Ataşehir evden eve nakliyat şirketi Ataşehir nakliyat kurumsal Ataşehir nakliye firması sigortalı asansörlü ev taşıma ofis taşıma depolama hizmetleri sunar. Bütün hizmetlerimiz yazılı sözleşmeli şekilde sunulur. En iyi ataşehir nakliyat firması olarak şehir içi taşımacılık ve şehirler arası nakliyat seferleri düzenliyoruz. Son model güvenli araçlarımız ile taşıma yapmaktayız. Korona virüs tedbirleri uygulayan Ataşehir nakliyat şirketiyiz. Eşya değil güven taşıyoruz.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Firması

Kalite standartlarını her zaman en uygun şekilde uygulayan profesyonel kadrosu ile göz dolduran çalışmalar yapmaktadır. Özellikle fabrika, ofis taşımacılığı, eşya depolama hizmetlerinde uzman ekibimiz ile her zaman vizyonumuzu yansıtan çalışmalar yapıyoruz. Özellikle personelimiz sigortalı kişilerden oluşup, emniyet ve kaza önleme konusunda her zaman bilinçli çalışmalar yapmaktadır. Bu nedene çevreye duyarlı bir çalışma politikası oluşturan elemanlarımız eşya sahipleri ile nasıl irtibatta olacaklarını çok iyi bildikleri için bu konuda hiçbir sorun yaşanmamaktadır.

Ataşehir evden eve nakliyat İstanbul ataşehir nakliyat firması
Ataşehir evden eve nakliyat İstanbul ataşehir nakliyat firması

Kurumsal Ataşehir Evden Eve Nakliyat Şirketi

Ataşehir evden eve nakliyat firması her aşamada çalışmalarından eşya sahiplerini haberdar eden ve bu konuda yapılan çalışmalarla özellikle herkesi memnun etmeyi başaran bir anlayış çerçevesinde hizmet vermektedir. Ev eşyalarının taşınması, ofis eşyaların taşınması veya kurumsal eşyaların taşınması sırasında zarar görmemesi için muhteşem bir hareket tarzı oluşturmaktadır. Bu hareket tarzının komplesini değerlendirdiğimizde genellikle müşteri memnuniyetine yönelik davranışlar olduğunu açıkça görebilirsiniz. Kurumsal evden eve nakliyat istanbul ataşehir Ambalajlama ve taşıma işlemlerinde her zaman eşyaları maksimum derecede korumayı hedefliyoruz.

✅ Sigortalı Nakliyat:Sözleşmeli Taşıma
✅ Asansörlü Nakliyat:Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Firma Vergi Levhası:Kurumsal Şirket
✅ Firma K3 Yetki Belgesi:Onaylı Firma
✅ Kredi Kartı Ödeme:3-6-9 Taksit

Güvenli Ataşehir Evden Eve Nakliye Firmaları

Ataşehir evden eve nakliye firmaları arasında en güvenli ve konforlu taşımacılık hizmetini sunuyoruz. Sözde değil yazılı sözleşme ile teminat altına alıyoruz. Evden eve nakliye hizmetlerini oluştururken öncelik sırasını planlama çektiğini, yönetilecek işlemleri eşya sahipleri ile paylaşıyoruz. Paylaşım sırasında evden eve nakliyat fiyatları, asansör kullanım koşulları, sigorta bedelleri net bir şekilde kâğıt üzerinde sözleşmeye uygun hale getirilmektedir. Bütün bu faaliyetlerin yanı sıra şirket adını zedelemeyecek olumsuz olayların ortaya çıkmaması için nakliye sözleşmesi amacına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Nakliye sözleşmesi içerisinde araçlar, elemanlar, kullanılacak malzemeler, zaman planlaması, yol güzergahı açık ve net bir şekilde oluşturulmaktadır.

Profesyonel Ataşehir Nakliyat Hizmetleri

Profesyonel Ataşehir nakliye firması olarak ultra lüks güvenli taşımacılık hizmetleri sunuyoruz. Bunların başında ev taşıma, ofis taşıma ve parça eşya taşıma hizmetleri gelir. Bütün taşıma işlemlerimizde temiz sıfır ambalaj malzemeleri kullanmaktayız. Araçlarımızı ve nakliye ekipmanlarımızı her taşıma öncesi ve sonrası dezenfekte etmekteyiz. Taşıma koşullarını müşterilerimizin isteği doğrultusunda sağlıyoruz. Talepler doğrultusunda istediğiniz taşıma hizmetini sağlıyoruz. Şehir içi nakliyat araçlarımız İstanbul evden eve nakliye bölgelerinde hizmet sunar. Anadolu yakası evden eve nakliyat ve Avrupa yakası evden eve nakliyat bölgelerinde hizmet sunuyoruz. Şehirler arası nakliyat hizmetimiz de Türkiye geneli bütün şehirlerimize mevcuttur.

Ataşehir Asansörlü Nakliyat

Ataşehir evden eve nakliyat firması genellikle eşyaların en güvenli şekilde taşınması stillerini uygulamaktadır. Bu kapsamda önemli bir yer tutan asansörlü nakliyat çalışmaları aşırı derecede ciddiyet gerektiren konuları oluşturmaktadır. Bu çalışma hiçbir zaman hata kabul etmediği için kullanan operatörlerin, çevre emniyetinin, bütün elemanların titiz çalışması sonucunda güvenli bir ortam oluşacaktır. İstanbul’da ataşehir evden eve nakliyat ataşehir asansörlü ev taşıma araçlarımız 7/24 dilediğiniz zaman hizmetinizdedir.

Ataşehir asansörlü nakliye Ataşehir asansörlü nakliyat ev taşıma şirketi
Ataşehir asansörlü nakliye İstanbul Ataşehir asansörlü nakliyat ev taşıma şirketi

Ataşehir Sigortalı Nakliyat

Deneyimli eleman kadrosu sayesinde hiçbir aksaklık ortaya çıkmadan taşıma hizmeti yapacağına garanti veren Ataşehir evden eve nakliyat firması bu konuda kesinlikle sigortalama faaliyetini göz ardı etmemektedir. Elemanlarına güveni tam olmasına rağmen müşterilerini kesin güvenli ve garantili taşımacılık hizmeti ile tanıştırmak ve bu sayede güven kazanmak için en sağlam şirketlerle çalışarak eşya sigortalama faaliyetini amacına uygun bir şekilde gerçekleştirmektedir. Bu güveni ve azimli çalışmamızı yansıtırken müşteri memnuniyetini her zaman her şeyden üstün tutmaktayız.

Ataşehir Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma konusunda özellikle bu bölgede en kabul edilebilir seviyede kaliteli sevkiyat yapmaktayız. Nakliyat hizmetlerinin amacına uygun gerçekleşebilmesi için her boyut eşyayı kamyonlar içerisine yerleştirerek güvenli bir şekilde taşımayı amaçlıyoruz. Bu amaç doğrultusunda gerçekleştirmiş olduğumuz parça eşya sektörünü ev ortamından alarak ev ortamına, iş ortamından alarak iş ortamına zamanında götürmeyi başarmaktayız. İstanbul ataşehir evden eve nakliyat ataşehir istanbul parça eşya taşımacılığı konusunda dilerseniz şehir içi taşıma talebi oluşturun. Dilerseniz de şehirler arası parça eşya talebi oluşturun. Bütün taleplerinizi en uygun ücret politikası kapsamında güvenle sağlıyoruz.

Ataşehir Ofis Taşıma

Yeni ofis kurulumları için yeni malzemelerin nakliyesinin yapılması, eski ofis üzerinden aynı eşyaların farklı ofis ortamına taşınması Ataşehir evden eve nakliyat tarafından güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Bu çalışma alanını oluştururken özellikle ofislerde bulunan eşyaların ne kadar hassas ürünler olduğunu, malzemeler olduğunu bilen elemanlarla taşıyoruz. Bu taşıma işlemi sırasında özellikle eşya sigortalama faaliyetini detaylı ve ayrıntılı bir şekilde uygulamaktayız.

Ataşehir Eşya Depolama

Eşya depolama eşyaları belirli bir ortamda belirli bir süre hareketsiz bir durumda tutma, koruma faaliyetidir. Bu faaliyeti Ataşehir evden eve nakliyat firması kurmuş olduğu depolarında oluşturmaktadır. Özellikle depolara giren malzemeler kesinlikle sigortalama kapsamına alınmaktadır. Depolara giren malzemeler 7/24 gözetim altındadır. Depolara giren malzemeler evden eve nakliyat firması sorumluluğunda olup taşınma zamanı geldiğinde anlaşma metni üzerinde yer alan evden eve nakliyat fiyatları üzerinden transferi gerçekleştirilmektedir.

Ataşehir Şehir İçi Nakliyat

Lüks villaların, yüksek katlı kule tarzı binaların bulunduğu ortamlarda çevreye duyarlı bir şekilde taşıma işlemi gerçekleştiriyoruz. Bu tür taşıma işlemlerinde taşınan malzemelerinde değerli olacağını düşünerek gerçekleştirmiş olduğumuz Ataşehir evden eve nakliyat hizmetlerinde asansör kullanımı, sigortacılık faaliyetleri daha detaylı, daha özentili bir şekilde yapılmaktadır. Bütün yurt genelinde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda her faaliyete değer vermekteyiz.

Ataşehir Şehirler Arası Nakliyat

Yeni görevlendirilen birçok iş sahibi kişinin eşyalarını şehirlerarası platformda güvenli bir şekilde taşımaktayız. Yeni görev yerinde, yeni evine, yeni iş yerine gitmesi gereken eşyaları sigorta kapsamında taşımaktayız. Burada gerçekleştirmiş olduğumuz faaliyetlerde özellikle yılların birikimi özel eşyaların eşya sahiplerinin anısı olduğunu düşünerek daha saygılı daha özentiliği çalışmalar yapıyoruz. İş yeri eşyalarını şehirlerarası taşırken ambalajlama ve koruma, depolama faaliyetlerini muntazam bir şekilde yürütmekteyiz. Özellikle uzun süre yol güzergahında gidecek eşyaların sarsıntıya ve sürtünmeye karşı bütün önlemlerini alarak taşıma işlemini yapmaktayız.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Ataşehir evden eve nakliyat fiyatları taşınacak evin oda sayısına, kat sayısına ve iki adres arasındaki mesafeye bağlıdır. Özellikle eşya sahiplerinin evden eve nakliyat fiyatları nasıl hesaplanır sorusuna ana başlıklarla cevap verilmektedir. Müşteri hizmetleri ile görüşen eşya sahiplerinin ilk karşılaşacağı sorular eşyalarınızın bulunduğu ev boyutu nedir, eşyalar kaçıncı kattan indirilip kaçıncı kata çıkarılacak, eşya asansörü kurulumu yapılacak mı, eşyaların taşınacağı mesafe ne kadar diye sorulacaktır. Bütün bunları eşya sahipleri kendileri online internet üzerinden birçok hesaplama uygulaması kullanarak da yapabilmektedir.

Evden Eve Nakliyat ÜcretleriEvden Eve Nakliye FiyatlarıAsansörlü Evden Eve Taşıma Fiyatları
Ataşehir Parça Eşya Taşıma Fiyatı3.000 – 4.000 ₺+2.000 ₺
Ataşehir 1+1 Ev Taşıma Fiyatı8.000 – 10.000 ₺+2.000 ₺
Ataşehir 2+1 Ev Taşıma Fiyatı 12.000 – 15.000 ₺+2.500 ₺
Ataşehir 3+1 Ev Taşıma Fiyatı 15.000 – 19.000 ₺+3.000 ₺
Ataşehir 4+1 Ev Taşıma Fiyatı 20.000 – 22.000 ₺+3.000 ₺
Ataşehir 5+1 Ev Taşıma Fiyatı 25.000 – 30.000 ₺+3.500 ₺
Ataşehir Ofis Taşıma Fiyatı+20.000 ₺TEKLİF AL
İndirimli Güncel Ataşehir Nakliyat Fiyatları Listesi

Ataşehir Nakliye Ücretleri Listesi

Ataşehir evden eve nakliye ücretleri fiyat listesi aşağıdaki şekildedir. Her müşterimizin ev eşyalarının hacmi, ağırlığı eşya çeşidi farklıdır. Aşağıdaki fiyat listesi sadece bilgi amaçlı olup eşyalarınızın incelenmesi neticesinde indirimli teklifimizi sunuyoruz. İstanbul ataşehir evden eve nakliyat firmaları arasında en uygun fiyat teklifini veriyoruz.


Ataşehir Nakliyat Sıkça Sorulan Sorular

Ataşehir Nakliyat Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti Var Mı?

Evet. bütün taşıma seferlerimizde ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile eşyalarınızı uzaktan veya yakından yerinde görüyoruz. Eşyaların durumuna bağlı olarak taşıma planı ve fiyatlandırma yapıyoruz. Fiyat teklifimizi sunup sözleşme imzalıyoruz.

Ataşehir Nakliyat Hizmeti Sigortalı Mıdır?

Tabii ki evet. Ataşehir’de ve diğer bütün ilçelerimizde tüm nakliye servislerimizde sigortalı nakliyat sözleşmesi imzalıyoruz. Eşyalarınızı taşıma aşamasında ve kara yolunda sefer halinde iken koruma altına alıyoruz. Olası zararlarda anlaşmalı sigorta poliçesince zararlarınız karşılanır.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

Ataşehir ev taşıma fiyatları taşınacak olan evin eşya durumuna bağlıdır. Eşyaların küçük orta büyük nakliye aracı ile taşınması farklıdır. Bir kaç kişi ile veya onlarca kişi ile eşyaların aşınma maliyeti de farklıdır. Eşyaların hacmine ve ev oda sayısına göre nakliyat fiyat teklifimizi sunuyoruz.

Ataşehir Nakliye Firmaları

Ataşehir Nakliye firması olarak Kozcuoğlu Nakliyat İstanbul içi bütün ilçelere aynı gün içerisinde nakliye hizmeti sağlıyoruz. Kozcuoğlu Evden Eve Nakliyat LTD ŞTİ kurumsal şirketimiz ile güvenle taşının.

Ataşehir Nakliyat Şirketleri

Ataşehir nakliye şirketleri arasında lider konumda yer alan Kozcuoğlu Nakliyat Kurumsal kimliği ile sektörde öncü firmalardan biridir. Ataşehir tavsiye nakliyat firmaları içinde en iyi Ataşehir ev taşıma şirketi olarak hizmetlerimizi sürdürüyoruz..

Ataşehir Kamyon Nakliye Ücretleri

Ataşehir kamyon nakliye ücretleri ile kamyonet nakliye fiyatları 900 tl den başlar ve farklılık gösterir. Biri orta boyutlu araçtır 1+1 veya 2+1 ev eşyaları taşınır. Kamyon ve Tır nakliyat araçları ise 3+1 ev taşıma ve 4+1 ev taşıma aracı olarak tanımlanır. Fiyat farklılığı olması da doğaldır.

Ataşehir Nakliyat İletişim Telefon Numarası

Ataşehir evden eve nakliyat telefon iletişim numaraları müşteri hizmetleri:
Telefon: 0216 494 5337 – GSM: 0532 138 4979

https://www.kozcuogluevdenevenakliyat.com/atasehir-evden-eve-nakliyat.html
Etiketler:

Hemen Fiyat Teklifi Al

Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir