En iyi evden eve nakliyat firması İstanbul en iyi nakliyat firmaları

En İyi Evden Eve Nakliyat Firması

En iyi evden eve nakliyat firması Güvenilir İstanbul en iyi evden eve nakliyat firmaları uygun fiyatlı sigortalı garantili nakliye şirketleri başında gelen Kozcuoğlu Nakliyat şirketi ile sorunsuz taşının. İstanbul’un en iyi evden eve nakliyat firması ile sigorta sözleşmeli taşıma hizmetini uygun indirimli ücretlerle edinin. Stressiz sorun yaşamadan yeni adresinize ayı gün güvenli şekilde taşının.

Devamını Oku..
Nakliyeci çalışma izin belgesi Kapanmada nakliyeci çalışma muafiyet belgesi

Nakliyeci Çalışma İzin Belgesi

Nakliyeci çalışma izin belgesi nasıl alınır? İstanbul nakliyeci izin belgesi ev taşıma nakliye izin belgesi E devlet nakliyeciler izin belgesi nasıl alınır? Bu içeriğimizde aşama aşama yapılacakları siz değerli nakliyeci meslektaşlarımız için bilgi sunacağız. Tam kapanma sürecinde çalışmak zorunda olan nakliyeci dostlarımız için yol gösterici faydalı bilgiler ile çalışmalarında katkı sunabilirsek ne mutlu bize. Nakliyecilere sokağa çıkma yasağı var mı bunu aşmak için neler yapılması gerektiğini anlatıyoruz.

Devamını Oku..
Şehirlerarası taşınma izni almak Sokağa çıkma yasağında şehirler arası ev taşıma izni

Şehirlerarası Taşınma İzni

Şehirlerarası taşınma izni işlemleri E-devlet üzerinden şehirler arası taşınma izni başvurusu ile izin aldıktan sonra kolayca şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti alabilirsiniz. Kozcuoğlu Nakliyat şirketimiz Türkiye’nin bütün şehirlerinde yer alan şubeleri ve lokal temsilcilikleri ile güvenle taşınmanızı sağlayacaktır.

Devamını Oku..
Kamyonların Trafiğe çıkış saatleri ve cezaları Kamyonet Tır Kamyon trafiğe çıkış zamanı

Kamyonların Trafiğe Çıkış Saatleri ve Cezaları

Kamyonların trafiğe çıkış saatleri ve cezaları Kamyonet, Tır ve kamyonların trafikte oldukları saatler İstanbul Ulaşım Koordinasyon Merkezi tarafından belirleniyor. İstanbul şehir içi kamyonların trafiğe çıkış saatleri ve cezalar 2021 güncel verilerini sizlerle paylaşacağız. Kamyonların trafiğe çıkış saatleri ve cezaları 2020-2021 şeklinde ceza miktarını da belirteceğiz.

Devamını Oku..
Apartman yönetmeliği ve Kat Mülkiyeti Kanunu güncel bilgisi

Apartman Yönetmeliği

Apartman yönetmeliği ve Kat Mülkiyeti Kanunu hakkında merak edilen aidat, gürültü, ortak kullanım alanları kullanımı hakkında soru ve cevaplar bu yazımızda. Apartman yönetmeliği hakkında güncel bilgi word pdf bilgisi ile birlikte bazı sorunlara ve çözüm yollarına değineceğiz.

Devamını Oku..
En çok tercih edilen nakliyat firması İstanbul en fazla tercih edilen nakliye şirketi

En Çok Tercih Edilen Nakliyat Firması

En çok tercih edilen nakliyat firması Türkiye’nin İstanbul’un en fazla tercih edilen nakliye şirketi olarak şehir içi şehirler arası ev taşıma hizmetleri sunuyoruz. En iyi evden eve nakliyat şirketi olarak en iyi ev taşıma hizmetini sunuyoruz. Bunu da sigorta garantili sözleşmeli şekilde ekonomik ücretlerle gerçekleştiriyoruz.

Devamını Oku..
Yasal ev taşıma izni kaç gündür Çalışanların yasal taşınma izni

Yasal Ev Taşıma İzni Kaç Gündür?

Yasal ev taşıma izni kaç gündür? Kamu çalışanı memurlar ve özel sektör işçileri için yasal ev taşıma izni süresi yasal taşınma izni çalışanlara haktır. İş kanununa göre taşınma izni yasal kanunlarda net durum nedir? Çalışanın iş yerinden ev taşımak için izin istemesi durumlarını gelin birlikte inceleyelim.

Devamını Oku..
Taşınma nedeniyle işten ayrılma İstanbul taşınma sebebiyle işten ayrılma ve tazminat hakkı

Taşınma Nedeniyle İşten Ayrılma ve Tazminat

Taşınma nedeniyle işten ayrılma ve tazminat almak Taşınma sebebi ile işten ayrılma tazminat alınır mı? Başka şehre taşınmak tazminat gerektirir mi? Evet diyebiliriz, konuyu ayrıntılı bir şekilde inceleyeceğiz cevabımız Hayır da olabilir. Aslında bir yolu var. Ama nasıl? Güncel 2020 – 2021 yılında taşınma gerekçesi ile işten ayrılma tazminat durumu olabilir. Gelin taşınma nedeniyle işten ayrılma tazminat durumu birlikte inceleyelim. İşyeri adres değişikliği nedeniyle işten ayrılma durumu ve Yurt dışına taşınma sebebiyle işten ayrılan kıdem tazminatına hak kazanır mı konularına değineceğiz. Türkiye’nin en çok tercih edilen nakliyat firması ile güvenle taşınacaksınız.

Devamını Oku..
İstanbul'da tam kapanma Nakliyecilere sokağa çıkma yasağı var mı

Nakliyecilere Sokağa Çıkma Yasağı Var Mı?

Nakliyecilere sokağa çıkma yasağı var mı? Tam kapanmada ev taşımak yasak mı? Pandemide nakliyecilere yasak var mı Ev taşımak için izin belgesi nasıl alınır? ve Tam kapanma sürecinde nakliye sektörüne yasak varmı? gibi merak edilen sorular cevaplarını bekliyor.

Devamını Oku..
Belediye nakliye yardımı İstanbul belediye göç yardımları başvurusu

Belediye Nakliye Yardımı Şartları

Belediye nakliye yardımı şartları Memlekete köye dönüş yol yardımı İstanbul’dan göç edene belediye yardımı Göç yardımı taşıma parası başvuru koşulları hakkında ayrıntılı bilgi edinin. Kentten köye dönüş projeleri ve destekleme duyurularını okuyun.

Devamını Oku..