Dershane Taşımacılığı şirketimiz İstanbul’da etüt merkezi dershane taşıma, İstanbul dershane taşıma hizmetlerini sigorta sözleşmeli garantili taşımaktayız. Öğrencilerin eğitim gördüğü yerleri özel olarak indirimli şekilde taşıyoruz.

Dershane Taşıma Şirketi

dershane-taşımacılığı-kartal-istanbul

Kozсuoğlu Dersane Taşıma şirketi olаrаk nakliyat sektörüne girdiğimiz ilk  günden bu yana, müşteri  memnuniyeti anlaуışını ilke edindik. Yola çıktığımız ilk gün sektörün lider firması olmа hedefini benimsedik. Fіrmamız İstanbul’dan tüm Türkiye’ye şehirlerarası evden еvе taşıma,  оfis taşıma, işyeri taşıma, vіlla tаşımаcılığı, askılı nakliyat vе fuar  taşımacılığı, piyаno ve çelik kаsа taşımacılığı gibi akla gelen bütün kurum taşımacılığı hіzmetlerі vermektedir.

✅ Sigortalı Nakliyat:Sözleşmeli Taşıma
✅ Asansörlü Nakliyat:Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Firma Vergi Levhası:Kurumsal Şirket
✅ Firma K3 Yetki Belgesi:Onaylı Firma

İstanbul Dershane Taşımacılığı Hizmeti

İstanbul’da dershane taşıma hizmetin alanında uzman ekibimiz ile titiz bir şekilde taşımaktayız. Nakliyesi yapılacak dershane etüt merkezi sıra tahta gibi mobilya demirbaş malzemelerini temiz bir şekilde taşıyoruz.

Dershane Taşımacılığı Fiyatları

Dershane taşıma ücretleri indirimli şekilde sunulur. Taşınacak yeni bina veya eski konum mesafesi gözetilir. Dershanenin öğrenci kapasitesi, taşınacak derslik sayısı ve masa sandalye miktarı da taşıma ücretlerinde belirleyici olur. Ortalama 10 derslikli bir dershane 3000 tl ye taşınır. Eşya sayısı düştükçe fiyatlarımız da düşer. Aynı şekilde eşya miktarı ve ofis derslik miktarı arttıkça fiyatlarımız da artar.

Kozcuoğlu  Nakliyatı  Seçme  Nedeniniz:

Güvenilir Firma Olmamız
Kaliteli İş Anlayışımız
Müşteri Memnuniyetli Çalışmamız
Değişime ve Yeniliğe Açık Firma Olmamı

Etiketler: , , , ,

Hemen Fiyat Teklifi Al

Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir