Bankamatik taşımacılığı İstanbul bankamatik taşımacılık şirketi Türkiye’de sigortalı garantili kurumsal banka ATM taşıma nakliye firmasıyız. İstanbul’da şehir içi bankamatik taşıma ve şehirler arası banka atm nakliye hizmeti sunuyoruz. Türkiye’deki bankaların merkez şube ilçe şubelerini ve ATM’lerini taşıyoruz.

Bankamatik taşımacılığı İstanbul banka ATM taşıma şirketi
Bankamatik taşımacılığı İstanbul banka ATM taşıma şirketi

Bankamatik Taşımacılığı Şirketi

Yurt genelinde profesyonel taşımacılık işlemlerini gerçekleştiren Kozcuoğlu nakliyat güvenli, kaliteli taşımacılık hizmetlerini her alanda gerçekleştirmektedir. İstanbul nakliyat firması çalışmaları incelendiğinde sadece kurumsal alanda hizmet vermediğini görebilirsiniz. Kaliteli ve güvenli taşımacılık hizmetlerini gerçekleştirirken ev ve ofis taşımacılığı alanında da en kaliteli hizmetleri oluşturmaktayız. Bu alanda vermiş olduğumuz hizmetlerin lojistik güvenliğini ve emniyetini sağlayabildiğimiz bankamatik taşımacılığı faaliyetlerini de mükemmel şekilde gerçekleştiriyoruz. Kurmuş olduğumuz taşımacılık ağları sayesinde kurumsal taşımacılık hizmetlerini mükemmel şekilde gerçekleştiriyoruz.

İstanbul Anlaşmalı Bankamatik Taşımacılığı Firması

İstanbul anlaşmalı bankamatik taşıma şirketi olarak İstanbul’da bulunan bütün bankaların şube taşıma veya atm nakliye işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Taşımasını zaman zaman yaptığımız ve çalışabileceğimiz kurumsal bankaların listesi yer almaktadır.

  • Akbank
  • Denizbank
  • Finans Bank
  • TC Ziraat Bankası
  • Türkiye Garanti Bankası
  • Türkiye Halk Bankası
  • Türkiye İş Bankası
  • Vakıflar Bankası
  • Yapı ve Kredi Bankası
  • ICBC Turkey Bank

Güvenli Bankamatik Taşıyan Firma

Kozcuoğlu Nakliye şirketimiz genellikle profesyonel taşımacılık hizmetlerinde yoğun bir girişim içinde olduğunu göstermektedir. Bankamatik taşımacılığı faaliyetlerini titiz bir şekilde güvenli taşıma hizmetleri adına her türlü emniyet tedbirlerini uygulamaktadır. Uyguladığımız garantili çözümler sayesinde sektörde bankamatik taşıma hizmetlerini de güvenli bir şekilde yaptığımızı açıkça göstermekteyiz. Kurumsal taşımacılık hizmetlerinde sınır tanımayan firma olduğunu gösterebilmek adına her türlü hizmeti kaliteli bir şekilde yapmaktayız.

Kurumsal şirketler ile yapmış olduğumuz anlaşmalar ve ortak çalışmalar sayesinde bankaların para akışını sağladıkları bankamatik nakliye hizmetlerini gerekli desteği oluşturarak sağlamaktayız. Profesyonel ve deneyimli elemanlarımız sayesinde bankamatiklerin sökülmesi, montajının yapılması ve çalışır halde bankalara teslim edilmesi konusunda titiz hizmetler oluşturuyoruz.

Garantili Bankamatik Taşıyan Nakliye Şirketi

Yıllardır bankaların atmlerinin taşınmasında garantili çözümler oluşturan nakliye şirketi olarak Türkiye genelinde tüm bankalara vermiş olduğumuz hizmetlerimiz ile kalitemizi açık şekilde yansıtmaktayız. Bankamatik taşıma hizmetlerinde şehir içi ve şehirlerarası platformda profesyonel bir ekip hizmeti oluşturduğumuzu açıkça göstermekteyiz. Şehirlerarası platformda profesyonel ekiplerimiz, geniş araç filomuz ve sevkiyatı gerçekleştirecek organizasyon ekiplerimiz deneyimli çalışmalar gerçekleştirmektedir.

✅ Sigortalı Nakliyat:Sözleşmeli Taşıma
✅ Asansörlü Nakliyat:Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Firma Vergi Levhası:Kurumsal Şirket
✅ Firma K3 Yetki Belgesi:Onaylı Firma

Bankamatik ATM Taşıma Hizmeti

Kozcuoğlu nakliyat firmasına teslim etmiş olduğunuz ATM ve bankamatikleriniz güvenli ve emniyetli bir şekilde taşınmakta özel vinçler ve ekipmanlar kullanılarak indirme bindirme işlemleri güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Yılların sağlamış olduğu tecrübe ve deneyim sayesinde gerekli desteği bütün kurumsal firmalara sağlamaktayız. Kurulduğumuz günden bu güne yurt genelinde her noktaya bankamatik taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Bankalar ile yapmış olduğunuz anlaşmalar sayesinde her noktaya rahatlıkla zamanında ulaşım sağlanmakta ve kurulum işlemleri zamanında yapılmaktadır.

Banka ATM taşıma İstanbul atm nakliyat firması
Banka ATM taşıma İstanbul atm nakliyat firması

Sorumluluk Sahibi Bankamatik Taşıma Firması

Büyük bir sorumluluk sahibi olan Kozcuoğlu nakliyat firması gerçekleştirmiş olduğu bankamatik taşımacılığı işlemlerinde sigorta işlemlerini titiz bir şekilde yürütmektedir. Bütün gerçekleştirilen sigortalama işlemlerinde her zaman hızlı ve güvenli çözümler üretmektedir. Özellikle yurt genelinde her yere kaliteli bankamatik taşımacılık hizmetlerini sunmayı bilen ve taşımacılık hizmetlerinde sorunsuz sonuçlar ortaya çıkaran firmamız kalitesini her zaman açık bir şekilde göstermekteyiz.

İstanbul Anadolu Yakası Banka Taşıma Firmaları

Adalar , Ataşehir , Beykoz , Çekmeköy , Kadıköy , Kartal , Maltepe , Pendik , Sancaktepe , Sultanbeyli , Şile , Tuzla , Ümraniye , Üsküdar


Kozcuoğlu evden eve nakliyat firması çalışmalarında donanım ve gerekli ekipmanları sağlama aşamasında da tam kapasite çalışmalar yapmaktadır. Özellikle firma yönetimi elemanlarımız 7/24 bankamatik taşımacılığı alanında kesintisiz ve sorunsuz hizmet akışı sağlamaktadır. Taşımacılık hizmetlerinde kullanılmış olan bütün ekipmanların ile organizasyonları yürütmede etkisi büyük olmaktadır.

Çözüm Üreten Bankamatik Taşıma Şirketleri

Çözüm odaklı çalışmalar gerçekleştirdiğimiz bankamatik taşımacılığı alanında nakliyat organizasyonlarını ekip programı oluşturarak gerçekleştiriyoruz. Profesyonel taşımacılık hizmetlerinde tek adres olmanın başarısını ve gururunu taşırken bu konuda emniyetli çalışmalar yapmaktayır. Kozcuoğlu evden eve nakliyat firmasının web adresini ziyaret ettiğinizde burada bütün gerekli detaylara ulaşabilirsiniz. Çünkü yapmış olduğumuz hizmet aşamalarını görüntülü ve video tarzında burada sunmaktayız. Özellikle bankamatik taşımacılığı alanında ilk anlaşma yapıldığı andan itibaren bütün detayları oluşturmaya çalışmaktadır.

Planlı Çalışan Bankamatik Taşıma Şirketi

Bankamatik taşımacılığı alanında gerçekleştirmiş olduğumuz çalışma aşamaları olarak öncelikle bankamatikler yerinde incelenmekte en uygun araç belirlenmektedir. Belirlemiş olduğumuz araçlar ve elemanlar, ekipmanlar hızlı bir şekilde çalışma gerçekleştirmekte ve gerekli kaldırma araçları temin edilerek en uygun araçlara yükleme işlemlerini yapmaktayız. Yükleme işlemlerinin ardından yol güvenliği ve zaman planlaması yapılarak bankamatikler trafiğin sakin olduğu zamanlarda ve insan trafiğinin olmadığı zamanlar seçilerek kurulum ve indirme işlemleri yapılmaktadır.

Kurulum işlemlerini gerçekleştirdikten sonra kuruluş ile irtibata geçilerek gerekli son muayeneler ve müşteri onayı yapılmakta ve işlem sonrası incelemeler detaylı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bütün bu aşamaları titiz bir şekilde gerçekleştiren Kozcuoğlu nakliyat bankamatik taşımacılığı ücretlerini en makul ve mantıklı bir şekilde ortaya çıkarmaktadır. Bu konuda ele alınan detaylar içerisinde özellikle mesafe ve kullanılan araçlar, ekipmanlar detaylı bir şekilde envanter oluşturarak bankamatik taşımacılık ücretleri ortaya çıkarılmaktadır. 


Bankamatik taşıma işlemi ne kadar sürer?

Banka bankamatiklerinin taşınma işlemleri bütün teknik kurulum ve hazırlıklar tamam olması halinde aynı gün içerisinde tamamlanır. Banka ATM cihazının depodan alınması ve bilgi işlem personelleri nezaretinde belirlenen noktaya monte edilmesi bir iş günüdür.

Bankamatik taşımacılığında sigorta yapılır mı?

Evet, taşıma işlemleri nakliye aşamasında kara yolunda seyir halinde iken sigorta altına alınır. Aynı şekilde taşıma aşamasında Emtia nakliyat sigortaları, Navlun sigortaları, Kıymetli eşya nakliyatı sigortası, tekne sigortaları, sorumluluk sigortaları diye ayrılır. En uygun şekilde Emtia nakliyat sigortası teminatı altında bankamatik taşımacılığı yapmaktayız.

Şehirler arası bankamatik taşıma hizmetiniz mevcut mu?

Evet. İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası başta olmak üzere İstanbul’un bütün ilçelerinde banka ATM nakliyesi gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda bütün Türkiye geneli şehirler arası bankamatik nakliye hizmetleri sunuyoruz.

Bankamatik taşıyan firmalar hangi kriterleri karşılamalı?

Genel anlamda nakliye hizmeti alınacak nakliyat firmasının Resmi nakliye şirketi olması gereklidir. Bunun yanında kendilerine ait logolu nakliye araçları bulunmalıdır. Aynı zamanda fatura kesebilecek kurumsal kimlik ve nitelikleri karşılamalıdır. Bütün aşamalarda hem tedbirleri almalı hem de oluşabilecek zararları karşılayabilecek sigortalama ve sorumlulukları üstlenmelidir.

Bankamatik taşıma fiyatları ne kadar?

Bankamatik taşıma fiyatları taşıması yapılacak bankamatik ATM sinin kurulumu için gerekli olan ekip ve ekipman ihtiyacına göre farklılık gösterir. Kurulum işlemleri için gidilecek mesafe ve asansörlü nakliyat aracı ve vinçli nakliye aracı gibi ek gereksinimlere göre fiyat teklifimizi iletmekteyiz.

Bankamatik nakliye firması iletişim telefon numarası

İstanbul bankamatik taşıma telefon iletişim numarası Danışma hattı
Telefon: 0216 494 53 37 – GSM: 0532 138 49 79

Etiketler:

Hemen Fiyat Teklifi Al

Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir