Pendik Evden Eve Nakliyat , İstanbul  nakliye firmaları arasında bugün hizmet verdiği uzun senelerin deneyimi ile kalitesini birleştirip rekabete girmeden öncü konumuna ulaşmış ender firmadır. Pendik Nakliyat Firması olarak kurumsal olarak çalışıyoruz. Sigorta sözleşmeli nakliye hizmetlerini indirimli ekonomik fiyatlarla sunuyoruz. İyi düşünün, iyi taşının. Kozcuoğlu Nakliyat şirketimiz güven taşır.

Pendik evden eve nakliyat Pendik Nakliyat Fiyatları İstanbul pendik nakliye taşıma
Pendik evden eve nakliyat Pendik Nakliyat Fiyatları İstanbul pendik nakliye taşıma

Pendik Evden Eve Nakliyat Firması

İnsanların hayatları boyunca bir adreste yaşayabilmelerinin neredeyse mümkün olmadığı düşünüldüğünde nakliyat hizmetlerinin insanlar için ne denli önemli olduğunu fark etmek pek de zor olmamaktadır. Bizler Pendik evden eve nakliyat firması olarak tüm bu gerekliliklerin bilincinde olan nakliyat hizmet sektöründe kurumsal ve profesyonel firma özelliğine sahibiz. Teknolojiyi yakından takip eden ve yeniliklere açık olan firmamız, teknolojinin tüm yeniliklerini uygular. Bu yenilikleri nakliyat hizmet sektörleri kapsamına uyarlayarak müşterilerimize problemsiz nakliyat hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Vizyonu ve misyonu öncelikle yenilikçi tarzıyla müşteri memnuniyetini sağlamak olan firmamız, yıllardır bu sektörde adını mutlu müşterilerinin memnuniyet referanslarıyla duyurmuş ve kanıtlamış firmadır. Zirvedeki yerini asla bırakmayan bizler, bu sektörde emin adımlarla sürekli kendimizi yenileyerek siz değerli müşterilerimiz için ilerlemekteyiz.

Kurumsal Pendik Evden Eve Nakliyat Şirketi

Bireysel ve kurumsal Pendik evden eve nakliyat hizmetleri kapsamında yıllardır hizmet sunan firmamız, ev ve iş yeri taşımacılığında müşterilerine kaliteden ödün vermiyorken en uygun fiyat seçeneklerini sizlere sunuyor. Böylece evinizi taşırken aynı zamanda rahatlığın ve problemsiz taşınmanın farkına da varabilir, kolay bir taşınma dönemi geçirebilirsiniz. Böylelikle firmamızın müşterileri hem ayrıcalıklı olmakla birlikte endişesiz, huzurlu ve sorunsuz taşınma dönemi geçiriyorlar. Taşınma işleriniz için uzman ve tecrübeli ekiplerle çalışmak için arayış içindeyseniz sizler de firmamızın memnun müşterilerinden birisi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

✅ Sigortalı Nakliyat:Sözleşmeli Taşıma
✅ Asansörlü Nakliyat:Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Firma Vergi Levhası:Kurumsal Şirket
✅ Firma K3 Yetki Belgesi:Onaylı Firma
✅ Kredi Kartı Ödeme:3-6-9 Taksit

En İyi Pendik Evden Eve Nakliyat Firmaları

Pendik evden eve nakliyat firması olarak kurulduğumuz günden bu yana önceliğimizi daima müşterilerimizin memnuniyetlerine vererek bu sektörde ilerliyoruz. Teknolojiyi sürekli takip eden ve dinamik olan firmamız, teknolojinin imkânları doğrultusunda ekipmanlarını ve hizmetlerini sürekli yeniler. Nakliyat hizmet sektöründe çıtayı sürekli yükseltmektedir. Bu doğrultuda nakliyat hizmet sektöründeki tüm beklentilerinizi en üst düzeyde karşılarız. Sizlere kaliteli ve problemsiz taşınma sürecinin sözünü güvenle ve kendimizden emin şekilde veriyoruz.

Profesyonel Pendik Nakliyat Şirketi

Profesyonel Pendik nakliyat şirketi olarak güvenli ve konforlu taşımacılık hizmeti almanız için her türlü özveriyi gösteriyoruz. En kaliteli taşıma hizmetini en uygun şekilde yapan profesyonel Pendik nakliye şirketimizi seçin güvenle taşının. Nakliye şirketimizin pendik konumunda sunduğu hizmetler aşağıda sıralanmıştır.

 • Pendik sigortalı nakliyat
 • Pendik asansörlü nakliyat
 • Pendik eşya paketleme
 • Pendik ev taşıma
 • Pendik ofis taşıma
 • Pendik parça eşya taşıma
 • Pendik eşya depolama
 • Pendik şehir içi nakliyat
 • Pendik şehirler arası nakliyat

Pendik Ucuz Nakliye Firması

Pendik ucuz nakliye firması arayan vatandaşlarımıza tavsiyemiz merdiven altı şahısları nakliyecileri seçmeyin. Kurumsal resmi nakliyat şirketleri ile taşının. En uygun fiyatlarla taşınmanız için kendi araçları ve personelleri olan Pendik nakliye şirketimiz ile taşının.

Pendik En Yakın Nakliyat Firması

Pendik en yakın nakliyat firması arayan yurttaşlar için Pendik konumunda yer alan nakliye şirketi araçlarımız ile taşınmanızı sağlıyoruz. Pendik başta olmak üzere Anadolu yakası ve Avrupa yakası ilçelerinin tamamında şube ve temsilciliklerimiz ile aynı gün eşyalarınızı taşıyoruz.

Güvenli Pendik Nakliyat Hizmetleri

Bir nakliyat firmasında olması gereken birtakım temel özellikler ve gereklilikler vardır. Firmamız bu özellikleri ve gereklilikleri bünyesinde barındırır. Bütün bunlara ek olarak müşterilerimizi kendilerini özel hissettirecek hizmetleri de sunuyor.
• Taşınma döneminde müşterilerimiz için en yorucu ve zaman alıcı olan eşya paketleme ve ambalajlama işleri personellerimiz tarafından özel paketlerle yapılıyor.
• Eşyalarınızın hasarsız taşınması için firmamız sizlere sigortalı nakliyat hizmeti sunarak eşyalarınızı güvencemiz altına alınıyor.
• Geniş araç filomuzla her türlü eşya kapasitesine uygun olan kamyon ve kamyonetlerimizle eşyalarınız ne kadar çok olursa olsun tek seferde taşıyoruz.
• Kullanmadığınız ama atmaya da kıyamadığınız eşyalarınızı eşya depolama hizmetlerimiz kapsamında depolarımızda istediğiniz kadar muhafaza ediyoruz.
• Güler yüzlü ve nakliyat alanında uzman olan personel kadromuzla sizlere montaj ve demonte hizmetleri dâhil kapsamlı hizmet sunuyoruz.
• Önceliği müşteri memnuniyeti olan Pendik evden eve nakliyat firmamız, müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda Ev Ofis Villa Taşıma gibi farklı hizmetler de sunar. Ev Ofis Villa Taşıma gibi. Nakliyat firmamız kendisini yenileyerek beklentilerinizi her daim en üst düzeyde karşılıyoruz.

Asansörlü Pendik Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Asansörlü evden eve nakliyat hizmetimiz zamandan tasarruf etmek isteyenler ve güvenliğine önem verenlerin tercihidir. Nakliyat hizmet sektörü diğer birçok hizmet alanlarına karşın saatleri ve tatilleri olan hizmet alanı değildir. Her ne kadar piyasada buna dikkat etmeyen nakliyat firmaları olsa da firmamız önceliğini çalışma saatlerine ve günlerine değil müşterilerine veriyor. 7/24 nakliyat hizmeti veren Pendik asansörlü taşıma firmamız, şehir içi ya da şehirlerarası fark etmeksizin dilediğiniz zaman hizmetinizdedir. Siz değerli müşterilerimize gece ve gündüz nakliyat hizmeti vermek için hazırız. Özellikle şehirlerarası taşımacılıkta müşterilerimizin zamanı olmayabiliyor. Bu durumda personellerimiz ellerinden gelen hızı ve özeni müşterilerimize göstererek eşyaları ulaşması gereken zamanda yeni adrese ulaştırmaktadır.

Pendik Asansörlü evden eve nakliyat İstanbul Asansörlü Nakliyat taşıma
Asansörlü evden eve nakliyat İstanbul Asansörlü Nakliyat taşıma

Pendik Sigortalı Nakliyat Hizmeti

Taşınma öncesinde hemen hemen herkesin ilk endişe ettiği konuların başında eşyaların eski adresten yeni adrese taşınması sırasında hasar görmesi ve zarara uğrama ihtimallerinin olmasıdır. Bu endişeler piyasadaki diğer firmalar düşünüldüğünde haklılık payı olsa da firmamız için böyle bir kusur söz konusu olmamaktadır. Taşınma esnasında hasara ve sorunlara asla açık kapı bırakmayız. Sigortalı pendik evden eve nakliyat firmamız, sigortalı taşıma gibi ayrıcalıklı hizmetlerle nakliyat hizmetlerine yeni bir boyut kazandırmıştır. Bununla müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemekteyiz. Sigortalı evden eve taşıma hizmeti talep eden müşterilerimizin tüm eşyaları güven altına alınır. Taşınma öncesinde personellerimiz tarafından en küçükten en büyüğe kadar kontrol edilerek sigorta kayıtlarına geçiyor. Daha sonra müşterilerimiz ile firmamız arasında sigorta sözleşmesi imzalanıyor. Bu sözleşmeye göre taşınma esnasında eşyaların yeni adrese taşınıp personellerimiz tarafından kontrol edilmesi sürecine kadar eşyalarınız firmamızın güvencesi altındadır.

Pendik Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Kurumsal ve profesyonel nakliyat firması olarak hizmetlerimizi sadece komple eşya üzerine kurmuyoruz. Dilerseniz siz değerli müşterilerimize parça eşya taşıma hizmetleri de sunuyoruz. Koltuk, yatak, çamaşır makinesi, buzdolabı gibi eşyalarınızı ya da paket ve koli gibi eşyalarınızı taşıtmak isyebilirsiniz. Şehir içi ya da şehirlerarası bir yere göndermek istiyorsanız Pendik evden eve nakliyat olarak bu konuda da sizlere hizmet veriyoruz. Şehirlerarası parça eşya taşımacılık hizmetlerimizde belirli aktarma bölgelerimizde bulunan istasyonlarımız sayesinde eşyalarınız bir aracı doldurmayabilir. Böyle zamanlarda aktarmalı olarak Türkiye’nin bir ucundan diğerine aynı güven ve özenle taşınıyor.

Pendik Eşya Paketleme Hizmeti

Taşınma sırasında en fazla enerji harcanan işlerden birisi de eşya paketleme işidir. Nitekim amatör bir paketleme sonrasında eşyalarınızın taşınırken hasar görmesi ve darbe alması olası bir durumdur. Korunaklı ve profesyonel paketlenen eşyalarınızın hasarsız taşınma oranı ise oldukça yüksektir. Personellerimiz eşya paketleme sırasında havalı balon, sert naylon, koli ve benzeri gibi araç ve gereçler kullanmaktadırlar. Ufak büyük ayrımı yapılmadan tüm eşyalarınız sabitlenerek ve birbirine çarpmayacak şekilde güvenle paketlenir. Pendik evden eve nakliyat personellerimiz tarafından güvenli taşımaya hazır hale getirilmektedir.

Pendik Ofis Taşıma Hizmeti

Evden eve nakliyat gibi bireysel nakliyat hizmetlerinde olduğu ofis taşımacılığı gibi kurumsal nakliyat hizmetlerinde de birtakım konularda hassas ve itinalı olunması gerekiyor. Ofis taşıma için bizden ilk kez hizmet talep eden müşterilerimiz özellikleri belge ve bilgilerin gizliliği konusuna dikkat çekiyor. Bu konuda firmamız, sürekli olan kurumsal müşterilerine de yaptığı gibi son derece hassas ve güvenli davranıyor. Hizmet alanı ne olursa olsun ofis içerisinde mutlaka ki özel belge ve bilgiler bulunmaktadır. Bu konuda pendik evden eve nakliyat firma personellerimiz, uzmanlıkları ve tecrübeleri doğrultusunda katiyen bir soruna mahal vermiyorlar.

Pendik Ofis Taşıma İstanbul ofis taşımacılığı şirket taşıma firması
Ofis Taşımacılığı İstanbul ofis taşıma nakliye firması Kozcuoğlu Holding

Pendik Eşya Depolama Hizmeti

Kozcuoğlu Pendik Eşya Depolama firmamızın eşya depolarında komple ev ya da iş yerinizin eşyalarını ya da parça eşyalarınızı sizin için güvenle muhafaza ediyoruz. Eşyalarınızı depolarımıza emanet etmek istediğinizde firma yetkililerimiz eşyalarınızı korumalı ve güvenli şekilde teslim alarak depolarımıza yerleştiriyoruz. Depolarımız düzenli olarak havalandırılan, temizliği yapılan, rutubet ve haşerelerin kesinlikle bulunmadığı hijyenik alanlardır. Aynı zamanda depolarımız 24 saat boyunca kamera sistemleriyle kayıt altına alınırken güvenlik görevlileri tarafından da korunuyor. Pendik evden eve nakliyat şirketimiz bugüne kadar nakliyat ve taşımacılık hizmet sektöründe yüz binlerce müşteriye ulaştı. Müşterilerimize hizmet vererek memnuniyet dolu geri dönüşler alan firmamız her konuda sizlere kusursuz hizmet sunuyor. Depolarımızda bulunan ve karışıklığa mahal vermemek adına numaralandırılmış olan eşyalarınızı dilediğiniz zaman ziyaret ve kontrol edebilirsiniz.

Pendik Eşya Depolama Hizmetlerimizle Eşyalarınız Güvende

Evinizde ya da iş yerinizde bulunan eşyalarınız zaman zaman sizin için fazla gelirken aynı zamanda yeni oldukları için elden çıkartmaya da gönlünüz el vermeyebilir. Taşınma döneminde, tayin sürecinizde ya da eşya değiştirmek istediğinizde birçok kullanılabilir eşyanız boşa çıkabilir. Bu eşyalarınızı bir süre kullanmak istemediğiniz halde elden çıkartmak istemeyebilirsiniz. Böyle durumlarda bir yerde muhafaza edilsin diyorsanız Pendik evden eve nakliyat firması olarak sizlere sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerimizden birisi olan eşya depolama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Bireysel ve kurumsal eşya taşımacılığının yanı sıra aynı zamanda eşya depolama gibi hizmetler de firmamızın kurumsal hizmet anlayışı kapsamında sizlere veriliyor.

Pendik Eşya depolama İstanbul depolama kiralık depo ev eşyası depolama firması
Eşya depolama İstanbul depolama kiralık depo ev eşyası depolama firması

Pendik Evden Eve Nakliyat Servisi

Nakliyat, gerek müessesesel Nakliyat, gerekse şehiriçi ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerinde ilklerin firmasıyız. Kozcuoğlu Pendik Evden Eve  Nakliyat bünyesinde bir hayli kaliteli hizmette imzası bulunan firmamızın başarısı sizlerin özgüveni sayesinde olmuştur. Pendik Evden Eve Taşımacılık sektörde nakliye hizmeti plan proje dahilinde profesyonel ekibi ve ekipmanları ile gerçekleştiriyoruz. Kozcuoğlu Nakliyat hata payı sıfır olan firma olup, müşteri ile birlikte bir gurup çalışması ile taşınmayı sıkıntı haline getirmeden eğlenceye dönüştürerek yapmış olur.

Pendik Nakliyat Bölgesi Hakkında Bilgi

Pendik,  İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan ve Marmara Denizine sahili olan bir kazasıdır. Kazanın bilinen en daha önceki isimi Pantikapeun’dur. Roma, Bizans, Doğu Roma ve Latin İmparatorluğu dönemlerinde her tarafı duvarla çevrili beş duvarlı mananına da gelen Pantichion, Panlihion ve Tayni Tiyni isimleride kullanılmıştır. Bu isimler Osmanlı döneminden itibaren farklığa uğrayarak son zamanlarda olduğu gibi Pendik olarak kullanılmaktadır.

Pendik evden eve nakliyat bölgesindeki en daha önceki yerleşim olarak Makedonlar bilinse de yapılan kazılarda 3-4 bin senelik insan kalıntıları bulunmuştur. Roma ve Doğu Roma hakimiyetinin hemen peşinden 1080-1083’de Selçuklularda kaldıysa da, tekrar Latin İmparatorluğu eline geçmiştir. 1306’da ise Osmanlı hakimiyetine girmiştir ancak bu Bizansın geri kazanma gayretlerini doğurmuş ve 1329-1330 tarihlerinde Pelekanon savaşıyla bu çabalar sonuçsuz kalmıştır. 1400 seneninde Yıldırım Bayezid döneminde Abdurrahman Gazi alana dek boş kalmış olan Pendik, bu tarihten itibaren tamamiyle Türk hâkimiyetindeki bir yerleşim yeri olmuştur.

İstanbul Pendik Nakliye Bölgesi Semt Listesi

 • Bahçelievler
 • Çamçeşme
 • Çarşı
 • Dolayoba
 • Esenyalı
 • Merkezköy
 • Şeyhli
 • Yaylalar
 • Yenişehir

Pendik Semtleri

Ahmet Yesevi, Bahçelievler, Ballıca, Batı, Çamçeşme, Çamlık, Çınardere, Doğu, Dumlupınar Emirli, Ertuğrul Gazi, Esenler, Esenyalı, Fatih, Fevzi Çakmak, Göçbeyli, Güllü Bağlar, Güzelyalı, Harmandere, Kavakpınar Kaynarca, Kurna, Kurtdoğmuş, Kurtköy evden eve nakliyat, Orhangazi, Orta, Ramazanoğlu, Sanayi, Sapan Bağları, Sülüntepe, Şeyhli, Velibaba, Yayalar, Yeni, Yenişehir, Yeşilbağlar, Merkez Pendik/İstanbul


Nakliyat Fiyat Hesapla

Pendik Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İstanbul pendik evden eve nakliyat fiyatları bakımından oldukça ekonomik ve indirimli ücretlerle taşıma hizmeti yapıyoruz. Takdir edersiniz ki taşınacak eşya yükü ve hacmi taşıması yapılacak mesafe ücrette belirleyicidir. Aşağıda Pendik Nakliyat Fiyatları listesi sunulmuş olup, fiyatlar tahminidir. Net ücretler için bizden teklif alınız.

Evden Eve Nakliyat ÜcretleriEvden Eve Nakliye FiyatlarıAsansörlü Evden Eve Taşıma Fiyatları
Pendik Parça Eşya Taşıma Fiyatı3.000 – 4.000 ₺+2.000 ₺
Pendik 1+1 Ev Taşıma Fiyatı8.000 – 10.000 ₺+2.000 ₺
Pendik 2+1 Ev Taşıma Fiyatı 12.000 – 15.000 ₺+2.500 ₺
Pendik 3+1 Ev Taşıma Fiyatı 15.000 – 19.000 ₺+3.000 ₺
Pendik 4+1 Ev Taşıma Fiyatı 20.000 – 22.000 ₺+3.000 ₺
Pendik 5+1 Ev Taşıma Fiyatı 25.000 – 30.000 ₺+3.500 ₺
Pendik Ofis Taşıma Fiyatı+20.000 ₺TEKLİF AL
İndirimli Güncel Pendik Nakliyat Fiyatları Listesi

Sizler de kaliteli, güvenli evden eve nakliyat hizmetlerimizden faydalanmak ve ayrıntılı bilgi edinmek için bize ulaşınız.


Pendik Evden Eve Nakliyat Hizmeti Hakkında Merak Edilenler

Pendik Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

Nakliye fiyatları taşınacak eşya çeşidine ve miktarına göre değişmekle beraber 500 tl den başlamaktadır.

Pendik evden eve taşıma hizmeti ne kadar sürmektedir?

Ortalama süre 1 gün dür. Net süre için ücretsiz ekspertiz hizmetimizi talep ediniz.

Nakliyat hizmetlerinde görevli çalışanlar sigortalı mıdır?

Evet, nakliyat ekibimiz sürekli çalışan SGK kayıtlı maaşlı elemanlarımızdan oluşur.

Pendik nakliyat iletişim numaraları

Pendik evden eve nakliyat Telefon iletişim numarası:
Telefon: 0216 494 53 37 GSM: 0532 138 49 79

https://www.kozcuogluevdenevenakliyat.com/pendik-evden-eve-nakliyat.html
Etiketler: ,

Hemen Fiyat Teklifi Al

Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir