Nakliyat Sigortalarının Yaptırılması Bir Zorunluluk Mudur? Nakliye Sigortası Nakliyat Sigortası Ev Taşıma Sigortası Yapılası faydaları hakkında Bilgiler sunmaktayız.

Nakliyat Sigortalarının Yaptırılması Bir Zorunluluk Mudur ? Sigortalı evden eve taşımacılık İstanbul Sigortalı Nakliyat taşıma şirketi
Sigortalı evden eve taşımacılık İstanbul Sigortalı Nakliyat taşıma şirketi

Nakliyat Sigortalarının Yaptırılması Bir Zorunluluk Mudur ?

Bizce Evet!

Nakliyat sigortalarının yaptırılması için yasal bir zorunluluk, şart yoktur, tamamen tercih meselesidir.

Şehir içi eşya veya malzeme nakliyesi esnasında, değerli pahalı malzeme veya eşyalar haricinde sigorta yapılması olayı pek görülmemektedir (antika veya elektronik cihazlar vb.). Sigortalı evden eve nakliyat hizmetini gerek Şehiriçi ve Şehirler Arası Nakliyat çalışmalarımızın tümünde uyguluyoruz. Fakat şehirler arası nakliyatta, nakliyat sigortası yapılmalıdır. Zira Evinizi kurarken en az 4-5 yılınızı eşya taksitleri için harcıyorsunuz. Emeğiniz bizim için Değerlidir. Kadıköy Evden Eve Nakliyat firmaları arasında Nakliyat Sigortalarının Yaptırılması pek nadir görülmektedir. Kozcuoğlu Nakliyat olarak biz bunu sağlamaktayız. Aynı zamanda önermekteyiz.

Nakliye Sigortası Zorunlu Mudur?

Bizce evet. Nakliyat sigortası taşınacak eşyaların nakliye aşamasında araca yüklenirken ve taşınırken zarar görmesine karşın bir tedbirdir. Bu tedbir de ivedilikle alınmalıdır. Kara Yolunda seyir halinde iken ve taşınırken olası zararların karşılanması sağlanmalıdır. Firma veya kişi nezaretinde bunun karşılanması ve telafisinin gerçekleştirilmesi imkansız olabilir. En azından sigorta poliçesi ile bu durumun önüne geçilebilir.

Türkiye’de Sadece Kozcuoğlu Nakliyat Eşyalarınızı Tüm Risklere Karşı Sigortalıyor

Sigortalı Nakliyat Sözleşmesi İle Eşyalarınızı Tüm Risklere Karşı Sigortalayın Sigorta Garantili Olarak Rahat Taşının.

Nakliyat Sigortası Hakkında Sorulanlar

Nakliyat Sigortası Nedir?

Nakliyat Emtea Sigortası da denilir. Bir eşyanın uygun yöntemlerle karayolu, demiryolu, denizyolu ve havayolu ile başka bir yere taşınması aşamasında olası zarar ve hasar kayıpları telafi etmeyi hedefler. Sigorta poliçesinde belirtilmiş Nakliyat Sigortası Genel Şartlar ve Özel Şartlar dahilinde eşyalarınızı teminat altına alan bir sigorta çeşididir.

Nakliyat Sigortaları Çeşitleri Nelerdir?

Nakliye sektörüne göre farklı çeşitleri olsa da, Şehiriçi Taşıma ve Şehirlerarası Nakliyat yük ve eşya taşıma için emtia sigortası uygulanır. Hasarlar Nakliyat emtia poliçesi; Kazalar, Hırsızlık, Yükleme-Boşaltma Hasarları ve Doğal Afetler şeklinde 4 farklı çeşidi vardır.

Nakliyat Sigortası Zorunlu Mudur?

Evet, kurumsal bütün şirketler nakliye sigortası yapmalıdır. Lakin herkes yapmıyor. Kozcuoğlu Evden Eve Nakliyat şirketimiz nakliye sigortası yapmaktadır.

Nakliye Sigortası Neleri Kapsar?

Taşımacılık sigortası diye tabir ettiğimiz nakliyat sigortası eşya taşıma işlemlerini kapsar. Kara yolunda seyir halinde olası zararları karşılar.

Taşımacılık Sigortası Ücretli Midir?

Kurumsal bir nakliyat şirketi olduğumuz için her şey dahil tek fiyat garantisi ile çalışıyoruz. Sigorta için ek bir ücret talep etmiyoruz.Etiketler: , , , , , ,

Hemen Fiyat Teklifi Al

Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir