Kurumsal Taşımacılık Ev Ofis, İşyeri eşyaların taşınma işlemlerinin Resmi kurumsal evden eve nakliyat firmaları tarafından yapılmasıdır. Kurumsal Nakliyat firmamız güvenli garantili taşıma hizmetleri sunar.

Kurumsal Taşımacılık Nedir ?

Genel olarak kamuda bulunan devlet kurumlarının veya özel teşebbüse kişilere ait eşya, ürün, ev, ofis, işyeri, şirket eşyalarının bir noktadan alıp başka bir noktaya taşıma sürecidir.

Kurumsal Taşımacılık iki ana gruba ayırabiliriz.

1-Kamu kurum taşımacılığı ve devlet kuruluşlarını kapsayan kurumsal taşımacılık hizmetleri

2- Özel Sektör, İşletme, Firma ve Şirketleri kapsayan kurumsal Nakliyat Hizmetleri

her iki grupta da iş yeri taşımacılığı ve ofis taşıma bürolarına ait eşyaların kolay, titiz, uygun fiyat ve garanti kapsamında taşıması tarafımızca gerçekleştirilir.

Kurumsal Taşımacılık kozcuoğlu kurumsal ofis taşımacılığı kurumsal taşımacılık hizmeti
Kurumsal Taşımacılık Nedir ? 2

Nakliyesi yapılacak eşyaların tespiti ve güvenliği en fazla önemsediğimiz konudur. Tarafınızdan görevlendireceğiniz gözlemci, eşya tespiti ve taşıma aşamalarını yakından takip ederek gerekli uyarı ve notları almasını istemekteyiz.

Kurumsal taşımacılıkta dikkat edilmesi gerekenler:

1- Nakliye firma seçimi

2- Ücretsiz expretiz ile sağlıklı bir plan yapmak

3- Sigortalı Nakliyat hizmetinden yararlanmak

ve daha fazlası Kozcuoğlu Nakliyat olarak tarafımızca yapılmaktadır.

Kurumsal Nakliyat Şirketimiz İle Tanışın

Siz değerli müşterilerimiz sağlıklı ve konforlu bir taşıma hizmetinden faydalanmak istersiniz. Dahası stressiz ve zararsız bir taşınmayı hak ettiğinizi düşünüyorsunuz. Memleketimizin güzel insanları bunu hak ediyor. Kişisel taşımacılık hizmetleri ve Kurumsal taşımacılık hizmetleri başta olmak üzere bütün nakliye hizmetlerimizde profesyonel taşıma hizmeti sunuyoruz. Buyurun gelin yazılı sözleşme ile minimum fiyat garantisi ile maksimum hizmet anlayışı ile tanışın.Etiketler: ,

Hemen Fiyat Teklifi Al

Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir