Bunlara bağlı olarak sefer sayısı ve taşıma işlemlerinin kaç gün süreceğini belirliyoruz. 15 gün sürecek bir ofis taşıma fiyatı ile 2 gün sürecek ofis nakliye ücreti faklı olacaktır.

İndirimli Ofis Taşıma Ücretleri

İndirimli ofis taşıma ücretleri minimum süre ile maksimum personel ve araç sayısı ile gerçekleştiriyoruz. Nakliye işlemlerinde çalışan personel sayısını arttırarak daha kısa sürede tamamlanmasını sağlıyoruz. Araç ve sefer sayısını da arttırarak süreyi kısaltıyoruz. Böylece zaman tasarrufu sağlayarak daha uygun fiyatlarla taşınmanızı sağlıyoruz.

İstanbul Ofis Taşıma Fiyat Tarifesi

İstanbul ofis taşıma fiyat tarifesini belli bir hesaba göre yapıyoruz. Bu hesaplamada en önemli hususlardan biri iki ofis arasındaki kilometre mesafesidir. Bir diğer önemli husus da eşya miktarıdır. Eşya miktarı az ise uygun işyeri ve büro taşıma fiyatları çıkarıyoruz. Eşya miktarı normalin üzerinde bir işletme binası taşıma işlemi ise ofis taşıma fiyat tarifesi farklı olmaktadır. Kapsamlı bir komplike ofis bürolarından ve katlarından oluşmuyor ise standart küçük işletme İşyeri taşımacılığı daha uygun şekilde yapılmaktadır. Net ücretlendirme için bizden fiyat teklifi alınız.

En Uygun İşyeri ve Ofis Taşıma Fiyatları İle Taşının

En uygun işyeri ve ofis taşımacılığı ücretlendirmesi yapmaktayız. Size en uygun planlama ile taşınmanızı sağlıyoruz. Bazı kurumsal ofis taşıma işlerinde ilgili kurum yetkilileri taşınmanın acilen yapılmasını ister. Bazı ofis çalışanları ise taşınmanın iki hafta içerisinde tamamlanması için süre verir. Bizde bu plana uygun şekilde en uygun çalışma temposu ve fiyatlandırmasını yapmaktayız.

Ofis Taşıma FiyatlarıOfis Taşımacılığı ÜcretleriAsansörlü Ofis Nakliye Fiyatları
Ofis Parça Eşya Taşıma Fiyatı3.000 – 5.000 ₺2.000 ₺
İstanbul Ofis Taşıma Fiyatı10.000 – 30.000 ₺2.000 ₺
1+1 Ofis Taşıma Ücretleri10.000 – 12.000 ₺2.000 ₺
2+1 Ofis Taşıma Ücretleri12.000 – 15.000 ₺2.000 ₺
3+1 Ofis Taşıma Ücretleri18.000 – 22.000 ₺2.000 ₺
4+1 Ofis Taşıma Ücretleri20.000 – 25.000 ₺2.000 ₺
İstanbul Ofis Taşıma Fiyatları Listesi

İstanbul Ofis Taşımacılığı Fiyatları

İstanbul ofis taşımacılığı ücretleri listesi ile “Taşınma öncesi ofisimi ne kadara taşırım?” sorusuna cevap bulacaksınız. İstanbul’da ofis taşımacılığı fiyatlandırması daha çok büro tipi ve ev tipi ofisler olduğundan fiyat tarifesi 10.000 tl ile 40.000 tl arası değişmektedir. Fakat bazen de çoklu bürolardan oluşan ve çok katlı yapılardan oluşan kurum ve kuruluşları taşıyoruz. Kapsamlı resmi kurum ve dairelerin taşınma fiyatları normal büro işyeri ve büro taşıma işlemleri ile aynı değildir. 20-30 kişilik bir ekip ve 5-6 nakliyat kamyonu kullanılarak geceli gündüzlü çift vardiya ile yapılacak bazı nakliye işlemleri haftalarca sürebilir. Bu kapsamda bir ofis taşıma işlemi için yapılacak ücretlendirme farklı olur.

Telefon Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım.


  Ofis Taşıma Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

  Ofis nakliye ücretleri taşınacak ofisin eşya hacmine göre belirlenir. Taşınacak kilometre yol mesafesine göre belirlenir. İlgili ofisin elektrik ve elektronik eşya yoğunluğuna göre tekniker veya teknisyen çalıştırma gereksinimlerine göre belirlenir. Yani iş çalışma hacmi arttıkça fiyatlandırma da artar.

  2024 Güncel Ofis Taşıma Fiyatları Ne Kadar?

  Ofis taşıma ücretleri ortalama 5.000 tl den başlamaktadır. Taşınacak ofis eşyalarına göre fiyat düşebilir. Ofis kat sayısı ve bina sayısına göre fiyat artışı olabilir. Taşıması yapılacak kurumsal ofisin oda sayısı, büro ofis sayısına göre bir fiyatlandırma yapmaktayız. Net fiyat bilgisi için bizden ücretsiz ekspertiz hizmeti talep ederek bizden ofis taşıma fiyat teklifi alınız.

  Ofis Taşımacılığı İşlemleri Sigortalı Mıdır?

  Evet yazılı sözleşmeli ofis taşımacılığı hizmetimiz sigortalıdır. Sigorta poliçesi kapsamında oluşabilecek zararlarınız teminat ile koruma altındadır. Olası zararlarınız karşılanır.