Para kasası taşımacılığı İstanbul para kasası taşıma hizmeti özel Para kasası taşıma arabası ile indirimli çelik kasa taşıma fiyatları alın. İstanbul kasa taşıma şirketi olarak Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası bölgelerinde bulunan şubelerimiz ile aynı gün içinde nakliye hizmeti sunuyoruz. Özel çekik kasa taşıma yöntemleri ile sorunsuz bir şekilde, çelik kasayı Para kasası taşıma arabası na yüklüyoruz. İstanbul’da para kasası taşıyan firmaların başında gelmekteyiz.

Para kasası taşımacılığı İstanbul çelik para kasası taşıma fiyatları
Para kasası taşımacılığı İstanbul çelik para kasası taşıma şirketi

Para Kasası Taşımacılığı Şirketi

Para kasası taşımacılığı alanında oldukça büyük sorumlulukları üstlenen işletimimiz, kapsamlı ekip çalışmasıyla hizmet sunmaktadır. Birbirinden farklı kalıpları ve boyutları olan kasaların nakliyesi son derece zahmet içeren iş dalını kapsar. İstanbul nakliyat firmamız özverili bir şekilde performans sağlayan elemanları ile sizleri bu hususta yalnız bırakmamaktadır. Yaşam alanlarınıza önemli eşyalarınızın güvenliği için alımlarını yaptığınız kasaların güncel aktiviteleriniz çerçevesinde yerinin değiştirilmesi için firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Daha çok kasaların şehir içi ya da şehirler arası nakliyesine gereksinim duyarsanız, bizler geniş bir ekip, nitelikli ekipman donanımımız ile sizlere yardımcı olabilmek için her talep ettiğinizde adresinizde oluruz. Bizler çalışma ifalarına bağlı güçlü ve üstün kriterlere sahip işletimimizde sizlerin para kasası çeşitlerinin ağırlık boyutları çerçevesinde profesyonel taşıma sunuyoruz.

✅ Sigortalı Nakliyat:Sözleşmeli Taşıma
✅ Asansörlü Nakliyat:Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Firma Vergi Levhası:Kurumsal Şirket
✅ Firma K3 Yetki Belgesi:Onaylı Firma

En İyi Ekipmanlar İle Para Kasası Taşıma Hizmeti

Para Kasası Taşımacılığı firmamız kalite farkı ile en iyi ekipmanlar aracılığında sizlerin kasa türevlerini hiçbir problem olmaksızın tecrübeli ve eğitimli bir kadroyla taşınmasını sağlamaktadır. Firmamız hizmet verdiği taşımacılık alanında eşya miktarı ve eşya türü fark etmeksizin nitelikli imtiyazlar eşliğinde profesyonel olarak ön gördüğünüz biçimlerde ambalajlama ve steril bir şekilde kutulama sağlamaktadır. Özverili ve sağduyulu ekiplerimizle bu konudaki donanım kriterlerimizi her zaman geniş tutarak, sizlerin eşyalarını hassasiyetle nakliyesini yapmakla beraber teslim gününü geçirmeden verdiğiniz adrese ulaşımını sağlamaktayız. Bizler para kasası taşıma konusunda tam bir şekilde performans iyeliklerini gözeten çalışanlarımız ile sizlerin eşyalarının hızlı ve pratik uygulamalarımızla yerine teslim işlemlerini sürdürmekteyiz.

Para Kasası Nasıl Taşınır?

Para kasası taşıma işlemi düşünüldüğü gibi zor ve zahmetli bir iştir. Fakat Kozcuoğlu Nakliyat şirketimiz profesyonel ekibi ile gerçekleştirilen para kasası taşımacılığı hizmeti oldukça kolay ve zahmetsizdir. Peki para kasası nasıl taşınır? diyorsunuz. Özetle evinizde veya ofisinizde bulunan çelik para kasalarının özel nedenlerle farklı bir noktaya nakledilmesi gerekebilir. Bizler de bu ihtiyacınızı en güvenli yöntemlerle ve mümkün olan en kısa zaman dilimi içinde gerçekleştiriyoruz. Bunun için üç nakliye ekibi personelimiz ve özel kaldıraç ekipmanımızın yanında özel para kasası nakliye aracı ile hizmet sunuyoruz.

Çelik Kasa Nasıl Taşınır?

Çelik kasa taşıma işlemleri zorlu ve ağır yük olsa da pratik yöntemleri var. Çelik kasa taşıma liftli nakliye aracı ve portif yardımı ile kolayca taşınabilir. Ayrıca askılı taşıma aparatları ile askılı çelik kasa taşımacılığı işlemi gerçekleştirilir. Bunun yanı sıra tekerlekli zeminli taşıma aracı yardımı ile ağır çelik kasa taşıma işlemleri daha kolay şekilde yapılır.

Hangi Tür Kasaları Taşıyoruz?

Müşterilerimizin kullanım alanlarına bağlı olarak bir çok farklı alanlarda kullanılmak üzere üretilmiş çelik kasa ve para kasaları kullanılmaktadır. Bunların ölçüleri ve ağırlıkları da farklılık gösterir. Aynı zamanda kasa türlerine bağlı olarak nakliye ekibi çalışan personel sayısını belirler. Bu durum kullanılacak olan ekip ve ekipmanları da etkilemektedir. Sizler için taşımasını yaptığımız çelik kasa çeşitlerini aşağıda sıraladık.

 • Küçük çelik kasa
 • Orta çelik kasa
 • Büyük çelik kasa
 • Duvar kasaları
 • Anahtarlı çelik kasa
 • Para kasası
 • Elektronik kabin kilitleri
 • Silah ve Tüfek kasaları
 • Kurumsal çelik kasa
 • Özel evrak kasası
 • Ofis tipi çelik kasa
 • Çelik evrak kasası
 • Şifreli kasa
 • Banka kasası
 • Bankamatik kasası
 • Kuyumcu çelik kasa
 • Bireysel çelik kasa
 • Ev tipi çelik kasa
 • Dolap içi çelik kasa
 • Duvar tipi çelik kasa
 • Gizli bölmeli çelik kasa
 • Laptop çelik kasa
 • Parmak izli çelik kasa
 • Sertifikalı çelik kasalar

İstanbul Para Kasası Taşıma Arabası

İstanbul para kasası taşıma arabası arayışında bulunan kıymetli yurttaşlarımız için özel kasa nakliye aracı tasarlattık. Nakliye aracımız kapalı kasa para kasası taşıma arabası dır. Kasanın araca yüklenmesini kolaylaştırmak için aracın arka kısmına liftli düzenek oluşturduk. Liftli nakliye aracı ile çelik para kasasını otomatik olarak araca yüklüyoruz. Araç içinde her ölçüye uygun kasayı sabit tutacak bölme içine alıp sabitliyoruz. Taşımanın güvenli olması açısından gerek duyulması halinde veya talep doğrultusunda Zırhlı ve silahlı güvenlik personeli de tahsis etmekteyiz.

Çelk para kasası taşıma İstanbul para kasası nakliye aracı kamyonu
Çelk para kasası taşıma İstanbul para kasası nakliye aracı kamyonu

Para Kasası Taşımacılık Hizmeti

Para kasası taşımacılık hizmeti ile dilediğiniz kasayı istediğiniz noktaya taşıyoruz. Para kasasının daha pratik bir şekilde taşınması için 3-5 kişi ile ve alt zemini tekerli palet ile taşıma yapıyoruz. Para kasası taşımacılığı nakliye işlemlerini daha kısa sürede ve daha güvenli olması için de vinçli taşıma asansörlü nakliye aracımızı kullanıyoruz. İstanbul para kasası taşıyan şirketler arayan vatandaşlarımıza titiz nakliye çözümleri sunuyoruz.

Pandemi Sürecinde Para Kasası Nakliyesi

Para kasası nakliyesi için ön rezervasyon yaptırıp, ücretsiz ekspertiz hizmeti alabilirsiniz. Korona virüs tedbirleri kapsamında Pandemi sürecinde para kasası taşıma ekspertiz hizmetimizi Whatsapp üzerinden veya görüntülü görüşme sistemleri üzerinden gerçekleştiriyoruz. Nakliye ekibimiz kasanızı veya eşyalarınızı Maskeli, tulumlu, eldivenli ve siperlikli bir şekilde çalışır. Nakliyat kamyonlarımız ve nakliye araçlarımız her işlem öncesi ve sonrası ultraviyole dezenfekte yapılarak temizlenir.

Para Kasası Taşımacılığı Profesyonelliğimiz İle Yanınızdayız

Kurumsallık çerçevesinde kasa eşyalarınızın nakliye işlemlerini özenli uygulama ve kapsamlı araçlarımızla gerçekleştiriyoruz. Bu alanda yoğunlukla talep gören firmamız, para kasası taşımacılığı ile nitelikli akımlarla büyüyen platform içinde eşyalarınıza değer vererek, şehirler arasında geçitleriniz de sizlerin yanındadır. Müşteri memnuniyetini, alanında kalifiyeli çalışma arkadaşları ile ön planda tutarak, her çeşit kasanın transfer hizmetlerinde öncü prensipleriyle desteklerini sağlayan nakliye şirketimiz, oldukça dikkatli ve nizami şekilde sunumlar gerçekleştirmektedir. Firmamız garantili hizmetleri ile para kasası gibi eşyalarınızın nakliyesinde uygun fiyat aralıklarıyla 7/24 desteklerini özenle sağlamaktadır.

Kasa Taşıma

Kasa taşıma için nakliye firması ara yışında bulunan değerli yurttaşlarımız için ülkemizin dört bir yanında bulunan lokal temsilciliklerimiz ile nakliye çözümleri geliştiriyoruz. İstediğiniz fabrikadan özel üretim para kasası çelik kasaların taşıma nakliye hizmetini sorunsuz bir şekilde güvenle gerçekleştiriyoruz. https://www.kozcuogluevdenevenakliyat.com/para-kasasi-tasimaciligi.html adresi üzerinden sunduğumuz güncel bilgilere erişebilirsiniz.

Kasa Nakliyesi

Para kasası taşımacılığı taşıması yapılacak olan kasa yükünün ağırlığından dolayı nakliye aracına sevki için destek gereklidir. Nakliye sırasında çalışma alanı müsait ise para kasanız asansörlü vinç sistemi veya Asansörlü nakliye aracı kullanılarak nakliyat aracına yüklenir. Para kasa nakliye çalışma alanı taşımaya uygun olmayan noktalarda ise para kasanız halat ve kızak yardımı ile nakliye aracına yüklemesi yapılır.


İstanbul Çelik Kasa Taşıma Firması

İstanbul çelik kasa taşıma firması olarak İstanbul’da Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası ilçelerimizde bulunan şubelerimiz aracılığı ile dilediğiniz ölçülerde ve hizmet alanına göre üretilmiş çelik kasaların taşımasını gerçekleştiriyoruz. İstanbul’un bütün ilçelerinde sunduğumuz hizmet bölgelerimizi bir kez daha sizler için aşağıda ayrıntılı bir şekilde belirttik.

İstanbul Anadolu Yakası Para Kasası Taşımacılığı

Adalar , Ataşehir , Beykoz , Çekmeköy , Kadıköy , Kartal , Maltepe , Pendik , Sancaktepe , Sultanbeyli , Şile , Tuzla , Ümraniye , Üsküdar


Çelik Kasa Taşıma Yöntemleri

Çelik kasa taşıma yöntemleri ile evden eve nakliyat gibi diğer eşyaların taşıma yöntemleri farklılık gösterir. Çelik kasaların sorunsuz bir şekilde taşınabilmesi için özel ekipmanlar gereklidir. Ayrıca para kasası taşımacılığı işlemi çok sayıda kişi ile taşınmalıdır. Büyük boyutlu kasalarda fazla kişi ile taşıma ihtiyacı kendini daha fazla hissettirir. Çelik kasaların taşınmasında dikkat edilmesi gereken unsurların ilki güvenli bir şekilde kasanın zarar görmeden taşınmasıdır. Kasaları A noktasından B noktasına götürürken çizmeden, sürtmeden ve çarpmadan taşımak lazım. Çelik kasaların şekil olarak ezilmesi ya da bükülmesi, teslimat sonrasında açılmamasına ve kullanılamamasına sebebiyet verebilir. bunun önüne geçmek için çelik kasalar ya özel ekipman ile taşınmalı. Ya da en az dört kişi ile koordineli şekilde taşınmalıdır. Kasanın güvenlik sistemlerine zarar vermeden taşımayı yapmak da önem arz eder. Elektronik sisteme sahip olan çelik kasa modellerinin güvenlik sistemleri hassastır. Tüm bu kriterlere uygun ekip ekipman ve yardımcı Asansör vinç araçlarımız ile özel kasa taşıma yöntemleri geliştirdik.

Çelik Kasa Taşıma Fiyatları

Nakliyesi gerçekleştirilecek çelik kasanın ebat ölçüleri, ağırlık özellikleri ve kullanım amacına bağlı içerik ağırlığı faktörlerine bağlı olarak taşıma pozisyonu alıyoruz. İstanbul çelik kasa taşıma nakliye aracı düzenledik ve sadece bu iş için özel olarak dizayn ettirdik. Buna uygun nakliye planı geliştirip, koordine oluyoruz. Bu doğrultuda ekip ve ekipmanlarımızı hazırlıyoruz. Bun bu faktörler göz önüne alındığında çelik kasa taşıma fiyatı 500 tl den 2500 tl ye kadar farklı ücretlendirme olabilmektedir. Ücretsiz ekspertiz hizmetimizin ardından taşıması yapılacak kasanın nakliye ücretini net bir şekilde tarafınıza iletiyoruz. Lütfen Kozuoğlu Nakliye şirketimiz web adresi https://www.kozcuogluevdenevenakliyat.com/ üzerinden fiyat teklifi alınız.


Para Kasası Taşıma Hizmeti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Para kasası nasıl taşınır?

Çelik para kasaları taşıma öncesi zarar görmesini engelleme maksatlı ambalaj ve paketleme yapılır. Ebat ölçüleri ve ağırlık bilgilene bağlı olarak en az 3-4 kişi ile taşınır. Nakliye aracı ve ekipmanlar taşımayı kolaylaştırmalıdır. Bu şekilde para kasası sorunsuzca taşınır.

Para kasası kaç kişi ile taşınır?

Para kasaları ağırlığına bağlı olarak 3-5 kişi ile taşınabilir. Bunun net bilgisi için ücretsiz ekspertiz hizmetimiz kapsamında tarafımıza resim veya video görüntüleri ile bilgi verir seniz kaç kişi ile taşınması gerektiği bilgisini veririz.

Çelik kasa taşıma fiyatları ne kadar?

Net çelik kasa taşıma ücret bilgisi için ücretsiz ekspertiz hizmetimiz kapsamında tarafımıza resim veya video görüntüleri ile bilgi vermeniz halinde sizlere net bir fiyat bilgisi sunarız. Ortalama para kasası taşıma ücretleri 500 tl den başlamaktadır. Çelik para kasası taşıma fiyatları için taşınacak çelik para kasasının boyutu ve hacmine göre fiyat teklifimizi iletiyoruz.

Çelik para kasası nakliyat aracı

Çelik para kasası nakliyat aracı özel olarak tasarlanmış liftli nakliyat kamyonudur. Ayrıca taşıma aracının yanında nakliyeyi kolaylaştırıcı vinçli asansörlü para kasası nakliye aracı da hizmetinizdedir.

Etiketler:

Hemen Fiyat Teklifi Al

Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir