İstanbul Adana Evden Eve Nakliyat şirketi ucuz fiyatlarla sigorta garantili İstanbuldan Adanaya ev taşıma, şehirler arası nakliye hizmetleri sunar. Adana İstanbul ev ofis taşıma hizmetlerimiz yazılı sözleşmeli şekilde gerçekleştirilir. Evden eve nakliyat şirketimiz ekonomik fiyatlarla her şey dahil tek fiyat güvencesi ile taşıma hizmetleri sunar.

İstanbul Adana Evden Eve Nakliyat Şirketi

İstanbul Adana evden eve nakliyat işlemi kişilerin gözünü en fazla korkutan olaylar arasında yer alır. Nedeni ise zaten taşınma işleminin oldukça zorlu olması ve kişileri korkutması nedeni ile bir şüpheye düşürür bir de şehirlerarası taşımacılığın yapılması durumunda daha da kuşku yaşanır. Eşyaların özellikle zarar görmemesi için dikkatli davranılması gerekir. Aksi halde eşyalarda geri dönülemeyecek büyük zararlar meydana gelebilir. Eşyaların herhangi bir şekilde zarar görmemesi için doğru bir nakliyat firması ile çalışmak gerekir. Bu nedenle de en doğru işlem doğru bir nakliyat firması tercih edilmesidir. Bu sayede hem korku yaşamanıza hem de herhangi bir şekilde şüpheye düşmenize gerek kalmaz.

İstanbul Adana evden eve nakliyat Adana İstanbul ev taşıma şehirlerarası nakliye şirketi
İstanbul Adana evden eve nakliyat Adana İstanbul ev taşıma şehirlerarası nakliye şirketi

Sigortalı İstanbul Adana Evden Eve Nakliyat Hizmeti

İstanbul Adana evden eve nakliyat ile şehirlerarası taşımacılık işlemi yerine getirilecek ise o zaman eşya listesinin hazırlanması ilk adım olmalıdır. Bu sayede ne kadar eşyanızın olduğunun tespit edilmesi de daha kolay olur. Aynı zaman da bu listeye bakarak taşınacak olduğunuz eve götüreceğiniz eşyalarınızı seçebilirsiniz. Bu sayede eşyalarınızı daha aza indirerek işi daha az maliyet ile yapma durumunuz da olur. Çünkü gerçekten ihtiyacınız olmayan eşyaların yüzlerce kilometre taşınmasına da gerek kalmaz. Sakin bir şekilde bu eşya listesini hazırlayarak listenin en iyi yardımcınız olmasını sağlama durumunuz da meydana gelir.

Adana İstanbul Evden Eve Nakliyat Firması

Adana İstanbul evden eve nakliyat firmaları arasında en güvenli ve garantili taşıma hizmetlerini sunuyoruz. Sözde değil yazılı sözleşmeli güvenli taşımacılık hizmetleri sunuyoruz. İstanbul Çukurova arası taşımacılık hizmetlerimizi tüm Türkiye geneli temsilcilik ve şubelerimizle bütün halinde koordine şekilde güvenle gerçekleştiriyoruz. İstanbul Adana arası evden eve nakliyat olarak güvenli ve konforlu taşıma alanında hizmet vermekteyiz. Adana’dan İstanbul’a taşınmak için şehirlerarası evden eve nakliyat Adana nakliye araçlarımız hizmetinizde.

✅ Sigortalı Nakliyat:Sözleşmeli Taşıma
✅ Asansörlü Nakliyat:Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Firma Vergi Levhası:Kurumsal Şirket
✅ Firma K3 Yetki Belgesi:Onaylı Firma

İstanbul Adana Evden Eve Nakliye Servisi

İstanbul Adana evden eve nakliye servisi ile haftanın 3 günü düzenli olarak Adana’ ya ev taşıma seferleri düzenliyoruz. Aynı şekilde dönüş yolunda da İstanbul’a ev taşıma, ofis taşıma seferleri gerçekleştiriyoruz. Bazen 1+1 ev taşıma veya parça eşya taşıma ihtiyaçlarında aracımızda boş bölümlere size ait eşyalar için bölüm aça biliyoruz. Bu durumlarda fiyatlar eşya sahipleri için daha ekonomik olmaktadır.

İstanbul Adana Nakliyat Firması İle Eşyalarınızı Güvenle Taşıyın

İstanbul Adana evden eve nakliye şirketi ile hazırlamış olduğunuz eşya listenizi paylaşmanız oldukça doğru ir tercih olur. Bu sayede nakliyat firmasından teklif almak içinde bu listenin kullanılma durumu meydana gelir. Bu sayede anlaştığınız firma sizin eşyalarınıza uygun olan bir kamyonu ayarlar. Bunun yanı sıra eşyalarınız için uygun olan paketleme malzemelerini de yanlarında getirerek eşyalarınızı en iyi şekilde paketlerler. Bu sayede eşyaların zarar görme durumu da ortadan kalkar. Bu liste taşınma sonrasında da büyük bir önem taşır. Bu liste sayesinde eşyaların kontrol işlemi oldukça basit bir şekilde yerine getirilir. Eşyalarınızda bir eksiğin olması halinde de eşya listesinden kayıp olan eşyanızı kolaylıkla bulma durumunuz meydana gelir.

İstanbul’dan Adana’ya Nakliye hizmeti sunduğumuz Adana ilçeleri aşağıda sunulmuştur.

 • Aladağ
 • Ceyhan
 • Çukurova
 • Feke
 • İmamoğlu
 • Karaisalı
 • Karataş
 • Kozan
 • Pozantı
 • Saimbeyli
 • Sarıçam
 • Seyhan
 • Tufanbeyli
 • Yumurtalık
 • Yüreğir

İstanbul Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İstanbul Adana evden eve nakliyat fiyatları taşınacak ev eşyası ofis eşyası veya parça eşya özelliğine göre farklılık gösterir. 1+1 Ev Taşıma ücretleri ile 2+1 Ev Taşıma fiyatları farklılık gösterir. 3+1 Ev taşıma iş ve işlemleri, çalışacak personel sayısı nakliye ücretlerini belirleyen ana unsurlardır. Bu unsurlara bağlı olarak taşınacak eşyalarının nakliye ücreti hesaplanır. Bunun için en sağlıklı yöntem online veya yerinde eşyaları görmektir. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile eşyalarınızı gördükten sonra daha sağlıklı ve net bir şekilde ücret teklifi sunmaktayız.

İstanbul Adana Nakliye Ücretleri

İstanbul Adana Nakliye Ücretleri ekonomik fiyatlarla indirimli şekilde gerçekleştirilir. İstanbul Adana Şehirlerarası Nakliye ücretleri eşyanızın kapladığı alan hacmi ve ağırlığının yanı sıra eşya sayısı da belirleyici olur. Son aşamada gidilecek yer ile taşıma yapılacak yer arasındaki km mesafe ücrette belirleyicidir. Kozcuoğlu Evden Eve Nakliyat şirketimiz her şey dahil tek fiyat güvencesi ile güvenli taşıma hizmetleri kapsamında ücret teklifi sunar.

İstanbul Adana Ev Taşıma Fiyatları

İstanbul Adana Nakliye Ücretleri 1500 tl den başlamaktadır. Ekonomik ve indirimli ücretlerle her şey dahil profesyonel taşımacılık hizmetlerimizden yararlanın. Merdiven altı gayri resmi ve gayri ciddi firmalar ile 100 tl için güvenli olmayan firma veya şahısları tercih etmeyin. Onun yerine güvenli ve garantili taşıma hizmetlerini piyasa fiyatlarının da altında sözleşmeli şekilde sunan Kozcuoğlu Nakliye şirketimizi tercih edin kazanın. Uygun ücret tarifesiyle şehirler arası nakliyat fiyatları ile indirimli ücretlerle taşının.

FİYAT HESAPLANakliyat FiyatlarıAsansör KurulumuEk Hizmetler
1+1 Ev Taşıma2.000 – 2.500 ₺300 – 400 ₺100 – 200 ₺
2+1 Ev Taşıma2.500 – 3.000 ₺300 – 400 ₺100 – 200 ₺
3+1 Ev Taşıma3.000 – 3.500 ₺300 – 400 ₺100 – 200 ₺
Ofis Taşıma3.000 ₺300 – 400 ₺100 – 200 ₺

İstanbul’dan Adana’ya Ev Taşıma Şirketi

İstanbuldan Adanaya Ev Taşımak isteyen vatandaşlarımıza sahip olduğumuz geniş araç parkımız ile nakliye hizmetlerini daha güvenli bir şekilde sunuyoruz. İstanbul Adana Arası evimi taşımak istiyorum diyen vatandaşlarımızın web sitemiz üzerinden bizlere fiyat teklifi almasında yarar var. En güvenli taşıma hizmetlerini en ekonomik fiyatlarla alın, konforlu ve stressiz taşının.

Adana’dan İstanbul’a Ev Taşıma Firması

Adanadan İstanbula Ev Taşımak isteyen vatandaşlarımız için de haftanın üç günü nakliye seferlerimiz mevcuttur. Eşyaların güvenle yerinden alınarak sağlıklı bir şekilde eşya ambalaj ve paketleme işlemleri yapıldıktan sonra nakliye araçlarına yüklenmesi dahil kurulum işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Sigorta garantili Şehirlerarası Taşıma hizmetleri sunan nadir firmalardan biri olarak yazılı sözleşmeli taşıma hizmetinden yararlanmanızı isteriz. İstanbul Adana evden eve nakliyat firması ile güvenceli taşının kafanız rahat etsin. Kendi parası ile rezil olmak ve mağdur olmak istemeyenler ve profesyonellerin tercihi Kozcuoğlu Evden Eve Nakliyat şirketidir.


İstanbul Adana Arası Ev Taşıma Hakkında Merak Edilenler

İstanbul Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

İstanbul Adana arası ev taşıma ücretleri taşıması yapılacak ev oda sayısı ve eşyaların miktarına bağlı olarak değişmektedir. Ortalama ücretlerimiz 1500 tl den başlamaktadır. Eşya sayısı ve kapladığı alan çalışacak personel sayısını belirler. Buna bağlı maliyetleri oluşturur. Net fiyatlar için bizden nakliye teklifi alınız.

İstanbul Adana Arası Ev Taşıma Ne Kadar Sürer?

Taşınma süresi eşyaların miktarına gidilecek mesafeye ve eşyaların önceden paketlenip ambalajlanmasına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Eşyalar taşınmaya hazır ise aynı gün eşyalarınız taşınır. Hazır değil ise maksimum 2 iş günü içerisinde eşyalarınız güvenli bir şekilde yeni evinizie taşınır.

Sigortalı Taşıma Sözleşmesi Yapıyor Musuuz?

Evet nakliye hizmetimiz kapsamında taşıması yapılacak eşyalarınızı anlaşmalı sigorta poliçesi aracılığı ile 200 bin tl ye kadar teminatla taşıyoruz. 2 bin tl altındaki hasarlarınızı Kozcuoğlu Nakliye şirketimiz karşılamaktadır.

Nakliyat Personelleri Sigortalı Mıdır?

Evet, bütün çalışan personellerimiz sürekli çalışan maaşlı ve SGK lı elemanlarımızdır. İstisnai durumlarda ve acil hallerde günü birlik çalışan personellerin de SGK girişi sigortası yapılmaktadır.

Etiketler:

Hemen Fiyat Teklifi Al

Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir