Eşya listesi taşınacak eşya listesi ile ev eşyaları, ofis eşyaları, taşınacak 1+1 ev eşyaları, 2+1 ev eşyaları, 3+1 ev eşyaları listesi indir. Eşya listesi pdf ve Excell formatlarında olup dilediğiniz gibi indirdikten sonra doldurabilirsiniz. Veya bilgisayar üzerinden yazıcıdan çıktı alarak listenize el ile işaret bıraka bilirsiniz. Bu sayede nakliyesi gerçekleştirilecek olan eşyaların listesini çıkarırsınız.

Taşınacak eşya listesi İstanbul nakliyat eşya listesi evden eve nakliyat listesi
Taşınacak eşya listesi İstanbul nakliyat eşya listesi evden eve nakliyat listesi

Taşınacak Eşya Listesi

İstanbul nakliyat şirketimiz evden eve nakliyat hizmetleri öncesi eşya tespiti yapmak ister. Kontrollü taşımacılık yapan şirketimiz her alada ve her aşamada sağlıklı güvenli nakliye çalışmaları düzenler. Bu doğrultuda düzenlediğimiz taşınacak eşya listesi ile evinizde bulunan eşyaların tek tek listesini pratik bir şekilde işaretleyerek belirtebilirsiniz. Böylece eşyalarınızın miktarı tereddütsüz bir şekilde net olarak belirlenmiş olur. Eşyaların yük durumuna göre araç ve personel sayısı belirlenerek taşıma işlemlerinize start vermiş oluruz. Sıfır hata payı ile taşınacak eşyalarınızın ücreti net bir şekilde belirlemek için eşya listesini kullanmaktayız.

Nakliyat Eşya Listesi Kontrolü

Taşıması yapılacak evden eve nakliyat eşya listesi ile taşıma öncesi eşyalarınızı yerinde görerek taşıması yapılacak eşyaların kontrolünü gerçekleştiriyoruz. Böylece taşınacak eşyaları tespit etmiş oluyoruz. Günümüzde Korona virüs sürecinde hastalık koşullarından kaynaklı yerinde ücretsiz ekspertiz hizmetini tercih etmemeye gayret gösteriyoruz. Bunun yerine sizlere Excell formatında Taşınacak eşya listesini gönderiyoruz. Sizler evinizin odalarında ve ilgili bölümlerinde yer alan eşyaları tek tek işaretleyip sayılarını giriyorsunuz. Ardından bize göndereceğiniz form ile sizlere sağlıklı bir şekilde net bir fiyat çıkarıyoruz. Her şey dahil tek fiyat güvencesi ile taşıma hizmeti sunan Kozcuoğlu Nakliyat şirketimiz ile taşınmak size iyi gelecek.

Taşınacak Ev Eşya Listesi Hazırlayın

Taşınacak ev eşyası listesi hazırlarsanız taşıma süreci gözünüzde büyümez. Kontrollü hayat sıfır endişe prensibi ile hareket eden firmamız daha kontrollü bir taşıma hizmeti için sunduğu liste ile sizler de taşıma öncesi eşyalarınızın sayı adet bilgisini çıkarırsınız. Nakliyat eşya hacim hesaplama ile eşyalarınızın sayısını belirlersiniz. Aynı zamanda eşyalarınızın metre küp hacim ölçülerine göre hangi nakliye aracının gerekli olduğu sonucuna hemen ulaşırsınız. Daha kolay ve pratik taşınmak için bunu deneyin.

Evden Eve Nakliyat Eşya Listesi Gerekli Midir?

Evet, taşınmanın nasıl ve ne derecede oluşacağı hakkında fikir verir. Buna göre taşıma planı çıkarırız. Sadece nakliye sürecini değil eşyaların teslim edilip kurulum işlemlerinin başarılı bir şekilde tamamlanması sonrasında da kullanılır. Eşyaların eksik gelip gelmediği, kaybolan eşyanın olup olmadığını kontrol için, ayrıca eşya kontrol listesi özelliğini taşır. Kontrollü eşya listesi ile eşyalarınız nakliye sonrası da kontrol altında bulunur. Evden eve nakliye eşya listesi hem bizde hem de eşya sahibi olarak sizde bulunur. Hem sizler hem de biz eşyaların kontrolünü gerçekleştiririz. Herhangi bir eksiklik ve noksanlık yok ise eşyalarınız güvenle teslim edilir. Taşıma nakliye süreci başarını bir şekilde tamamlanır. Sizlere de keyif çayı içmek kalır.


İstanbul Evden Eve Nakliyat Eşya Listesi İndir

İstanbul evden eve nakliyat eşya listesini indirin. Dilerseniz eşya listesini PDF olarak indirim, yazıcıdan çıktı alıp el ile tek tek eşyaların sayısını yazın. Dilerseniz de Excell formatında indirdikten sonra bilgisayardan veya cep telefonundan eşya listesini direk yazıp bize geri gönderin. Eşya listesi tarafımıza ulaştıktan sonra sizlere en ideal taşınma planı ve en ekonomik nakliyat fiyatları teklifimizi ileteceğiz.


Telefon Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım.