Şehirler arası parça eşya taşıma İstanbul şehirlerarası parça eşya taşıma fiyatları uygun indirimli ücretlerle sunulur. Sigorta sözleşmeli şehirler arası parça eşya nakliye hizmeti için Kozcuoğlu İstanbul evden eve nakliyat şirketimizi seçin.

Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma Firması

Şehirler arası parça eşya taşıma firması İstanbul şehirlerarası parça eşya taşıma şirketi olarak Türkiye’nin bütün şehirlerine ve illerine şehir dışı taşımacılık hizmeti sağlıyoruz. Parsiyel taşımacılık hizmeti kapsamında parça eşya taşımacılığı da yapıyoruz. Kozcuoğlu Nakliyat şirketi olarak, İstanbul, İzmir ve Muğla şube ofislerimiz ile koordineli çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Başta İstanbul, İzmir, Bursa, Balıkesir, Muğla, Aydın, Ankara ve Antalya olmak üzere Türkiye’nin tüm bölgeleri ve illerine şehirlerarası parça eşya taşıma hizmeti veriyoruz.

şehirler arası parça eşya taşıma İstanbul şehirlerarası parça eşya taşıma şirketi
şehirler arası parça eşya taşıma İstanbul şehirlerarası parça eşya taşıma şirketi

En İyi Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma Firmaları

Alanında uzman en iyi şehirler arası parça eşya taşıma firmaları arayışında olanlar için Kozcuoğlu Nakliyat şirketi olarak güvenli nakliye çözümleri sunuyoruz. İstanbul’dan diğer bütün şehirlere ilden ile parça eşya taşıma servisi ile 7/24 nakliye hizmeti veriyoruz.

Marmara Bölgesi Şehirler Arası Nakliye Tır Kamyonet Kamyon Km

Edirne , Kırklareli , Tekirdağ , İstanbul , Kocaeli , Yalova , Sakarya , Bilecik , Bursa , Balıkesir , Çanakkale

Kurumsal Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma Şirketi

Resmi yetkili kurumsal şehirler arası parça eşya taşıma şirketi olarak güvenlik tedbirleri alarak nakliye çalışmalarını yapmaktayız. Nakliye işlemleri öncesi sigortalı evden eve nakliyat sözleşmesi imzalıyoruz. Eşyaların hasar almaması adına gerekli bütün tedbirleri alıyoruz. Bunun yanı sıra eşyaların taşınması sırasında çizik kırık olmaması için özen gösteriyoruz. Bu kapsamda asansörlü evden eve nakliyat aracı tahsis ediyoruz.

✅ Sigortalı Nakliyat:Sözleşmeli Taşıma
✅ Asansörlü Nakliyat:Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Firma Vergi Levhası:Kurumsal Şirket
✅ Firma K3 Yetki Belgesi:Onaylı Firma

İstanbul Şehirlerarası Parça Eşya Taşımacılığı

Parça eşya taşımacılığı kişilerin eşyalarından bir tanesinin ya da birkaçının taşınmasının gerektiği durumda söz konusu olur. Taşıma esnasında kişiler sadece bazı eşyalarını götürmek isteyebilir. Örneğin tayini çıkan bir kişi, diğer eşyalarını bırakıp, sadece yeni aldığı oturma grubunu taşıtma talebinde bulunabilir. Bazen de taşınma olmaksızın yeni alınan bir eşyanın taşınması gerekebilir. Parça eşya kişinin kendi aracı ile taşınmayacak durumda olduğunda, nakliyatçı firmalar tercih edilir. Böyle durumlarda eşyanın boyutu doğrultusunda belirlenen fiyatlarla parça eşya taşıması yapılır. Profesyonel şehirden şehire parça eşya nakliyat firmamız geniş hizmet bölgesi ve filo ağı ile her bölgeye parça eşya taşıması yapmaktadır. Hizmetlerimiz hem güvenilir hem de hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir.

Şehirden Şehire Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Parça eşya taşıma komple ev taşımacılıklarından farklı olarak maliyetlerin daha fazla önemsendiği bir alandır. Çünkü tek ya da birkaç paraya yüksek ücretler ödemek çoğunlukla mantıksız olmaktadır. Parça eşya taşımanın daha ucuz olması için, aynı yöndeki parça eşyalar aynı araca yüklenir. Firmamız yükleme esnasında parça eşyaların boşaltılma sırasına dikkat ederek yükleme yapar. Parça eşyalar özellikle paketlenir ve numaralandırılır. Böylelikle eşyaların karıştırılması önlenir. Firmamız parça eşyaların sayısına göre araç temin ettiğinden, eşyalar üst üte yüklenmez ve eşyalara zarar gelmez. Firmamız hem şehir içi taşımacılıklarda hem de şehir dışı teslimatlarda aynı prensip uygulanır.

İlden İle Parça Eşya Taşımada Montaj İşlemi

Parça eşya taşıma niteliği itibariyle kargo taşımacılığı ile karıştırılır. Ancak parça eşyalar firmamız tarafından demontaj ve montaj işlemleri dâhil olarak taşınır. Kargo firmaları sadece taşıma yapar ve diğer montaj işlemleri ile ilgilenmez. Firmamız eşyaları kolayca ve güvenli şekilde taşınabilecek düzeyde söker ve paketler. Teslimat adresinde yeniden montajı sağlanır. Parça eşya taşımacılığı; ofis mobilyalarında, beyaz eşyada ya da yatak odalarından söz konusu olabilir. Birkaç eşyadan oluşan taşıma işleriniz için firmamızla bağlantı kurarak araç talep edebilirsiniz.

Pratik Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma Önerileri

Taşınmayı kolaylaştıracak pratik parça eşya taşıma önerileri ile daha kolay ve güvenli şekilde taşınacaksınız. Uygun evden eve nakliyat fiyatları eşya miktarına göre yapıldığından nakliyesi yapılacak eşyaların listesini çıkarmalısınız. Taşınma öncesi hazır olan eşya için bize bir hafta öncesinden rezervasyon için ulaşmanızı öneririz. Eşyaların gönderileceği, teslim alınacağı şehir ve ilçeyi belirtmenizde yarar var. Taşınacak eşyaların ayrıntılı bir listesini ve eşyaların çıkarılacağı teslimat katları (asansör mevcudiyeti) ile bilgi sunmalısınız. Bu durumda müşteri temsilcisi arkadaşımız sizlere en uygun ücretlendirmeyi çıkaracaktır.

Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma Fiyatları Listesi

Uygun ekonomik ücret kampanyaları ile şehirler arası parça eşya taşıma fiyatları listesi aşağıda ayrıntıları ile çıkarılmıştır. Taşınacak eşya cinsine göre, eşyanın metreküp cinsinden hacim ölçüleri ve ağırlığı ücretleri belirler. İstanbul’dan daha çok İzmir, Ankara, Antalya, Bursa, Muğla ve Adana başta olmak üzere diğer bütün bölgelere ve şehirler arası nakliyat fiyatları uygun ücretlendirme hizmeti ile sunulur.

Evden Eve Nakliyat ÜcretleriEvden Eve Nakliye FiyatlarıAsansörlü Evden Eve Taşıma Fiyatları
1+1 EV TAŞIMA FİYATI8.000 – 10.000 ₺+ 2.000 ₺
2+1 EV TAŞIMA FİYATI12.000 – 15.000 ₺+ 2.000 ₺
3+1 EV TAŞIMA FİYATI15.000 – 19.000 ₺+ 2.000 ₺
4+1 EV TAŞIMA FİYATI20.000 – 22.000 ₺+ 2.000 ₺
5+1 EV TAŞIMA FİYATI25.000 – 30.000 ₺+ 2.000 ₺
İŞ YERİ VE OFİS TAŞIMA FİYATI15.000 ₺TEKLİF AL
Ev Taşıma Fiyatları Listesi

Güncel Şehirlerarası Parça Eşya Taşıma Ücretleri

2023 Güncel şehirlerarası parça eşya taşıma ücretleri ortalama 5.000 tl den başlar. Taşınacak eşya miktarı, nakliye aracının gideceği kilometre mesafesi, işçilik masrafları ile birlikte yaklaşık maliyet hesaplaması çıkarılır. Sağlıklı ve net şehirlerarası parça eşya taşıma ücret bilgisi için ücretsiz ekspertiz hizmeti ile eşya kontrolü yapılması gerekir.


Sıkça Sorulan Sorular

Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma Fiyatları Ne Kadar?

Şehirler arası parça eşya nakliye ücretleri ortalama 500 tl den başlar. Taşınacak eşya yüküne , hacim büyüklüğüne, ağırlığına göre farklılık gösterir. Kanepe, Koltuk, Mobilya, Beyaz eşya gibi tekli eşyalar taşınır.

Şehirlerarası Parça Eşya Taşıma Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Şehirlerarası parça eşya taşıma ücretleri nakliyesi yapılacak eşya hacmine, ağırlığına göre netleştirilir. İki nokta arası kilometre mesafesi göz önüne alınacak net ücretlendirme yapılır. Örneğin kilometre başı 10-15 tl gibi bir ücretlendirme karayolu km fiyatı olarak belirlenerek hesaplanır.

1+1 az eşyam var, bunu parça eşya olarak taşıtabiliyor muyuz?

Normal 2+1 veya 3+1 ev eşyasına kıyasla 1+1 ev eşyaları gibi az miktardaki eşyalarınızı parça eşya taşıma sistemimiz aracılığı ile uygun fiyata taşıtabilirsiniz. Az bir kaç parça eşyam başka şehire gidecek diyenler bizden teklif alınız.

Taşıma sigortası yapıyor musunuz?

Evet Kozcuoğlu Nakliye şirketi olarak bütün taşınma işlemlerinde olduğu gibi nakliye sigortası imzalıyoruz. Taşınma aşamalarında, karayolunda seyir halinde eşyalarınız olası kaza, zarar durumlarına karşın teminat ile korunur.

Eşyalarımız taşınırken zarar görür veya kaybolur mu?

Tabi ki hayır. Eşyalarınız taşınırken barkotlu sistem ile taşınır. Sistem üzerinden hangi şehirde ve hangi araçta olduğunu görürüz. Eşyalar kaybolma veya zarar görme durumlarına karşın ayrıca sigortalanmaktadır.

https://www.kozcuogluevdenevenakliyat.com/sehirler-arasi-parca-esya-tasima.html
Etiketler:

Hemen Fiyat Teklifi Al

Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir