Ofis Taşımacılığı İstanbul ofis taşıma firmaları sigorta sözleşmeli asansörlü ofis taşıma kurumsal büro işyeri şirket taşıma nakliye firması hizmetinizdedir. Merkez İstanbul ofis taşıma şirketi olarak Home ofis taşıma, Büro taşıma, İşyeri taşıma, Şirket taşıma gibi kurumsal işletmeleri güvenle taşıyoruz.

Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı, taşıma işlemleri içerisinde kesinlikle uzman personel gerekliliği olan ve beraberinde kurumsal özellikleri ile oturmuş firmalar nezdinde tercih edilmesi gereken bir hizmet şeklidir. Biz bu özeni ve diğer firmalardan ayrıcalıklı özelliklerimizle ve en önemlisi işimizde olan uzmanlığımızla tam bir nakliye şirketiyiz. Nakliyede sağlam kurumsal özellikler ve koşulsuz müşteri mutluluğu düşüncesi hakim olmalıdır. Ofis taşımacılığında taşıma uzmanımız ilgili adrese gelerek ofisinizde bulunan tüm eşyaları analiz etmekle işe başlar. İnceleme sonrası bir plan ortaya çıkarılıp bunu sizinle paylaşır. Gerekli anlaşmalar sonrasında bizim için ilk aşama mevcut malzemelerin ayrıştırılarak nakledilmesi için yapılan paylaştırma, ayrıştırma işlemidir.

Ofis Taşımacılığı İstanbul ofis taşıma nakliye firması Kozcuoğlu Holding
Ofis Taşımacılığı İstanbul ofis taşıma nakliye firması Kozcuoğlu Holding

Kurumsal İstanbul Ofis Taşımacılığı Şirketi

Ofis taşıma söz konusu olunca tahmin edebileceğiniz üzere diğer nakliye tiplerinden çok daha farklı bir yere koymak gereklidir. Aşırı dikkat ve potansiyel olarak bu detayda beceri sağlamak olmak gereklidir. Kurumumuzda ofis taşıma işlemleri tamamen teminat kapsamındadır. Misyonumuz güvenilirlik ve lider olma vasıfları üzerine kurulmuştur. Bünyemizde organizelerimiz sağlam olup her şeyden önce müşteri memnuniyeti kapsamındadır. Talebiniz doğrultusunda taşıma uzmanımız ilgili adrese gelerek ofisin taşıma koşullarını bir bir analiz eder ve sonrasında programlama yapılıp diğer aşamalara geçilir.

✅ Sigortalı Sözleşmeli:Garantili Taşıma
✅ Asansörlü Nakliyat:Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Firma K3 Yetki Belgesi:Onaylı Firma
✅ Şirket Vergi Levhası:Onaylı Kurumsal

Profesyonel Ofis Taşımacılığı Hizmeti

Ofis taşımacılığı işlemlerin çok daha hızlı ve sorunsuz tamamlanabilmesi için ofis eşyaları bölümlere ayrılır. Büro eşyaları şarjlı makinelerle sökülür paketlemelerde de özel malzemelere sarılarak yapılır. Ofis için dosyalar en önemli detaylar olduğundan dosya ve var olan tüm aksesuarlar ayrı kolilerde paketlenir. Ayrıca mutlaka koli içi belirtilen notlar yazılır. Ofis nakliyat hizmet çeşitlerinden bazılarını aşağıda sıraladık.

Güvenli İstanbul Ofis Taşıma Firması

Ofis taşıma da paketleme en önemli detaydır. Ofisin durumu, yeri tam anlamıyla incelenir. Ardından sigortalama işlemi yapılır böylelikle garanti altına alınır. Eşyalar düzenli bir şekilde sökülür yeni yerde de personel tarafından montajlanır.  Taşıyıcı araca son derece titiz bir şekilde yüklemeler yapılır. Yeni yerde yerleştirmeler ve düzen konumlandırılır ve kullanıma uygun hale getirilir. Eğer müşteri talep ederse fazla eşyalar depolama için teslim alınır. Firmamızda öncelik profesyonel hizmet vermektir. Kurumsal hizmetimiz bünyesinde evden eve nakliyat, eşyaların depolanması, asansörlü taşıma hizmeti ve ofis taşımacılığı gibi detaylı işler deneyimli personellerimizle gerçekleşmektedir.

Profesyonel Ofis Taşıma Firmaları

Profesyonel ofis taşıma firmaları tercihinde bulunan vatandaşlarımız alanında uzman nakliye şirketimizi tercih eder. En iyi ofis taşıma firmaları arasında parmakla gösterilen nakliye kuruluşuyuz. Taşınma öncesi ve taşınma sonrası hasarlı eşya tutanağı tutuyoruz. Taşınma işlemleri sigorta sözleşmeli şekilde gerçekleştiğinden olası zararlarınız karşılanmaktadır. Sigortalı ofis taşıma firmaları arayanlar için 7/24 ücretsiz danışmanlık hizmeti veriyoruz. Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile ücret teklifi alabilirsiniz.

İstanbul Ofis Taşıma Şirketi Güvenle Taşır

İstanbul ofis taşıma şirketi güven taşır. Kozcuoğlu Nakliyat şirketimiz güvenli taşımacılık hizmeti üzerinde durur. Sorunsuz taşınma işlemleri önceliğimizdir. Müşteri memnuniyetini esas alan nakliye kuruluşuyuz. Profesyonellerin tercihi Kozcuoğlu Nakliyat özel kurum ve kuruluşların yanı sıra kamu kurum ve kuruluşların referanslı ofis taşıma firmalarının başında gelir.

Ofis Taşıma İstanbul ofis taşımacılığı şirket taşıma firması
Ofis Taşıma İstanbul ofis taşımacılığı şirket taşıma firması

Kozсuoğlu İşyeri Taşımacılığı şirketi olаrаk nakliyat sektörüne girdiğimiz ilk günden bu yana, müşteri mеmnuniyеti   anlaуışını ilke edindik. Daha уolа çıktığımız ilk gün sektörün lider nakliye firması olmа hedefini benimsedik.

Şehirlerarası Ofis Taşımacılığı

Fіrmamız İstanbul’dan tüm Türkiye’ye şehirlerarası evden еvе  taşımacılık, оfis&bürо nakliyatı, vіlla tаşımаcılığı, askılı nakliyat vе fuar taşımacılığı, piyаno ve çelik kаsа taşımacılığı gibi akla gelen bütün hіzmetlerі vermektedir.

İstanbul Ofis Taşıma Firmamızı  Seçme  Nedeniniz:

 • Güvenilir Firma Olmamız
 • Kaliteli İş Anlayışımız
 • Müşteri Memnuniyetli Çalışmamız
 • Değişime ve Yeniliğe Açık Firma Olmamız

Telefon Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım.


  Uygun İstanbul Ofis Taşıma Fiyatları

  Ofis taşıma fiyatları sunduğumuz hizmet çeşitlerine göre değişkenlik gösterir. Home ofis taşıma hizmeti başta olmak üzere Rezidanse taşıma, Atölye Taşıma, Fabrika Taşıma, Şirket Taşıma gibi farklı kulvarlarda eşya hacimleri farklı olan kurumsal yapıları taşıyoruz. Tüm işlemlerimiz ayrı ayrı farklılık gösterir ve farklı fiyatlara sahiptirler. Sizin için en ideal taşınma planını ve ofis nakliye maliyetleri için bizden fiyat teklifi alınız.

  Ofis Taşıma FiyatlarıOfis Taşımacılığı ÜcretleriAsansörlü Ofis Nakliye Fiyatları
  Ofis Parça Eşya Taşıma Fiyatı1.000 – 1.500 ₺2.000 ₺
  İstanbul Ofis Taşıma Fiyatı4.000 – 6.000 ₺7.000 ₺
  1+1 Ofis Taşıma Ücretleri3.000 – 4.000 ₺5.000 ₺
  2+1 Ofis Taşıma Ücretleri4.000 – 5.000 ₺6.000 ₺
  3+1 Ofis Taşıma Ücretleri5.000 – 6.000 ₺7.000 ₺
  4+1 Ofis Taşıma Ücretleri6.000 – 7.000 ₺8.000 ₺
  İstanbul Ofis Taşıma Fiyatları Listesi

  İstanbul Ofis Taşımacılığı Hizmeti Merak Edilen Konular

  Ofis Taşıma Fiyatı Ne Kadardır?

  Ofis taşıma fiyatları 900 tl den başlar. Ofisin tek odamı çok katlı mı olmasından kaynaklı eşya farkı çıkabilir. Bundan dolayı net fiyat için ofisi veya eşyaları yerinde veya online görmek gerekir.

  Ofis Taşıma İşlerinde Sigorta Sözleşmesi Yapılıyor Mu?

  Evet, ofisinizi resmi sözleşmeli olarak taşıyoruz. Bütün nakliye işlemlerimiz sigorta garantili şekilde gerçekleştirilir.

  Sigortalı Ofis Taşıma Neleri Kapsar?

  Ofis Taşıma Sigortası eşyaların yerinden alınması, korunaklı bir şekilde taşınması, kara yolunda seyir halinde taşınması ve kurulması süreçlerini kapsar. Olası tüm zararlarınız sigorta poliçesi aracılığı ile telefi edilir.

  Ofis Taşıma ücretsiz ekspertiz hizmeti var mı?

  Evet var, Ofis taşıma ücretsiz ekspertiz hizmeti yerinde ve uzaktan Whatsapp aracılığı ile online gerçekleştirilebilir.

  Ofis taşımacılığında eşya paketleme hizmeti var mıdır?

  Evet Ofis taşıma eşya paketleme hizmeti ile taşıma öncesi bütün eşyalarınızı özenle ambalajlıyor uz. Paketleyip taşımaya hazır hale getiriyoruz.

  Şehirler arası ofis taşımacılığı hizmeti var mı?

  Evet şehirlerarası ofis taşıma şirketi olarak Türkiye geneli 81 ilde hizmetinizdeyiz. Eşyalarınızı güvenle yeni ofisinize taşıyoruz.

  https://www.kozcuogluevdenevenakliyat.com/ofis-tasimaciligi.html
  Etiketler: , , ,

  Hemen Fiyat Teklifi Al

  Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir