Ev taşıma malzemeleri taşınırken gerekli olan malzeme listesi, Koli, Bant, Patpat naylon, ev taşıma için lazım olacak eşyaların listesi burada. Ev taşımak için hangi evden eve nakliyat eşyaları gerekli olur? diye merak ediyor iseniz içeriğimizi okuyunuz.

Ev taşıma malzemeleri evden eve nakliyat ambalaj malzemesi
Ev taşıma malzemeleri evden eve nakliyat ambalaj malzemesi

Ev Taşıma Malzemeleri Listesi

Ev taşıma malzemeleri listesi hazırlayın taşınmadan önce sizlere lazım olarak hazırlıklar yapmanızda fayda var. Kendiniz paketleme yapacak iseniz ev taşıma kolisi Evden eve nakliyat kolileri Bant ambalaj malzemesi gibi taşınmaya yardımcı ambalaj malzemeleri hazırlayın.

  1. Koli (Karton Koli, Askılı Elbise Kolileri)
  2. Bant
  3. Patpat Naylon (Kraft Balonlu Naylonlar)
  4. Köşe Koruyucu Takoz
  5. L Kenar Profili
  6. Karton Köşe Profilleri
  7. Ambalaj Malzemeleri
  8. Paketleme Malzemeleri
  9. Özel Koruyucu Malzemeler
  10. Dezenfekte Malzemeleri

Ev Eşyası Taşıma Malzemeleri

Taşınmadan önce ev taşıma tüyoları sayfamıza bakarak gerekli önlemleri alabilirsiniz. Ev eşyası taşıma malzemeleri taşınma öncesi ve taşınma sonrası nakliye işlemlerinde kullanılmak üzere lazım olan eşyalar vardır. Bu eşya malzemeleri taşınmanızı kolaylaştıracak ve taşınmanın güvenliğini arttıracak önlemleri kapsar.

Evden Eve Nakliyat Malzemeleri

Evden eve nakliyat malzemeleri nakliye şirketi tarafından tedarik edilmesi gerekir. Kozcuoğlu Evden Eve Nakliyat LTD ŞTİ kurumsal şirket olarak her şey dahil taşınmanızı sağlıyoruz. Bu kapsamda özel ambalaj malzemeleri kullanıyoruz. Taşınma öncesi eşyaları yerinde görerek nakliyat ekspertiz hizmeti sunuyoruz. Böylece taşınacak eşyaları yerinde görerek daha planlı ve net evden eve nakliyat fiyatları veriyoruz. Evden eve nakliyat fiyat teklifi almadan önce eşyaların görülmesi şarttır. Taşımasını yaptığımız eşyaları her şey dahil evden eve nakliyat hizmeti kapsamında taşıdığımızdan ev taşıma için evden eve nakliyat malzemeleri kendimiz getiriyoruz.

Ev Taşırken Gerekli Malzemeler

Ev taşırken gerekli malzemelerin başında koli gelmektedir. Hazır koli dayanıklı kolilerimizi taşınmanız için sizlerin hizmetine sunuyoruz. Taşınmadan önce talep etmeniz halince kolilerimizi adresinize getiriyoruz. Ertesi gün taşınacağınız zaman kolileri nakliye araçlarımıza taşıyoruz. Böylece yeni adresinize daha konforlu ve daha güvenli taşınmanızı sağlıyoruz.

Türkiye’de Sadece Kozcuoğlu Nakliyat Eşyalarınızı Tüm Risklere Karşı Sigortalıyor

Sigortalı Nakliyat Sözleşmesi İle Eşyalarınızı Tüm Risklere Karşı Sigortalayın Sigorta Garantili Olarak Rahat Taşının.

Taşınırken Kullanılacak Malzemeler

Taşınırken kullanılacak malzemeler taşınacak eşyalara göre farklılık gösterir. Örneğin mutfak malzemeleri taşınacak ise ambalaj ve paketleme malzemelerinin yanı sıra taşıma kolileri de gereklidir. Kanepe koltuk televizyon gibi hassas eşyaların taşınmasında ise köşelerin zarar görmemesi için Köşe koruyucu takoz veya L kenar profili lazım olacaktır. Böylece eşyalarınız taşınma aşamasında çarpmalar karşı korunur. Taşınma esnasında eşyaların çarpma, darbe alma ve kırılmalarını önlemek için ambalaj ve paketleme işleminin yapılması şarttır.

Evden Eve Nakliye Eşyaları

Evden eve nakliye eşyaları taşıması yapılacak standart ev eşyaları vardır. Her evde olan elektrik ve elektronik eşyaların yanı sıra kanepe, koltuk yatak masa ve sandalye gibi eşyaların taşınması gerekecektir. Bu eşyaların evden eve nakliye işlemlerinde zarar görmelerini engellemek adına kolileme ve paketleme işlemleri yapılmalıdır. Kurumsal profesyonel İstanbul evden eve nakliye şirketi olarak bütün eşyalarınızı tek tek özenle ambalajlıyor ve paketliyoruz. Lütfen bizden fiyat teklifi alınız.

Nakliyat Fiyat Teklifi Al


Sıkça Sorulan Sorular

Taşımada kullanılan malzemeler nelerdir?

Taşınma esnasında kullanılan malzemeler; Koli (Karton Koli, Askılı Elbise Kolileri), Bant. Patpat naylon (Kraft balonlu naylonlar), Köşe koruyucu takoz, L kenar profili, Karton köşe profilleri, Ambalaj malzemeleri ve Paketleme malzemeleri kullanılır.

Ev taşınma malzemeleri nereden alınır?

Ev taşıma malzemeleri genellikle; Market, Mobilya mağazaları, Beyaz eşya mağazaları, Mahalle bakkalı, Kitapçılar, Kırtasiyeler, Teknoloji mağazaları ve toptancılarda bulunur. Taşınma malzemelerini buralardan temin edebilirsiniz.

Taşınırken hangi malzemelere ihtiyaç duyulur?

Taşınırken bir çok yardımcı malzemeye ihtiyaç duyacaksınız. Bunların başında taşıma kolisi, patpat naylon, ambalaj malzemeleri, paketleme malzemeleri, taşıma battaniyesi ve bant a ihtiyaç duyacaksınız.