Çeyiz eşyası taşıma kargo ile çeyiz göndermek, İstanbul şehir içi ve şehirler arası çeyiz eşyası taşıma şirketi ile şehir dışına çeyiz gönder. Evli nişanlı sözlü veya sonradan evleneceklerin ev eşyalarını taşıyoruz. Bunun yanı sıra evden eve nakliyat hizmeti ile tüm ev taşıma servisi de sunuyoruz.

Çeyiz eşyası taşıma şehir içi şehirler arası çeyiz taşıma nakliye firması
Çeyiz eşyası taşıma şehir içi şehirler arası çeyiz taşıma nakliye firması

Çeyiz Eşyası Taşıma Şirketi

Kozcuoğlu nakliyat evden eve eşya taşımacılığı alanında sağlamış olduğu kolaylıkları çeyiz eşyası taşıma faaliyetlerinde de titiz bir şekilde yürütmektedir. Evlilik hazırlığında olan kızların hazırlamış olduğu ve satın almış olduğu evlerinde kullanacağı bütün eşyaları çeyiz eşyası olarak değerlendirmektedir.

✅ Sigortalı Nakliyat:Sözleşmeli Taşıma
✅ Asansörlü Nakliyat:Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Firma Vergi Levhası:Kurumsal Şirket
✅ Firma K3 Yetki Belgesi:Onaylı Firma

Çeyiz eşyalarının hazırlanması ve taşınması konusunda sergilenmesi konusunda geleneklere bağlı çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Çeyizlerin kız evinden alınarak damat evine götürülmesi, sergilenmesi, tören boyunca koruma altına alınması konusunda bütün sorumluluğu üzerimize almaktayız. Kızların yıllarca biriktirmiş olduğu el emeği göz nuru eşyalarını özel paketleme işlemleri gerçekleştirerek taşımaktayız.

Güvenilir Çeyiz Eşyası Taşıma Firmaları

Çeyiz eşyası taşıma alanında örnek davranışlar sergileme aşamasında sigortalama faaliyetlerini titiz bir şekilde yapmaktayız. Nakliyat şirketimiz genellikle çeyiz taşıma alanında ücretsiz ekspertiz hizmeti uygulanır. En ufak eşyaları ve en büyük eşyaları numaralandırarak paketleme işlemi gerçekleştirmektedir. Çok küçük hacimli çeyiz eşyaları olabildiği gibi büyük beyaz eşya kategorisindeki çamaşır makinesi, buzdolabı gibi elektronik eşyalarda çeyiz eşyası kategorisinde taşınmaktadır. Taşımış olduğumuz bu eşyaların özellikle ev eşyasından ayrı kategoride taşınması gerekir. Özel ambalajlarla paketlenmiş olması çeyiz taşımacılığının bir ayrıcalığıdır.

Çeyiz Eşyası Taşımacılığı Özel Ambalajlama

Özellikle eşya paketleme elemanları olarak porselen ve cam eşyaları havalı naylon, kraft kâğıt, yumuşak dokulu tekstil ürünleri ile ambalajlama işlemine tabi tutmaktayız. Bu eşyalar orijinal kutularında taşınırken aynı zamanda ayrı kolilere konularak aralarına izole malzemeler yerleştirilmektedir. Nakliyat hizmetlerimizin tümünde olduğu gibi çeyiz eşyalarının taşınması konusunda da (Covid-19) Koronavirüs tedbirleri uygulanarak taşımacılık yapılır.

Köpük ve diğer sürtünmeyi engelleyici malzemelere ek olarak paketleme işlemlerini titizlikle yapmaktayız. Çeyiz sahibi eşyalarını kendi paketlemiş ise belirtmiş olduğu ürün bedelleri üzerinden çeyiz eşyası sigortalama işlemleri yapılmaktadır. Kozcuoğlu nakliyat güven, garanti ve emniyeti her zaman ön planda tutarak müşterilerine güven verebilmek açısından kolileri açmadan sigortalama işlemi yapmaktadır.

Sigorta Garantili Çeyiz Eşyası Taşıma

Özellikle elektronik çeyiz eşyalarını taşıma işlemleri sırasında alanında uzman elemanlar kullanmaktayız. Bunların taşınması, paketlenmesi, araçlara yerleştirilmesi, yeni yerleşim yerine montajlarının yapılması, kurulumlarının yapılması konusunda hassas çalışmalar yapıyoruz. Özellikle çeyiz eşyalarının yeni yaşam alanına kurulması sırasında beyaz eşya servisleri ile iletişime geçerek garanti konusunda sorun çıkmayacak şekilde kurulum işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Çeyiz Eşyası Nakliye İşlemleri

Paketleme işlemlerinde özellikle çeyiz eşyalarının zarar görmemesi için detaylı bir çalışma gerçekleştirmekteyiz. Sigortalama işlemlerinde bütün eşyalar detaylı bir şekilde gözlemlenmektedir. Eşyalar incelenmekte ve değerlerinden poliçe üzerine prim değerleri ortaya çıkarılmaktadır.

Özel Paketleme Çeyiz Eşyası Taşıma Firması

Evden eve nakliyat çeyiz eşyası taşıma alanında bütün avantajları, bütün fırsatları eşya sahiplerine sunmaktadır. Bu aşamada gerçekleştirmiş olduğumuz bütün çalışmalar hassas şekilde yapılır. Eşyaların yeni olmasından dolayı özenli bir hizmet akışı oluşturmamızı gerektirdiğini biliyoruz. Daha duyarlı, daha özverili çalışmalar gerçekleştiren elemanlarımız sayesinde çeyizler istenildiği yerden istenildiği zaman taşınır. Eşyalar alınarak sergilenmekte ve tekrar toplanması, yeni eve yerleştirilmesi ve kurulumu özenli bir şekilde yapılmaktadır.

Şehirler Arası Çeyiz Taşıma

Gerçekleştirmiş olduğunuz bütün bu çalışmaların en başından en sonuna kadar eşya sahiplerinin gözetiminde olması bu konuda güvenli çözümlerin ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Çeyiz eşyalarınızın tarafımızca taşınmasını istiyorsanız öncelikle bu konuda detaylı danışma hizmeti almalısınız. Almış olduğunuz detaylı şehirler arası çeyiz taşıma danışmanlık hizmeti sayesinde paketleme işlemlerinin nasıl olduğunu öğrenin. Sigortalama faaliyetlerinin nasıl gerçekleştiğini, kurulum işlemlerinin nasıl sonuçlandırıldığını detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz şehirler arası nakliyat fiyatları sayfasından ücret bilgisine bakabilirsiniz.

Şehir Dışına Çeyiz Eşyası Göndermek

Şehir dışına çeyiz gönderme işlemlerini  Kozcuoğlu Evden Eve Nakliyat LTD ŞTİ yakışır bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Eşyaların olabildiğince sağlam ve hassas bir şekilde taşınabilmesi için çok önemlidir. Bunun için süspansiyonu güçlü özel dizayn edilmiş kapalı kasa araçlarla taşımacılık yapmaktayız. Şehir dışına çeyiz eşyası taşıma konusunda bayan elemanlar kullanarak hassas çalışma yaptığını açıkça göstermektedir. Bünyemizde bulunan bayan paketleme elemanları ile eşyaları özenle paketliyoruz. Çeyiz nakliyesi konusunda profesyonel elemanlar her eşyayı özenle paketleme, sergileme ve taşıma işlemi uygular.

Çeyiz Eşyası Taşıma Fiyatları

Kozcuoğlu Nakliyat şirketimiz Çeyiz eşyaları taşıma konusunda ekonomik çeyiz taşıma fiyatları uygulamaktayız. Ayrıca evden eve nakliyat fiyatlarına da bakabilirsiniz. Bu sayede çeyiz eşyası sahipleri yeni evlerini kurarken daha rahat taşınacaklardır. Ayrıca daha eğlenceli bir zaman geçirme fırsatı bulacaktır. Çeyiz eşyaları paketleme sırasında özellikle kullanmış olduğumuz ürünlerin hijyenik ve sağlıklı ürünlerden seçilmesine özen gösteriyoruz. Uzak mesafelere sarsıntı oluşmadan ve sürtünme meydana gelmeden bütün eşyaların sağlıklı bir şekilde taşıyoruz. Bunun için kapalı çelik kasa araçlar kullanılmaktadır. Kullanmış olduğumuz bu araçlar sayesinde şehirlerarası çeyiz taşımacılığı faaliyetleri gerçekleştiriyoruz. Şehir içi çeyiz eşyası nakliye işlemlerini detaylıca yapmaktayız. Bu tür işlemlerde ekstra önlemler ortaya çıkarmaktadır.


Sıkça Sorulan Sorular

Kargo ile çeyiz gönderme hizmeti sunuyor musunuz?

Evet kargo ile çeyiz gönderen nakliye şirketi olarak kendi seferlerimizle çeyiz eşyalarını taşıyoruz. Bunun yanı sıra kendi nakliye seferlerimiz ile birlikte parça eşyaların taşınmasını da sağlıyoruz.

Şehir dışına çeyiz göndermek ne kadar sürer?

İstanbul’dan şehir dışına çeyiz göndermek ve genel olarak parça eşyaların taşınması bir iş gününde tamamlanır. Haftalık rutin olarak şehirler arası nakliyat seferleri ile birlikte parça eşyaların taşınmasını gerçekleştiriyoruz.

Çeyiz eşyası taşıma fiyatları ne kadar?

Çeyiz eşyası taşıma ücretleri taşınacak eşyaların miktarına ve kapladığı alana bağlı olarak değişir. Tek nakliye kamyonunda özel olarak taşınması veya ortak kamyonda bir kaç eşyanın ortak taşınmasına göre de fiyat değişikliği olabilmektedir.

Çeyiz eşyası nakliye işlemleri kim tarafından yapılır?

Çeyiz eşyalarının nakliye işlemleri bay ve bayan personellerimizce yapılır. Tercihe bağlı olarak sadece kapıdan eşyalarınızı da alabilmekteyiz. Dilediğiniz ilçeye veya şehre zarar görmeden taşınmasını sağlıyoruz.

Etiketler:

Hemen Fiyat Teklifi Al

Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir