Antika eşya taşımacılığı İstanbul antika eşya taşıma şirketi Asansörlü sigorta garantili sözleşmeli antika eşya taşımak için kurumsal profesyonel hizmet alın. Antika eşyaları taşıyan İstanbul’un e eski ve en köklü nakliye şirketi ile yarım asırlık deneyim farkı alın. Güvenle stressiz sorunsuz taşının.

Antika eşya taşımacılığı İstanbul antika eşya taşıma firması
Antika eşya taşımacılığı İstanbul antika eşya taşıma firması

Antika Eşya Taşımacılığı Firması

Antika eşya taşımacılığı faaliyetlerini tesahup ederek, işinin ehli uzmanlarımız ile il ve ilçeler arasında hassasiyetle geçitlerini sağlamaktayız. Yaşam alanlarının yenilik sergüzeştleri ve değişim gereksinimleri ile sanatsal değerleri olan eşyaların naklinde oldukça güvenlikli hizmetler sunmaktayız. Bu konuda ilerici temkinlerimiz ile her daim dikkati elden bırakmadan antika eşyalarınızın farklı adreslere nitelikli koşullar çerçevesinde götürülmesi için profesyonel hizmet veriyoruz. Yaşam adresiniz her nerde olursa olsun antik eserlerinizi, ev eşyalarınızı vb. gibi eşsiz eşyaların taşınmasında intizam kurallarına uygun olarak sizlere asist sunumlar sağlayan Kozcuoğlu Nakliyat firmamız kalifiyeli kadrosuyla son derece özenli aplikasyonlar gerçekleştirmektedir. Bizler antik eşyaların istenilen vakitler doğrultusunda özel ambalaj işlemlerini yapmak için sizlerin mevkilerinize gelerek, itinayla hizmetlerimizi yürütmekteyiz.

İstanbul Antika Eşya Taşıma Şirketi

İstanbul antika eşya taşıma şirketi olarak İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası bölgelerinde siz kıymetli vatandaşlarımız için taşıma çözümleri geliştiriyoruz. Bunlardan biri de değerli kıymetli eşya taşımacılığıdır. Antika eşyaların taşınması için özel araçlarımız ile her türlü antika eşyanın taşımacılık hizmetini gerçekleştiriyoruz.

✅ Sigortalı Nakliyat:Sözleşmeli Taşıma
✅ Asansörlü Nakliyat:Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Firma Vergi Levhası:Kurumsal Şirket
✅ Firma K3 Yetki Belgesi:Onaylı Firma

Profesyonel Antika Eşya Taşıma Firması

İstanbul nakliyat firmamız garantili taşıma hizmetleri çerçevesinde nadide eserlerin bir noktadan başka bir noktaya geçit uygulamalarında öncü ve lider erişim kaynaklarına sahip olarak sizlere desteklerini sunmaktadır. Bu konuda ehemmiyetli olan işletmemiz bünyesinde yeterlilik belgeleri ve profesyonellik referanslarımız yer almakta olup, antika eşyalarınızın kusursuz nakil işlemleri için bizlere güvenebilirsiniz. Firmamız deneyimli kadrosuyla antika eşya taşımacılığı alanında özel hizmetler gerçekleştirmekte olup, sizlerin yanında ve başarılı transfer işlemleri ile üstün merkezler arasında gösterilen bir noktaya erişmiş durumdadır. Sektörsel nakliye uygulamalarında kapsamlı depo konumlarına sahip olan işletmemiz, aynı zamanda son model korumalı araçlar ile antika eşyaların hasar almadan özenli servisini yılladır yapmaktadır. Firmamız ile bağlantıya geçerek, antik eserleriniz ya da alternatifli antik eşyalarınızın nakliyesini sizler için sağlamamızı talep edebilirsiniz.

Sanat Eseri Antika eşya taşıma nakliye İstanbul Tablo Taşıma
Sanat Eseri Antika eşya taşıma nakliye İstanbul Tablo Taşıma

İstanbul Antika Taşıma Hizmet Bölgelerimiz

Antika eşya taşıma hizmetini İstanbul’da başta olmak üzere tüm Türkiye geneli bütün il ve ilçelerde bulunan şubelerimiz ve temsilciliklerimiz aracılığı ile başarıyla gerçekleştiriyoruz. Antika eşyaların taşınması Kozcuoğlu evden eve nakliyat araçlarımız ile gerçekleştirilir. Bazı durumlarda gerek duyulur ise özel araçlarımız ile taşıması yapılır.

İstanbul Anadolu Yakası Banka Taşıma Firmaları

Adalar , Ataşehir , Beykoz , Çekmeköy , Kadıköy , Kartal , Maltepe , Pendik , Sancaktepe , Sultanbeyli , Şile , Tuzla , Ümraniye , Üsküdar


Antika Eşya Alanlar için Nakliye Hizmeti

Türkiye nin antika nakliye şirketi olarak antika nakliyat firmaları arasında en köklü ve güvenli nakliye hizmetlerini sunuyoruz. Türkiye ye yurt dışından gelecek olan antik eşyaların taşımasını Uluslar arası nakliyat araçlarımız ile gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda İstanbul’un nakliyat firması olan şirketimizden antika eşya taşıma hizmeti alan kıymetli yurttaşlarımızdan bu güne kadar herhangi bir şikayet almadık. İstanbul antika eşya taşımacılığı hizmeti kapsamında eşyaların taşınmasında
hiçbir zararın oluşmaması için peşinen her türlü tedbiri aldığımızı bilmenizi isteriz. Firmamız müşteri memnuniyetine özen gösteren bu doğrultuda nakliye hizmetlerinizi güvenle gerçekleştiriyoruz. Aşağıda taşımasını gerçekleştirdiğimiz çeşitli antika ve sanat eserlerinin listesi mevcuttur.

 • Obje
 • Saatler
 • Mobilya
 • Seramik
 • Porselen
 • Halı – Kilim
 • İşlemeli Bez
 • Gümüş
 • Bakır
 • Avize
 • Tablo
 • Kartpostal
 • Pul
 • Eski Para
 • Radyo
 • Telefon
 • Daktilo
 • El Yazması Kitap
 • Çizgi Roman
 • Taş Plak – Pikap
 • Askeri Kıyafetler
 • Kılıç – Kama
 • Madalya ve Nişan
 • Hat Yazı
 • Heykel
 • Bronz Eşya
 • Berat – Ferman
 • İpek Halı
 • Kuran-ı Kerim
 • Tuğralı Gümüş

İstanbul’da Antikacıların Nakliye Şirketi İle Güvenle Taşının

Kozcuoğlu evden eve nakliyat istanbul firmamız antika nakliyat sektörünün lider nakliye şirketidir. İstanbul’da antikacıların nakliye şirketi olarak bu sektörde alım satım, takas veya bakım onarım işlemleri yapanlar için düzenli olarak taşımacılık hizmetleri sunuyoruz. Antika eşya ve sanat eseri gibi değerli olan eşyaların zarar görmemesi için her türlü tedbiri almaktayız. Antika gibi değeri yüksek eşyaların taşımasını özel geliştirdiğimiz araçlarımız ile gerçekleştiriyoruz. Gerekli duyulan hallerde özel güvenlik ve özel personel desteği de sağlamaktayız. Antika eşyaların taşıma işlemleri profesyonel ekibimiz tarafından yapılır. Antik taşıma konusunda, taşınacak eşyaların türü ve çeşidi de önemlidir. Ardından yapılması gereken yerinde antika eşyaların görülmesi ve yine bu doğrultuda hazırlıkların yapılması gereklidir.

Profesyonel Antika Eşya Taşımacılığı

Profesyonel antika eşya taşımacılığı hizmeti sunan İstanbul’daki antika eşya nakliyat şirketi olarak hizmetlerimizi yarım asırdan fazla bir zamandır sürdürüyoruz. En iyi antika eşya taşıyan nakliye şirketi ünvanına sahip Türkiye’nin lider nakliyat firması ile güvenle taşının.

Antika Eşya Taşıma Aşamaları

 1. Taşınılacak antika eşyaların rahat ve kolay taşınması için söküm işlemi yapılır.
 2. Özel paketleme ve ambalajlama malzemesi ile antikaların zarar görmesi engellenir.
 3. Ambalajlanma işlemi bittikten sonra antika eşyalar özel olarak hazırlanmış kutu sandıkların içine konulur.
 4. Nakliye ekibi tarafından daha kolay taşınması ve zarar görmemesi için liftli nakliye kamyonu ve asansörlü nakliye aracı kullanılır.
 5. Taşıma işlemi için özel olarak belirlenmiş nakliye aracı ile taşınır.

Sigorta Garantili Antika Eşya Taşımak

Kurumsallık kaideleriyle garantili ve yasal uygulamalar ile hizmet veren firmamız, antika eşyaların her çeşidini özel programlar dahilinde evlerinizden, işletmelerinizden özenle alım işlemlerini yaparak, sizlere kalite doğrultusunda yardımcı olmaktadır. Firmamız profesyonel olarak antika eşya taşımacılığı alanında uzman ekspertizleri ile siz değerli müşterilerinin memnuniyeti kapsamında sanatsal değerleri yüksek ve nitelikli eserlerin naklini yapmaktadır. Sağduyulu intizamla antik eser ve eşyaların taşınmasını talep ettiğiniz anda firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Antika eşyaların transfer uygulamalarında kurumsallıkla ve ekonomik birimlerle hizmet sunan firmamızla görüşmeler sağlayabilirsiniz.

Şehirlerarası Antika Eşya Taşımacılığı Hizmeti

Şehirler arası antika eşya taşıma araçlarımız özel olarak tasarlanmış içi ve kenar kısımları hem ısı ve nem yalıtımlıdır. Hem de çelik zırhlı güvenlidir. Türkiye’nin dört bir yanına dilediğiniz ile ve ilçemize şehirler arası antika eşya nakliye hizmeti sunuyoruz.

Marmara Bölgesi Antika Eşya Taşıma Hizmeti

Edirne , Kırklareli , Tekirdağ , İstanbul , Kocaeli , Yalova , Sakarya , Bilecik , Bursa , Balıkesir , Çanakkale


Antika Eşya Taşımacılığı Fiyatları

İndirimli fiyatlarla antika eşyaların taşımacılığını gerçekleştiriyoruz. Ekonomik ücretlerle dilediğiniz noktadan istediğiniz bölgeye değerli eşyaların taşımasını gerçekleştiriyoruz. Antika eşya taşıma fiyatları bakımından en ucuz fiyatlarla sigorta garantili taşıma gerçekleştiriyoruz.


Antika Eşya Taşımak Hakkında Kullanıcılar bunları da sordu

Ev taşıma ve Antika eşya taşıma farkı nedir?

Ev taşıma ile antika eşya taşıma arasındaki fark baştan sonra farklı olmakla birlikte ikisi de nakliye hizmetidir. Aslında her iki hizmet de bireysel taşımacılık hizmeti kapsamındadır. Fakat uygulama bakımından antika eşyalar daha hassas ve daha değerli olduklarından özel taşıma yöntemleri ile taşınmalıdır.

Antika eşya nasıl taşınır?

Antika eşya özel olarak hazırlanmış nakliye araçları ile taşınır. Ayrıca nakliye ekibi ve ekipmanları antika eşyalar için özel olarak hazırlanmıştır. Antika eşyaları tek tek özenle paketleyip ambalajlayıp korumalı kutular içerisinde darbe almalarını önleyerek hassas bir şekilde taşırız.

Antika eşya taşımacılığı sigortalı mıdır?

Evet. Kozcuoğlu antika eşya taşımacılığı firması bütün nakliye hizmetlerinde olduğu gibi antika eşyaların taşınmasını da sigorta garantili şekilde uygular. Garantili antika eşya nakliyat hizmeti için Kozcuoğlu nakliyat şirketini seçin.

Antika eşya taşıma fiyatları ne kadar?

Antika eşya taşıma fiyatları 500 tl den başlamaktadır. Antika eşya taşıma fiyatları taşınacak antika eşyanın miktarına ve ağırlığına göre değişir. Bunun yanı sıra taşımada hangi araçların gerekliliği ve nakliye personeli sayısı antika eşya taşıma ücretlerinde etkili olur.

Antika eşya taşıma firması iletişim telefon numarası

Antika eşya taşımacılığı iletişim telefon numaraları destek hattı:
Telefon: 0216 494 53 37 GSM: 0532 138 49 79

Etiketler: , ,

Hemen Fiyat Teklifi Al

Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir