İstanbul Kocaeli evden eve nakliyat şirketi Koronavirüs tedbirleri ile sigortalı İstanbul Kocaeli arası ev taşıma ofis nakliye hizmeti sunar. İstanbul Kocaeli nakliyat firması olarak covid-19 önlemleri alarak İstanbul Kocaeli arası nakliye Şehiriçi taşıma veya Şehirler arası nakliyat hizmetleri sunmaktayız. Kurumsal evden eve nakliyat firması olarak güvenli ve konforlu taşıma hizmeti taahhüt etmekteyiz.

İstanbul Kocaeli evden eve nakliyat İstanbul Kocaeli Nakliyat şehirlerarası nakliye firması
İstanbul Kocaeli evden eve nakliyat İstanbul Kocaeli Nakliyat şehirlerarası nakliye firması

İstanbul Kocaeli Evden Eve Nakliyat Firması

İstanbul Kocaeli evden eve nakliyat firması arayan değerli vatandaşlarımız için Kocaeli İstanbul arası taşımacılık hizmetleri sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetlerin başında ev taşıma, ofis taşıma, parça eşya taşıma gelmektedir.

Güvenli İstanbul Kocaeli Evden Eve Nakliyat Şirketi

Garantili İstanbul Kocaeli evden eve nakliyat şirketi arıyorsanız, doğru adrestesiniz. Güvenli İstanbul Kocaeli evden eve nakliye şirketi ile eşyalarınız emin ellerde. Resmi kurumsal ve garantili taşınmak için bizi tercih edin karlı çıkın. Yeni ev taşımak sizler için kabus olmasın, bizimle birlikte konforlu ve güvenli bir şekilde taşının.

✅ Sigortalı Nakliyat:Sözleşmeli Taşıma
✅ Asansörlü Nakliyat:Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Firma Vergi Levhası:Kurumsal Şirket
✅ Firma K3 Yetki Belgesi:Onaylı Firma

İstanbul Kocaeli Şehirler Arası Ev Taşıma Firması

İstanbul Kocaeli evden eve nakliyat firması olarak İstanbul’dan Kocaeli’ne ev taşıma ve diğer şehirlere taşınacak vatandaşlarımız için güvenli nakliye hizmetleri sunuyoruz. Şehirler arası e taşıma işlemi hem yorucu hem de detaylı bir şekilde araştırılma yapılması gereken bir konudur. Şehirler arası ev taşıma fiyatları da normal ev taşıma hizmetlerine göre daha masraflı olabilir. Eğer İstanbul Kocaeli ev taşıma fiyatları da nakliyat firmalarının verdikleri hizmete göre farklılık gösterecektir. Şehirler arası yapılan taşımacılık hizmetinde sadece eşyaların araca taşınması değil yol boyunca da hasar görmemesi gerekir. Nakliyat hizmeti almak istediğiniz firma ile detaylı bir şekilde görüşmeleri yapmanız ve ekiplerin profesyonel ve kaliteli bir firma çatısı altında olması gerektiğini unutmamalısınız. Eşyalarınızın hasar görmeden eksiksiz bir şekilde taşınması için sürekli iletişim sağlamanız çok önemlidir. Eğer eşyalar parça eşya taşıma sistemiyle nakliye edilecekse, eşyalarınızın da doğru adrese ulaştığından emin olmalısınız.

İstanbul’dan Kocaeli’ne Ev Taşıma

İstanbul’dan Kocaeli’ne ev taşımak istiyorum diyen vatandaşlarımız için 7/24 hizmetinizdeyiz. Talepleriniz 24 saat geçmeden neticelendirilir. Uzman nakliye ekibimiz ile profesyonel taşıma planı çıkararak taşıması yapılacak eşyalarınız için yerinde veya online ücretsiz ekspertiz hizmeti gerçekleştiriyoruz. Ardından kafamızda şekillenen, taşıma planına ihtiyaç duyulan ekip ekipman ve işçilikleri de göz önünde bulundurarak sağlıklı ve ekonomik bir plan çıkarmaktayız. İstanbul Kocaeli evden eve nakliyat firmamızın yeni evinize konforlu ve keyifle taşınmanız için elimizden gelenleri yapacağımızdan kuşkunuz olmasın. Bu doğrultuda sözde değil yazılı sözleşmeli taşıma sözleşmesi düzenlemekteyiz..

Kocaeli’nden İstanbul’a Ev Taşıma

Kocaeli’nden İstanbul’a ev taşıma hizmetine ihtiyaç duyan değerli vatandaşlarımıza da profesyonel hizmetlerimizi sunuyoruz. Başka firma ve şirketlerde bulunmayan uzman ekibimiz ile her şey dahil tek fiyat garantisi ile eşyalarınızı yerinden alıp adrese teslimat ve kurulum yapmaktayız. De monte ve montaj işlemleri tarafımızca yapılmaktadır. Yeni eve taşınmak Kozcuoğlu nakliye şirketimiz ile birlikte çok daha kolay olmaktadır.

İstanbul Kocaeli Evden Eve Nakliyat Ücretleri

İstanbul Kocaeli ev taşıma fiyatları skalasını belirleyen pek çok faktör vardır. Bunlardan biri de eşyaların taşınma şeklidir. Eğer eşyalarınızın sadece nakliye işlemini yaptıracaksanız firma bu kapsamda bir ücretlendirme yapacaktır. Nakliyenin yanı sıra demonte ve monte hizmeti de almak isterseniz burada fiyatlar da artış yaşanacaktır. Bunun sebebi taşıma sırasında hem daha fazla çalışanın yer alması hem de daha uzun sürmesidir. Bunun yanı sıra eşyalarınızı taşınmaya hazır hale getirmeniz de taşımacılıkta çok önemlidir. Eşyalarınızın toplanmadan önce kayıt altına alınması gerekir. Eğer bu işlemi yapmazsanız taşıma sırasında ya da sonrasında oluşabilecek aksiliklerden nakliyat firması sorumluluk almaz. Bu yüzden taşımaya teslim ettiğiniz her eşyanın görüntüsünü ekiple paylaşmalısınız.

İstanbul Kocaeli Nakliyat Hizmetleri

İstanbul Kocaeli nakliyat hizmetleri ile sunduğumuz nakliye çalışmaları hakkında genel bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz. Genel olarak Türkiye geneli sunduğumuz hizmetlerimizi Kocaeli İstanbul nakliye seferlerinde de uygulamaktayız. İhtiyaçlarınız doğrultusunda ve bize iletilen talepler dikkate alınarak hizmet çeşitliliğimizi arttırmaktayız. Aşağıda sizler için sunmuş olduğumuz hizmetlerimizden bazıları hakkında bilgi sunduk.

İstanbul Kocaeli Nakliyat Eşya Paketleme Hizmeti

Eşyalarınızı taşıma öncesi çizilmelere karşın özenle paketliyoruz. Kırılmasını önlemek için özel yöntemlerimiz ile ambalajlıyoruz. İstanbul Kocaeli evden eve nakliyat firması olarak taşınacak eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınır. Buzdolabı fırın gibi beyaz eşyalar ayrıca kutulanarak ambalajlanır. Kanepe koltuk gibi deri eşyalarınız da kumaş ve patpat malzemelerimiz ile iki aşamalı olarak paketlenerek nakliye ekibi için taşımaya hazır hale getirilir. Nakliye esnasında herhangi bir zarar oluşmadan sağlıklı bir şekilde eşyalarınız gideceği adrese sağ salim ulaştırılarak kurulur.

İstanbul Kocaeli Asansörlü Taşımacılık Hizmeti

Şehirler arası yapılan ev taşımacılığında önceliğiniz her zaman güvenli firmalar ile çalışmak olmalıdır. Eşyaların nakliyesi sırasında kırılma ya da kaybolma durumları yaşanabilir. Ancak bu riski ortadan kaldırmanın tek bir yolu vardır. Bu da güvenilir ve taşımacılıkta kendini kanıtlamış firmalarla çalışmaktır. İstanbul Kocaeli ev taşıma fiyatları firma seçeneğinde önceliğiniz olmamalıdır. Bunun yanı sıra asansörlü taşımacılık da ev taşıma sırasında çok önemlidir. Asansörlü binalarda taşıma yapmak daha kolay ve hasar oranı daha düşüktür.

İstanbul Kocaeli Ofis Taşıma Şirketi

İstanbul’dan Kocaeli’ye İşyeri şirket taşımacılığı hizmetleri İstanbul Kocaeli Ofis Taşıma seferlerimiz mevcuttur. Dilediğiniz zaman yeni ofisinize taşınmak için Kozcuoğlu evden eve nakliyat şirketimizden destek alabilirsiniz.

İstanbul Kocaeli ofis taşıma Kocaeli işyeri ofis taşıma şirketi
İstanbul Kocaeli ofis taşıma Kocaeli işyeri ofis taşıma şirketi

İstanbul Kocaeli Şehirler Arası Nakliyat

Kocaeli İstanbul şehirlerarası nakliyat ve İstanbul Kocaeli şehirler arası nakliyat işini uzmanına yani bize bırakın. Size ihtiyaç duyduğunuz profesyonel taşıma hizmetini ve zamanında teslimat güvencesi ile sunuyoruz. Ayrıca minimum fiyat ve tek fiyat güvencesi ile çalışmaktayız. Kocaeli şehirlerarası evden eve nakliyat sevkiyatı ve Kocaeli şehirler arası nakliye servisimiz İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya gibi farklı şehirlere haftalık araç çıkarmaktayız. Genellikle ev taşıma, ofis taşıma veya parça eşya taşımacılığında yoğun talep görmekteyiz.

İstanbul Kocaeli Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşımacılığı hizmetimizi Türkiye geneli sunmakla birlikte Kocaeli İstanbul parça eşya taşıma ihtiyaçlarınızı günü birlik bir şekilde karşılıyoruz. Parça eşya taşıma Parsiyel taşımacılık diye de tabir edilir. İstanbul Kocaeli parça eşya taşıma çeşitliliği genelde ev eşyalarında ve ofis eşyalarında olmaktadır. Kanepe koltuk taşıma, mobilya taşıma, beyaz eşya taşıma, elektronik eşya taşıma gibi farklı çeşitlerde parça eşyalarınızı güvenle taşıyoruz.

İstanbul Kocaeli Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İstanbul Kocaeli evden eve nakliyat fiyatları taşınacak evin oda sayısı orantılı olarak artar. Aynı şekilde eşya hacmi ve eşya sayısı da Kocaeli İstanbul arası nakliye ücretlerini belirleyen bir unsurdur. Taşıması yapılacak evlerde asansör ihtiyacı da ek maliyetler getirebilir. Ev içinde ihtiyaç duyacağınız bir takım ihtiyaçlar da ücretleri belirler. Kocaeli İstanbul nakliyat fiyatları eşya sayısına ve çalışma ekibinde çalışan personel sayısına duyulan ihtiyaca göre de değişir. Örneğin bazı evler 4-5 kişi ile taşınabilir. Bazı evler de 8-10 kişi ile taşınabilir. Dolayısıyla tüm bunlar ek maliyet olduğundan taşıması yapılacak ev eşyasının ücretini belirler. Kozcuoğlu Nakliyat şirketimiz her şey dahil tek fiyat garantili evden eve nakliyat fiyatları ile eşyalarınızı sökme – kurulum dahil bir şekilde gerçekleştirir.

İstanbul Kocaeli nakliye fiyatları

İstanbul Kocaeli nakliye fiyatları listesi aşağıdaki tabloda ayrıntılı olarak belirtilmiştir. İhtiyaç doğrultusunda farklı hizmetleriniz için de çözüm geliştiriyoruz. En uygun ücret tarifesiyle şehirler arası nakliyat fiyatları sunuyoruz.

FİYAT HESAPLANakliyat FiyatlarıAsansör KurulumuEk Hizmetler
1+1 Ev Taşıma2.000 – 2.500 ₺300 – 400 ₺100 – 200 ₺
2+1 Ev Taşıma2.500 – 3.000 ₺300 – 400 ₺100 – 200 ₺
3+1 Ev Taşıma3.000 – 3.500 ₺300 – 400 ₺100 – 200 ₺
Ofis Taşıma3.000 ₺300 – 400 ₺100 – 200 ₺

Evden Eve Nakliyat Kocaeli Şirketi Temiz Taşıma Hizmeti Alın

Kocaeli ilimiz konumu itibari ile hem ticaret merkezi İstanbul’a çok yakın bir konumadır. Hem de denize kıyısı bulunan bir şehirdir. Ayrıca İstanbul pazarına üretim yapan üretim merkezleri burada yer alır. Bir çok gelişmiş şehre ve ticaret merkezlerine yakın oluşu nedeniyle zaman zaman fabrika, atölye ve çalışan nüfus hareketliliği nedeniyle de göç alıp vermektedir. Sirkülasyonu yoğun olan Kocaeli ilimizde taşınmayı kolaylaştıracak ve güvenli taşınmayı temiz bir şekilde sağlayacak Kozcuoğlu Evden Eve Nakliyat şirketi ile taşınmanızda yarar var.

İstanbul’un diğer Anadolu şehirlerine irtibatını sağlayan en yakın şehirlerden biri Kocaeli şehridir. İstanbul şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde direk tercih edilen bir şehrimizdir. Uzun mesafeli nakliye fiyatlarına göre kısa mesafeli nakliye fiyatları açısından Kocaeli İstanbul şehirlerarası taşınmak daha ekonomiktir. İstanbul Kocaeli Evden Eve Nakliyat hizmet bölgelerimizde yer alan başlıca ilçelerimizi aşağıda listeledik.

Gebze Evden eve Nakliyat
Gölcük Evden eve Nakliyat
Kandıra Evden eve Nakliyat
Karamürsel Evden eve Nakliyat

Körfez Evden eve Nakliyat
Derince Evden eve Nakliyat
Başiskele Evden eve Nakliyat
Çayırova Evden eve Nakliyat

Darıca Evden eve Nakliyat
Dilovası Evden eve Nakliyat
İzmit Evden eve Nakliyat
Kartepe Evden eve Nakliyat

Kocaeli Evden Eve Nakliyat Firmaları

Kocaeli evden eve nakliyat firmaları içinde en güvenli nakliye şirketi olarak yıllarca konforlu ve garantili taşımacılık hizmetleri sunmaya devam ediyoruz. Yazılı sözleşmeli nakliye hizmeti sunan şirketimiz 200.000 tl kasko sigortalı nakliye poliçesi ile eşyalarınızı güvence altına alır.

Kocaeli Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Kocaeli evden eve nakliyat şirketleri ile çalışmak çok kolay yapmanız gerekenleri sizler için sıralayalım. Öncelikle nakliyat hizmeti alacağınız nakliyat şirketini yakından tanıyın. Sunduğu hizmetleri inceleyin. Hizmetleri sunma şekline sözleşme yapıp yapmadığına, fatura kesip kesmediğine dikkat edin. Bir çok nakliyat şirketi iş başında ayrı fiyat, iş sonunda ayrı fiyat şekilde ücreti arttırmaya gitmektedirler. Dolayısıyla sağlıklı bir şekilde tek fiyat güvencesi ile taşımacılık hizmeti sunan Kocaeli evden eve nakliye şirketlerini tercih ediniz. Fiyat teklifi isteyiniz ve teklifte maddelerin açık ve net olmasına dikkat ediniz. Mümkün ise çalışacak personelin SGK kaydını ve taşımayı gerçekleştirecek aracın plakası ve evraklarını isteye bilirsiniz. Güvenli ve kaliteli nakliyat hizmeti almak isteyenlerin tercihi Kozcuoğlu Nakliyat şirketi ile güvenle taşının.


İstanbul Kocaeli Evden Eve Nakliye Hizmeti Hakkında Sıkça Sorulanlar

İstanbul Kocaeli evden eve nakliyat fiyatları ne kadar?

İstanbul Kocaeli nakliye fiyatları taşınacak eşya ve ev eşyasına göre farklılık gösterir.
1+1 Ev taşıma fiyatı 1.800 tl den başlamaktadır.
2+1 ev taşıma fiyatı 2.500 tl den başlamaktadır.
3+1 ev taşıma fiyatı 3.000 tl den başlamaktadır.

İstanbul Kocaeli arası kaç kilometredir?

İstanbul Kocaeli arası mesafe D100 ve Anadolu Otoyolu/O-4/E80 üzerinden ortalama olarak alınan mesafeye göre 105 kilometredir. Farklı yollardan kara deniz ve havayolu taşımacılığında farklı mesafelerden de gitmek mümkündür.

İstanbul Kocaeli evden eve nakliyat kaç saat sürer?

İstanbul Kocaeli arası nakliye hizmeti süresi eşya hacmine ve yapılacak iş yüküne bağlı olarak değişmekle beraber aynı gün içinde aşıma hizmeti bitirilebilir. İstanbul Kocaeli arası mesafe yolculuk süresi ortalama 1 Saat 30 Dakikadır. Malum İstanbul trafiğine bağlı olarak sürede değişkenlikler olabilir.

İstanbul Kocaeli nakliye hizmetleri sigortalı mıdır?

Evet, evden eve nakliye hizmetlerimizin tümü bütün aşamalarda sigortalıdır. Sigorta garantili olarak taşıma hizmetleri sunuyoruz. Emtia Parça eşya sigortası ile eşyalarınız güvence altındadır. Ayrıca araç trafik sigortalarımız da mevcuttur.

Kocaeli nakliye ekibi personelleri sigortalı mıdır?

Evet, bütün personel kadromuz sürekli çalışan personellerimizden meydana gelir ve sigortalıdırlar. Ayrıca iş güvenliği kapsamında gerekli tedbirler alınarak nakliye çalışmaları uygulanmaktadır. Günü birlik acil durumlarda tek bir personel ihtiyacı olması durumunda bile o gün için sigorta girişi yapılır.

Etiketler:

Hemen Fiyat Teklifi Al

Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir