Fuar taşımacılığı İstanbul etkinlik ve fuar taşıma şirketi Türkiye fuar kargo taşımacılık firması İstanbul’da fuar taşımacılığı yapan firmalar arasında en iyi nakliye hizmeti sunuyoruz. Güvenli ilkeli kurumsal ve garantili taşımacılık hizmetlerimiz ile gerek yurt içi fuar taşıma gerekse de uluslararası fuar taşıma ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.

Fuar taşımacılığı İstanbul fuar taşıma etkinlik organizasyon taşıma nakliye şirketi
Fuar taşımacılığı İstanbul fuar taşıma etkinlik organizasyon taşıma nakliye şirketi

Fuar Taşımacılığı Nedir?

Kozcuoğlu nakliyat geçmişten bugüne uzman eleman kadrosu sayesinde fuar taşımacılığı alanında örnek sayılabilecek davranışlar gerçekleştirmektedir. Yurt içinde ve yurtdışında fuar taşımacılığı alanında model hizmetler oluşturuyoruz. Oluşturmuş olduğumuz bu hizmetler sayesinde fuar departmanı kurulumu ve taşınması esnasında kolaylığı ve güvenliği gerçekleştirerek işlemlerimizi yapmaktayız. Yurt dışında fuar ve kongre, konferans ve buna benzer sergi çalışmalarında konser hizmetlerinde en uygun nakliyat hizmetlerini oluşturmaktayız. Her türlü konser, sergi, konferans, kongre hizmetlerine en sağlıklı güvenilir lojistik hizmetleri vermekteyiz.

Fuar Taşıma Ücretiz Ekspertiz

Özel olarak ücretsiz ekspertiz hizmeti sunan nakliyat şirketimiz nakliye sigortalarını özel sigorta şirketleri vasıtasıyla gerçekleştirmektedir. Yapmış olduğumuz sigortalama işlemlerine ek olarak nakliyat sözleşmesi gerçekleştirerek bu konuda müşterilerimizi güven içerisinde taşınmasını sağlamaktayız. Fuar taşımacılığı ücretleri belirlerken bütün ayrıntıları ve detayları ile ele almaktayız. Sigortalama aşamasında acente ücretlerini, liman ücretlerini, gümrük işlemlerini, taşıma özel beyan giderlerini ayrıntılı bir şekilde oluşturarak KDV dahil olarak hesaplamış olduğumuz nakliyat fiyatları üzerinden detayları oluşturmaktayız. En ekonomik, en ucuz fuar taşımacılığı sağlama aşamasında indirim, kampanya, promosyon gibi olasılıkları göz önünde bulundurarak müşterilerimize en uygun taşıma hizmeti sunmaktayız.

İstanbul Fuar Taşıma Hizmeti

Günümüzde Kozcuoğlu firmasının taşımış olduğu fuar malzemeleri hızlı kurulum ve garantili çözüm oluşturma aşamasında örnek alındığı açıkça görülmektedir. Bunun yanında yerinde ve zamanında teslimatlar yaparak yurtiçinde ve dünya genelinde fuar taşımacılığının örnek gösterilecek kuruluşlarından biri olduk. Fuar taşımacılığı ve yurtiçi fuar nakliyesi konusunda gerçekleştirmiş olduğumuz hizmetlerimiz geniş bir alanı kapsamaktadır. Özellikle fuar nakliye alanında eşya depolama hizmetlerini özel olarak gerçekleştirmekteyiz. Fuar mallarının bir araya toplanması ekspertiz hizmeti ile sigortalanması, şehir içi fuar taşıma sektörü, şehirlerarası fuar taşımacılığı alanında ayrıştırmanın yapılması özel hizmet kapsamına girmektedir. İstanbul’da fuatların taşınması için hizmet sunduğumuz ilçeler aşağıda belirtilmiştir.

İstanbul Anadolu Yakası Fuar Taşıma Şirketi

Adalar , Ataşehir , Beykoz , Çekmeköy , Kadıköy , Kartal , Maltepe , Pendik , Sancaktepe , Sultanbeyli , Şile , Tuzla , Ümraniye , Üsküdar


Fuar Taşıma Ve Depolama Firması

Kozcuoğlu nakliyat firması fuar taşımacılığı alanında eşyaların, ekipmanların yurtiçine ve yurtdışına geliş gidişleri sağlıyoruz. Ardiye hizmetlerinin sunulması, depolama hizmetlerinin yapılması gidiş ve gelişlerinin sağlanması aşamasında güvenliği ve emniyeti ön planda tutmaktayız. Özellikle geniş araç filosu içerisinde yer alan forklift, vinç ve eşya asansörü kullanımına özen göstermekteyiz. Eşyaların indirilmesi ve bindirilmesi sırasında forklift hizmetlerini ekstra dikkat ve emniyet hususlarını yerine getirerek gerçekleştirmekteyiz. Yurtiçi ve yurtdışına fuar nakliyesini Kozcuoğlu nakliyat firması olarak kara, hava, deniz yollarını kullanarak emniyetli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Fuar nakliye sırasında nakliyat gümrük işlemlerini eşya sahiplerini yormadan rahatlık sağlayacak şekilde gerçekleştirmektedir.

Fuar depolama İstanbul Fuar eşyaları depolama firması
Fuar depolama İstanbul Fuar eşyaları depolama firması

Yurt İçi Güvenli Fuar Stand Taşıma Firması

Yıllardır yurt genelinde gerçekleştirmiş olduğumuz fuar katılımcı firmalarına vermiş olduğumuz hizmetleri incelediğinizde bu konuda kaliteye yönelik memnuniyet verici çalışmalar yaptığımız açıkça görülecektir. Yurt genelinde gerçekleştirilen fuar faaliyetlerinde özellikle fuar nakliye hizmetlerini gerçekleştirirken bütün etkinlikleri planlı ve programlı bir şekilde yapmaktayız. Bunun yanında dünyanın her köşesinde gerçekleşecek kongre ve fuar hizmetlerine garantili taşımacılık hizmetlerini en uygun ekipmanları kullanarak gerçekleştiriyoruz. Her türlü eşya ve ekipmanları model araçlarımız ile taşımakta kurulumlarını hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Uluslararası Fuar Taşımacılık Şirketi

Ülkeler arası yapmış olduğumuz fuar taşımacılığı hizmetlerini gerçekleştirirken her iki noktada gümrükleme ve depolama hizmetlerini muazzam bir şekilde yapmaktayız. Etkinlik ve fuar taşıma alanında gümrükten eşyaların alınması, stantlara yerleştirilmesi ve stantlardan gümrük işlemlerinin gerçekleştirerek nakliyenin yapılmasını titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Özellikle uluslararası fuar taşımacılığı sektöründe ve yurt dışında gümrükleme işlemlerini yaparken boş stantların ve depoların hazırlanması ve işlemlerin hızlandırılması için uzman ekiplerimiz çalışmaktadır. Yurtdışı fuar taşımacılığı alanında danışmanlık hizmetini eksiksiz bir şekilde vermekteyiz.. Bu konuda yetiştirilmiş elemanlarımız fuar eşyaları nakliye ve fuar standı kurma konusunda danışmanlık hizmetini verirken müşteri olup olmamasına bakmaksızın bilinçli fuar taşımacılığı gerçekleştirilmesini hedeflemektedir.

✅ Sigortalı Nakliyat:Sözleşmeli Taşıma
✅ Asansörlü Nakliyat:Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Firma Vergi Levhası:Kurumsal Şirket
✅ Firma K3 Yetki Belgesi:Onaylı Firma

Maksimum Güvenlikli Fuar Taşımacılık Firması

Kozcuoğlu evden eve nakliyat firması olarak gerçekleştirmiş olduğumuz bütün taşımacılık işlemlerini şehir içi fuar taşıma, şehirlerarası fuar taşıma ve yurtdışı fuar taşıma işlemlerini detaylı olarak ele alarak taşıma sonrasında evrakların düzenlenmesi ve resmi işlemlerin gerçekleştirilmesini hızlandırmaktayız. Özellikle gerçekleştirilen bütün çalışmalarda güvenlik, emniyet ve garantili çözümler üretmeyi hedeflemekteyiz. Bu amaca yönelik İstanbul nakliyat firması olarak fuar işlemlerinin sonrasında teşvik evraklarının tedarik ve temin edilmesi konusunda da titiz çalışmalar yapmaktayız.

Gerçekleştirilmiş olan fuar çalışmalarında işlemlerinin bitmesinin ardından dönüş faaliyetlerini gerçekleştirirken anlaşmış olduğumuz firmalar ile nakliyat hizmetlerini aynı titizlikle gerçekleştiriyoruz. Fuar hizmetlerinin bitiminin ardından dönüş işlemlerini ve depolama hizmetlerini, gümrük işlemlerini, lojistik faaliyetlerini detaylı bir organizasyon çerçevesinde gerçekleştirmekteyiz.


Fuar Stant Taşıma Hakkında Sıkça sorulan Sorular

Fuar taşıma nedir, nasıl yapılır?

Fuar taşıma işlemi genellikle yurt içinde ve İstanbul’da dönemsel olarak oluşturulan tanıtım organizasyon etkinlikleridir. Bu etkinliklerde stantların kurulumu gerekli malzeme ve eşyaların sevkiyatı gereklidir. Nakliye işlemlerinin yapılmasına Fuar stant taşımacılığı denir. Uzman ekip ve ekipmanlarca yapılır. Kapalı kasa nakliye araçları ile kurulum tamamlanır.

Fuar taşıma süreci nasıl olur?

Fuar taşıma süreci taşınacak eşyaların de monte halde sökülmesi ile hazırlık süreci başlar. Taşıma günü fuar alanına kurulum işlemleri ile tamamlanır. Fuar günlerinden sonra final günü stantların sökülerek toplanması ve eşyaların tekrar yerine teslimatı ile son bulur.

Stand Fuar nakliye işlemleri ne kadar sürer?

Fuar nakliye işlemleri iki aşamadan meydana gelir. Fuar kurulumu aynı gün içerisinde tamamlanır. Fuarların uzun süren zamanlarında fuar etkinliğinin son bulduğu gün tekrar toplama söküm işlemleri yapılır. Yani tek gün süren organizasyonlarda taşıma işlemi aynı gün içerisinde tamamlanırken uzun süren etkinlik ve organizasyonlarda nakliye işlemleri iki iş günü kadar sürmektedir.

Fuar nakliyat işlemlerinde Kredi Kartı geçerli midir?

Evet, bütün nakliye işlemlerimizde olduğu gibi fuarların taşınması işlemlerinde de Kredi kartına taksit ve Kredi kartına alışveriş olanağı sunuyoruz.

Fuar taşıma fiyatları nasıl belirlenir?

Fuar taşınma ücretleri taşınacak eşyaların e fuar standının hacmine bağlıdır. Standın sökümü ve kurulum işlemleri için teknik eleman ihtiyacı ve nakliye ekipmanlarına göre fiyat değişkenlik gösterir. Aynı zamanda nakliye işleminde çalışacak personel sayısı da fuar stant taşıma fiyatlarına etki eder. Net fiyat bilgisi için tarafımızdan Teklif alınız.

Etiketler:

Hemen Fiyat Teklifi Al

Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir