Eşya depolama fiyatları İstanbul İstanbul depolama ücretleri ev eşyası depolama İstanbul depo kiralama fiyatları Sigorta garantili ucuz depo ücretleri sunuyoruz. İstanbul’da ister parça eşya depolama ihtiyacınızı için isterseniz de ev eşyası ardiye ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz. Bütün işlemlerimiz Sigorta Garantili olup, Eşya Paketleme ve Ambalajlama hizmetimiz mevcuttur.

Eşya Depolama Fiyatları

İstanbul Eşya Depolama şirketimizin İstanbul’da sunmuş olduğu Eşya depolama fiyatları aşağıda yer aldığı gibidir. Asansör KurulumuKolileme, Avize Montajlama, Duvar Montajlama, Stor Perde Montajlama gibi hizmetler de mevcuttur.

Fiyat Teklifi Al0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti+6 Ay Süreli Aylık Depolama Ücreti
Koli Depolama900 ₺800 ₺
Konteyner Depolama1.200 ₺1.000 ₺
1+0 Oda Depolama – 15 m³1.600 ₺1.500 ₺
1+1 Oda Depolama – 20 m³2.600 ₺2.500 ₺
2+1 Oda Depolama – 30 m³3.400 ₺3.000 ₺
3+1 Oda Depolama – 40 m³4.000 ₺3.500 ₺
4+1 Oda Depolama – 50 m³5.000 ₺4.500 ₺
İstanbul Eşya Depolama Fiyat Listesi

İstanbul Eşya Depolama Fiyatları

İstanbul Eşya depolama ücretleri bakından Uygun Ekonomik fiyatlarla depo çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Depolarımız özel Güvenlikli, Korunaklı Kameralı alanlarından meydana gelir. Kişiye özel eşya depolama hizmetinin yanında ev eşyaları ve ev ardiye de yapmaktayız.

Eşya Depolama Fiyatları Eşya depolama İstanbul depolama kiralık depo ev eşyası depolama firması
Eşya Depolama Fiyatları Eşya Ambarı İstanbul depolama kiralık depo ev eşyası Ardiye firması

Klimalı İstanbul Eşya Depolama Fiyatları

İstanbul Eşya Depolama Fiyatları bakımından değerlendirildiğinde piyasa ortalamasından da altında ücretlerle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Güvenli Temiz ve Rutubetsiz Depolama alanlarımız ile özel bölmelerde eşyalarınızı bırakabilirsiniz. 2023 güncel eşya depolama fiyatları İstanbul depo kiralama ücretleri yukarıda listelenmiştir.

İstanbul Ev Eşyası Depolama Fiyatları

İstanbul Ev Eşyası Depolama Fiyatları değişkenlik göstermektedir. Koli depolama hizmetimiz ile Kolileri depoluyoruz. Koli derken küçük paketler veya ufak ayakkabı kutusu falan değil. 1-2 Metre karelik size ait kolileri depoluyoruz. Sayısına göre de indirim uyguluyoruz. Uzun süreli eşya depo alanları ile eşyalarınızı güvenle saklayabiliyorsunuz. Ev eşyalarının depodan alınıp nakliye aracına yüklenmesinde uygun asansörlü nakliyat fiyatları ile indirimli nakliye ücretlendirmesi yapıyoruz.

İstanbul Oda Depolama Ambar Ücretleri

Oda Depolama hizmeti ile 1+0 Oda deposunda eşyalarınızı bırakabilirsiniz. Oda Depolama ile size özel temiz ve güvenli bir deponuz olsun. Anahtarının sizde olduğu bu depo alanında sadece siz erişebileceksiniz. Başka müşteri veya başka eşyaların karıştırılmadan yer aldığı bir alan.Bu alan sadece size ayrılır. Dilediğiniz eşyanızı dilediğiniz süre aralığında ambar larımızda bırakabilirsiniz. Ödeyeceğiniz ücret miktarı 0-6 ay aralığında normal fiyatlar ve +6 ay süre aralığında %20 ye varan indirimlerle sunulmaktadır.

İstanbul Depolama Ücretleri

İstanbul Depolama Ücretleri 1+1 ev eşyası, 2+1 ev eşyası ve 3+1 ev eşyası gibi farklı ev tiplerine göre değişmektedir. Eşya Konaklama değerleri sizin eşyalarınızın hacmi, kapladığı alan ve kaç oda gerekliliği ile alakalı ücretlendirme yapmaktayız. Değerli uzun süre saklanacak eşyalarınızı hatta komple bütün evinizi depolarımızda barındırıyoruz. Korunaklı Rutubetsiz Klimalı depo alanlarımızda evinizden daha sağlıklı ortamlarda eşyalarınız depolarımızda özenle saklanır. Ayrıca size özel bölüm kilidi sadece sizde olduğundan ayrıca daha özel ve daha güvenlidir. Hijyenik kurallarına önem veren firmamız Her kişinin depo alanı ve kilitli kapalı alanları farklıdır. Kimse bir diğer bölüm alanına giriş çıkış yapamaz ve eşyalara dokunamaz. Sadece ortak koridor alanına giriş yapılabiliyor. Ortak Koridor alanı da Klimalı olup her gün rutin olarak temizlenmektedir.

İstanbul Anadolu Yakası Eşya Depolama Fiyatları

İstanbul Anadolu Yakası eşya depolama çalışmamız kapsamında Adalar, Ataşehir nakliyat, Beykoz Nakliyat, Çekmeköy, Kadıköy nakliyat, Kartal nakliye, Maltepe nakliye, Pendik nakliye, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla Nakliye, Ümraniye Nakliyat, Üsküdar nakliyat ilçelerinde siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Anadolu yakası evden eve nakliyat depolama ve Anadolu Yakası Depo Kiralama ile ev eşyalarınızı Oda Ambarlarımızda bekletebilirsiniz.

İstanbul Avrupa Yakası Eşya Depolama Fiyatları

İstanbul Avrupa Yakası Eşya depolama hizmetimiz kapsamında Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler,  Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu ilçelerinde hizmetinizdeyiz.

İstanbul Kiralık Eşya Deposu Kiralama

İstanbul Kiralık Eşya Deposu ile kiralık alanlarımızda eşyalarınızı özenle saklıyoruz. Emanetler emin ellerde özenle korunmaktadır. Klimalı Rutubetsiz Depboy alanlarında eşyalar korunaklı bir şekilde depolanmaktadır. Kiralık Depo alanlarında dilediğiniz süre zarfında eşyalarınız Eşya Oteli beklesin. Ucuz Eşya Depolama Fiyatları için lütfen Kozcuoğlu İstanbul Evden Eve Nakliyat firmamızdan ev ofis eşyası için depo fiyat teklifi alınız.


Eşya Depolama Fiyatları Hakkında Merak Edilenler

Depolama Nedir?

Eşyaların geçici bir süreliğine güvenli bir alanda, belli bir süre muhafaza edilerek saklanmasıdır.

Eşya Depolama Süresi Ne Kadar?

Depolama Süresi 1 Aylık – 6 Aylık ve 12 Ayılık olacak şekildedir.

Eşya Depolama Fiyatları Ne Kadar?

Bekletilecek süreye ve eşya miktarına göre değişmekle beraber aylık 300 tl den başlar.

Eş Depolama Ücretlerini Ne Belirler?

Eşya depolama ücretleri metreküp (m3) e göre değişir. 1+1 ev eşyası depolama fiyatları, 2+1 ev eşyası depolama fiyatları ve 3+1 ev eşyası depolama fiyatları farklılık gösterebilir. Bunu belirleyen de eşyaların hacmidir.

İstanbul Ev Eşyası Depolama Fiyatları Nasıl hesaplanıyor?

Küçük boy depo fiyatları, orta boy depo fiyatları ile büyük boy depo fiyatları aynı değildir. Bazı depolama alanlarına sadece 1+1 ev eşyası girer. Bazı depolama alanlarına ise 2+1 ev eşyası girer. Fiyatları buna göre hesaplanır.