1+1 Ev Taşıma Fiyatları İstanbul Bir artı bir ev taşıma ücretleri İstanbul’da indirimli ucuz fiyatlarla bir odalı ev taşıma 1+1 ev nakliye hizmeti sunuyoruz. Asansörlü 1+1 ev eşyası taşıma hizmeti de sunan Kozcuoğlu İstanbul evden eve nakliyat şirketimiz ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda sizlere taşımacılık hizmetleri sunar.

1+1 Ev Taşıma Firması

1+1 ev taşıma firması olarak her türlü oda sayısına sahip evlerin nakliye işlemlerini profesyonel şekilde gerçekleştiriyoruz. Fakat sadece 1+1 ev nakliyesi yapmıyoruz. Ayrıca farklı nakliye hizmetleri de sunmaktayız.

1+1 ev taşıma İstanbul 1+1 ev eşyası taşıma nakliyat şirketi
1+1 ev taşıma İstanbul 1+1 ev eşyası taşıma nakliyat şirketi

1+1 Ev Nakliye Şirketi

İstanbul 1+1 ev taşıma şirketi olarak İstanbul’da uzunca yıllardır taşımacılık hizmetleri sunuyoruz. Kurumsal evden eve nakliyat şirketi olarak bu güne kadar bir çok müşterimizin evini taşıdık. Bazı müşterilerimizin Home Ofis olarak kullandıkları konaklama yerlerini taşıdık. Tabi taşıma işlemlerimizi özenle ve titizlikle gerçekleştirdik. Eşyaların zarar görmeden taşınmasını sağladık. Memnuniyet duyan binlerce müşterimiz bulunmaktadır. Tarafımızdan kaynaklı olmayan fakat oluşan sorunları da büyük bir özveri ile çözüme kavurturduk. Bütün ev taşıma çalışmalarımızda Müşteri memnuniyetine önem veren Kozcuoğlu Nakliye şirketimiz ile taşınmak bir ayrıcalıktır.

İstanbul Bir Artı Bir Ev Taşıma Fiyatları

İstanbul bir artı bir ev taşıma fiyatları ekonomik indirimli ücretlerle sunulmaktadır. Kozcuoğlu Evden Eve Nakliyat LTD ŞTİ şirketi markası farkı ile güvenle taşının. Bir artı bir ev taşıma işlemlerini büyük kamyon veya tır aracı ile değil bir artı bir ev taşıma nakliye aracı ile gerçekleştiriyoruz. Kamyonet aracılığı ile taşınan ev eşyaları daha kısa sürede ve zarar görmeden taşınmaktadır. Şehirlerarası bir artı bir ev eşyalarının taşınması için müşterilerimizin talepleri doğrultusunda isterlerse parsiyel eşya taşıma şeklinde de eşyaları taşınmaktadır.

İstanbul 1+1 Ev Taşıma Fiyatları

İstanbul 1+1 Ev Taşıma Fiyatları taşıması gerçekleştirilen ev eşyalarına bağlı olarak değişe bilmektedir. Ortalama fiyatlarımız 750 tl den başlamaktadır. Kısa mesafe veya uzun mesafe nakliye seferlerinde fiyat değişikliği olabilmektedir. Ev eşyalarının taşınmasında gerek duyulur ise asansörlü nakliye aracı kuruyoruz. Uygun asansörlü nakliyat fiyatları ile asansörlü nakliye hizmeti sunuyoruz.

1+1 Ev taşıma fiyatları İstanbul 1+1 ev taşıma firması
1+1 Ev taşıma fiyatları İstanbul 1+1 ev taşıma firması

Anadolu Yakası 1 Artı 1 Ev Taşıma

İstanbul Anadolu Yakası 1 artı 1 ev taşıma hizmeti sunuyoruz. Bunun için n inceleme ve ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile eşyalarınızı yerinde görmekteyiz. Eşyalarınıza uygun olan küçük kamyonet aracımız ile eşyaların taşınması gerçekleştirilmek üzere sözleşme imzalanır. Taşıma kararı sonrası eşyalar özenle ambalaj ve paketleme işlemleri ile taşımaya hazır hale getirilir. Evinizin konumu ve taşıma aşamalarına uygun olarak asansörlü evden eve nakliye araçlarımız ile ev eşyalarınızı taşıyoruz. Güvenli ve garantili bir şekilde bir oda bir salon evinizin nakliye işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Avrupa Yakası 1 Artı 1 Ev Taşıma

İstanbul Avrupa Yakası 1 artı 1 ev taşıma işlemleri için Avrupa Yakası’nda bulunan nakliye ekiplerimize https://www.kozcuogluevdenevenakliyat.com/ web sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. İrtibat sonrası eşyalarınızı gerek online uzaktan ve gerekse de yerinde ücretsiz nakliye ekspert hizmeti ile görürüz. Taşıma işlemleri sigorta sözleşmeli olduğundan garantilidir. Belirlenen nakliye ücreti ek maliyetler çıksa dahi değişmez sabit fiyat güvencesi ile nakliye işlemlerini tamamlamaktayız.


İstanbul’da 1+1 Ev Taşıma Ücret Tablosu

İstanbul’da 1+1 Ev Taşıma Fiyatları ekonomik bir şekilde indirimli ücretlerle sunmaktayız. Hizmetlerimiz sigorta garantili olmasına karşın herhangi bir ek ücret talep etmeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Eşyaların ambalajlanarak paketlenmesi ve gerek duyulması halince vinç asansörlü nakliye araçlarımız ile taşınmasını gerçekleştiriyoruz.

1+1 Ev TaşımaDiğerleriKOZCUOĞLUNakliyeciler
Ücretsiz Ekspertiz
Nakliyat Sözleşmesi
Sigortalı Nakliyat
Eşya Paketleme Ambalajlama
Sabit Fiyat Garantisi
Asansörlü Nakliyat
1.100 ₺1.200 ₺1.200 ₺

Yukarıdaki tablodan da anlaşılacağı üzere sunmuş olduğumuz nakliye hizmet kalitesine göre belirlenen ücret neredeyse piyasa ücretlerine eşit seviyededir. Hatta sunmuş olduğumuz hizmet içeriğin kalitesine bakıldığında daha da ekonomik ve indirimli olduğu görülecektir.

Telefon Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım.


  1+1 Ev Taşıma Hakkında Sık Sorulan Sorular

  1+1 Ev Taşıma Fiyatları Ne Kadar?

  1+1 ev taşıma fiyatları taşınacak evin eşyalarına göre farklılık göstermekle beraber 750 tl den başlamaktadır. Evden eve nakliyat fiyatları sayfamızdan farklı oda sayısına sahip ev eşyalarının taşınma ücretlerine göz ata bilirsiniz.

  Bir Artı Bir Ev Taşıma Kaç Kişi İle Yapılır?

  1+1 evin taşınma işlemleri en az 3 kişi ile yapılır. Üç dört kişi ile sağlıklı bir şekilde eşyalarınız zarar görmeden kolaylıkla taşınır.

  Nakliye Çalışanları Sigortalı Mıdır?

  Tabi ki Evet. Bütün çalışan personellerimiz sigorta girişli SGK kayıtlı personellerimizdir. Sürekli personellerimiz maaşlı elamanlarımızdan meydana gelir.

  Ev Taşıma Sözleşmesi Yapılıyor Mu?

  Evet, bütün nakliye işlemleri öncesi taşıması yapılacak olan eşyalar için sözleşme düzenliyoruz. Bu sözleşmemizde evin hangi şartlarda nasıl ve taşınacağı belirlenir. Ayrıca fiyat netleştirilerek imza altına alınır.

  1+1 Ev Taşıma İşlemi Sigortalı Mıdır?

  Evet. Bütün taşımacılık işlemlerimiz kasko sigorta garantili olarak gerçekleştirilir. Sigortalı nakliye sözleşmesi ile taşıması yapılacak olan eşyalarınız teminat altına alınarak korunur.

  1+1 Ev Taşıma Kaç Saat Sürer?

  Genellikle ev taşıma işlemleri aynı gün içerisinde tamamlanır. Ortalama 10 saat içerisinde eşyalarınız yeni evinize kurulur. Tabi ki istisnalar mevcuttur. Örneğin başka şehre gidilecek ise veya ev oda sayısı fazla villa tipi yapılar ise taşıma süresi uzaya bilmektedir.  Etiketler:

  Hemen Fiyat Teklifi Al

  Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir