Ambar kargo nakliyat İstanbul ambar kargo nakliye firması, kurumsal sigortalı Ambar nakliyat taşımacılık İstanbul ambar taşımacılığı şirketi Kozcuoğlu Nakliyat tüm Türkiye geneli hizmetinizdedir. İstanbul nakliyat firması olarak İstanbul ve Türkiye geneli ambar nakliyat, ambar kargo nakliyat iş ve işlemlerini başarıyla sürdürmekteyiz.

Ambar kargo nakliyat İstanbul ambar nakliyat firması
Ambar kargo nakliyat İstanbul ambar nakliyat firması

İstanbul Ambar Kargo Nakliyat Şirketi

İstanbul ambar kargo nakliyat şirketi olarak İstanbul’un her ilçesinde ve bütün semtlerinde nakliye seferleri düzenler. Ayrıca şehirler arası ambar nakliye servisimiz de mevcuttur. Ambar kargo İstanbul Avrupa yakası ve ambar kargo İstanbul Anadolu yakası bölgelerinde ve tüm Türkiye geneli hizmetinizdeyiz. Ambar nakliye fiyatları uygun bir şekilde sunulmaktadır.

✅ Sigortalı Nakliyat:Sözleşmeli Taşıma
✅ Asansörlü Nakliyat:Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Firma Vergi Levhası:Kurumsal Şirket
✅ Firma K3 Yetki Belgesi:Onaylı Firma

Ambar Kargo Nakliyat İstanbul Kargo Ambar

Ambar kargo nakliyat İstanbul ambar kargo taşımacılık hizmetleri sunan kurumsal nakliye şirketi olarak profesyonel güvenli taşıma hizmetleri sunuyoruz. Taşımacılık hizmetlerimiz sigorta garantili ve sözleşmeli şekilde gerçekleşir. İndirimli ekonomik fiyatlarla güvenli nakliye hizmeti alın. Nakliyat taşıma malzemeleri taşınmanızı kolaylaştıracaktır.

Ambar Taşımacılık Ambar kargo nasıl yapılır:

 • Müşteriye Fiyat Teklifi Sunmak
 • Müşteri Onayını Almak
 • Adrese Araç Yönlendirmek
 • Adresten Yükü Teslim Almak
 • Yükü Teslimat Noktasına Sorunsuz Teslim Etmek
 • Fatura Keserek Taşıma Ücretini Almak

İstanbul Ambar Nakliyat Firması

İstanbul’un en eski ve en köklü ambar nakliyat firması ile eşyalarınızı nakliyat ambarına taşımak ve dağıtımını gerçekleştirmek oldukça keyifli olacaktır. Stressiz sorunsuz bir şekilde paket eşyalarınızı dilediğiniz bölge ve şehire taşıyalım. Ayrıca kargo şirketlerinin kargo nakliyat şirketiyiz. Kurumsal kargo nakliyat şirketleri ile çalışan nakliyat firmaları arayan değerli yetkililerimize özel çözümler geliştiriyoruz.

İstanbul Anadolu Yakası Banka Taşıma Firmaları

Adalar , Ataşehir , Beykoz , Çekmeköy , Kadıköy , Kartal , Maltepe , Pendik , Sancaktepe , Sultanbeyli , Şile , Tuzla , Ümraniye , Üsküdar


Ambar Kargo İstanbul Hizmetleri

Ambar kargo İstanbul hizmetlerinden yararlanın. Güvenli ve konforlu ambar nakliye hizmetlerini ekonomik ücretlerle alın. Aşağıda kargo taşımacılığı konusunda çözüm hizmeti sunabileceğimiz bazı kargo şirketleri yer almaktadır. Kargo firmaları yetkililerine özel çözümler sunmak için 7/24 hizmetinizdeyiz.

 • Aras Kargo
 • MNG Kargo
 • Sürat Kargo
 • PTT Kargo
 • Fillo Kargo
 • TNT Kargo
 • UPS Kargo
 • Horoz Lojistik
 • GKN Kargo

İstanbul Ambar Nakliyat Fiyatları

Ambar nakliyat fiyatları İstanbul ambar nakliye ücretleri taşıması yapılan malzeme ve yük ağırlığına göre değişir. Ambar taşıma fiyatları eşya yüküne ve sefer sayısı yanı sıra seferlerin düzenine göre de değişir.

Kargo Nakliye Firmaları

Kargo nakliye firmaları İstanbul ambarları içerisinde hafif yük taşımacılığı ve ağır yük taşımacılığı yapmaktadır. İstanbul evden eve kargo nakliyat araçları ile İstanbul içi ve İstanbul dışı evden eve kargo nakliye hizmeti de sunuyoruz.

Şehir içi ambar kargo nakliye hizmeti

Şehir içi ambar kargo nakliye hizmetimiz İstanbul’da bulunan Anadolu yakası nakliyat ve Avrupa yakası nakliyat ilçelerini kapsar. Bu ilçelerde yer alan semtleri de kapsamaktadır. Şehir içi ambar nakliye hizmeti için dilediğiniz zaman aralığında dilediğiniz noktaya istediğiniz eşyaların taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Şehir içi nakliyat hizmetlerimiz sigorta garantili olup, hem kısa sürede tamamlanmakta hem de kargo nakliye firmaları kıyasla ekonomik ücretlerle gerçekleştirilmektedir.

Şehirler Arası Ambar Kargo Nakliye Hizmeti

Şehirlerarası ambar nakliyat hizmetlerimiz genellikle İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Mersin, Muğla, Antalya Konya, Diyarbakır gibi merkezlerimize gerçekleştirilir. Şehirler arası nakliyat hizmetimiz kapsamında tüm Türkiye geneli bütün şehirlere nakliye seferleri düzenliyoruz. Ayrıca tüm Türkiye geleni bulunan bütün bölgelere ve bütün şehirlerimize şehirler arası ambar kargo nakliye hizmetimiz mevcuttur.

Ambar Kargo Parça Eşya Taşıma

Ambar kargo parça eşya taşıma hizmeti kapsamında parça eşyalarınızın nakliye işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Ambar kargo parça eşya taşıma firması arayışında olanların değişmeyen tek adresi Kozcuoğlu Nakliyat şirketi şehir içi ve şehirler arası ambar parça eşya taşımacılığı işlemlerini gerçekleştirir.

Ambar Kargo Eşya Taşıma

Ambar kargo eşya taşıma hizmeti kapsamında orta ölçekli veya büyük ölçekli paketlerinizin taşınmasını sağlıyoruz. Bunlardan bazıları Çelik para kasası, koşu bandı veya buna benzer farklı ebatlarda eşyalarınızın taşınmasını gerçekleştiriyoruz.

Ambar Kargo Ofis Taşıma

Ambar kargo ofis taşıma hizmetleri kapsamında işyeri taşımacılığı ofis taşıma ve şirketlerin mobilyalarının taşınması, mobilya ofis malzemelerinin taşınması işlemlerini yapıyoruz. Ofis mobilyalarının taşınması bunlardan biridir.

Ambar Kargo Depolama

Ambar kargo depolama alanlarına sahip olan İstanbul’un en iyi ambar kargo depolama şirketiyiz. Kozcuoğlu depolama alanlarında eşya depolamanın yanı sıra ürünlerin ve ticari eşyaların depolanmasını da sağlıyoruz. Bunun yanında depolarımızda başka şehirlere gidecek eşyaların ve paketlerin dağıtılmasını sağlıyoruz.

Ambar Kargo Nakliyat Ücretleri

Ambar kargo nakliye ücretleri taşınacak olan ürün veya eşyanın büyüklüğüne göre değişir. Ağırlık ölçüsü de ayrıca hesaplanarak taşınan kargo nakliye ücreti hesaplaması yapılır. Yani bir adet vazonun taşınması 10 tl iken bir adet çamaşır makinesinin taşınması 200 tl olabilir.

Herkese Her Keseye Uygun Ambar Kargo Nakliyat Fiyatları

Her kese ve her keseye uygun ambar kargo fiyatları ile eşyalarınızı daha kısa sürede ve daha ekonomik ücretlerle taşıtın. İstanbul nakliyat firmaları içinde en ekonomik ücret tarifesi uygulayan Kozcuoğlu Nakliyat şirketimiz ile güvenle taşının.


Ambar Nedir?

Ambar gerek şehir içi gerekse de şehirler arası yüklerin ilk getirildiği depo alanıdır. Nakliyat araçlarının malzemeleri getirdiği depoya ambar denir. Bu ambarlara getirilen malzemeler tırlara yüklenerek gidecekleri şehirlere sevk edildikleri yere de ambar denir. Yani toplama alanı veya dağıtım depolarına ambar diyebiliriz.

Kargo Nedir?

Çıkış noktası ve varış noktaları arasında eşyaların ve parça yüklerin toplanması ve dağıtılmasını kapsar. Kargo taşınacak eşyaların adresten alınarak adrese teslim edilmesidir. Kargolar aracılığıyla küçük ebatlı dosya, paket ve koli gibi emtialar taşınır. Kargolarda büyük eşyalar taşınmaz. Parsiyel taşımacılık veya parça eşya taşımacılığı ile daha büyük boyuttaki eşyalar taşınabilir.

Kargo ile ambarın farkı nedir?

Kargo küçük paketlerin teslimatını kapsar iken ambar orta ölçekli eşyaların teslimatını kapsar. Kargo ürün veya eşyaların kapıdan kapıya teslimatını kapsarken Ambar ise eşyaların bina veya apartman önüne teslimatını kapsar.

Ambar ne anlama gelir?

Ambar, taşınacak eşyaların toplandığı, saklandığı ve dağıtıma çıkarıldığı depodur. Şehir dışına gönderdiğimiz yükleriniz ambar noktalarında toplar. Bu noktalardan her şehrin aracına ayrı ayrı yüklenip göndermek istediğiniz şehre gönderilir. Bölge ambar noktalarında eşyalarınız ambalajlanıp listelenir ve dağıtılır.

Ambar ne iş yapar?

Ambar kullanım alanları göre farklı alanlarda işler yapar. E ticaret ambarları ürün stoku ve dağıtımını üstlenir. AVM ve Market ambarları da şubelere mal veya ürünlerin dağıtılmasını sağlar. Ambara gelen hammaddeler, yarı mamul, mamul veya yardımcı malzemelerin taşındığı araçtan indirilir. Ambalajından çıkarılması, sayım kontrolünün yapılması, taşınması ve yerleştirilmesini kapsar. Stok ve sipariş durumlarının takibinde kullanılır. Ürün ve hizmetlerin kaydı tutularak sağlıklı bir şekilde dağıtılması sağlanır.

Ambar nakliyat nedir?

Adreslerden alınan parça yük eşyalarının, adreslere teslim etme aşamalarını kapsar. Bu kapsamdaki tüm hizmetleri de içine alır. Fabrika ve depoların veya kişilerin adet bazlı yüklerini uygun fiyatlar ile taşınmasını kapsayan hizmet koludur. Ambar taşımacılığı adet ve koli bazında yüklerin taşınmasını kapsar.

Ambar kargo nedir?

Ambar kargo eşyaların sevk ve dağıtımı süreçlerini kapsar. Ambar kargo nakliye araçları dağıtılacak eşyaların sevk idare ve dağıtım işlemlerini kapsayan bir taşımacılık sektörüdür diyebiliriz.

Ambar kargo fiyat hesaplama nasıl yapılır?

Ambar fiyat hesaplama taşınacak ürün eşya adedi, eşyanın kapladığı alan boyutu ve ağırlığı gibi hesaplama formülleri esas alınarak hesaplanır. Ambar kargo ücretleri normal kargo fiyatlarından daha ucuzdur.

Ambar Kargo fiyatları ne kadar?

Ambar kargo fiyatları normal kargo fiyatlarına nazaran %50 ye varan indirimli ücretlerle taşınır. Örneğin 50 tl kargo ücreti olan bir eşyanın ambar ile taşıtmanın ücreti 30 tl olur.