Uluslararası evden eve nakliyat uluslar arası nakliyat şirketi uygun fiyatlarla sigortalı yurt içi ve yurt dışı nakliye, lojistik hizmeti sunar. En iyi uluslar arası nakliye firmaları arasında lider konumda bulunan Kozcuoğlu lojistik şirketi olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Firması

Uluslararası evden eve nakliyat firması olarak güvenli ve konforlu taşınmanız için gerekli bütün şartları taşıyoruz. Konforla taşınmanız için bütün ekip ve ekipmanlarımız ile sahada çalışıyoruz. Diğer ülkelerdeki şube temsilcilerimiz kapsamlı lojistik ağı ile koordineli ve güvenle taşınmanız için çalışıyor. Taşınma aşamalarında gerekli bilgi, evrak ve izin işlemleri tarafımızca yapılıp taşınma işlemi hızlandırılmaktadır.

Uluslararası evden eve nakliyat İstanbul uluslar arası nakliyat firması
Uluslararası evden eve nakliyat İstanbul uluslar arası nakliyat firması

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Firmaları

uluslararası evden eve nakliyat firmaları içinde lider konumda bulunan şirketimiz ile güvenle taşının. İstanbul’da Anadolu yakası nakliyat ofisi ve Avrupa yakası nakliyat ofisimizde sizleri ağırlıyoruz. Taşıması yapılacak eşyalarınızı en yakın konumda bulunan nakliye araçlarımız ve nakliye ekiplerimizi yönlendirip taşıma işlemlerine hemen başlıyoruz.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat İnternational Movers

Uluslararası evden eve nakliyat International Movers kuruluşu olarak resmi yetkili ve kurumsal şekilde taşımacılık yapmaktayız. Uluslar arası nakliye iş ve işlemlerinizi ekibimiz büyük titizlikle gerçekleştirmektedir.

Kurumsal Uluslararası Evden Eve Nakliyat Şirketi

Resmi yetkili kurumsal uluslar arası nakliye kuruluşu olarak yurt içi taşımacılık ve yurt dışı taşımacılık çözümleri sunuyoruz. Yıllardan beridir sürdürdüğümüz profesyonel taşımacılık hizmetlerimizi sahip olduğumuz kurumsal kimliğimiz ile sürdürüyoruz.

✅ Sigortalı Sözleşmeli:Garantili Taşıma
✅ Asansörlü Nakliyat:Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Hizmet Bölgesi:Bütün Avrupa Ülkeleri
✅ Firma C3 Yetki Belgesi:Onaylı Şirket
✅ Firma Vergi Levhası:Onaylı Kurumsal

Uluslararası Evden Eve Nakliye Araçları

Uluslararası evden eve nakliyat araçları Kamyonet, Kamyon ve Tır araçlarımızdan meydana gelmektedir. Geniş araç parkımız ile taşınmaya uygun lojistik araçlarımızı tahsis ediyoruz. Türkiye’nin en büyük lojistik kamyonlarına sahip nakliye şirketimiz ile her türlü eşyanın taşınması için görüşebilirsiniz. Evden eve uluslararası nakliyat kamyonlarımız ile gerek yurt dışına taşınmaları sağlıyoruz. Gerekse de yurt içinde şehirlerarası evden eve nakliyat servisi sağlıyoruz.

Uygun Uluslararası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

En uygun uluslararası evden eve nakliyat fiyatları ile evinizi taşıyın. Sizlere ücretsiz ekspertiz hizmeti ile eşyalarınızı yerinde veya online uzaktan görüntülü görüşme yardımı ile görmekteyiz. Eşya kontrolü yaparak eşya miktarı, eşya hacmi ve nakliye işlemleri için gerekli araç, gereç ve personel ihtiyacını belirliyoruz. Tüm ihtiyaçlar doğrultusunda yaklaşık maliyet hesaplaması yaparak uluslararası evden eve nakliye fiyat teklif sunuyoruz.


Uluslararası Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

Yurt dışına taşınacak ev eşyalarının hacmine göre metreküp hesaplaması yapılacak metreküp başına ortalama 150 – 200 £ aralığında taşıma ücreti çıkarılır. Size özel indirimli ücretler için teklif isteyin.

Uluslararası Nakliyat Firmaları

Türkiye’nin en iyi uluslararası nakliyat firmaları arayan vatandaşlarımız için merkezli lojistik ofisimizden yurt dışı ülkelerine haftalık ve aylık düzenli uluslararası nakliye seferlerimiz mevcuttur.

Uluslararası Taşıma İşlemleri Sigortalı Mıdır?

Bütün eşya taşıma işlemlerimizde ve komple ev eşyası taşıma çalışmalarımız öncesi sigortalı nakliye sözleşmesi imzalıyoruz. Böylece taşınma aşamalarında eşyalarınız teminat ile taşınmış olur.

Yurt Dışı Taşıma İşlemlerinde Gümrük İşlemlerini Kim Yapar?

Yurt dışına ev taşıma işlemlerinde gerekli izin, evrak ve gümrük işlemleri tarafımızca yapılır. Görüşme ve izinler için sizlere ücretsiz danışmanlık ile yönlendirmeler yaparak işlemlerinizi hızlandırıyoruz.

Etiketler:

Hemen Fiyat Teklifi Al

Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir