Kadıköy evden eve nakliyat İstanbul Kadıköy nakliyat firması sigorta garantili şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliye, ev taşıma, ofis Taşıma hizmeti sunar. Kozсuoğlu Kadıköy Evden  Eve  Nakliye şirketi olаrаk taşımalık sektörüne girdiğimiz ilk günden bu yana, müşteri mеmnuniyеti anlaуışını ilke edindik ve daha уolа çıktığımız ilk gün sektörün lider firması olmа hedefini benimsedik. Kadıköy evden eve taşımacılık şirketimiz ev, ofis ve işyeri taşımacılığı alanında uzman personel kadrosu ile tavsiye profesyonel nakliye hizmeti vermektedir. Kadıköy Taşımacılık alanında faaliyet gösteren Kozcuoğlu Nakliyat müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutar.

Kadıköy evden eve nakliyat İstanbul kadıköy nakliyat firması
Kadıköy evden eve nakliyat İstanbul kadıköy nakliyat firması

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Firması

kadıköy evden eve nakliyat – kadıköy asansörlü evden eve nakliyat – kaliteli nakliye #nakliyat

kadıköy evden eve nakliyat

Fіrmamız  İstanbul  Kadıköy  ilçesinde  ve Kadıköy’den  şehirlerarası  evden  еvе  taşımacılık,  оfis&bürо  nakliyatı,  vіlla  tаşımаcılığı,  askılı nakliyat vе  fuar  taşımacılığı,  piyаno ve çelik  kаsа  taşımacılığı gibi akla gelen bütün  hіzmetlerі vermektedir.

Kozcuoğlu  Nakliyatı  Seçme  Nedeniniz:

 • Kaliteli İş Anlayşımız
 • Müşteri Memnuniyetli Çalışmamız
 • Değişime ve Yeniliğe Açık Firma Olmamız

Kadıköy Nakliyat Bölgesi Hakkında

Kadıköy’ün kuruluşu, Bizans’tan ve İstanbul’un kuruluşundan 17 sene kadar öncedir. Kuruluş vakiti olarak M.Ö. 675 senesi kabul edilir. Fikirtepe’den sonraki ilk yerleşme bugünkü Moda Burnu ile Yoğurtçu arasında kalan yerde kurulan Halkedon (Bakır ülkesi) olmuştur. Bu şehirden günümüze rastgele bir kalıntı erişmemiştir. Fetih senelerinde küçük bir yerleşim birimi olan Kadıköy, fetih edilmesi takib eden senelerde da çok büyük bir gelişme göstermemiştir. Kadı Hızır Bey’in, bugünkü Osmanağa Camii’nin bulunmuş olduğu yere yapmış olduğu cami, Osmanlı’nın buradaki ilk ehemmiyetli yapısı olmuştur. Kadıköy’ün asıl gelişmesi, 19. Asrın 2. Yarısında, Selimiye Kışlası, Haydarpaşa Askeri Hastanesi benzer biçimde ehemmiyetli yapıların inşasından sonrasında başlamıştır. Bilhassa 1857’de süregelen tertipli vapur seferleri Kadıköy’ü yerleşim için daha seçenek edilir bir mevki haline getirmiştir. Kadıköy’ün bu özelliği günümüze kadar devam etmiştir. Kadıköy, 1869 yılında o zamanlar daha büyük ve ehemmiyetli bir merkez olan Üsküdar Sancağı’na bağlanmıştır.

 • Erenköy Mahallesi
 • Fenerbahçe Mahallesi
 • Feneryolu Mahallesi
 • Fikirtepe Mahallesi
 • Göztepe evden eve nakliyat
 • Hasanpaşa Mahallesi
 • Koşuyolu Mahallesi
 • Kozyatağı Mahallesi
 • Merdivenköy Mahallesi
 • Osmanağa Mahallesi
 • Rasimpaşa Mahallesi
 • Sahrayı Cedit Mahallesi
 • Suadiye Mahallesi
 • Zühtüpaşa Mahallesi

Kadıköy Nakliye Firması Çalışma Bölgesi

Uzun müddet Üsküdar’a bağlı kalan Kadıköy, 1930’da kaza olmuştur. Kadıköy, şehirleşmesini büyük ölçüde bitirmiş olmasına karşın nüfusu artmakta olan bir ilçemizdir. 1940 yılında nüfusu 58 bin olan Kadıköy, 1970’te 241 bin, 1985’te de 648 bin nüfuslu büyük bir şehir haline gelmiştir. Kadıköy’ün 1997 yılındaki nüfusu 699.379’dur. Kadıköy’de yaygın olan ekonomik etkinlik ticarettir. Kadıköy Çarşısı, Altıyol, Bahariye ve Bağdat caddeleri, ticari hareketliliğin yoğun olduğu yerlerdir. Kayışdağı’ndan çıkıp, Kalamış Koyu’na dökülen Kurbağalı Dere’nin çevreninde milattan 1500-3000 sene önce insanoğlunun yaşamış olduğuna konusunda izler, yapıtlar bulunmuş, ancak bugüne dek ciddi bir kazı ve inceleme yapılmamıştır.

Kadıköy Evden Eve Nakliye Şirketimiz İle Kadıköy’de Taşının

Yalnızca Fikirtepe dolayında ufak bir arkeolojik araştırma yapılmış, bir de yol ve apartman inşaatları sırasında ele geçen yapıtlar toplanıp, değerlendirilmeye çalışılmışsa da neticeler tatmin edici olmamıştır. Ele geçen bulgular genel olarak iki metre kadar derinden çıkmıştır. Bunlar taştan, camdan, topraktan yapılmış yapıtlardır. 1942-1952 seneleri içinde Söğütlü çeşme Caddesi ve Gazhane ‘de yapılan kazılarda bronz çağına ilişik yapıtlar de bulunmuştur. Fikirtepe dolayında bulunan yapıtlar çekiç olarak kullanılan taşlar, inci taneleri, firuze taşı, tunçtan yapılmış ok ucu, balık iğnesi ve diğer çeşit iğnelerdir. Moda Burnu’nda ise, topraktan yapılmış kandiller, üzerinde boyalı nakışları olan vazolar, öküz heykeli, sakallı erkek başı ve Kalkedon kitabesini intiva eden tunç bir levha bulunmuştur.

Profesyonel Kadıköy Nakliyat Hizmetleri

Kadıköy nakliye kuruluşu olarak evden eve nakliyat Kadıköy nakliye araçları ile 7/24 ihtiyacınız doğrultusunda taşınmanızı sağlıyoruz. Kadıköy konumunda en yakın Kadıköy nakliyeci arayanlar bize ulaşabilir.

Kadıköy Şehir İçi Nakliyat

Kadıköy şehir içi nakliyat şirketi olarak kadıköy şehir içi nakliye araçları ile kısa mesafe taşımacılık yapıyoruz. Kadıköy’de diğer ilçelere taşınmanız için de nakliye hizmetimiz mevcuttur. Eşyalarınızı aynı gün dilediğiniz ilçe ve semte taşıyoruz.

Anadolu yakası nakliyat ilçeleri; Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ‘da ev taşıma hizmeti sunuyoruz. Avrupa yakası nakliyat ilçeleri; Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu ‘da güvenli taşımacılık yapıyoruz.

Kadıköy Ev Taşıma

Kadıköy ev taşıma araçları ile alanında uzman nakliye personellerimiz ile taşınmanızı sağlıyoruz. Kadıköy ev taşıma personelleri ile eşyalarınızı yerinde görülmesi sonrası en uygun şekilde taşınma aşamalarına geçiyoruz.

Kadıköy Parça Eşya Taşıma

Kadıköy parça eşya taşıma ihtiyaçları için gerek şehir içi parça eşya taşımacılığı gerekse şehirler arası parça eşya taşımacılığı yapıyoruz. Bir kaç parça eşyam taşınacak diyenler için ister aynı sokakta, ister bir alt sokakta isterseniz başka şehirlere parça eşya nakliye servisi sağlıyoruz.

Kadıköy Ofis Taşıma

Kadıköy ofis taşımacılığı ile Kadıköy’de bulunan ofis taşıma işlemlerini yapıyoruz. Özel kurum veya kamu kurumu başta olmak üzere şirket büro ofis ve iş yeri taşımacılığı yapıyoruz. Kadıköy ofis taşıma araçlarımız orta boy nakliye aracıdır. Çok katlı şirket ve ofislerin taşınmasında büyük boy nakliyat kamyonlarımız da tahsis edilmektedir.

Kadıköy Eşya Depolama

Kadıköy eşya depolama firması olarak Kadıköy’de kiralık depolama alanlarımızda fazla eşya depolama yapmaktayız. Depo birimlerimiz kişiye özel kapalı alanlardan meydana gelir. Kilitli oda tipi depo bölümlerinde eşyalarınızı dilediğiniz sürece depolayabilirsiniz.

Kadıköy kamyonet nakliye Araçları

Kadıköy kamyonet nakliye araçları kendi nakliyat araçlarımız olup, başka bir yerden kiralama yapmıyoruz. Kendi araçlarımız ile her şey dahil taşımacılık hizmetleri sunuyoruz. Bundan dolayı en uygun fiyatlarla taşınmanızı sağlıyoruz.

Kadıköy evden eve taşımacılık

Zamanında ve sıfır riskle gerekli tüm tedbirleri alarak çalışırız. Kadıköy evden eve taşımacılık hizmetimiz 2010 yılından bu yana devam etmektedir. Genişleyen araç filomuzla standart bir evden tutun da bir fabrikaya kadar hemen hemen tüm alanlarda taşıma hizmetini gerçekleştirebilecek kapasitedeyiz. Personel kadromuz başta İstanbul ve Kadıköy evden eve taşımacılık çalışma alanında uzman ve yetkin kişilerden oluşmaktadır. Sadece Kadıköy ilçemizde değil İstanbul’umuzun diğer tüm ilçelerine de hizmet götürmekteyiz.

✅ Sigortalı Nakliyat:Sözleşmeli Taşıma
✅ Asansörlü Nakliyat:Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Firma Vergi Levhası:Kurumsal Şirket
✅ Firma K3 Yetki Belgesi:Onaylı Firma
✅ Kredi Kartı Ödeme:3-6-9 Taksit

Kurumsal Kadıköy Nakliye Firmaları

Kurumsal Kadıköy nakliye firmaları içinde, İstanbul Kadıköy evden eve taşımacılık ve diğer bütün illere şehir dışı taşımacılık hizmetimiz mevcuttur. Diğer illerde bulunan anlaşmalı lokal ekiplerimiz 7/24 her gün koordineli olarak çalışmaktayız. Müşterilerimizin taşıma işlemleri zamandan da tasarruf sağlanarak en kısa sürede yapılmaktadır. Tabi bunun yanı sıra Büro ve İşyeri Taşımacılığı, Ofis Taşımacılığı, Banka Taşımacılığı, Dershane Taşımacılığı, evdev eve nakliyat, Piyano Taşımacılığı, Müze Taşımacılığı, Tarihi eser Taşımacılığı ve diğer alanlarda da hizmetlerimiz devam mevcuttur. Sizleri de zaman kaybetmeden Kadıköy evden eve taşımacılık büromuza bekliyoruz.

Kadıköy Civarı Ucuz Taşımacılık

Kadıköy Civarı Ucuz Taşımacılık, ucuz evden eve nakliyat, ucuz taşıma fiyatları ile İstanbul’da ücretsiz ekspertiz hizmeti ile taşıma hizmeti sunuyoruz. Mega kent İstanbul ilçesi Kadıköy’de ev taşımak çok zor aynı zamanda da fazla stresli bir iş. Kadıköy Civarı Ucuz Taşımacılık isteyen müşterilerimiz oluyor.

Kadıköy En Yakın Nakliyat Firması

Yaptığımız görüşmelerde maksimum hizmet kalite ve minimum maliyetle nakliye ve taşımacılık işlerini yapmaktayız. Ucuz derken yani ucuz iş değil tabii ki de. Ekibimiz Profesyonel deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Ucuz yani uygun fiyata mal olmasının sebebi, ekibimizin günü birlik çalışmayıp maaşlı elemanlarımız olduklarındandır. Kadıköy nakliyat araçlarımız kendimize ait olduğundan kendi şoförümüz olduğundan ekstra maliyetlerimiz yoktur. Tam olarak bu yüzden diğer nakliyat firmalarına göre Kozcuoğlu Nakliyat daha caziptir.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları Hesaplama

Kadıköy Nakliyat şirketimiz Kadıköy Nakliyat Fiyatları aşağıda yer aldığı gibidir. Asansör Kurulumu Ücretli olup; Kolileme, Avize Montajlama, Duvar Montajlama, Stor Perde Montajlama gibi işlemler Ek Hizmetler dahilinde ücretlendirilir.

Evden Eve Nakliyat ÜcretleriEvden Eve Nakliye FiyatlarıAsansörlü Evden Eve Taşıma Fiyatları
Kadıköy Parça Eşya Taşıma Fiyatı3.000 – 4.000 ₺+2.000 ₺
Kadıköy 1+1 Ev Taşıma Fiyatı8.000 – 10.000 ₺+2.000 ₺
Kadıköy 2+1 Ev Taşıma Fiyatı 12.000 – 15.000 ₺+2.500 ₺
Kadıköy 3+1 Ev Taşıma Fiyatı 15.000 – 19.000 ₺+3.000 ₺
Kadıköy 4+1 Ev Taşıma Fiyatı 20.000 – 22.000 ₺+3.000 ₺
Kadıköy 5+1 Ev Taşıma Fiyatı 25.000 – 30.000 ₺+3.500 ₺
Kadıköy Ofis Taşıma Fiyatı+20.000 ₺TEKLİF AL
İndirimli Güncel Kadıköy Nakliyat Fiyatları Listesi

Uygun Kadıköy Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Kadıköy evden eve nakliye firmamız Kadıköy nakliye fiyatları yukarıda belirtildiği üzeredir. Kadıköy asansörlü nakliye aracı kurulumu ek ücret gerektirmektedir. Eşya kolileme, Avize Montajı, Duvar Montajı, Stor Perde montajlama ve bunun gibi ek hizmetler talep dahilinde yerine getirilir.


Kadıköy evden eve nakliyat fiyatları ne kadar?

Kadıköy nakliyat fiyatları taşınacak ev oda sayısı, evin kat sayısı, taşınacak iki adres arası mesafe ve eşyaların hacmine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Kadıköy nakliyat ücretleri için daha net bilgi sunmak adına lütfen bizden fiyat teklifi alınız.

Kadıköy nakliyat hizmeti sigortalı mıdır?

Evet, bütün taşımacılık hizmetlerimizde olduğu gibi Kadıköy’de nakliye hizmetlerinde de sigorta garantili taşıma sözleşmesi imzalıyoruz. Sigortalı nakliye poliçesi kapsamında bütün eşyalarınız güvenceli teminat altına alınmış olur.

Kadıköy Nakliyat firması korona virüs tedbirleri alıyor mu?

Evet, Kadıköy evden eve nakliye şirketi olarak Pandemi döneminde Korona virüs tedbirleri uygulayan nakliye firmasıyız. Maske, Tulum ve eldiven başta olmak üzere Mesafe, Hijyen ve Temizlik kurallarına harfiyen uymaktayız.

Kadıköy evden eve nakliyat temiz nakliye hizmeti sunar

Kadıköy temiz nakliyat araçlarımız her taşınma öncesi ve sonrası itina ile yıkanarak temizlenir. Bütün nakliye ekip ve ekipmanlarımız da temizdir. Temiz evden eve nakliye hizmeti için Kozcuoğlu Nakliyat şirketimizi seçin.

Kadıköy nakliye mobilya montajı yapılıyor mu?

Kadıköy nakliye mobilya ustası çalıştıran nakliye şirketi olarak taşınacak eşyaların söküm ve kurulumu, montaj ve de montaj işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Her şey dahil nakliyat hizmeti sunan şirketimiz ile güvenle taşının.

En yakın Kadıköy nakliye firması

En yakın Kadıköy evden eve nakliye şirketi olarak Kozcuoğlu Nakliyat şirketimizi tercih edin, güvenle taşının. Güvenli ve konforlu taşımacılık hizmetleri sunan Kurumsal nakliye şirketimiz ile konforlu taşımacılık hizmeti ile tanışın.

Kadıköy nakliyat telefon iletişim numaraları

Kadıköy evden eve nakliye Telefon iletişim numarası:
Telefon: 0216 494 53 37 GSM: 0532 138 49 79

https://www.kozcuogluevdenevenakliyat.com/kadikoy-evden-eve-nakliyat.html
Etiketler:

Hemen Fiyat Teklifi Al

Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir