İstanbul Bursa Evden Eve Nakliyat Şirketi Sigortalı Şehiriçi Nakliye, Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat, Asansörlü Ev Taşıma, Ofis Taşıma Hizmetleri Sunar. İstanbul Bursa Nakliyat firması olarak uzunca yıllar taşımacılık hizmetlerinden edindiğimiz bilgi, birikim ve deneyimlerimizi siz değerli müşterilerimizin yararına sunmaktayız. İstanbul evden eve nakliyat şirketi olarak önce güvenlik ve müşteri memnuniyeti esaslı çalışıyoruz.

İstanbul Bursa Evden Eve Nakliyat Şirketi

İstanbul Bursa Evden Eve Nakliyat Firması güvenli konforlu taşımacılık hizmeti sunar. Bursa evden eve nakliyat firmaları arasında lider konumdayız. Ekonomik fiyatlarla sigorta sözleşmeli taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Bursa İstanbul nakliyat firmaları arasında önde gelen firmamız ile temiz nakliyat hizmeti alacaksınız. Kozcuoğlu evden eve nakliyat olarak İstanbul Bursa evden eve nakliyat işi işlemlerini büyük bir titizlikle yerine getiriyoruz. Bu kapsamda nilüfer evden eve nakliyat ofisimiz Bursa İstanbul evden eve nakliyat seferlerini haftanın üç günü gerçekleştirir.

İstanbul Bursa evden eve nakliyat şirketi Bursa İstanbul nakliye fiyatları
İstanbul Bursa evden eve nakliyat şirketi Bursa İstanbul nakliye fiyatları

Bursa İstanbul Evden Eve Nakliyat Firması

Bursa İstanbul evden eve nakliyat firmalarında birçok özelliğin birden aranması ve mümkün olduğunca dikkatli davranılması gerekir. Aksi halde çok da hoş olmayan durumların meydana gelme olasılığı oldukça yüksektir. Eğer eşyalarınızın daha az zarar görmesini istiyorsanız o zaman kendiniz için asansörlü evden eve taşıma tercih edebilirsiniz. Bu sayede hem size olan maliyet çok daha az olur hem de eşyalarınızda herhangi bir zarar görme durumu da olmaz. Bunun yanı sıra taşıma işlemleri yerine getirilirken işini iyi yapan ve oldukça tecrübeli kişiler ile de tanıştığınıza emin olmanız gerekir. Bu sayede sizin içinizde oldukça iyi bir şekilde rahat etmiş olur.

✅ Sigortalı Nakliyat:Sözleşmeli Taşıma
✅ Asansörlü Nakliyat:Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Firma Vergi Levhası:Kurumsal Şirket
✅ Firma K3 Yetki Belgesi:Onaylı Firma

İstanbul Bursa Evden Eve Nakliye Seferleri

İstanbul Bursa evden eve nakliye firması ile olumsuz yaşama durumunuz da her zaman için bulunur. Yaşanabilecek olan olumsuzluklardan ilki sizin eşyalarınıza tam uymayan bir araç getirilmesi olur. Bu da eşyalarınızın zarar görmesine neden olabilir. Aynı zaman da eşya taşımak için ve paketleme işlemlerini yerine getirmek için yeterli elemanın bulunmama durumu da olabilir. Anlaşmış olduğunuz firma ile tam da taşınma gününde büyük sorunlar yaşayabilirsiniz. Eşyalarınızı paketlemek amacı ile kullandıkları ambalaj malzemelerinin ve paketleme eşyalarının tam bir koruma durumunda bulunmaması da büyük sıkıntılara neden olabilir. Eşyalarınızın doğru bir şekilde taşınmaması eşyalarınızın korunmaması gibi bir durum ile baş başa kalabilirsiniz. Mobilya montajı için gelen kişinin aslında usta olmaması nedeni ile mobilyalara zarar verme durumu da olabilir. Elektrik eşyaları için doğru bir ustanın gelmemesi nedeni ile elektronik bütün eşyaların zarar görme durumu da meydana gelebilir.

Profesyonel İstanbul Bursa Parça Eşya Taşıma Hizmeti

İstanbul’dan Bursa’ya Parça Eşya Taşıma hizmeti sunuyoruz. İstanbul Bursa parsiyel taşıma kapsamında taşıdığımız ev ofis eşyaları bulunmaktadır. Evden Eve Nakliyat hizmetinden sonra En sık yaptığımız taşımaların başında Mobilya ve Beyaz Eşya Taşımacılığı gelmektedir.

İstanbul Bursa Ofis Taşıma Hizmeti

İstanbul’dan Bursa’ya Ofis Taşıma nakliye seferleri düzenliyoruz. Bu kapsamda İş yeri, Şirket ve Ofis eşyalarının depolanması ve taşınması işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

İstanbul Bursa Evden Eve Taşıma Araçlarımız İle Güvenle Taşının

İstanbul Bursa evden eve taşıma firması ile herhangi bir sorun yaşamamak hem sıkıntıya girmemek hem de eşyalarınıza bir zararın gelmemesi için işinde uzman ve profesyonel bir ekip ile çalışarak herhangi bir sorun yaşama durumunuzu ortadan kaldırabilirsiniz. Bu sayede herhangi bir risk durumu ya da herhangi bir zarar görme durumu da ortadan kalkmış olur. Bu nedenle de seçimi oldukça dikkatli olarak yapmanız gerekir.

İstanbul Bursa Nakliyat Servisi Haftanın Her Günü Hazırdır

İstanbul Bursa Nakliyat şirketimiz haftanın her günü Bursa’ya nakliye seferleri düzenler. İsteyen müşterilerimizin ev eşyalarını sadece kişiye özel taşıyoruz. Talep doğrultusunda isteyenlere de parça eşya taşıma hizmeti sunmaktayız. Nakliyesi yapılacak eşyaların önceden hazır hale getirilerek tarafımıza bilgi verilmesi gerekmektedir. Bununla birlikte en yakın seferle alanında uzman personel kadromuz aracılığı ile yerinden alınan eşyalar güvenle yeni eve veya yeni ofise taşınır. Bursa’da bütün ilçe ve semtlere taşıma hizmeti gerçekleştiriyoruz. Aşağıda Bursa Nakliye hizmeti sunduğumuz ilçeler yer almaktadır.

 • Osmangazi
 • Nilüfer
 • Büyük Orhan
 • Yıldırım
 • Gemlik
 • Harmancık
 • Gürsu
 • İznik
 • Karacabey
 • İnegöl
 • Kestel
 • Mudanya
 • Orhaneli
 • Orhan Gazi
 • Keles
 • Mustafakemalpaşa
 • Yenişehir

İstanbul Bursa Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İstanbul Bursa evden eve nakliyat fiyatları indirimli olarak ekonomik ücretlerle sunulur. 1+1 Ev Taşıma ücreti ile 2+1 ev taşıma ücreti ve 3+1 ev taşıma fiyatları farklılık göstermektedir. Eşyalarınızın kapladığı alan hacim ölçüsü, Ağırlığı ve eşya sayısı bir çok faktörü direk etkiler. Eşyaların hangi nakliye aracı ile taşınacağı ve kaç kişi ile taşıma işlemlerinin gerçekleştireceğini belirler. Tüm belirlenen etkenler ek maliyet barındırdığından fiyatlar da eşyalara bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Bununla beraber İstanbul Bursa evden eve nakliyat fiyatı 1500 tl den başlamaktadır. Bursa şehirler arası nakliyat fiyatları taşınılacak şehrin uzaklığına göre farklılık göstermektedir.

İstanbul Bursa Evden Eve Nakliye Ücretleri

İstanbul Bursa evden eve nakliye ücretleri bir dizi unsura bağlı olarak değişir.Gidilecek mesafeye, eşyaların ve ev tipine bağlı iş yükünü etkileyen unsurlar gözetilerek fiyat teklifi verilir. En ucuz fiyatlarla Sigorta garantili ve sözleşmeli İstanbul Bursa Nakliyat hizmeti edineceksiniz.

FİYAT HESAPLANakliyat FiyatlarıAsansör KurulumuEk Hizmetler
1+1 Ev Taşıma1.500 – 2.500 ₺300 – 400 ₺100 – 200 ₺
2+1 Ev Taşıma2.500 – 3.000 ₺300 – 400 ₺100 – 200 ₺
3+1 Ev Taşıma3.000 – 3.500 ₺300 – 400 ₺100 – 200 ₺
Ofis Taşıma3.000 ₺300 – 400 ₺100 – 200 ₺

İstanbul Bursa Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti Sunuyoruz

İstanbul Bursa Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat hizmetleri kapsamında gidiş ve dönüş araçlar seferleri ile İstanbul Bursa arası taşınmak isteyen vatandaşlarımıza özel çözümler geliştiriyoruz.

İstanbul’dan Bursa’ya Ev Taşıma

İstanbul’dan Bursa’ya ev taşıma hizmeti almak isteyen vatandaşlarımız için haftanın her günü nakliye araçlarımız ile garantili taşımacılık seferleri düzenliyoruz. Evini taşımak isteyen veya ofisini taşıtmak isteyen vatandaşlarımız için çalışmalarımızı özenle sürdürmekteyiz.

Bursa’dan İstanbul’a Ev Taşıma

Bursa’da İstanbul’a Ev Taşıma şirketimiz farkı ile minimum fiyat ve maksimum hizmet politikamız gereği A’ dan Z’ ye kadar bütün tedbirleri almaktayız. Eşyaların paketlenmesinden ambalajlanmasına kadar bütün aşamaları özenle gerçekleştiriyoruz. Hizmetimizden faydalanan bütün müşterilerimiz tarafımıza teşekkür eder, eş dost ve akrabalarına da tavsiye eder.


İstanbul Bursa Arası Ev Taşıma Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Bursa Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

İstanbul Bursa evden eve nakliye ücretleri Sigorta garantili ve sözleşmeli olacak şekilde her şey dahil tek fiyat garantisi ile 1500 tl den başlamaktadır.

İstanbul Bursa Arası Parça Eşya Taşıma Hizmeti Sunuyor Musunuz?

Evet. İstanbul Bursa parsiyel eşya taşıma hizmetimiz ile parça eşyalarınızı güvenle ve ekonomik ücretlerle yeni yerine taşıyoruz.

İstanbul Bursa arası nakliye hizmeti kaç gün sürmektedir?

Eşyaların paketlenmiş ve ambalajlanmış olduğunu varsayarak aynı gün içerisinde eşyalarınızı yeni evinize kuruyoruz. Eşyalarınız ne kadar fazla olursa olsun maksimum 2 iş günü içerisinde taşınma işlemlerinizi tamamlıyoruz.

Nakliyat Hizmeti Sigortalı Mıdır?

Evet, bütün taşıma işlemlerimiz sigorta poliçesi kapsamında sigortalıdır. Olası tüm zararlarınızı 200 bin tl ye kadar Sigortalı Nakliye Poliçesi kapsamında karşılıyoruz. 2 Bin tl altındaki hasarlar Kozcuoğlu Nakliyat Şirketimiz tarafından karşılanır.

Nakliye Personelleri Sigortalı Mıdır?

Bütün çalışanlarımız sürekli çalışan personellerimizden meydana gelir. Nakliyat ekibimiz SGK girişli ve Maaşlı dırlar. Sigortaları yapılmaktadır. Çok acil durumlarda ve istisna hallerde ise günü birlik ek personel ihtiyacımız olsa bile 1 günlük SGK girişi ve sigortası yapıyoruz.

Etiketler:

Hemen Fiyat Teklifi Al

Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir