Ataköy Evden Eve Nakliyat firması olarak asansörlü taşımacılık ve sigortalı şehir içi, şehirler arası nakliye hizmeti vermekteyiz. Ataköy Nakliyat, Lojistik ve Taşımacılık sektöründe faaliyet sürdüren İstanbul Kozcuoğlu Nakliyat firmamız Profesyonellik kazanmış yılların deneyimli firmasıdır. Bakırköy nakliyat bölgesi başta olmak üzere tüm İstanbul geneli taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

Ataköy Evden Eve Nakliyat Firması

Uzman ekip kadromuz ve güncel teknolojik ekipmanlarımız ile tüm taşıma işlemlerini yerine getirebilecek teşkilatlanmaya sahibiz. Bir firma veya ev den tutun da bir fabrikaya değin her türlü taşıma planını yerine getirebilecek kapasiteyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. İstanbul Kadıköy’ ün lider Nakliyat firması olarak başta Ataköy olmak üzere tüm Türkiye’ ye hizmet vermekteyiz.

Ataköy evden eve nakliyat İstanbul ataköy nakliyat taşıma firması
Ataköy evden eve nakliye İstanbul ataköy nakliyat taşıma firması

Kurumsal Ataköy Evden Eve Nakliye Şirketi

İstanbul Kozcuoğlu Ataköy Evden Eve Nakliyat sektörüne hakim, alanında uzman ekip ve ekipmanlara sahip olan firmamız Sektörün parlayan yıldızı haline gelmeyi başarmıştır. Eşyalarınızı önceden ekspertiz arkadaşımızın analizi ile tespit ederek, büyüklüğüne göre bir plan çıkarırız. Buna uygun nakliyat aracı ve ekibi belirleriz. Duruma göre ekip ve ekipmanlarımızın sayısında artışa da gidebiliriz.

✅ Sigortalı Nakliyat:Sözleşmeli Taşıma
✅ Asansörlü Nakliyat:Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Firma Vergi Levhası:Kurumsal Şirket
✅ Firma K3 Yetki Belgesi:Onaylı Firma
✅ Kredi Kartı Ödeme:3-6-9 Taksit

En İyi Ataköy Evden Eve Taşıma Firmaları

Evden ve nakliyat firmaları içerisinde en Profesyonel ekip ve ekipmanlara sahip firma Kozcuoğlu Nakliyat firmamızdır. 40 yıllık deneyim ve sektorel tecrübelerimizle hizmetinizdeyiz. İşyeri Ev ve Ofis Taşıma gibi nakliye hizmetleri kapsamında eşyalarınızı taşıyoruz.

Ataköy Eşya Paketleme

Ataköy Evden Eve Nakliyat ekibimiz alanında uzman personellerden oluşmaktadır. Nakliyesi yapılacak ev köşk villa taşıma veya işyeri eşyalarınızı eşyalarınızı özenli bir şekilde paketliyoruz. Eşya Paketleme öncelikle ufak şeylerden başlayarak, özellikle de cam ve kırılabilir eşyaları paketliyoruz. Gazete kağıtlarıyla sarıyoruz. Taşınma esnasında kırılmaması için de köpük paketlere koyarak kırılmalarını engelliyoruz. Sonraki aşamada giyim eşyalarını paketliyoruz. Mobilyalarını de montaj yaparak ayırıyoruz. Çizilmesinler diye ambalajlıyoruz. Aynı şekilde beyaz eşyaları da ambalajlayıp taşımaya hazır hale getiriyoruz.

Ataköy Tavsiye Nakliyat Firması

Bu güne kadar yaptığımız bütün taşımalarda müşterilerimiz sürekli olarak bizleri aramışlardır. Ataköy Evden Eve Nakliyat bölgesinde daimi müşterilerimiz mevcuttur ve kendi müşterilerimiz kendi çevrelerine de Kozcuoğlu Nakliye firmamızı gönül rahatlığıyla tavsiye etmektedirler. Bu hem onların hem de yönlendirdikleri kişilerin yararına olan bir durumdur. Tavsiye üzeri gelen müşterilerimize özel indirim uygulamaktayız.

Profesyonel Ataköy Nakliyat Şirketi İle Güvenle Taşının

Ataköy Nakliyat Sözleşmesi

Ataköy Evden Eve Nakliyat öncesi taşınma sürecinin bütün ayrıntılarını içeren bir taslak metin ile müşterimiz arasında uzlaşı sağlamaktayız. Müşterilerimizin isteği üzerine maddeler eklenebilmekte ve çıkarılabilmektedir. Nakliyat sözleşmesi müşteri yararı gözetilerek karşılıklı anlaşmaya varılarak hazırlanır. Her iki taraf da mutabık kalır ise sözleşme imzalanır.

Ataköy Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Ataköy Sigortalı Nakliyat, Ataköy Nakliye bölgesinde ve tüm bölgelerimizdeki taşıma çalışmalarımızda uyguladığımız bir hizmettir. Sigortalı evden eve nakliye Eşyalarınızın taşınma esnasında darbelenme, çizilme veya kırılma gibi herhangi bir zarara karşın tedbir amaçlı uyguladığımız bir yöntemdir. Anlaşmalı olduğumuz sigorta acentesi aracılığıyla eşyalarınızı bedelinin üzerinde bir maliyetle sigortalatmaktayız. oluşacak bütün zararlarınız sigorta kapsamında tarafımızca karşılanmaktadır.

Ataköy Asansörlü Evden Eve Taşıma

Ataköy Evden Eve Nakliye çalışmalarımızda Asansörlü evden eve nakliyat hizmetimiz kat sayısının fazla olduğu yerlerde tercih edilmektedir. Asansörlü taşıma hizmeti ile nakliye işlemleri daha kısa sürer. Asansörlü Nakliye Aracı 3-5 kişinin saatlerce tüm gün sürecek nakliye işlemini bir kaç saat içerisinde tamamlar. Ayrıca 5 kişinin çalışmasına gerek kalmadığından daha da ekonomiktir. Hem zamandan hem de paradan tasarruf ederek güvenli ve konforlu taşının.

Ataköy Şehiriçi Evden Eve Nakliye

Şehiriçi evden eve nakliyat hizmetimiz İstanbul Ataköy ve Anadolu Yakası ile Avrupa Yakası başta olmak üzere 39 ilçe ve bütün semtler için geçerlidir. Şehiriçi taşımacılık hizmetlerimiz kapsamında ihtiyacınıza yönelik nakliye hizmeti sunuyoruz. Gerekli araç, malzeme, ekip ve ekipmanlarımız ile eşyalarınızı güvenle taşıyoruz. Bu kapsamda sunmuş olduğumuz nakliye hizmeti çeşitleri aşağıda sıralanmıştır.

  • Ev Taşıma
  • Yazılık Taşıma
  • Kışlık Taşıma
  • Şehiriçi Nakliye
  • Şehirler Arası Nakliyat
  • İş yeri ve Ofis Taşıma
  • Şirket Taşımacılığı
  • Parça Eşya Taşıma
  • Beyaz Eşya Taşıma
  • Mobilya Taşıma

Ataköy Şehirler Arası Nakliyat

Ataköy Evden Eve Nakliyat alanında bütün illere şehirler arası nakliye seferleri düzenlemekteyiz. Şehirler arası evden eve nakliyat, taşıma hizmetimiz Tüm Türkiye’ de bütün illere yapılmaktadır. Dilediğiniz İl ve ilçeye nakliyat hizmeti vermekteyiz. Kozcuoğlu Nakliyat firmamız sahip olduğu lokal ekipler ve bağlantılar ile bütün illerde çalışmalarını sürdürmektedir. Şehirlerarası Nakliyat Fiyatları sayfamızdan taşınmak istediğiniz ile tahmini ortalama nakliye ücretlerinin ne kadar olduğuna baka bilirsiniz.

Uygun Ataköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Ataköy Evden Eve Nakliyat fiyatları açısından en uygun hizmeti vermekteyiz. En ucuz evden eve nakliyat hizmeti vermemize rağmen en kaliteli nakliyat çalışmasını sunmaktayız. Deneyin ve siz de mutlu müşterilerimiz arasına katılarak farkı yaşayın.

Evden Eve Nakliyat ÜcretleriEvden Eve Nakliye FiyatlarıAsansörlü Evden Eve Taşıma Fiyatları
Ataköy Parça Eşya Taşıma Fiyatı3.000 – 4.000 ₺+2.000 ₺
Ataköy 1+1 Ev Taşıma Fiyatı8.000 – 10.000 ₺+2.000 ₺
Ataköy 2+1 Ev Taşıma Fiyatı 12.000 – 15.000 ₺+2.500 ₺
Ataköy 3+1 Ev Taşıma Fiyatı 15.000 – 19.000 ₺+3.000 ₺
Ataköy 4+1 Ev Taşıma Fiyatı 20.000 – 22.000 ₺+3.000 ₺
Ataköy 5+1 Ev Taşıma Fiyatı 25.000 – 30.000 ₺+3.500 ₺
Ataköy Ofis Taşıma Fiyatı+20.000 ₺TEKLİF AL
İndirimli Güncel Ataköy Nakliyat Fiyatları Listesi

İstanbul Bakırköy Ataköy Nakliyat Bölgesi Hakkında Bilgi:

İstanbul Kozcuoğlu Nakliyat - Bakırköy Ataköy Evden Eve Nakliyat

 İstanbul ili Bakırköy ilçesi sınırları içerisinde yer alan Bakırköy’ e bağlı bir semttir.  İstanbul’un batı yakasında yer alır. Başta İstanbul ve ülkemizin en önemli örnek semti Ataköy semtidir.

Ataköy yükselen mimari yapısı ve uygulanan Uydu Kent projesi ile ülkemizin ilk uydu kentidir. Ulaşım kolaylığı Modern ve lüks yapıları, siteler, rezidanslarıyla ve en önemlisi de  yeşil alanlarıyla doğa harikası bir semttir. Ataköy, doğu sınırında Zeytinburnu, batı sınırında Küçükçekmece, kuzey sınırında Güngören ve Bahçelievler ilçeleriyle çevrilidir. güneyinde Marmara Denizi bulunan Bakırköy’de bir semt olan Ataköy’e İstanbul şehir içi seferleri düzenleyen hatlardan birini seçerek kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hem karayolu hem de denizyolu ile ulaşıma elverişli olan Ataköy semti şu günlerde oldukça gözde diyebiliriz.


Ataköy Nakliyat Hizmeti Hakkında Sıkça Sorulanlar

Ataköy Evden Eve Nakliye Fiyatları Ne Kadar?

Evden eve nakliyat fiyatları eşyanızın miktarına göre ve kapladığı alan hacmine bağlı olarak değişkenlik gösterir. 1+1 ev taşıma fiyatı ile 3+1 ev taşıma fiyatı aynı değildir. Bununla birlikte ev taşıma fiyatları 750 tl den başlamaktadır.

Nakliye Ekibi Sigortalı Mıdır?

Evet, bütün çalışanlarımız SGK sigortalı Maaşlı sürekli çalışan personellerimizden meydana gelir. Bütün çalışanlarımız sigortalı olarak çalışırlar. Çok acil durumlarda ek personel ihtiyacı olduğunda personel için günlük sigorta kaydı yapılarak çalıştırılır.

Sigortalı Nakliye Hizmeti Sunuluyor Mu?

Bütün taşımacılık işlemlerimizde sigortalı nakliye hizmeti sunuyoruz. Kasko sigortalı sözleşmeli taşıma yapan Kozcuoğlu evden eve nakliyat şirketimiz güvenli ve garantili nakliye hizmeti sunar.

Eşya Paketleme Yapılıyor Mu?

Evet, nakliye işlemlerine başlamadan önce eşyaları tek tek ambalajlıyor uz. Eşya paketleme yaparak eşyaların zarar görmeden taşınmasını sağlıyoruz. Ayrıca tek kullanımlık ambalaj malzemelerimizi tek tek dezenfekte ederek kullanıyoruz.

Ataköy nakliyat iletişim telefon numaraları

Ataköy evden eve nakliyat Telefon iletişim numarası:
Telefon: 0216 494 53 37 GSM: 0532 138 49 79


Bakırköy evden eve nakliyat ilçesi başta olmak üzere İstanbul ve Türkiye geneli hizmetinizdeyiz.

https://www.kozcuogluevdenevenakliyat.com/atakoy-evden-eve-nakliyat.html
Etiketler: , ,

Hemen Fiyat Teklifi Al

Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir