İstanbul Mersin evden eve nakliyat şirketi sigortalı İstanbul’dan Mersin’e ev taşıma nakliye ve Mersinden İstanbul’a ev taşıma hizmeti sunar. Taşımacılık hizmetlerimiz kasko sigorta sözleşmeli olup garantili nakliye hizmeti ile eşyalarınız güvence altına alınarak taşınır. Profesyonellerin tercihi Kozcuoğlu Evden Eve Nakliyat şirketimiz güven taşır. Mersin asansörlü taşımacılık şirketimiz Mersin’de şehir içi ve şehirler arası nakliye sektöründe hizmet vermektedir.

İstanbul Mersin evden eve nakliyat İstanbuldan Mersine ev taşıma şirketi
İstanbul Mersin evden eve nakliye İstanbul’ dan Mersin’ e ev taşıma şirketi

İstanbul Mersin Evden Eve Nakliyat Şirketi

İstanbul Mersin evden eve nakliyat şirketi olarak uzun yıllardır ev taşıma, ofis taşıma ve parça eşya taşıma başta olmak üzere vatandaşlarımıza Şehirlerarası Nakliye hizmeti sunuyoruz. İstanbul Mersin arası taşınmak isteyenler için güvenli ve konforlu bir taşımacılık serüveni vaat ediyoruz. Stressiz sorunsuz taşınmak sizin de hakkınız. Mal canın yoncasıdır diye boşuna dememiş büyüklerimiz, büyük zorluklarla emeklerle edindiğiniz eşyalarınızı evinizi özenle taşıyoruz. Herhangi bir zarar olmaması için her türlü tedbiri alıyoruz. İstanbul Mersin nakliyat firmaları arasında kasko sigorta garantili taşıma hizmeti sunan tek nakliyat şirketi olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Mersin İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Mersin İstanbul evden eve nakliyat hizmeti ihtiyacınızı aynı gün karşılıyoruz. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile eşyalarınızı yerinde görerek taşımaya öncesi plan ve program oluşturmak için ön inceleme yapıyoruz. Ön inceleme sonrası eşyaların en güvenli ve profesyonel şekilde taşınması için hazırlıklarımızı başlatıyoruz. Eşyaları nakliye için hazır hale getirmek maksatlı eşya paketleme ve ambalajlama, kolileme, Sigortalı nakliye poliçesi hazırlama, Asansörlü nakliyat aracını hazır tutma gibi bir dizi ek tedbirler alıyoruz. Böylece taşıma işleminin en güvenli ve sorunsuz şekilde gerçekleşmesini hedefliyoruz. Hali hazırda devam etmekte olan şehirlerarası taşıma hizmetimiz ile İstanbul Mersin arası nakliye seferleri düzenliyoruz.

İstanbul Mersin Nakliyat Firması

Mersin ve İstanbul şehirleri arası karayolu ile uzun bir mesafeye sahip olduğu için bu şehirlerden taşınmak zorunda kalan insanlar İstanbul evden eve nakliyat firmalarından destek alırlar. Çünkü yaşam alanlarında sürekli kullanılan eşyaların da insanlarla beraber gittikleri yeni şehirlere sağlıklı bir şekilde götürülmesi gerekir. Taşınan her bir eşyanın farklı kategorilere ayrılarak paketlenmesi ve aracın uygun kısımlarına yerleştirilmesi gerekir. Mersin’den İstanbul’a evden eve nakliyat firması seçiminde oldukça dikkatli davranmak gerekir. Çünkü taşınacak eşyaların zarar görmeden uygun ambalajlar içerisinde paketlenmesi işlerin seyri açısından önemlidir. Nakliyat firmaları sunduğu profesyonel hizmetler doğrultusunda ev sahipleri hiçbir taşınma eşyasına karışmadan çalışan uzman ekip tüm eşyaları pratik bir şekilde taşır.

✅ Sigortalı Nakliyat:Sözleşmeli Taşıma
✅ Asansörlü Nakliyat:Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Firma Vergi Levhası:Kurumsal Şirket
✅ Firma K3 Yetki Belgesi:Onaylı Firma

Mersin’den İstanbul’a Ev Taşıma Firması

Mersin’den İstanbul’a ev taşıma sırasında ev eşyaları anlaşılacak firma tarafından kısa süre içerisinde paketlenir. Eşya sahiplerinin 3, 4 saate yapacakları bu işi firmalar 30 dakika gibi bir süre içerisinde gerçekleştirirler. Profesyonel hizmet anlayışı ile hareket eden firmalar öncelikle daha az alan kaplaması açısından tüm mobilyaların de montaj işlemlerini gerçekleştirirler. Ardından bu mobilyalar herhangi bir darbe almaması için özel olarak getirilen paketler içerisine yerleştirilir. Aynı şekilde mutfakta bulunan tüm araç gereçler tek tek paketlenir. Koltuk buzdolabı ve diğer tüm makineler ise kalın battaniye gibi kumaşlarla sarılırlar. Mersin’den İstanbul’a evden eve nakliyat yapılırken eşyalar aynen bu şekilde taşınır. İki şehir arası mesafe uzun olacağından dolayı en iyi paketleme malzemeleri kullanılır.

İstanbul’dan Mersin’e Ev Taşıma Servisi

Ev taşırken gidilecek mesafenin uzun olması eşyalara zarar vermez. Fakat yanlış firma seçimi eşyalara zarar verir. Bu nedenle kaliteli Firma seçimi arayışına girmek gerekir. Böyle firmalar eşyaları özenli ve dikkatli bir şekilde paketleyerek araç içerisine yerleştirirler. Kullandıkları güvenli taşıma yöntemleri eşyalara herhangi bir zarar vermez. Olası bir kaza durumunda eşyaların zarar görmesi halinde tüm masraflar firma tarafından karşılanır. Başarılı firmaların öncelikli amacı müşteri memnuniyeti olduğu için tüm taşıma aşamaları müşterilerin ihtiyaçları ve beğenileri doğrultusunda yapılır. İstanbul’dan Mersin’e evden eve nakliyat kaliteli firmalar tarafından taşınırsa zor olmaktan çıkar, pratik ve güvenilir hale dönüşür.


İstanbul Mersin Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İstanbul Mersin evden eve nakliyat fiyatları farklılık göstere biliyor. Mersin evden eve nakliyat fiyatlarını belirleyen eşyalardır. 1+1 ev eşyası ve 3+1 ev eşyası taşıma fiyatları farklılık göstere biliyor. Eşyaların kapladığı alana bağlı olarak eşyaları taşıyabilecek büyüklükte nakliye aracını belirliyor. İş yüküne bağlı olarak çalışan nakliye ekibi personel sayısı da etkilenmektedir. Dolayısıyla eşyalarınızın hacmi kapladığı alan ve tam olarak gidilecek mesafeye bağlı olarak net bir fiyat ala bilirsiniz. Bunun için öncelikle ücretsiz ekspertiz hizmeti ile eşyalarınızı yerinde gösterip net bir fiyat teklifi alınız. Kozcuoğlu Nakliye şirketimiz Whatsapp hattı ile online ekspertiz hizmeti sunar.

FİYAT HESAPLANakliyat FiyatlarıAsansör KurulumuEk Hizmetler
1+1 Ev Taşıma2.000 – 2.500 ₺300 – 400 ₺100 – 200 ₺
2+1 Ev Taşıma2.500 – 3.000 ₺300 – 400 ₺100 – 200 ₺
3+1 Ev Taşıma3.000 – 3.500 ₺300 – 400 ₺100 – 200 ₺
Ofis Taşıma3.000 ₺300 – 400 ₺100 – 200 ₺

İstanbul Mersin Nakliyat Fiyatları

İstanbul Mersin nakliyat fiyatları şehiriçi evden eve nakliyat fiyatları na göre farklı olarak Şehirler arası nakliyat fiyatları baz alınarak belirlenir. Tabi bunu belirleyen unsur gidilecek kilometre mesafedir. Eşyalarının durumuna göre daha da indirimli ücretlerle taşınmanız mümkün. Bunun için bizden fiyat teklifi alınız.


İstanbul Mersin Arası Ev Taşıma Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Mersin şehirler arası ev taşıma ücreti neye göre belirlenir?

Mersine şehirlerarası ev taşıma fiyatları gidilecek mesafeye bağlı ve taşıması yapılacak eşyaların hacmine, miktarına, ağırlığına göre belirlenir. Burada temel unsur taşıması yapılacak ev oda sayısı, eşya durumu ve gidilecek mesafedir.

İstanbul Mersin evden eve nakliyat fiyatları ne kadar?

İstanbul Mersin evden eve nakliye ücretleri şu şekildedir;
Bütün eşyalar özenle ambalajlanır, paketlenerek sigortalı garantili şekilde taşıması yapılır. Mobilya ustası vs dahil uzman nakliye ekibi ile 1+1 ev taşıma fiyatları daire katları 1den 1 hesap edilirse Mersin’den İstanbul Anadolu yakasına 2.300 TL’dir. Avrupa yakası 2750 TL’dir.
2+1 ev taşıma fiyatları aynı şartlara göre Anadolu yakası 3000 Avrupa yakası 3500 TL’dir.
3+1 ev taşıma fiyatları İstanbul Mersin Nakliyat fiyatı Anadolu yakası 3500 Avrupa yakası 4000 TL’dir.

İstanbul Mersin nakliyat hizmeti sigortalı mıdır?

Evet, bütün taşımacılık hizmetlerimizde olduğu gibi Mersin İstanbul arası taşınma hizmetlerimizde de nakliye hizmeti sigortalı şekilde gerçekleştirilir. Kasko sigorta poliçesi kapsamında taşıması yapılacak eşyalarınız 200.000 tl ye kadar teminat altına alınır.

Mersin İstanbul arası nakliye ekibi personeli sigortalı mıdır?

Kesinlikle evet, bütün çalışan arkadaşlarımız sürekli çalışan maaşlı personellerimizden meydana gelir. SGK kayıtlı sigortalı şekilde çalışan nakliye şirketimiz ve ekibimiz iş güvenliği tedbirleri dahil her türlü tedbiri alır.

İstanbul Mersin arası taşıma mesafesi ne kadardır?

Mersin İstanbul arası mesafe yaklaşık olarak 940 Kilometre dir. Yolculuk yaklaşık olarak 9 sa. 51 dk. sürmektedir. Yol durumu ve şoför dinlenme sürelerine bağlı olarak sürede değişkenlik olabilir. Nakliye süreci sorunsuz bir şekilde tamamlanır.

Etiketler:

Hemen Fiyat Teklifi Al

Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir