Hastane taşımacılığı İstanbul hastane taşıma şirketi kurumsal profesyonel nakliye ekibi ile sigorta sözleşmeli hastane nakliye hizmeti sunar. İstanbul’da hastane taşımacılığı yapan nakliyat şirketi arayışında olan kıymetli vatandaşlarımız için özel hastane taşıma ve kamu hastaneleri taşıma hizmetleri sunuyoruz. İstanbul hastane servis taşımacılığı yapan firma nakliyat şirketimiz İstanbul’un en iyi hastane taşıma personeli ekibi ile nakliye işlemlerini gerçekleştirir.

Hastane taşımacılığı İstanbul hastane taşıma şirketi
Hastane taşımacılığı İstanbul hastane taşıma şirketi

İstanbul Hastane Taşımacılığı Şirketi

İnsan sağlığı konusunda bütün faaliyetlerin yürütüldüğü hastane ortamındaki malzemelerin taşımacılığını yaparken Kozcuoğlu nakliyat olarak hassasiyeti ön planda tutmaktayız. Özellikle büyük önem taşıyan tıbbi cihazların, aletlerin, hastane malzemelerinin nakliyat işlemlerini hassas bir şekilde yapmaktayız. Kurumsal hastane taşımacılığı konusunda bütün nakliyat şirketleri arasında daha çok özen sarf eden firma olma özelliğini taşımaktadır.

İstanbul’un En İyi Hastane Taşıma Şirketi

İstanbul’un en iyi hastane taşıma şirketi olarak İstanbul’daki hastanelerin taşınma işlemlerini gerçekleştiren nakliye şirketlerinin başında gelmekteyiz. Profesyonel hastane taşıma personeli ekibimiz ile güvenli nakliye çözümleri geliştiriyoruz.

Hastane Taşımacılığı Ücretsiz Ekspertiz

Hastane taşımacılık hizmetlerini özellikle insan sağlığına yönelik gerçekleştirilecek çalışmalar olması açısından detaylı bir şekilde organizasyon çalışmaları yapmaktayız. Hassas bir şekilde yürütmüş olduğumuz hastane taşımacılığı işlemlerinde ücretsiz ekspertiz hizmetlerinin tıbbi cihazlar üzerinde titizlikle yürütmesini takip etmekteyiz. Hastanelerde söz konusu olabilecek taşınma ve yer değiştirme işlemlerini hızlı ve güvenli, detaylı ve aynı zamanda emniyetli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Profesyonel Hastane Taşıma Firması

Uygun hastane taşıma ekipmanlarını, uygun araçları, uygun personeli belirledikten sonra hastane yönetimi ile gerekli irtibatı kurmakta ekspertiz hizmetlerini ilk etapta uygulamaktayız. Hastane içerisinde bulunan eşyaların yerinde tespiti yapılmaktadır. Yerinde tespit edilen tıbbi cihazların taşınabilecek araç temini ilk etapta gerçekleştirilmektedir. Tıbbi cihazların sökülmesi için teknik bilgisi yüksek profesyonel uzman ekipler kullanıyoruz. Burada sağlık ve hijyen kurallarını asla göz ardı etmeden bütün işlemleri özel ambalaj malzemeleri kullanarak gerçekleştirmekteyiz.

Hastane ortamında elemanlarımız maske ve eldiven takarak çalışmaktadır. Bu konuda gerçekleştirmiş olduğunuz bütün çalışmalarımızın özel sigortalama işlemleri kapsamında gerçekleştirilmiş olması garantili çözümlerin oluşmasında önemli bir rol oynamaktadır. Hastane taşımacılığı alanında dikkat ettiğimiz önemli hususlar özellikle temizlik, hijyen ve hasta işlemleri olmaktadır.

Özel Hastane Taşımacılık Şirketi

Tıbbi atıkların arındırılması gerçekleştirildikten sonra cihazların sökülmesi ve montaj işlemleri hassas bir şekilde yapılmaktadır. Hastane taşımacılığı işlemlerinde tıbbi cihazların oldukça önemli elektronik eşyalar olduğu göz önünde bulundurularak sigortalama işlemleri ilk tespit aşamasından itibaren başlatılmaktadır. Ev eşyası taşımacılığında Kozcuoğlu nakliyat hastane sigortalama işlemlerini hassas bir şekilde yaparken hastane taşımacılığı alanında bunu iki katına çıkartmaktadır. Çünkü hastane cihazlarının ev eşyasına göre hem maddi değeri, hem de kullanıma yönelik değerlerinin yüksek olması göz önünde bulundurulmaktadır. Tıbbi cihazlar büyük bir titizlikle yerinden sökülerek özel ambalaj malzemeleri ile paketlenmektedir. Paketleme esnasında ambalaj malzemeleri tek kullanımlık ürünlerden seçilmektedir.

✅ Sigortalı Nakliyat:Sözleşmeli Taşıma
✅ Asansörlü Nakliyat:Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Firma Vergi Levhası:Kurumsal Şirket
✅ Firma K3 Yetki Belgesi:Onaylı Firma

Özel Paketleme Yöntemiyle Hastane Taşımacılığı

Tıbbi cihazlar hastane ekibi ve doktorların yönlendirilmesi sayesinde en iyi şekilde ambalajlanmakta en iyi şekilde paketleme işlemleri yapılmaktadır. Cihazların ambalajlanması özellikle havalı naylon, streç ve kraft kâğıt kullanılarak yapılmaktadır. Çok dikkatli bir şekilde yapmış olduğumuz bütün hastane taşımacılığı işlemlerinde özellikle hastanenin içinde ve dışında emniyet kurallarını eksiksiz yerine getirmekteyiz. Kozcuoğlu nakliyat hastane içerisinde bulunan yatakların, masaların, sandalyelerin ve diğer ekipmanların özel marangozlar tarafından sökülmesi ve teknik ekip tarafından montelenmesi işlemlerine özel dikkat etmektedir. Özellikle montaj ve demontaj işlemlerinde elektronik bilgisi yüksek elemanlar çalıştırmaktayız. Eşyalar numaralandırma sistemine göre paketlenmektedir.

Hastane ve Tıbbi Malzeme Taşımacılığı Hizmetleri

Hastane ve Tıbbi malzeme taşıma şirketi olarak İstanbul’da ve tüm Türkiye geneli resmi ve özel hastanelerin tıbbi malzemelerini taşıdık. Sunduğumuz taşımacılık hizmetlerini yılların vermiş olduğu tecrübe ile alanında uzmanlaşmış personel kadromuz aracılığı gerçekleştirmekteyiz. İstanbul nakliyat şirketimiz K1 belgesi ve K3 belgesi ile yetki belgelerine sahip nakliye şirketidir. Resmi sözleşmeli taşıma hizmeti sunan şirketimiz ile taşınmak daha güvenli olacaktır.

Tıbbi malzeme taşımacılığı İstanbul hastane tıbbi malzeme taşıma şirketi
Tıbbi malzeme taşımacılığı İstanbul hastane tıbbi malzeme taşıma şirketi

Hastana Cihazlarının Taşınması İşi

İstanbul’da hastane cihazlarının taşınması işi ve işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Profesyonel nakliye ekibimiz ile elektronik cihazların taşınmasını sağlıyoruz. Bu kapsamda anlaşmalı teknik servis personelleri nezaretinde hastanede bulunan bütün cihazların tek tek sökülmesi, ambalajlanması ve zarar görmeyecek şekilde paketlenmesi sürecini idare ediyoruz. Bütün aşamalarımız güvenli bir şekilde oluşur. Teknik ekip ve teknik personellerimiz gidilecek yerde yeni hastanede hastane cihazlarının kurulumlarını başarıyla gerçekleştirir.

En Çok Tercih Edilen Hastane Taşıma Şirketi

Numaralar eşyalara, araçlara sırasıyla eklenmekte ve yeni hastane ortamına yine doktorların ve tıbbi konuda bilgisi yüksek elemanların gözetiminde yerleştirilmesi yapılmaktadır. Yapmış olduğumuz bütün bu çalışmalarda özellikle yeni hastanenin hazır olmaması durumunda tıbbi cihazlara özel depolama işlemleri uygulamaktayız. İstanbul hastane servis taşımacılığı firmasına ait eşya depolarının tıbbi cihazlar için de depolamaya uygun alanlar tesis etmiş olması bu konuda geniş kapsamlı nakliyat hizmetleri yürüttüğümüzü açıkça gösterecektir. Bunun yanında eşya depolama hizmetlerini ve eşya asansörü kullanım hizmetleri hassas bir şekilde yapmaktayız. Hastanelerin yüksek katlarından yatakların ve diğer mobilyaların indirilmesi tıbbi cihazların asansör kabinine tek tek yerleştirilmesi hassas bir şekilde yapılmaktadır.

Tecrübeli Hastane Taşımacılık Firması

Özel elemanlar kullanarak bu taşıma işlemini gerçekleştirirken özellikle taşıma yöntemlerini hastane heyetinin gözetiminde gerçekleştiriyoruz. Hastane taşımacılığı konusunda ücretsiz ekspertiz hizmetini gerçekleştirirken doktorların ve hastane heyetinin gözü önünde paketleme ve eşya ayrımını özel bir şekilde yapmaktadır. Yapmış olduğumuz bu çalışmalar sayesinde güven ve garanti, emniyet ve memnuniyeti bir arada oluşturmaktayız. Oluşturmuş olduğumuz bu kaliteli çalışmalar sayesinde hastaneler hızlı bir şekilde kurulmakta, sağlık kuruluşları hızlı bir şekilde hizmet vermeye başlamaktadır.

Hijyenik Hastane Taşımacılık Hizmeti Alın

Amacımız insan sağlığına hizmet oluştururken kesinlikle hassasiyeti ve güvenli çalışmayı ön plana çıkarmaktadır. Kozcuoğlu nakliyat %100 müşteri memnuniyeti oluşturma aşamasında bütün ilkelerini, prensiplerini ve güvenilir çalışma anlayışını ön planda tutmaktadır. Özellikle nakliye hızlı ve güvenli nakliyat hizmetlerini mutlaka gerçekleştirmekte ve hastane malzemelerine özel sigortalama işlemlerini sizler için özenle gerçekleştirir. Gerçekleştirmiş olduğumuz bu çalışmalarda farkımızı açık bir şekilde göstermekteyiz.


Hastane taşımacılığında ücretsiz ekspertiz hizmeti var mı?

Hastane taşıma işleri başta olmak üzere ev taşıma, ofis taşıma gibi bir çok nakliye işlemlerimizde ücretsiz ekspertiz hizmeti mevcuttur. Nakliyat ekspertiz hizmeti ile taşınma öncesi planlama sağlıklı bir şekilde yapılır. Gerekli anlaşmalar sağlanır.

Hastane taşıma hizmetlerinde sigorta var mıdır?

Sigortalı nakliyat hizmetimiz bütün nakliye çalışmalarımızda geçerli olduğu gibi hastane ekipmanları taşıma, sağlık cihazları taşıma işlemlerinde de gereçlidir. Sigortalı hastane taşıma nakliye şirketi arayışında olan vatandaşlarımız doğru adrestesiniz.

Hastane taşıma fiyatları ne kadar?

Hastane taşıma fiyatları taşınacak hastane binası kat sayısı ve ofis büro klinik sayısına bağlı değişir. Kaç oda ve kaç personeli olacağı hastane nakliye ücretlerini belirler. Hastane taşıma personeli arayanlar için indirimli fiyatlarla hastane ekipmanlarının nakliye işlemleri gerçekleştirilir.

Hastaneden hastaneye taşınma işlemleri ne kadar sürer?

Hastanede hastaneye taşınma işlemleri taşınacak bina ve klinik hacmine göre değişir. Kimi hastaneler aynı gün taşınırken kimi hastaneler bir kaç gün içerisinde taşınır. Çok katlı şehir hastaneleri ise daha uzun sürede taşınma işlemleri yapılır. Tabi ki sözleşmede belirlenen süre zarfında tüm nakliye işlemleri tamamlanır. Bu kapsamda nakliye personeli sayısında artışa gidebilmekteyiz.

Hastane taşımacılığında nelere dikkat edilmelidir?

Hastane taşımacılığı işlemlerinde dikkat edilecek hususların başında nakliye işlemini gerçekleştirecek nakliyat şirketinin resmi ve kurumsal olması gerekir. Yazılı sözleşmeli taşıma işlemi gerçekleştiren ve fatura kesebilen nakliyat firmaları ile çalışınız.

Hijyenik nakliyat nedir nasıl gerçekleştirilir?

Hijyenik nakliyat nakliye ekibinin hijyen şartlarına uyması ve nakliye ekipmanlarının sterilize edilerek taşınma işlemlerinin gerçekleşmesi ile olur. Temiz nakliyat hizmeti ile hastane ekip ve ekipmanlarının taşınması gerçekleştirirlir.

Hastane taşıma ücretleri ne kadar?

Hastane taşıma ücretleri ofis büro Klinik taşıma ücretleri şeklinde hesaplanır. Hastanenin büyüklüğü oranında taşıma ücretleri de artış gösterir. En düşük hastane taşıma işi ihale teklifleri için Kozcuoğlu Nakliyat şirketimize teklif mektubu gönderiniz.

Hastane Taşıma Nakliyat firması iletişim telefon numarası

Hastane taşıyan nakliye şirketi iletişim numarası:
Telefon: 0216 494 53 37 GSM: 0532 138 49 79

Etiketler:

Hemen Fiyat Teklifi Al

Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir