2+1 Ev taşıma fiyatları İstanbul Anadolu yakası Avrupa yakası 2 artı 1 ev nakliye ücretleri ucuz fiyatlarla sigorta sözleşmeli olarak yapılır. Asansörlü 2 artı 1 ev nakliye araçlarımız ile eşyalarınız daha güvenli ve daha ekonomik bir şekilde taşınır.

2+1 ev taşıma fiyatları İstanbul iki artı bir ev nakliye ücretleri
2+1 ev taşıma fiyatları İstanbul iki artı bir ev nakliye ücretleri

2+1 Ev Taşıma Firması

İstanbul 2 artı bir ev taşıma firması olarak bu güne kadar yüzlerce vatandaşımızın evini özenle taşıdık. İstanbul evden eve nakliyat şirketi olarak kalite, güven ve güvenlikten ödün vermeden önce müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bizi tercih eden vatandaşlarımızın en büyük nedeni Kurumsal nakliyat şirketi oluşumuzdur. Her aşamada ve her koşulda gerekli tedbirleri özenle alan ve bunu büyük bir özveri ile gerçekleştiren profesyonel nakliye ekibimiz ile konforlu taşınmanız için çalışıyoruz. İstanbul’da 2+1 Ev Taşıma Firması arayan değerli yurttaşlarımız için doğru adres Kozcuoğlu Nakliyat şirketimizdir.

2+1 Ev Taşıma Şirketi

2+1 ev taşıma şirketi olarak iki oda bir salon olan ev eşyalarınızın taşınması işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Genellikle iki oda tek salon evler standart 90 metre kare ile 120 metre kare arasında değişmektedir. Ev eşyalarının sağlıklı taşınması için gerekli kontrollerin yapılması şarttır. Kontrol aşamasından sonra nakliye planı oluşturulmalıdır. Bunun için Profesyonel Kozcuoğlu Nakliyat şirketi gerekli bütün tedbirleri sizin yerinize alır ve uygular. Taşıması yapılacak eşyaların hangi odadan alındığı ve hangi odalara bırakılacağı eşyaların ambalajının üzerine yazılır. Böylece hassas kırılacak eşyalar zarar görmeden taşınır. Oluşabilecek karmaşaların önüne geçilir. Eksik eşyaların tespiti kolaylaşır. Stressiz sorunsuz taşınmış olursunuz.

İstanbul İki Artı Bir Ev Taşıma Fiyatları

İstanbul 2+1 ev taşıma fiyatları 1500 tl den başlamaktadır. Taşınacak ev eşyasının sayısı ve ağırlığının yanı sıra gidilecek mesafe nakliye ücretlerinin belirlenmesinde önemli bir etkendir. Şehiriçi iki artı bir ev taşıma veya şehirler arası 2+1 ev taşıma ücreti farklılık gösterebilir. Kısa mesafeli taşınma ücretleri daha ekonomiktir. Uzun mesafeli taşınma ücretleri ise mesafeden kaynaklı, bir miktar yüksek çıkabilir. Benzer bir şekilde Uluslararası 2+1 ev taşıma fiyatları da gidilecek ülke ve gümrük işlemlerinden kaynaklı lojistik masrafı çıkacaktır. Yani özetle taşıması yapılacak evin nereden nereye taşınacağı ücretleri belirler. Tabi İstanbul nakliyat firması olarak fiyatlar konusunda gerekli indirimleri sağlıyoruz.

İstanbul’da 2+1 Ev Nakliye Ücretleri

İstanbul’da 2+1 ev nakliye ücretleri indirimli şekilde uygulanır. Şehiriçi taşıma olacak ise Evden eve nakliyat fiyatları sayfamızdan farklı ölçülerde oda sayısına göre ev eşyasının taşınma ücretleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Genel olarak farklı ölçülere sahip ev eşyalarının taşınma ücretleri için Nakliyat Fiyat Hesaplama bölümünden ücret hesaplaması yapa bilirsiniz.

Sigortalı 2 Artı 1 Ev Taşıma Hizmeti

Sigortalı 2 artı 1 ev taşıma hizmeti ile evden eve nakliyat hizmeti sunuyoruz. Bunun için ek bir ücret de talep etmiyoruz. Yazılı sözleşmeli şekilde gerçekleştirdiğimiz işlem ücreti piyasa fiyatlarından da ekonomiktir. Kaliteli nakliye hizmetini indirimli fiyatlarla almak için Kozcuoğlu nakliyat firması ile tanışın. Şehirler arası taşıma ihtiyacınız için İstanbul’dan taşınacaklar için veya İstanbul’a taşınacaklar için güvenli taşıma planı hizmet sunuyoruz. Sunduğumuz şehirlerarası 2+1 ev taşıma ücretleri için Şehirlerarası Nakliyat Fiyatları sayfamızdan bilgi edinebilirsiniz.

İstanbul 2+1 Evden Eve Nakliyat Aracı

2 artı 1 evden eve nakliyat araçları ile ev eşyalarının daha pratik ve daha güvenli bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz. Bünyemizde yer alan sekiz farklı araçtan 3 tanesi 2+1 ev taşıma aracı dır. Bu araçlarımız orta boy diye tabir ettiğimiz kamyonet araçlarımızdan meydana gelir. Harekat alanı saha pratik olduğundan cadde ve sokaklara giriş çıkışı kolaylaştırır. Dolayısı ile taşınma işlemlerinin daha kısa sürede yapılmasını sağlar. 2 artı 1 nakliye kamyonu araçlarımız özel olarak dizayn edilmiş kapalı kasa araçlardır. Kasa duvarları çarpma ve çizilmelere karşın özel olarak kaplanmıştır.

Kozcuoglu evden eve nakliyat şirketi istanbul nakliye araçları evden eve nakliyat firmaları
Kozcuoglu evden eve nakliyat şirketi İstanbul nakliye araçları

Anadolu Yakası 2+1 Ev Taşıma

Anadolu Yakası 2+1 ev taşıma şirketi olarak başta İstanbul olmak üzere bütün Türkiye geneli nakliye seferlerimiz mevcuttur. İstanbul Anadolu Yakası 2 artı 1 ev taşıma hizmeti için önceden ücretsiz ekspertiz randevusu almanız gerekir. Eşyalarınızı yerinde kontrol ettikten sonra taşıma planı oluşturuyoruz. Anadolu Yakası Nakliye araçlarımız 7/24 hazır bir halde bekletilmektedir. Talepler ve ihtiyaçlar doğrultusunda en yakın nakliye ekibimizi bulunduğunuz konuma yönlendirip gerekli ön inceleme ekspertiz işlemlerini ücretsiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Profesyonel nakliye işlemlerini yazılı sözleşmeli nakliye hizmetimiz ile geçekleştiriyoruz. Konforlu ve güvenli bir şekilde taşınacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Avrupa Yakası 2+1 Ev Taşıma

Avrupa Yakası 2+1 ev taşıma şirketi İstanbul Avrupa yakasında 2 oda 1 salon evlerin taşımasını gerçekleştirir. Taşımayı gerçekleştiren personellerimizin eğitimli ve nitelikli olması için hassasiyet gösteriyoruz. Kozcuoğlu Nakliyat markasının daha fazla kişiye erişmesi ve profesyonel nakliye hizmetlerinden faydalanması için gayret gösteriyoruz. Haftalık rutin olarak yaptığımız toplantılar ile ekibimizin eğitimini sürdürüyoruz. Gerçekleştirdiğimiz çalışmaların aksaklıklarını ele alıyor ve daha mükemmel hale getirmek için çabalıyoruz. Aylık araç bakımlarımızı gerçekleştiriyoruz. Sahip olduğumuz geniş araç parkı ile takviye ve destekleyici araçların teminatı ile daha güvenli ve profesyonel taşıma hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

İstanbul 2+1 Ev Taşıma Fiyatları Tablosu

İstanbul 2+1 Ev Taşıma fiyat tablosunu sizler için aşağıda sunduk. Tablodan da inceleyeceğiniz üzere sunduğumuz hizmetlerin içeriğine göre talep ettiğimiz ücret gayet makuldür. Nakliye asansörlü kurarak uygun asansörlü nakliyat fiyatları ile ev taşıma yapıyoruz. Hatta sunulan hizmet kalitesine göre diğer kişiler ve nakliyatçılara nazaran daha ekonomik ve indirimli olduğu görülecektir.

2+1 Ev TaşımaDiğerleriKOZCUOĞLUNakliyeciler
Ücretsiz Ekspertiz
Nakliyat Sözleşmesi
Sigortalı Nakliyat
Eşya Paketleme Ambalajlama
Sabit Fiyat Garantisi
Asansörlü Nakliyat
1.400 ₺1.600 ₺1.500 ₺


2+1 Ev Taşıma Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

2+1 Ev Taşıma Fiyatları Ne Kadar?

2 artı 1 ev taşıma fiyatı 1500 tl den başlamaktadır. Kısa mesafe nakliye fiyatı ve uzun mesafe nakliye ücreti farklı olabilir. Asansörlü taşıma hizmeti ile Avize montaj hizmet veya farklı ek hizmetler ile net bir fiyat çıkarmak mümkündür. Bunun için Nakliyat fiyat teklifi alınız.

2+1 Ev Taşıma Kaç Kişi İle Yapılır?

2 artı 1ev taşıma 4 kişi ile yapılabilir. Eşyaların miktarına bağlı olarak 4-5 kişinin taşıma işlemini yapması uygun olacaktır. 1 eşya paketleme ve ambalajlama elemanı, 2 taşıma personelleri, 1 kamyon içi düzenleme ve istifleme elemanı ile minimum 4 nakliyat personeli gereklidir.

2+1 Ev Taşımak İçin Gerekli Süre Ne Kadar?

2 artı 1 ev taşımak için gerekli süre 10 Saat (1 İş Günü) dür. Bu süre eşyaların ambalajlanarak paketlenmesinden, asansör ile nakliye kamyonuna yüklenmesinden ve gidilecek eve yeniden kurulmasına kadar bütün süreçleri kapsar.

2+1 Ev Taşıma İçin Gerekli Nakliye Aracı Hangisidir?

2 artı 1 ev taşıma için gerekli nakliye aracı Orta Boy Nakliye Kamyonu dur. Orta boy nakliyat aracı daha ekonomik, daha kullanışlı ve tam olacaktır. Büyük boy kamyon veya Tır şeklinde araçlara gerek yoktur. Bu araçlar hem gereksiz olur, hem maliyetli olur hem de şehiriçi taşınmayı zorlaştırır.

Nakliye Personeli Sigortalı Mıdır?

Evet, bütün nakliye personeli çalışanlarımız maaşlı sigortalıdır. SGK kayıtlı çalışan personellerimiz in tümünün sigorta girişleri yapılıdır. Ayrıca İş güvenliği tedbirleri alınarak taşıma işlemi gerçekleştirilir.

2+1 Ev Nakliye İşlemi Sigortalı Mıdır?

Evet iki artı bir ev taşıma işlemlerinde sigortalı nakliyat sözleşmesi uyguluyoruz. Nakliye şirketimiz bütün taşımacılık hizmetlerimizde olduğu gibi ev taşıma hizmetinde de sigorta sözleşmeli nakliyat hizmeti sunar. Eşyalarınız 300.000 tl ye kadar teminat altına alınır.

https://www.kozcuogluevdenevenakliyat.com/ Web sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz diğer hizmetleri inceleyebilirsiniz.Etiketler:

Hemen Fiyat Teklifi Al

Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir