Evden Eve Taşımacılık Nedir ?

Öncelikle bu yazımızda Nakliye, Lojistik, Taşımacılık, Nakliyatçılık kategorilerinde yer alan Evden Eve Taşımacılık hizmeti hakkında ayrıntılı bilgi vereceğiz. Bunun yanı sıra Lojistik terimleri sözlüğü sayfasından da lojistik hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Eskiden herkesin kendine ait müstakil bahçeli evleri vardı. Bireyselliğin olmadığı, ben ve egonun gelişmediği bu eski dönemde insanlar kalabalık 10-15 kişilik geniş ailelerden oluşurdu.  Öyle şimdiki gibi bir iki kişiye bir daire falan yoktu yani. Geri kalmışlık mı dersiniz, aptallık mı dersiniz, ay çok saçma mı dersini bilmem ama  ev içerisinde evlenen kardeşler ancak ayrı bir odada eşleriyle beraber yaşarlardı. Her bir kardeşin 3-5 çocuğu olur torun, torba, dede ve nine geniş evlerde ve geniş aile olarak kalırlardı. Beraber yaşamak birlikte el birliğiyle bir şeyler oluşturma kültürü yaygındı.

Bahçeli evlerde kurulan salıncaklarda çocuklar sallanır, dedelerin önceden ektiği erik ve dut ağaçlarından meyveler yenirdi. Bazen de komşunun bahçesinden göz hakkı meyveler aşırılırdı. Çocuklar toprak kokusunu, sevgiyi, emeği içlerine kadar yaşarlardı. Ağaç, toprak, kurtlu meyveler, müstakil ev lüks değildi ve ayrıca ekstra bir ücreti de yoktu. Organik diye bir arayış yoktu ve her şey doğaldı.

Ev taşıma pek nadir görülürdü. Şehir dışına pek gidilmez ancak bürokrat ve devlet görevlileri sık sık yer değiştirirlerdi. Zaman geçtikçe şartlar değişti, gelişen teknolojiyle beraber yaşam standartları da değişti. Eski alışkanlıklar ve yapılar gelişen teknolojiyle beraber yerini sözüm ona modern çağa ve beraberinde gelen yeniliklere bıraktı.

Neyse ki bu yeni çağda çok modern ve lüks yaşıyoruz. Eski fakirlik, gericilik ve saçma yaşamın yerini, (Mederen ilerici, medeni, kültürlü, entelektüel, Düşünür) ve artık tek başına düşünür olan gençlere bıraktı. İnsanlık çok ilerledi, o kadar ilerledi ki, artık görülmüyor! Öğrenciler, İş adamları zenginler yeni düzende sevgili, Manita, Kuma, Metres edindiler. Artık gelir düzeyine göre Kilometres, Santimetres, Escort gibi birliktelikler yaşıyorlar. Bunu yaparken de 1+1 Rezidanslar satın alıyor veya kiralıyorlar.

Kimi de dürüst samimi bir hayatı tercih edip evleniyorlar. Bu yeni düzende  kız erkek çocuklar evlendirildikten sonra hemen zaman geçirmeden herhangi bir sitede 8. 10. katta 90 metre karelik dairelere yerleştiriliyor. İnsanlarımız özellikle de çocuklar dört duvar arasında gece gündüz yaşamak zorunda kalıyorlar. Daha özgür yaşıyor ve daha verimli olduklarına inanıyorlar. Gençler artık yalnız, tek, ben ve üst seviye bir egoyla yaşıyorlar. Aile büyüklerinin ayda bir iki ayda bir yapılan ziyaretlerinden bile rahatsız olan yeni bir nesil türedi. Bebekler, çocuklar için artık o eski dedeler, nineler, altında salındıkları ağaçlar, bahçelerinden çaldıkları elma, erik bahçeleri de yok. Neyse ki daha moderen bir toplumda yaşıyoruz da bunlar artık yok!

Mega kent istanbulda yaşam şartları artık insanları yeni düzene zorluyor ve istemeseler de artık sık yapılarda, çok katlı binalarda, sitelerde, rezidanslarda yaşamak zorunda kalıyorlar. Şehir merkezinde çalıştıkları bir işleri var ve genelde lüks bir semt değilse eğer iş yerine yakın oturdukları evleri var. Kimi yeni işleri, kimi de yeni eşleri olduğundan, kimi kamuda görev gereği artık sık sık yer değiştirmek ev taşımak zorunda kalıyorlar.

istanbul-kartal-kozcuoğlu-evden-eve-nakliyat-ambalajlama-paketleme-eşya-ev-taşımacılığı-3
Evden eve taşımacılık İstanbul ev taşıma hizmeti
istanbul-kartal-kozcuoğlu-evden-eve-nakliyat-ambalajlama-paketleme-eşya-ev-taşımacılığı-13
Evden eve taşıma şirketi İstanbul’da evden eve taşıma firması

Artık yeni yeni binalar ve yapılar çok katlı apartmanlar, kuleler, rezidanslar, villalar gibi yaşam alanlarında yaşıyoruz. İstanbulda, Kadıköyde, Kartalda, Etilerde, Cihangir, Şişlide veya Pendikte Evimi taşıyacam Nakliyeci lazım Evden Eve Taşımacılık Şirkeri lazım uygun firyata Ucuz Nakliye lazım diyoruz..

Günümüzde bu sosyal yapı içerisinden ihtiyaçtan ortaya çıkan Nakliyat, Taşımacılık, Evden Eve Taşımacılık, Evden Eve Nakliyat, Nakliye, Ev ve İşyeri Taşımacılığı, Banka Taşımacılığı, Büro Taşımacılığı, Dershane Taşımacılığı gibi alanlardan oluşan NAKLİYE ve LOJİSTİK alanı oluştu. Kozcuoğlu Nakliyat olarak biz de Nakliyat alanında başta İstanbul, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Göztepe, Bakırköy ve Pendik ilçelerinde çalışmaktayız.

Çalışmalarımızda müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin bin bir emekle günlerce, aylarca, yıllarca çalışarak kurmaya çalıştıkları evleri ve ev eşyalarını Sigortalatarak Taşıma işlemlerimizi yapmaktayız. Sigortalı Nakliyat, Sigortalı Taşımacılık denince akla ilk KOZCUOĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT gelmektedir.

Evden Eve Taşımacılık Firması:

Kozcuoğlu Evden Eve Nakliyat

Kozcuoğlu olarak nakliyat taşımacılık alanında uzun süredir hizmet vermekteyiz. İstanbul Kartal ve Kadıköy ilçelerinde bulunan ofislerimizde evimi taşımak istiyorum diyen tüm müşterilerimizi bekleriz. Sigortalı Nakliyat firması arıyorum, Kadıköyde Nakliyat, Kartalda Nakliyat, İstanbulda Nakliyat Firması diye arayan vatandaşlarımıza önerimiz; Evet doğru yerdesiniz. Kozcuoğlu Nakliyat olarak sevgi taşıyoruz ve size bir telefon kadar yakınız.Etiketler: , , , ,

Hemen Fiyat Teklifi Al

Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir