Depolama Sigortası Yapılması Zorunlu Mudur? Ev Taşıma, Nakliyat, Nakliye, Ofis Taşıma, Parça Eşya Taşıma, Antika Tarihi Eser Taşıma, Sigortalı Nakliyat

Nakliyat Depolama Sigortası Uyguluyoruz

Evden Eve Nakliyat firmaları bir sebepten dolayı müşterinin eşyalarını depolar. Depolanacak eşyalar ev, iş yeri, ofis, daire gibi farklı hizmet alanlarını kapsayan sektörlere ait kişilerin eşyaları da olabilir.

Eşyalarınızı depolarken, depo kiralarken, ev eşyalarınızı teslim ederken Nakliyat Firması tarafından Depolama Sigortası Yapılması Zorunlu Mudur ?

Başka bir deyişle Memur, İşçi, Doktor, Savcı, Hakim, Öğretmen, Mühendis, Teknisyen ve benzeri alanlarda çalışıyorsunuz. Bir nedenden dolayı geçici olarak şehir dışına çıkıyorsunuz. Eşiniz ailenizle beraber bin bir zorlukla neredeyse bir iki, üç yıllık maaşınızı vererek aldığınız ev eşyalarınızı depolayacaksınız. İstanbul, Kadıköy, Kartal veya diğer ilçelerde Nakliyat Deposu kiralayacaksınız.  Sizce Nakliyat Sigortası Yaptırmalı mıyım? Evet der gibisiniz..

Depolama Sigortası Yapılması Zorunlu Mudur ? - Eşya depolama İstanbul depolama kiralık depo ev eşyası depolama firması
Depolama Sigortası Yapılması Zorunlu Mudur ? 2

Depolama Sigortası Yapılması Zorunlu Mudur ?

Evet, kesinlikle nakliyat depolama sigortası yapılması zorunludur. Çünkü eşyalarınızın uzun bir süre depolarda kalacağını hesaba katacak olursak, her türlü tedbir için sigortasının yapılması gereklidir. Aksi takdirde hem eşyalarınız, hem de emeğiniz boşa gidecektir.

Şimdi sizler de başta İstanbul, Kadıköy, Kartal, Bakırköy, Pendik ve diğer ilçelerde Güvenilir, Kaliteli, Güvenlikli Nakliyat Deposu arıyorsanız doğru adrestesiniz. Kozcuoğlu Nakliyat Depolama Sigortası doğabilecek tüm zararlarınızı karşılayacaktır.

Kiralık Depo Alanları Deprem Yangın Sigortası İle Korunur

Kiralık depo alanlarının tümü ayrı bölümlerden meydana gelmekle beraber güvenliklidir. Hijyenik bir ortamda bağımsız bölümlerden oluşmaktadır. Sigorta Kapsamında sunulan ve alanın tedbir listesi aşağıda sunulmuştur.

  • Depo Sigortası
  • Deprem Sigortası
  • Yangın Sigortası
  • Sel Sigortası
  • Doğal Afet Sigortası

Depolama Sigortası Hakkında Merak Edilenler

Ambar Sigortası Neleri Kapsar

Depo alanında yer alan bütün eşyaların güvenliğini kapsar.

Sigorta Poliçeleri İçin Yapmamız Gereken Bir Şey Var Mı?

Hayır sizin yapmanız gereken bir şey yok. Biz her türlü tedbiri alıyoruz.

Poliçe sadece bir alan için mi geçerlidir?

Depo alanında yer alan 300 den fazla bağımsız bölüm için top yükün geçerlidir.

Nakliyat Depolama iletişim için bizleri aşağıdaki numaradan arayabilirsiniz. Sigortalı Nakliyat Depolama için Tıklayınız.Etiketler: , , , , , , ,

Hemen Fiyat Teklifi Al

Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir