İstanbul Bodrum evden eve nakliyat firması İstanbul’dan Bodrum’a ev taşıma, Şehirler arası nakliyat, sigortalı ev ofis taşıma hizmeti sunar. İstanbul Bodrum arası ev taşıma ve parça eşya taşıma servisimiz mevcuttur. Aynı zamanda Bodrum’dan İstanbul’a ev taşıma hizmeti de sunuyoruz. İstanbul Bodrum nakliye şirketimizden ücretsiz fiyat teklifi alınız.

İstanbul Bodrum evden eve nakliyat İstanbul bodrum nakliyat firması
İstanbul Bodrum evden eve nakliyat İstanbul bodrum nakliyat firması

İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliyat Firması

Ev ya da iş yerlerinin bir yerden farklı yere taşınmasında hizmet sunan evden eve nakliyat firmaları aynı zamanda kaliteli ve güvenli bir taşınma sunarak avantajları da elde etmenize destek oluyor. İstanbul Bodrum evden eve nakliyat firması ile yapılacak olan taşınma işleminin kısa sürede ve güvenle gerçekleştiriyoruz. Ev ya da iş yerinizin taşınmasında destek alabileceğiniz Bodrum nakliye firması seçimlerinde dikkatli olmanızı öneriyoruz.

İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliye Şirketi Seçimi

İstanbul Bodrum evden eve nakliyat firması ile işlemlere yer açarak avantajları elde etmeniz mümkün olur. Kısa sürede ev ya da iş yeri eşyanızın yeni yerleşim yerine sevk edilmesini sağlıyoruz. Bodrum evden eve nakliye firma seçiminizde ise bazı detaylara dikkat etmenizi öneriyoruz. Evden eve nakliye firma seçiminde aşağıdaki noktalara dikkat ederek seçim yapmanızı tavsiye ediyoruz.

 • Evden eve nakliye firmasının personelin çalışması sırasında gerekli olan araç gereç ve malzemelerde kaliteli tercihlere yer verip vermediğine,
 • Bodrum evden eve nakliye firmasının personelinin konusunda uzman ve deneyimli olup olmadığına
 • Nakliye işlemlerinde eşyaların taşınacağı araçların yeni model ve kapalı kasa olup olmadığına,
 • Evden eve nakliye firmasının hizmet sözleşmesine yer verip vermediğine
 • Nakliye sigortasının yapılıp yapılmadığına
 • Asansörlü taşımacılık hizmeti sunulup sunulmadığına
 • Evden eve nakliye firmasının depo hizmeti verip vermediğine ve ekstra talep edilen hizmetlere yer verip vermediğine dikkat etmeniz önemlidir.

İstanbul Bodrum Ev Taşıma Hizmeti Nasıl Alınır?

İstanbul Bodrum evden eve nakliyat hizmet alımına yer vermek için öncelikle profesyonel hizmet sunan bir ekip tercih etmeniz önerilir. Bunu yanı sıra hizmet almak için ise öncelikle başvuru yapmanız gerekir. Başvuru işlemleriniz sonrasında firmanın yetkili personeli adresinizi ziyaret ederek ücretsiz eksper hizmetini sunar. Yetkili personel tarafından hazırlanan rapor sonrasında ise firma tarafınıza fiyat teklifi verir. Firma tarafında alınacak olan hizmet için sunulan fiyat teklifine onay vermeniz gerekiyor. İstanbul Bodrum evden eve nakliyat firması tarafından hazırlanan hizmet sözleşmesi taraflar arasında imzalanarak tamamlanır. Evden eve nakliye işlemlerinin avantajını elde etmek için hemen başvuru yapabilirsiniz.

İstanbul’dan Bodrum’a Ev Taşıma

İstanbul’dan Bodrum’a ev taşıma hizmeti sunan nakliye şirketleri arasında en güvenli ve konforlu taşıma hizmetini sunuyoruz. İstanbul Muğla nakliye seferlerini düzenli olarak gerçekleştiriyoruz. Muğla’nın bir çok ilçesine taşıma yaptığımız gibi Bodrum ilçesine de taşıma gerçekleştiriyoruz. Bunun için ücretsiz fiyat teklifi ile ön inceleme ve fiyat teklifi sunuyoruz. Ardından teklifimizi onaylardanız, en makul tarihlerde taşınmanızı gerçekleşiyoruz. Bodrum ilçesi tatil beldesidir. Çoğunlukla villa ve yazılıkların bulunduğu bir ilçedir.

Bodrum’dan İstanbul’a Ev Taşıma

Bodrum’dan İstanbul’a ev taşıma hizmeti almak isteyenler olmaktadır. Söz konusu vatandaşlarımız firma seçiminde sadece fiyat baz almaktadırlar. Taşınmak konfor ve güvenliği dikkate alın. Taşınma fiyatları sizin için ikinci planda olmalıdır. Bodrum İstanbul evden eve nakliyat firması resmi bir şirket olmalıdır. Söz konusu nakliye şirketinin bütün belgeleri tam olmalıdır. Remi firma ve şirket ile taşınmalısınız. Örneğin taşınma sırasında oluşacak zararlarınız için teminat bulunmalıdır. Buna sigortalı nakliyat sözleşmesini örnek verebiliriz.

İstanbul Bodrum Şehirler Arası Nakliyat Firmaları

İstanbul Bodrum şehirler arası nakliyat firmaları arasında yer alan Kozcuoğlu Nakliyat şirketimiz haftanın yedi günü hizmetinizdedir. İstanbul bodrum şehirlerarası evden eve nakliyat seferlerini düzenli olarak gerçekleştiriyoruz. Bu seferlerimizde şehirler arası nakliyat fiyatları indirimli olarak sunuyoruz. Yol güzergahına göre taşınma süresi farklılık gösterir. Ortalama 24 saat içerisinde taşınmanızı tamamlıyoruz. Ev eşyalarınızı yeni evinize taşıyıp kuruyoruz.

İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İstanbul Bodrum ev taşıma fiyatları taşınacak olan ev eşyasının hacmine göre değişiyor. Örneğin İstanbul’dan Bursa’ya 2+1 ev taşıma ile 3 artı 1 ev nakliye ücreti farklıdır. Bunun nedeni farklı büyüklükte araçların taşıma işlemini yapmasıdır. Ayrıca nakliye işlemleri için çalışacak personel sayısı da değiştiğinden maliyet olarak yansır. Ortalama Bodrum evden eve nakliye fiyatları 1500 tl den başlamaktadır. Kozcuoğlu Evden Eve Nakliyat LTD ŞTİ olarak en uygun fiyatlarla taşınmanızı sağlıyoruz. Bunun için bizden ücretsiz fiyat teklifi isteyiniz.

Nakliyat Fiyat HesaplaBodrum Nakliyat FiyatlarıAsansör KurulumuEk Hizmetler
Bodrum 1+1 Ev Taşıma4.000 – 4.500 ₺400 – 500 ₺100 – 200 ₺
Bodrum 2+1 Ev Taşıma5.500 – 7.000 ₺400 – 500 ₺100 – 200 ₺
Bodrum 3+1 Ev Taşıma7.500 – 8.000 ₺400 – 500 ₺100 – 200 ₺
Bodrum Ofis Taşıma7.000 – 9.000 ₺400 – 500 ₺100 – 200 ₺
Bodrum Parça Eşya Taşıma1.000 ₺400 – 500 ₺100 – 200 ₺

İstanbul Bodrum arası ev taşıma fiyatları ne kadar?

İstanbul Bodrum arası ev taşıma fiyatı ev oda sayısına göre değişir. Ortalama 1500 tl den başlayan ücretlerle taşınmanızı sağlıyoruz. Ev oda sayısı arttıkça fiyat da artabilir. Tam net fiyat bilgisi için teklif isteyiniz.

İstanbul Bodrum arası nakliyat kaç saat sürer?

İstanbul Bodrum arası nakliyat işlemleri bir gün 24 saat içerisinde tamamlanabilmektedir. Eşyalarının durumuna göre ve yol trafik faktörleri de dikkate alındığında maksimum ertesi gün kurulum işlemleri tamamlanmış olur.

İstanbul Bodrum arası parça eşya taşımacılığı yapıyor musunuz?

İstanbul Bodrum arası parça eşya taşıma işlemlerini gerçekleştiriyoruz. İstanbul Bodrum arası parsiyel eşya taşımacılığı servisi ile tek oda veya 1+1 gibi eşyaların taşınmasını yapıyoruz. Talep doğrultusunda mobilya veya beyaz eşya gibi bir kaç parça eşyanın da taşınmasını sağlıyoruz.

İstanbul Bodrum arası ev taşımada sigorta yapılıyor mu?

İstanbul Bodrum arası nakliye işlemleri bütün taşımacılık işlemlerinde olduğu gibi sigorta sözleşmeli olarak gerçekleştirilir. Bunun için ek bir ücret talep edilmez. Her şey dahil evden eve nakliyat fiyatları ile taşınmanız sağlanır. Taşınma esnasında zarar olması durumunda 2 bin tl ye kadar Kozcuoğlu Nakliyat şirketimiz zararınızı karşılar. Daha üst miktarlarda olası kaza ve zararlar ise anlaşmalı sigorta poliçesi kapmasında karşılanır.

Etiketler:

Hemen Fiyat Teklifi Al

1 Comment
 • Nurten Ertürk

  Merhaba, İstanbul Bodrum a gönderilecek 2 bahçe takımı ( 1 üçlü, 2 ikili koltuk, 2 masa, 1 sehpa, 6 sandalye, 1 çekyat) birkaç koli eşyamız var, teklif alacaktım.

 • Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir