Zekeriyaköy Evden Eve Nakliyat İstanbul Zekeriyaköy nakliyat firması sigortalı garantili asansörlü evden eve taşıma, ofis taşıma, parça eşya taşıma, eşya depolama, paketleme, hizmetlerini Şehiriçi Taşıma ve Şehirler Arası evden eve nakliyat alanlarında sunmaktadır.

Zekeriyaköy Evden Eve Nakliyat Firması

Zekeriyaköy evden eve nakliyat firması olarak Kozcuoğlu Nakliye şirketimiz güvenli ve garantili taşımacılık hizmetleri vermektedir. Baba mesleğimiz yarım asırlık firmamız ile sürekli çalışan maaşlı sigortalı personel kadromuz ile nakliye hizmeti vermekteyiz. Güvenli ve garantili taşıma hizmetimiz ile İstanbul Zekeriyaköy’de lider nakliyat firması olmayı başardık. Kaliteli ve özverili taşıma hizmetimizi alanında uzman uzunca yıllar taşıma hizmeti sunan personel kadromuz ile sunmaktayız. Bütün personellerimiz Türkiye vatandaşı olup yabancı uyruklu personel çalıştırmıyoruz.

Zekeriyaköy Evden Eve Nakliyat İstanbul zekeriyaköy nakliyat firması Sigortalı taşımacılık hizmeti
Zekeriyaköy Evden Eve Nakliyat İstanbul zekeriyaköy nakliyat firması Sigortalı taşımacılık hizmeti

Profesyonel Zekeriyaköy Evden Eve Nakliye Hizmeti

Zekeriyaköy evden eve nakliye şirketimiz İstanbul’da Profesyonel nakliye hizmeti sunar. Sözde değil yazılı sözleşmeli nakliyat hizmetimiz ile en ideal ve en profesyonel nakliye hizmeti sunuyoruz. Zekeriyaköy Nakliyat Firması en iyi nasıl çalışır, en güvenli nasıl eşyaları taşır diye merak edersiniz. Kozcuoğlu evden eve nakliyat şirketimiz kendi evini nasıl taşıyacaksa öyle taşır. Nasıl güven sağlayacaksa ve nasıl güvenlik tedbirleri alacaksa müşterilerini de ayırmadan taşıma hizmeti sunar.

✅ Sigortalı Nakliyat:Sözleşmeli Taşıma
✅ Asansörlü Nakliyat:Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Firma Vergi Levhası:Kurumsal Şirket
✅ Firma K3 Yetki Belgesi:Onaylı Firma
✅ Kredi Kartı Ödeme:3-6-9 Taksit

Asansörlü Zekeriyaköy Evden Eve Nakliyat Taşımacılık

Asansörlü Zekeriyaköy nakliyat şirketi ev taşıma hizmetimiz ile yüksek katlı yapılara taşınmak kolaylaşıyor. Artık site ve rezidansların yüksek katlarına taşınmak oldukça rahat. Kozcuoğlu Nakliyat firmamız sayesinde Sarıyer nakliyat bölgesi başta olmak üzere İstanbul geneli 40 metreye kadar çıkabilen nakliye aracı ile eşyalarınızı taşıyoruz. Üstelik her şey dahil tek ücret güvencesiyle ek ücret almadan Asansörlü evden eve nakliyat hizmetimizi sunuyoruz.

Zekeriyaköy nakliyat şirketi Ev ofis taşıma Asansörlü evden eve nakliye zekeriyaköy
Zekeriyaköy nakliyat şirketi Ev ofis taşıma Asansörlü evden eve nakliye zekeriyaköy

Sigortalı Zekeriyaköy Evden Eve Nakliye Hizmeti

Sigortalı Zekeriyaköy evden eve nakliye hizmeti ile eşyalarınız güven altında, sigortalanmaktadır. Güvenli ve Garantili taşıma hizmeti ile eşyalarınız taşıma esnasında olası zararlara karşın koruma altına alınır. Nakliye elamanlarının ve taşıma esnasında olası zararlarınız temin edilir. Karayolunda seyir halindeyken bile karşı taraf araçlardan kaynaklı veya doğal afetlerden kaynaklı olsa bile bütün zararlarınız anlaşmalı sigorta kapsamında karşılanır. Sigortalı evden eve taşımacılık hizmeti sayesinde eşyalarınız güvencededir.

Zekeriyaköy Ofis Taşıma

Zekeriyaköy Ofis Taşıma şirketimiz İşyeri ve Ofis Taşımacılığı alanında Yıllardır yüzlerce firma ve şirket taşımıştır. İşyeri Ofis Taşıma ve Büro Taşıma çalışmalarımız ile yeni ofisinize eşyalarınızı taşıyoruz. Eşyaların kolilenmesi, Paketlenmesi, Ambalajlanması, Asansörlü Nakliye aracı ile yüklenmesi, Portif araç ile yükleme indirme yapılması gibi hizmetleri sunuyoruz. Bunun yanında müşterilerimizin talepleri doğrultusunda en iyi hizmeti en ekonomik ücretlerle sunmanın gayretini yaşıyoruz.

Zekeriyaköy Eşya Depolama

Zekeriyaköy Eşya Depolama hizmetimiz İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası bölgelerinin tümünde geçerlidir. Eşya Depolama hizmetimiz 2 bin metre kare kapalı alandan oluşmakta ve her müşterimize özel alanlar karalanmaktadır. Bunun yanında müşterilerimiz için özel geliştirdiğimiz hizmetler kapsamında ortak kullanım alanlarında koli kutu gibi eşyalarınızın depolama ve muhafaza etme olanağı sunmaktayız. Depolarımız güvenli ve güvenliklidir.

Zekeriyaköy Parça Eşya Taşıma

İstanbul Zekeriyaköy’de Parça eşya taşıma alanında koli kutu taşıma hizmetinden tutun da Beyaz eşya taşıma, Mobilya taşıma, Yatak baza ve koltuk takımı gibi ev eşyalarının taşınmasına kadar bir çok parça eşyanızı taşıyoruz. Şehir içi Özel Nakliye araçlarımız ile bu iş için özel imalat nakliye kamyonlarımız ve servislerimiz ile Profesyonel taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimizi de Kozcuoğlu Nakliyat farkı ile Zekeriyaköy evden eve nakliyat bölgesinde taşıma hizmetinden yararlanmaya bekleriz.

Evden Eve Nakliyat ÜcretleriEvden Eve Nakliye FiyatlarıAsansörlü Evden Eve Taşıma Fiyatları
Zekeriyaköy Parça Eşya Taşıma Fiyatı3.000 – 4.000 ₺+2.000 ₺
Zekeriyaköy 1+1 Ev Taşıma Fiyatı8.000 – 10.000 ₺+2.000 ₺
Zekeriyaköy 2+1 Ev Taşıma Fiyatı 12.000 – 15.000 ₺+2.500 ₺
Zekeriyaköy 3+1 Ev Taşıma Fiyatı 15.000 – 19.000 ₺+3.000 ₺
Zekeriyaköy 4+1 Ev Taşıma Fiyatı 20.000 – 22.000 ₺+3.000 ₺
Zekeriyaköy 5+1 Ev Taşıma Fiyatı 25.000 – 30.000 ₺+3.500 ₺
Zekeriyaköy Ofis Taşıma Fiyatı+20.000 ₺TEKLİF AL
İndirimli Güncel Zekeriyaköy Nakliyat Fiyatları Listesi

Zekeriyaköy Nakliyat Hizmeti Hakkında Kullanıcılar bunları da sordu

Zekeriyaköy evden eve nakliyat kaç kişiyle yapılıyor?

Ev taşıma işlemleri için gerekli olan ekip ve ekipmanların sayısı taşınacak olan evin oda sayısı ve eşyaları ile doğru orantılıdır. Eşyaların hacmi arttıkça çalışan personel sayısı da artar. Ortalama bir ev taşıma için gerekli olan nakliye personeli sayısı 4 tür.

Nakliyat hizmeti sigortalı mıdır?

Elbette, bundan kuşkunuz olmasın. Yazılı sözleşmeli belge ile imzalanan sözleşmenin bir örneği de sizde olacağından içiniz rahat etsin. Eşyalarınızın zarar görmeden yeni evinize güvenle taşınması için gerekli tüm tedbirleri aldığımızdan emin olunuz. Ayrıca olası tüm zararlarınızın karşılanacağından da emin olunuz. Sigorta poliçesi kapsamında bütün eşyalarınız teminat altındadır.

Zekeriyaköy evden eve nakliyat ücretleri ne kadar?

Zekeriyaköy nakliye fiyatları 900 tl den başlamaktadır. Ev oda sayısı ve ev eşyalarının hacmine bağlı olarak ücret değişikliği olabilmektedir. Yani 1+0 daire ile 3+1 daire eşyaları ve eşya sayısı zaman süreci aynı değildir. Dolayısıyla eşyalarınızın yerinde görülmesinden sonra net fiyat bilgisini almış olacaksınız.

Zekeriyaköy nakliyat iletişim telefon numarası

Zekeriyaköy evden eve nakliye Telefon iletişim numarası:
Telefon: 0216 494 53 37 GSM: 0532 138 49 79


Sarıyer evden eve nakliyat ilçesi başta olmak üzere İstanbul ve Türkiye geneli hizmetinizdeyiz.

https://www.kozcuogluevdenevenakliyat.com/zekeriyakoy-evden-eve-nakliyat.html
Etiketler:

Hemen Fiyat Teklifi Al

Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir