Kurumsal Kozcuoğlu nakliyat kurumsal yapısı ile evden eve nakliyat, ofis taşıma, eşya depolama ve parça eşya taşıma hizmetlerinde kurumsal yapıda hizmet sunar. Kozcuoğlu evden eve nakliyat kurumsal şirketimiz ile güvenli ve titiz nakliye hizmetleri sizlere uğurlu gelecektir.

Kozcuoğlu Nakliyat Kurumsal

Kozcuoğlu nakliyat kurumsal resmi bir şirkettir. İstanbul’da faaliyet gösteren Kozcuoğlu Nakliyat şirketimiz resmi sözleşmeli faturalı ve Kredi kartına taksit şeklinde her türlü nakliye çözümleri geliştirir. Sunduğumuz hizmetlerin başında bireysel yani kişisel nakliye ihtiyaçları için bireysel taşımacılık hizmetleri geliştirdik. Bunun yanı sıra kamu kurumu ve özel kurumlar gibi firma ve şirketler için de kurumsal taşımacılık hizmetleri geliştirdik. Sizler de sunduğumuz profesyonel nakliye çalışmalarından ihtiyaçlarınız doğrultusunda talepte bulunun. İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye geneli taşımacılık ihtiyaçlarınız için nakliye çalışmaları saatler içerisinde başlanacaktır.

Hakkımızda 

1990 dan bu yana İstanbul’da  Evden Eve Nakliyat, Taşımacılık ve Nakliye alanında faaliyet gösteren Kozcuoğlu Nakliyat Firmamız 2010 yılında Fırat ULUÇ tarafından kurulmuştur. İstanbul’un başta Nakliyat ve Kartal nakliyat ilçeleri olmak üzere tüm semtlerinde çalışmaktayız.

Kozcuoğlu Evden Eve Nakliyat, Profesyonel uzman ekip kadromuz ve kaliteli hizmet anlayışı ile İstanbul Nakliyat Firmaları alanında fark yaratmaktadır. Sürekli, güçlü altyapısıyla taşımacılık sektöründe müşterilerine üst düzeyde sorumluluk anlayışı ile yıllardır hizmet vermekte olan istanbul evden eve nakliyat Müşteri ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çözümler üretmektedir.

İstanbul Kozcuoğlu Evden Eve Nakliyat Kartal Maltepe Ataşehir Nakliyat Firmaları, nakliye firmaları, nakliye şirketleri, asansörlü nakliyat
İstanbul Kozcuoğlu Evden Eve Nakliyat

Kalite Politikamız :

Müşteri beklentilerini tespit ederek müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemekteyiz. Hizmetlerinin etkinliğini sürekli artırmayı, Çalışanların huzurlu ve güvenli bir ortamda kendilerini sürekli geliştirebilmelerini sağlamayı, Müşteri ile iletişim olanaklarını geliştirmeyi, Yasal şartlar ve mevzuat şartları da dahil olmak üzere müşteri memnuniyeti şartlarını yerine getirmeyi, Kalite politikası olarak benimsemiştir.

Misyonumuz

 • Dinamik genç ve daimi ekibimizle hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmak
 • Ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak
 • Mevcut ve yeni hizmetlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak
 • Yenilikçi bir şirket olarak, geleceği şekillendirme arzusu ve insanlığa faydalı olan yenilikler üretme konusundaki kararlılığının arkasında durmak
 • Yalnızca bulunduğu bölgede değil ülke çapında bir marka olmak.

Vizyonumuz

 • Müşterilerimiz ve hizmet veren  ortaklarımızla karşılıklı ve sürdürülebilir büyümeyi gerçekleştirmek.
 • Son teknoloji ve süreç uygulamaları ile sektöre yeni hizmetler sunmak ve lider konumda olmak.
 • Üretim süreçlerini kısaltmak için müşterilerimiz ile ilişkilerimizi sürekli hale getirmek.
 • Süreç odaklı kalite yönetim sistemini uygulamak.
Etiketler: , ,

Fiyat Teklifi Al

2 Comments
 • Canan

  Bütün ekibe çok teşekkür ederim çok iyi iş çıkardınız

 • Rıdvan Erdoğan

  Evimizi taşırken göstermiş oldukları hassasiyet, hızlı hizmet ve kaliteli iş için tüm Kozcuoğlu Evden Eve Nakliyat çalışanlarına çok teşekkür ederiz. Her şey dört dörtlüktü. Çok iyi iş çıkardınız. Herkese tavsiye ederim.

 • Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir