Ofis Büro Taşımacılık İstanbul İşyeri ve Ofis Taşıma şirketi Avrupa yakası, Anadolu yakası temiz sigortalı garantili Ofis büro taşıma firması olarak faaliyet gösterir. İstanbul’un en iyi ofis büro taşıma firması olarak her biri alanında yetkin nakliye personelleri ile güvenli büro taşımacılığı gerçekleştiriyoruz.

Ofis Büro Taşımacılık İstanbul Büro Taşıma Şirketi
Ofis Büro Taşımacılık İstanbul Büro Taşıma Şirketi

Ofis Büro Taşımacılık Hizmetleri

Ofis ve Büro taşımacılığı faaliyet alanımızdan biridir. İstanbul’da Ofis ve işyeri taşımacılığı alanında profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz. Ofis taşıma hizmetlerinde en önemli unsurlardan bazıları ;

  • Ofisin hızlı bir şekilde taşınması
  • Ofiste bulunan evrak ve dosyaların kaybolmaması
  • Ofiste bulunan masalarının ve aksesuarların zarar görmemesi
  • Ofis taşımalarında kullanılan malzemelerin kalitesi

İstanbul Ofis Büro Taşımacılık Şirketi

Ofis veya büro taşımasında firmamızı arayıp anlaşma olunması durumunda elemanlarımız taşınacak olan eşyaların büyüklüğüne göre nakliye aracı ayarlanacaktır. Bazı bürolarda eşyaların fazla olmamasından dolayı küçük araçlar ayarlanmaktadır. Böylelikle uygun ofis taşıma fırsatından yararlanmış olacaksınız. Ofis eşyalarınız elemanlarımız tarafından belirlendikten sonra taşınma günü gerekli olan ambalajlama malzemeleri ile gelinecek.

Büro da bulunan eşyalar oda oda taşınacaktır. Odanızda bulunan eşyalar büyük bir özenle kutulara konulacak. Her bir kutuya numara verilecektir. Özellikle şirketlerde bulunan arşiv bölümü büyük bir özenle taşınacak. Şirket taşınmalarında evrakların karışmaması bizler için en önemli faktördür. Büro taşınmalarında eşyalarınızı belli bir süre bir yerde muhafaza etmek isterseniz İstanbul depolama hizmeti verdiğimiz için mini depo ya da eşya büyüklüğüne göre depo ayarlanacaktır.

Böylelikle boş yere kira vermeyerek daha ucuz fiyata depolama hizmeti alabilirsiniz. Depolarımız 7 gün 24 saat kamera sistemiyle güvenlik sağlanmaktadır.

Ofis Büro Taşımacılık İstanbul İşyer Ofis Taşıma

Sigortalı İşyeri ve Ofis Büro Taşımacılık

Kozcuoğlu kurumsal nakliyat hizmetinde çalışan elemanlarımız yılların verdiği büyük tecrübe ile eşyaların hızlı, güvenilir ve sorunsuz olarak taşınmanıza yardımcı olacaklardır. Ofis büro veya şirket taşınmalarında elektronik eşyalarınız ve bilgisayar gibi hassas cihazlarınız zarar görmemesi için özenli olarak paketlenecek ve kutulara yerleştirilecektir.

Ofisiniz taşınırken ekspertiz ekibimiz tarafından sigortalanacaktır. Sigorta yapıldığı için doğabilecek herhangi bir zarar sigorta şirketi tarafından karşılanacaktır. Kozcuoğlu ofis taşımacılık hizmetinden yararlanmak için bizimle iletişime geçiniz. Elemanlarımız sizlere ofis taşımacılığı hakkında gerekli bilgileri vereceklerdir. Tüm Büro Taşıma işlemlerini ve yapılması gerekenleri sizlere tek tek anlatılacaktır.

İstanbul Ofis Büro Taşıma Firması

İstanbul ofis büro taşıma nakliye firması olarak işyeri ofis bürolarınızda bulunan eşyaların taşınması veya komple ofis büronun taşınması durumlarında çözüm sunuyoruz. Sunduğumuz çözüm odaklı nakliye hizmetleri sayesinde kısa sürede güvenli şekilde ve uygun fiyatlarla taşınmış oluyorsunuz.

İstanbul Büro Nakliyat Ekibi

İstanbul büro nakliyat ekibi profesyonel ekip ve ekipmanlarla işyerinizi yeni iş büronuza taşır. Temiz büro nakliyat ekibi ile pandemi sürecinde korona virüs tedbirleri alınarak güvenle taşının. Konforlu ve güvenli taşımacılığın adresi Kozcuoğlu Nakliyat şirketi büro demirbaşlarının profesyonelce paketlenip ambalajlanmasını ve zarar görmeden taşınmasını temin eder. Söküm kurulum her şey dahil büro taşıma işlemlerini gerçekleştiren büro nakliye şirketi olarak yüzlerce başarılı kurumsal referansa sahibiz. İstanbul’un en iyi büro nakliyat şirketi ile başarılı nakliye deneyimine hazır olun. İstanbul’un en eski ve en köklü büro taşıma şirketlerinin başında gelmekteyiz. Sözde değil yazılı sözleşmeli resmi faturalı nakliye işlemleri gerçekleştiriyoruz. Bizim için kazanç müşteri memnuniyetidir.

Büro Taşımacılığı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Büro taşımacılığı işlemleri sigortalı mıdır?

İşyeri ofis ve büro taşımacılığı işlemleri kurumsal yapıların özenle gerçekleştirmesi gereken nakliye çeşididir. Bunun için rastgele firma seçimi yapılması telafisi zor sonuçlara yol açabilir. Kozcuoğlu ofis taşıma şirketimiz bütün işlemlerinde sigorta sözleşmeli taşımacılık işlemlerini uygular.

Büro taşıma fiyatları ne kadar?

Büro ofis taşıma fiyatları taşınacak büro kapsamında bağlı olarak değişmektedir. Kaç metre kare ve kaç bölümden oluştuğu, taşınacak ofis çalışan kapasitesine bağlı demirbaşların hacmi ve iş yüküne bağlı olarak büro taşıma fiyat teklifi sunuyoruz. Bunun için yerinde keşif ve ön inceleme gerçekleştirip makul olan fiyatları teklif mektubu şeklinde iletiyoruz.

En yakın büro nakliye firması

İstanbul’da en yakın büro nakliye firması olarak işyeri ofis ve büro taşıma işlemlerini başarıyla lakaydıyla yerine getiriyoruz. Çok katlı işyeri büro taşıma işlemlerini de yapan nakliye şirketi olarak İstanbul Ankara ve İzmir başta olmak üzere şehirler arası büro taşıma servisimiz de mevcuttur.

Büro taşıma iletişim telefon numaraları

Büro taşıma nakliyat telefon iletişim numarası irtibat bilgisi:
GSM: 0532 138 4979 Telefon: 0216 494 5337

Etiketler:

Hemen Fiyat Teklifi Al

Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir