Uluslararası evden eve nakliyat İstanbul uluslar arası nakliyat şirketi uygun fiyatlarla sigortalı yurt içi ve yurt dışı nakliye, lojistik hizmeti sunar. En iyi uluslar arası nakliye firmaları arasında lider konumda bulunan Kozcuoğlu İstanbul lojistik şirketi olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Firması

Uluslararası evden eve nakliyat firması olarak güvenli ve konforlu taşınmanız için gerekli bütün şartları taşıyoruz. Konforla taşınmanız için bütün ekip ve ekipmanlarımız ile sahada çalışıyoruz. Diğer ülkelerdeki şube temsilcilerimiz kapsamlı lojistik ağı ile koordineli ve güvenle taşınmanız için çalışıyor. Taşınma aşamalarında gerekli bilgi, evrak ve izin işlemleri tarafımızca yapılıp taşınma işlemi hızlandırılmaktadır.

Uluslararası evden eve nakliyat İstanbul uluslar arası nakliyat firması
Uluslararası evden eve nakliyat İstanbul uluslar arası nakliyat firması

İstanbul Uluslararası Evden Eve Nakliyat Firmaları

İstanbul uluslararası evden eve nakliyat firmaları içinde lider konumda bulunan şirketimiz ile güvenle taşının. İstanbul’da Anadolu yakası nakliyat ofisi ve Avrupa yakası nakliyat ofisimizde sizleri ağırlıyoruz. Taşıması yapılacak eşyalarınızı en yakın konumda bulunan nakliye araçlarımız ve nakliye ekiplerimizi yönlendirip taşıma işlemlerine hemen başlıyoruz.

Güvenilir Türkiye Uluslararası Evden Eve Nakliye Firmaları

Uluslararası ev taşıma hizmeti sunduğumuz bütün şehirlerimiz aşağıda sıralanmış olup sıklıkla sefer düzenlediğimiz on şehir listelenmiştir.

Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Isparta, İçel(Mersin), İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, K.maraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce

  • İstanbul Uluslararası Nakliyat
  • Ankara Uluslararası Nakliye
  • İzmir Uluslararası Nakliyat
  • Bursa Uluslararası Nakliye
  • İnegöl Uluslararası Nakliyat
  • Kayseri Uluslararası Taşıma
  • Eskişehir Uluslararası Nakliyat
  • Sakarya Uluslararası Nakliye
  • Trabzon Uluslararası Taşıma
  • Antalya Uluslararası Taşımacılık

Uluslararası Evden Eve Nakliyat İstanbul International Movers

Uluslararası evden eve nakliyat İstanbul International Movers kuruluşu olarak resmi yetkili ve kurumsal şekilde taşımacılık yapmaktayız. İstanbul uluslar arası nakliye iş ve işlemlerinizi ekibimiz büyük titizlikle gerçekleştirmektedir.

Kurumsal Uluslararası Evden Eve Nakliyat Şirketi

Resmi yetkili kurumsal uluslar arası nakliye kuruluşu olarak yurt içi taşımacılık ve yurt dışı taşımacılık çözümleri sunuyoruz. Yıllardan beridir sürdürdüğümüz profesyonel taşımacılık hizmetlerimizi sahip olduğumuz kurumsal kimliğimiz ile sürdürüyoruz.

✅ Sigortalı Sözleşmeli:Garantili Taşıma
✅ Asansörlü Nakliyat:Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Hizmet Bölgesi:Bütün Avrupa Ülkeleri
✅ Firma C3 Yetki Belgesi:Onaylı Şirket
✅ Firma Vergi Levhası:Onaylı Kurumsal

Uluslararası Evden Eve Nakliye Araçları

Uluslararası evden eve nakliyat araçları Kamyonet, Kamyon ve Tır araçlarımızdan meydana gelmektedir. Geniş araç parkımız ile taşınmaya uygun lojistik araçlarımızı tahsis ediyoruz. Türkiye’nin en büyük lojistik kamyonlarına sahip nakliye şirketimiz ile her türlü eşyanın taşınması için görüşebilirsiniz. İstanbul’da evden eve uluslararası nakliyat kamyonlarımız ile gerek yurt dışına taşınmaları sağlıyoruz. Gerekse de yurt içinde şehirlerarası evden eve nakliyat servisi sağlıyoruz.

İstanbul Uluslararası Evden Eve Taşımacılık Seferleri

İstanbul uluslararası evden eve taşıma hizmeti sunduğumuz Avrupa yakası nakliyat ve Anadolu yakası nakliyat bölgesindeki ilçeleri aşağıda sıraladık. Tüm İstanbul geneli taşınacak gurbetçilerimiz için ve yurt dışından gelen turistler için uluslararası evden eve taşımacılık yapmaktayız. Limanı bulan şehirlerimizde uluslararası deniz taşımacılığı, havalimanı bulunan şehirlerimizde uluslararası havayolu taşımacılığı ve sınır kapısı bulunan şehirlerimiz de uluslararası karayolu taşımacılığı hizmeti sunmaktayız.

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kâğıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

Türkiye’den Avrupa’ya Ev Taşıma

Türkiye’den Avrupa’ya uluslararası ev taşıma hizmeti sunan Kozcuoğlu Nakliye şirketimiz aşağıda bulunan Avrupa ülkelerine lojistik seferleri düzenler. Türkiye’den Avrupa’ya taşınacaklar için tüm Avrupa ülkelerine uluslararası taşımacılık yapmaktayız.

Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Güney Kıbrıs Rum Yönetimi (GKRY) Çekya, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İrlanda, İtalya, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Hollanda, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç ve Hırvatistan

Profesyonel Uluslararası Nakliyat Hizmetleri

Uluslararası Ev Taşıma Hizmeti

Türkiye’den Avrupa ve diğer kıtalara uluslar arası ev taşıma hizmeti sağlıyoruz. Türkiye’de İstanbul merkezli lojistik şirketimiz haftalık düzenli şekilde diğer kıta ve ülkelere uluslar arası nakliyat seferleri düzenlemektedir. İstanbul evden eve nakliyat firması olarak her şey dahil tek fiyat güvencesi ile yazılı sözleşmeli sigorta güvenceli taşımacılık yapmaktayız. İhtiyaçlarınız ve taleplerinize göre nakliye işlemlerini size özel şekilde yapmaktayız.

Uluslararası Ofis Taşıma Hizmeti

Kurumsal şirket, ofis ve büroların yurt dışına taşınmasını sağlıyoruz. Aynı şekilde yurt dışından Türkiye’ye gelecek ofislerin eşyalarını da taşımaktayız. Ofis taşımacılığı diğer nakliye işlemlerine göre daha hassas bir işlem olup özel nakliye ekibimiz ile ofis nakliye işlemlerini güvenle gerçekleştiriyoruz.

Uluslararası Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Uluslararası parça eşya taşıma hizmetimiz kapsamında tek tek parça eşyalarınız yurt dışına taşınır. Bunlar arasında sıklıkla; mobilya taşıma, beyaz eşya taşıma, çeyiz eşyası taşıma veya koli taşıma gibi talepler almaktayız. Yurt dışına taşınacak parça eşyalarınız diğer parsiyel eşyalar ile birlikte tek araç içerisinde Avrupa ülkesine taşınır. Eşyalarınız güvenli bir şekilde kapıda teslimat işlemi gerçekleştirilir.

Uluslararası Sigortalı Ev Eşyası Taşımacılığı

Uluslararası sigortalı ev taşıma işlemleri yazılı sözleşmeli nakliye sigortası ile gerçekleştirilir. Özel araç sigortaları dışında emtia sigortası ile taşınma aşamalarında eşyalarınız güvence altına alınmış olur. Eşyalarınız nakliye kamyonlarına yüklenirken ve karayolunda seyir halinde iken de sigorta teminatlı şekilde taşınır. Sigortalı evden eve nakliyat sözleşmesi ile olası kaza ve zarar durumlarında teminatlı sigorta poliçesi kapsamında zararlarınız karşılanır.

Uluslararası Zati Eşya Taşıma Hizmeti

Uluslar arası zati eşya taşımacılığı ile yurt dışına zati eşya taşımacılığı yurttaşlara aile kişisel eşyaların yurt içi ve yurt dışına taşınması işlemidir. 1980 yılından bu yana Türkiye’de ve İstanbul’da sektörün lider nakliye şirketi olarak yurt dışı taşımacılık işlemlerine devam etmekteyiz. Alanında uzman kadromuz ile yurt içi ve yurt dışına bulunan şubelerimiz, lokal temsilciliklerimiz ve acente ağımız ile bütün ihtiyacınızı karşılıyoruz. Genellikle ev taşıma, ofis taşıma, parça eşya taşıma, zati eşya taşımacılığı, ticari malların taşınması hizmetleri sunuyoruz. Bunlar dışında talepleriniz doğrultusunda diğer bütün taşıma işlemlerine özel çözümler geliştiriyoruz.

Uygun Uluslararası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

En uygun uluslararası evden eve nakliyat fiyatları ile evinizi taşıyın. Sizlere ücretsiz ekspertiz hizmeti ile eşyalarınızı yerinde veya online uzaktan görüntülü görüşme yardımı ile görmekteyiz. Eşya kontrolü yaparak eşya miktarı, eşya hacmi ve nakliye işlemleri için gerekli araç, gereç ve personel ihtiyacını belirliyoruz. Tüm ihtiyaçlar doğrultusunda yaklaşık maliyet hesaplaması yaparak uluslararası evden eve nakliye fiyat teklif sunuyoruz.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat FiyatlarıUluslararası Ev Taşıma Ücretleri
Koli Taşıma Fiyatı40 – 80 €
Parça Eşya Taşıma Fiyatı150 – 200 €
5 m³ ve Altı Eşya Taşıma Fiyatı800 – 900 €
1+1 15 m³ Eşya Taşıma Fiyatı1.500 – 2.500 €
2+1 25 m³ Eşya Taşıma Fiyatı3.000 – 4.000 €
3+1 35 m³ Eşya Taşıma Fiyatı4.000 – 6.000 €
4+1 Eşya Taşıma FiyatıTEKLİF AL
Yurtdışı nakliye fiyatları listesi (Tahmini fiyatlardır, size özel net ücretler için teklif alın.)

İndirimli Uluslararası Nakliyat Fiyatları Listesi

Ucuz ücretlendirme ile kampanyalı indirimli uluslararası nakliyat fiyat listesi yukarıda çıkarılmıştır. Ücretlendirmelerimiz tahmine dayalı net olmayan ücretlerdir. Sizin eşyalarınıza göre size özel indirimli uluslararası nakliyat fiyatları teklifi almak için ücretsiz ekspertiz hizmeti talep ediniz.


Uluslararası Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

Yurt dışına taşınacak ev eşyalarının hacmine göre metreküp hesaplaması yapılacak metreküp başına ortalama 150 – 200 £ aralığında taşıma ücreti çıkarılır. Size özel indirimli ücretler için teklif isteyin.

Uluslararası Nakliyat Firmaları

Türkiye’nin en iyi uluslararası nakliyat firmaları arayan vatandaşlarımız için İstanbul merkezli lojistik ofisimizden yurt dışı ülkelerine haftalık ve aylık düzenli uluslararası nakliye seferlerimiz mevcuttur.

Uluslararası Taşıma İşlemleri Sigortalı Mıdır?

Bütün eşya taşıma işlemlerimizde ve komple ev eşyası taşıma çalışmalarımız öncesi sigortalı nakliye sözleşmesi imzalıyoruz. Böylece taşınma aşamalarında eşyalarınız teminat ile taşınmış olur.

Yurt Dışı Taşıma İşlemlerinde Gümrük İşlemlerini Kim Yapar?

Yurt dışına ev taşıma işlemlerinde gerekli izin, evrak ve gümrük işlemleri tarafımızca yapılır. Görüşme ve izinler için sizlere ücretsiz danışmanlık ile yönlendirmeler yaparak işlemlerinizi hızlandırıyoruz.

https://www.kozcuogluevdenevenakliyat.com/uluslararasi-evden-eve-nakliyat.html
Etiketler:

Hemen Fiyat Teklifi Al

Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir