3+1 ev taşıma fiyatları İstanbul 3 artı 1 ev taşıma şirketi Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası firmasıdır. Sigortalı 3+1 ev nakliye fiyatları ekonomik ücretlerle sunulur. Yapmış olduğumuz üç artı bir ev taşıma hizmeti sayesinde eşyalarınız zarar görmeden taşınır. Söküm kurulum de monte işlemleri ile eşyalar özenle sökülür. Yeni evinize güvenli şekilde taşınarak yeni evinizde eşyalarınızın profesyonel bir şekilde tekrar monte edilerek kurulması sağlanır.

3+1 ev taşıma fiyatları İstanbul 3 artı 1 evden eve nakliyat şirketi
3+1 ev taşıma fiyatları İstanbul 3 artı 1 evden eve nakliyat şirketi

3+1 Ev Taşıma Firması

İstanbul evden eve nakliyat firması olarak İstanbul’da 3+1 ev taşıma hizmetleri sunuyoruz. Sunduğumuz nakliye hizmetlerinin tümü yazılı sözleşmeli ve sigortalıdır. Güvenli ve garantili taşımacılık hizmetlerini indirimli ekonomik ücretlerle sunuyoruz. Kozcuoğlu evden eve nakliyat şirketimiz ile üç artı bir ev taşınmak bir ayrıcalıktır.

3+1 Ev Taşıma Şirketi

3+1 ev taşıma şirketi arayan değerli yurttaşlarımıza özel nakliye çözümleri geliştiriyoruz. İhtiyacınız olan nakliye hizmetini alanında uzman personel kadromuz ile özenle gerçekleştiriyoruz. Sahip olduğumuz kendi öz kaynaklarımız sayesinde siz değerli müşterilerimize ekonomik nakliye hizmeti sunuyoruz. Ek ücret ve maliyetler çıkarmadan taşıma işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Kurumsal nakliyat şirkimiz ile taşındıktan sonra endişe ve kaygılarınızdan kurtulacaksınız. Stressiz ve sorunsuz taşındığınızdan memnun kalacaksınız.

İstanbul Üç Artı Bir Ev Taşıma Fiyatları

İstanbul 3+1 ev taşıma fiyatları Şehiriçi evden eve nakliyat fiyatları dikkate alınarak hesaplanır. Ortalama 3 oda 1 salon olan bir evin taşınma ücreti 1.800-2.000 tl den başlamaktadır. İstanbul’da Anadolu Yakasından Avrupa Yakasına taşınmak isteyenler için ideal nakliye hizmeti sunulur. Güvenli yöntemlerle evden eve nakliyat taşımacılık palanı sunuyoruz.

İstanbul’da 3+1 Ev Nakliye Ücretleri

İstanbul 3+1 nakliye ücretleri neye göre belirleniyor? Diyen müşterilerimiz için şunu söyleyebiliriz. Kesinlikle müşteriye göre belirlenmiyor. Nakliye ücreti ev oda sayısı ve eşya hacmine göre belirleniyor. Bazı kişiler evlerinde eşya biriktirir. Kimisi de sade yaşamayı sever. Sade olan ev eşyaları nispeten bi tık daha az eşyaya sahiptir. Ev taşıma işlemleri kamyon ile yapılabilir. Kabaolan evler ise kalabalık ve bol eşyalı olduğundan kimi zaman kamyon ile değil Büyük on teker nakliye kamyonu veya Tır ile taşınması gerekir. Tabi ki bu eşyaları taşıyacak personel sayısı da artar. Taşıma süresi aynı şekilde uzar. Tüm faktörleri topladığımızda maliyet arttığından bir tık fiyat da artar. İşte tam olarak bu nedenden ötürü fiyat farkı olması doğaldır.

Sigortalı 3 Artı 1 Ev Taşıma Hizmeti

Sigortalı 3 artı 1 ev taşıma hizmeti sunuyoruz. Sadece 3+1 ev nakliye hizmeti değil tabi ki bütün ev nakliye hizmetlerinden işyeri ve ofis taşıma hizmetine kadar bir çok nakliye çalışmamız sigortalıdır. Sigortalı evden eve nakliye sözleşmesi yazılı sözleşme şeklinde gerçekleştirilir. Emtia Sigortası ile taşıması yapılacak bütün eşyalarınızı nakliye sürecinde ve Karayolunda seyir halinde iken güvence altına alırız.

İstanbul 3+1 Evden Eve Nakliyat Hizmeti

İstanbul 3+1 evden eve nakliyat hizmeti ile daha çok üç oda bir salon ev taşıma hizmeti sunuyoruz. Üç artı bir ev taşıma için ev eşyalarının görülmesi gerekir. Net ücret için eşya bilgisi ve taşınma koşulları göz önüne alınarak nakliyat teklifi verilmesi daha uygun olacaktır.

İstanbul 3+1 Evden Eve Nakliyat Aracı

Evden eve nakliyat araçları ile geniş araç parkımızda bulunan Kamyonetlerimiz, nakliye kamyonlarımız, ve Tırlarımız ile her türlü eşyayı ve her türlü oda sayısına sahip ev eşyalarını taşıyoruz.

kozcuoğlu istanbul evden eve nakliyat aracı nakliye kamyonu
kozcuoğlu istanbul evden eve nakliyat aracı nakliye kamyonu

Anadolu Yakası 3+1 Ev Taşıma Fiyatları

Anadolu Yakası 3+1 ev taşıma fiyatları oldukça ekonomik olarak uygulanır. Ortalama ev taşıma hizmeti 1 iş günü içerisinde tamamlanır ve 1800 tl den başlar. İstanbul Asya Yakası 3+1 ev taşıma firması olarak Anadolu yakasında yer alan bütün ilçelerde ve semtlerimizde her gün taşıma servislerimiz mevcuttur. Temiz bir şekilde taşımanızı yapmak için odaklandığımız nokta sadece ve sadece eşyaların güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktır. Fiyatlar son aşamada nihayetinde olabilecek ücreti belirleyerek netleştiriyoruz.

Avrupa Yakası 3+1 Ev Taşıma Fiyatları

Avrupa Yakası 3+1 ev taşıma fiyatları listemizde taşıması yapılacak ev eşyalarına bağlı minimum fiyat tabanı 1800 tl dir. Ayrıca taşıması yapılacak yeni evin eski eve uzaklık mesafe konumu ve eşyaların taşınma koşulları ücreti belirler. Odaklandığımız kısım eşyaların taşınma planıdır. Taşınma planında eşyalar zarar görmesin diye aldığımız tedbirlerdir. Bunları uygularken karşılaştığımız masraflar ev taşıma fiyatlarında belirleyici olur. Örneğin eşyaların yüksek konumlara kısa sürede ve zarar görmeden taşınmasını hedefliyor isek malum Asansör aracı kullanmak gerekir. İstanbul’da asansörlü nakliyat fiyatları hizmeti ek maliyet ücreti 400 tl dir. Her iki tarafa da asansör kurulması durumunda 800 tl ek masraf çıkmaktadır. Bir diğer husus da Avize Montajlama hizmeti, Duvar Montaj hizmeti gibi ek hizmetler de 3 artı 1 ev taşıma ücretini belirler. Kozcuoğlu Nakliyat şirketimiz her şey dahil tek fiyat garantisi ile taşıma hizmeti sunar.

İstanbul 3+1 Ev Taşıma Fiyatları

İstanbul 3+1 ev taşıma fiyatları teorik olarak değil bilimsel ve reel olarak uyguladığımız hizmetlere göre sunduğumuz ve aslında indirimli olan fiyat tablosunu aşağıda inceleye bilirsiniz. Görünürde sadece fiyat kısmı bir tık yüksek ücret olarak görülebilir. Yalnız sunulan hizmet içeriğine bakarsanız fiyatın aslında makul olduğunu görürsünüz.

3+1 Ev TaşımaDiğerleriKOZCUOĞLUNakliyeciler
Ücretsiz Ekspertiz
Nakliyat Sözleşmesi
Sigortalı Nakliyat
Eşya Paketleme Ambalajlama
Sabit Fiyat Garantisi
Asansörlü Nakliyat
1.400 ₺1.800 ₺1.600 ₺

Kozcuoğlu Nakliyat Güvenli ve Konforlu nakliye hizmetini sözleşmeli olarak sunar.


3+1 Ev Taşıma Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

3+1 Ev Taşıma Fiyatları Ne Kadar?

3+1 ev taşıma fiyatları 1.800-2.000 tl den başlar. Eşyaların miktarına göre ücret artışı olabilir. Ek hizmet ve maliyetlere dayanarak kesin fiyat teklifimizi iletiriz. Nakliyat sözleşmesinde de belirtiriz. Nakliye işlemleri ve taşıma aşamasında fiyat değişikliği olmaz, fiyat artışı yapmayız.

3+1 Ev Taşıma Kaç Kişi İle Yapılır?

3+1 ev taşıma işlemleri kaç kişi ile gerçekleştirilir dersek ortalama 4-5 kişi ile ev eşyası taşınabilir. Süre, mesafe ve iş yüküne bağlı olarak nakliye ekibi çalışan sayısı arttırılabilir. Paketleme – ambalajlama personeli ve istifleme personeli dışında yük taşıma personellerinin sayısı arttıkça nakliye işlemleri süresi kısalmaktadır. Bu da eşya güvenliğini etkilemektedir.

3+1 Ev Taşımak İçin Gerekli Süre Ne Kadar?

3+1 ev taşımak için gerekli süre bir gündür. Ortalama 8-10 saat içerisinde anahtar teslim bir şekilde ev eşyaları taşınarak kurulum işlemleri de tamamlınmış olur. Sabah başlatılan nakliye aşamaları sonrası akşam olmadan yeni evinizde keyif çayı içebilirsiniz.

3+1 Ev Taşıma İçin Gerekli Nakliye Aracı Hangisidir?

3+1 ev taşıma için gerekli olan nakliye aracı Kamyon dur. On teker diye tabir ettiğimiz büyük boy nakliyat aracı ile eşyalarınızı güvenle taşırız. Büyük taşıma aracı seçmemizin nedeni diğer kamyonetlerin ev eşyalarını tam olarak alamamasıdır. Nakliye sefer sayısı artmaktadır. 20-30 km veya 100 km mesafeyi tekrar gidip gelmek maliyetli olacağından eşyalar zarar görebileceğinden büyük araç tercih etmekteyiz. Kozcuoğlu Nakliyat şirketimiz bünyesinde ihtiyaca göre her türlü araç mevcuttur. Geniş araç parkımız ile 7/24 İstanbul ve tüm Türkiye geneli taşımacılık hizmetleri için hazırız.

Nakliye Personeli Sigortalı Mıdır?

Nakliye personellerimiz SGK kayıtlı, sigortalı nakliye personellerinden oluşur. Kayıt dışı çalışanımız yoktur. Yabancı uyruklu personel çalıştırmıyoruz. Bir gün veya 1 saat dahi olsa ek olarak çalışacak taşıma personeline sigorta yapmaktayız.

3+1 Ev Nakliye İşlemi Sigortalı Mıdır?

Evet, bütün nakliye işlemlerimiz sigortalıdır. Emtia sigortası ile taşıması gerçekleştirilecek eşyaları sigorta altına alıyoruz. Emtia parça eşya sigortaları ile tüm nakliye aşamalarında eşyalarınız güvence altına alınır. Her hangi bir zarar olması halinde zararlarınız karşılanır.Etiketler:

Hemen Fiyat Teklifi Al

1 Comment
  • Mehmet Ali Törün

    Aynı semt içinde(ümraniye)evden eve nakliye istiyorum.sokağa çıkma yasaklarında izin alabilirmiyim?

  • Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir