Burs Başvurusu İlkokul Ortaokul Lise ve Üniversite Burs Başvuruları Kozcuoğlu Nakliyat Eğitim Burs Başvuruları bütün öğrenciler için geçerlidir.  Kozcuoğlu evden eve nakliyat şirketimiz maddi durumu olmayan öğrencilerimize yılın belli dönemlerinde ve belli süreliğine Burs desteği vermektedir. Kozcuoğlu İstanbul evden eve nakliyat şirketi olanaklarımız çerçevesinde amacımız; eğitim süresince sürekli burs vermek ve hedefimiz; her yıl burs verdiğimiz öğrenci sayısını arttırmaktır.

kozcuoglu evden eve nakliyat şirketi istanbul nakliye firması evden eve nakliyat Burs Başvurusu
Kozcuoglu evden eve nakliyat şirketi İstanbul nakliye firması Öğrenci Bursu Başvurusu

İstanbul Öğrenci Bursu Başvurusu

İstanbul öğrenci burs başvuruları ile yılın Eylül aylarında belli bir kota düzeyinde bu sayfamızdan burs başvuruları almaktayız.


Üniversite Burs Başvurusu

Üniversite öğrencilerimiz için maddi destek sunmak amacıyla Üniversite Bursu Başvurusu ile belli düzeyde kısıtlı öğrencimize eğitim desteği sunuyoruz. İlerleyen zamanlarda sürekli ve daha fazla öğrencimize burs vermeyi hedefliyoruz.

Başvuru Durumu : KAPALI


Lise Burs Başvurusu

Lise öğrencilerimiz için maddi durumu olmayan öğrencilere destek sunmak amacı ile Lise Bursu Başvurusu almaktayız. Yılın belli dönemlerinde ve belli kota ile aldığımız başvurular olmaktadır. İmkanlarımız el verdiği müddetçe daha fazla öğrenciye ve eğitimleri boyunca burs vermeyi hedefliyoruz.

Başvuru Durumu : KAPALI


Ortaokul Burs Başvuruları

Ortaokul öğrencilerimiz için maddi durumu elvermeyen öğrencilere maddi destek sunmak amacı ile Orta Okul Bursu Başvurusu alıyoruz. Başvurular yılın Eylül aylarında olmakta ve belli kota ile başvuru almaktayız. Aldığımız başvuruları imkanlarımız el verdiği müddetçe daha fazla öğrenciye ve eğitimleri boyunca maddi burs vermeyi amaçlıyoruz.

Başvuru Durumu : KAPALI


İlk Okul Burs Başvuruları

İlk okul öğrencileri için maddi durumu elvermeyen öğrencilere ve özllikle Anne Babası vefat etmiş çocuklarımız için maddi destek bağışı sunmaktayız. Bu kapsamda İlk Okul öğrencileri bursu başvurusu alıyoruz. Başvurular yılın Eylül aylarında olmakta ve belli kota sınırı ile birlikte ilk okul öğrencileri için maddi para bağışı başvuru almaktayız. Aldığımız başvuruları imkanlarımız el verdiği ölçüde daha çok öğrenciye ve eğitimleri boyunca maddi burs vermeyi amaç edinmekteyiz.

Başvuru Durumu : AÇIK