İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat firması İstanbul’dan Antalya’ya Ev Taşıma Sigortalı Nakliye ve Antalya’dan İstanbul’a Ev Taşıma Nakliyat hizmetleri sunar. İstanbul Antalya Nakliyat hizmeti ile eşyalarınızı sigorta garantili sözleşmeli evden eve nakliyat hizmeti sunuyoruz.

İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat Şirketi

İstanbul Antalya evden eve nakliyat işleminin rahat bir şekilde yerine getirilmesi için yerine getirilmesi gereken ve bilinmesi gereken bazı durumlar vardır. Bu durum detayların eksiksiz olacak şekilde paylaşılması ile başlar. Firmanın sizden öğrenip bilmesi gereken ve ona göre hazırlık yapması gereken bazı durumlar vardır. Bu nedenle de firma tarafından sizlere bazı sorular yöneltilir. Sizin de bu sorulara cevap vererek firmaya yardımcı olmanız gerekir. Bu sayede herhangi bir sorun yaşanmadan firma ile birlikte taşınma işlemlerinizi en iyi ve en doğru şekilde kolaylıkla yerine getirebilirsiniz. Ancak soruları eksiksiz ve doğru bir şekilde yanıtlamaya özen göstermeniz çok önemli bir durumdur.

İstanbul Antalya evden eve nakliyat Antalya İstanbul evden eve nakliye şirketi
İstanbul Antalya evden eve nakliyat Antalya İstanbul evden eve nakliye şirketi

Nakliyat Firması Tarafından Sorulan Sorular Nelerdir?

İstanbul Antalya evden eve nakliyat şirketimiz tarafından herhangi bir sorun yaşamamak amacı ile bazı sorular yöneltilir. Evinizin oda sayısının kaç olduğu, ne kadar eşyanızın bulunduğu soruları daha çok eşya sayısını belirlemek amacı ile sorulan sorulardır. Kaçıncı katta oturulduğu, yeni taşınılacak olan evin kaç katlı olduğu, asansör kullanımına izin verilip verilmediği soruları da daha çok asansörlü ya da asansörsüz taşımacılık için yardımcı olan durumlardır. Site içerisinde oturuluyorsa site taşınma kuralları, nakliyat kamyonunun sokağa girip giremediği, daha önceden eşya taşıma işlemini yapan kamyonun büyüklüğü, eve taşınma esnasına herhangi bir sorun yaşanıp yaşanmadığı, ev içerisinde çelik kasa, piyano gibi özel montaj gerektiren eşyaların olup olmadığı, paketlenen eşyalar ve firma tarafından paketlenecek olan eşyalar, duvarın delinmesini gerektiren herhangi bir işin olup olmadığı gibi sorular sorulur.

İstanbul’dan Antalya’ya Taşınma İşlemi Sırasında Hangi Durumlara Dikkat Edilmelidir?

İstanbul Antalya evden eve nakliyat işlemleri sırasında dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. Öncelikle iyi bir firma ile anlaştığınıza emin olmanız gerekir. Aksi halde büyük sorunlar meydana gelebilir. Aynı zaman da eşyalarınız ile ilgili firmaya tam olarak bir bilgi vermelisiniz. Paketleme işlemini de firmaya bırakarak bu sayede eşyalarınıza herhangi bir zarar gelme durumunu da engellemiş olursunuz. Taşınma sonrasında da eşyalarınızın kontrol işlemini yaparak herhangi bir sorun yaşama durumunuzu engelleyebilirsiniz.

İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat Firması Hizmetleri

İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat hizmeti ile her türlü eşya veya ev çeşidini güveni araçlarımız ile taşıyoruz. 1+1 Ev eşyası taşıma, 3+1 ev eşyası taşıma veya ofis taşıma hizmetlerinizi uzman ekibimiz ile karşılıyoruz. Antalya şehir merkezi ofisimizde İstanbul Antalya taşımacılık hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi sunulmaktadır. Şirketimiz Antalya şehirlerarası nakliyat sektöründe hizmet vermektedir. Antalya şehir içi ve şehirler arası nakliye firmaları arasında sözleşmeli taşıma hizmeti sunan tek şirkettir. Şirketimiz uluslararası eşya taşıma da gerçekleştirir. Antalya havalimanına gelen nakliye aracımız Antalya İstanbul hava yollarının yolcularımıza ait eşyaların taşınmasını gerçekleştirir. İstanbul havalimanı ucuz uçak bileti için de ekibimizle birlikte taşımasını gerçekleştirdiğimiz müşterilerimize keyifli ve ekonomik İstanbul Antalya uçuşlarında yardımcı olmaktayız.

✅ Sigortalı Nakliyat:Sözleşmeli Taşıma
✅ Asansörlü Nakliyat:Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Firma Vergi Levhası:Kurumsal Şirket
✅ Firma K3 Yetki Belgesi:Onaylı Firma

İstanbul’dan Antalya’ya Ev Taşıma

İstanbuldan Antalyaya taşınmak isteyen değerli vatandaşlarımız için güvenli ve konforlu nakliye hizmeti taahhüt ediyoruz. Her şey dahil tek fiyat garantisi ile eşyalarınızı güvenle taşıyoruz. Eşya güvenliği için paketleme ve ambalajlama dahil bütün tedbirleri alıyoruz. Taşınmayı kolaylaştırmak ve zamandan tasarruf etmek adına Asansörlü Evden Eve Nakliyat aracımız ile yüksek katlı yapılara taşınmanızı sağlıyoruz. İstanbul’un boğucu trafiğinden kurtulup ömür boyu tatil moduna girecek stressiz Antalya Şehriine taşına bilirsiniz.

Antalya’dan İstanbul’a Ev Taşıma

Antalyadan İstanbula ev taşıma hizmeti için Profesyonel ekibimiz ile kasko sigortalı taşıma gerçekleştiriyoruz. Eşyaları eşya paketleme malzemelerimiz ile özenle paketliyoruz. Sözleşmelerimizi imzalayıp belirlenen şekilde eşyalarınızı güvenle yeni evinize kuruyoruz. Antalya’dan İstanbul’a taşınmak isteyen vatandaşlarımızın eşyalarını taşıyoruz. Genellikle iş insanları ve çalışanlar zorunlu olduğundan göç etmektedirler. İstanbul’un stresli ve boğucu trafiğine nazaran Antalya’da yaşamak oldukça güzeldir.

İstanbul Antalya Parça Eşya Taşıma Nakliye Hizmeti

İstanbul Antalya Parça Eşya Taşıma hizmetimiz kapsamında Mobilya veya Beyaz eşyalarınızı taşıyoruz. Tüm evi değil de sadece bir bölümünü taşımak isteyen değerli vatandaşlarımız için sunduğumu hizmet oldukça ekonomiktir. Parça eşya taşıma fiyatlarımız ortalama 300 tl den başlamaktadır. Antalya İstanbul arası şehirlerarası nakliye alanında hizmet veren şirketimiz talepler doğrultusunda parça eşya taşımacılığı gerçekleştirir.

İstanbul Antalya parça eşya taşıma Antalya İstanbul Mobilya taşıma şirketi
İstanbul Antalya parça eşya taşıma Antalya İstanbul Mobilya taşıma şirketi

İstanbul’dan Antalya’ya Taşınmak İsteyenler İçin Pratik Bilgiler

İstanbul’dan Antalya şehrine taşınmak nasıl olur diye düşünenler için peşinen söyleyelim. Oldukça güzel olur. Her mevsimi bahar olan Antalya denize kıyısı bulunan her ilçesi dört mevsim tatil modu taşır. Her ilçede birbirinden güzel ayrı ayrı otel zincirleri bulunur. Doğası Ormanı, Denizi ve Plajları ile cennet harikası bir şehrimizdir. Şehirde bulunan Hava limanları ve sağlık merkezleri şehri Uluslararası bir merkez haline getirmiştir. İstanbul kadar ticari bir kapasitesi bulunmasa da oldukça keyifli bir şehre taşınmaya hazır olun.

Antalya Nakliyat Bölgeleri

İstanbul’dan Antalya’ya evden eve nakliyat hizmetleri kapsamında Antalya’da şehiriçi taşıma hizmeti sunduğumuz bölgeler aşağıda sıralanmıştır.

 • Akseki
 • Aksu
 • Alanya
 • Demre
 • Döşemealtı
 • Elmalı
 • Finike
 • Gazipaşa
 • Gündoğmuş
 • İbradı
 • Kaş
 • Kemer
 • Kepez
 • Konyaaltı
 • Korkuteli
 • Kumluca
 • Manavgat
 • Muratpaşa
 • Serik

İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İstanbul Antalya evden eve nakliyat fiyatları genel anlamda ekonomik ve indirimli olarak sunulur. Fiyatlarımız eşyalarınıza göre ve gidilecek mesafeye bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. En ekonomik fiyatlarla en profesyonel ve garantili taşıma hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

İstanbul Antalya Arası Ev Taşıma Fiyatları

Eşyalarınızın yerinde görülerek sağlıklı bir şekilde fiyat teklifinin sunulması gerekir. Bunun için online nakliye ekspertiz hizmeti ile eşyalarınızın resmini Whatsapp aracılığı ile tarafımıza iletmeniz yeterlidir. Veya yerinde ücretsiz exertiz ile eşyalarınız görülür ve taşıma planı ücretlendirme bilgisi sunulur. Her iki tarafın onayı ile belirlenen şartlar dahilinde sözleşme hazırlanır. Belirlenen fiyat tamamen eşyalarınıza ve çalışma gücüne bağlı olarak değişmektedir. Net ve sağlıklı bilgi için Nakliyat Teklif Formu aracılığı ile teklif talebinizi iletebilir aynı gün fiyat bilgisi öğrene bilirsiniz.

FİYAT HESAPLANakliyat FiyatlarıAsansör KurulumuEk Hizmetler
1+1 Ev Taşıma2.000 – 2.500 ₺300 – 400 ₺100 – 200 ₺
2+1 Ev Taşıma2.500 – 3.000 ₺300 – 400 ₺100 – 200 ₺
3+1 Ev Taşıma3.000 – 3.500 ₺300 – 400 ₺100 – 200 ₺
Ofis Taşıma3.000 ₺300 – 400 ₺100 – 200 ₺

Antalya İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Antalya İstanbul evden eve nakliyat fiyatları listesi ücret tablosu aşağıda tahmini rakamlarla gösterilmiş olup net ücret bilgisi için tarafımızdan nakliye fiyat teklifi isteyiniz.

Antalya İstanbul Ev Taşıma Ücretleri

Antalya İstanbul Ev Taşıma Ücretleri eşyaya bağlı olarak değişkendir. Kimi vatandaşlarımız 4+2 evini taşırken kimisi de 1+1 evini taşımaktadır. Tam kapasiteli 3+1 ev taşıma şeklinde gerçekleşen nakliye hizmetlerimiz için özel nakliye araçlarımızı tahsis ediyoruz. Ortalama ücretler 1500 tl den başlıyor diye biliriz. Şehirlerarası Nakliyat Fiyatları sayfamızı inceleye bilirsiniz.


İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

İstanbul Antalya arası ev taşıma fiyatları eşyanızın sayısı ve kapladığı alana göre değişir. 1+1 ev eşyası ile 3+1 ev eşyası nakliye ücreti farklıdır. Bununla birlikte Ev taşıma ücretlerimiz 1500 tl den başlamaktadır.

İstanbul Antalya Arası Kaç Saat Sürer?

Eşyalar önceden paketlenip, ambalajlanmış ise nakliye hizmeti aynı gün tamamlanır. Eşya sayısı ve paketleme işlemlerine bağlı olarak 2 iş günü süresinde tamamlanır.

Nakliye Personelleri Sigortalı Mıdır?

Evet, bütün çalışan personellerimiz sürekli çalışan maaşlı SGK lı personellerimizden oluşur.

Sigortalı Nakliyat Sözleşmesi Yapılıyor Mu?

Evet, Kozcuoğlu Evden Eve Nakliyat şirketimiz bütün taşıma ve nakliye işlemlerinde çalışmaya başlamadan önce gerekli bütün tedbirleri alır. Aynı zamanda aracı ve eşyaları da olası zararlara karşın, sigorta kapsamında teminat altına alır.

Etiketler: ,

Hemen Fiyat Teklifi Al

Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir