Pratik Ev Taşıma Önerileri ve Çözümleri ile nakliye işlerini pratik hale getirin. İstanbul ev taşıma tavsiyeleri, Ev taşıma tüyoları ile sorunsuz taşının. Stressiz Sorunsuz taşınmak için bu önerilere kulak verin. Bireysel taşımacılık ve Kurumsal taşımacılık hizmetlerimizden güvenle faydalanın.

Pratik ev taşıma önerileri ve çözümleri İstanbul Ev Taşıma Tavsiyeleri
Pratik ev taşıma önerileri ve çözümleri İstanbul Ev Taşıma Tavsiyeleri

Pratik Ev Taşıma Tavsiyeleri

Gerekli süre: 2 saat ve 15 dakika.

Ev Taşıma Tavsiyeleri arasında taşınmadan önce yapılması gerekenler vardır. En iyi hazırlık ile daha planlı taşına bilirsiniz. Bunun için Ev Taşıma Tavsiyeleri listemizi adım adım uygulayın.

 1. Taşınacak Eşya Listesi Hazırlayın

  Taşınmadan önce yapılması gerekenlerin başında taşınacak olan eşya listesi hazırlamak gerekir. Hangi eşyaların yeni evinize gideceğini belirleyin. Eski eşyaların ve başka yerlere bırakılması gereken eşyaları ayırın. Böylece taşınacak eşya sayısı azaldığından daha az bir maliyet de çıkacaktır.

  Gereksiz yere eşyalarınızı iki üç yere taşımaktan da kurtulmuş olursunuz. Hem zaman olarak hem de ekonomik olarak rahatlamış olursunuz. Listenizi temiz bir şekilde bir kağıda not alın. Bu listeniz size lazım olacaktır. Nakliye firmasına taşınacak eşya listesini gönderdiğinizde tereddütsüz net bir cevap alacaksınız. Aynı zamanda eşyaların evinize geldiğinde eksik olup olmadığını kontrol etmek için de kullana bilirsiniz.

 2. Taşınma Planı Hazırlayın

  Taşınma planı hazırlamak sizi psikolojik olarak rahatlatacaktır. Tüm aşamalara hakim olmak ve hazırlıklı olmak sizi rahatlatacak ve endişe duymadan taşına bileceksiniz. Böylece taşıma aşamasında oluşacak eksiklikleri daha iyi görecek ve müdahale ede bileceksiniz.

  Taşınma planı ile net bilgilerle nakliye firmasını bilgilendireceksiniz. Nakliyat şirketi de tam olarak nasıl hareket edileceğini öğrenmiş olacak. Hazırlayacağınız plan şunları içerebilir.

  1- Tahmini taşınma tarihi belirleyin.
  2- Nakliye firması belirleyin.
  3- Hangi eşyaların taşınacağını belirleyin.
  4- Hangi eşyaların yeni evinizin hangi bölümlerine bırakılacağını belirleyin.
  5- Eşya güvenliği için hem kendiniz hem de nakliye firmasının önlem almasını sağlayın.

 3. Nakliyat Firması Ayarlayın

  Evden eve nakliyat firması araştırması yapın. Nakliyat firmasının resmi olması gerekir. Karşınızda kurumsal bir muhatap bulmalısınız. Kurumsal Nakliye firması taşımayı kendi personelleri ile ve kendi logolu araçları ile yapmalıdır. Kiralık araç ve günlük hamallar ile taşıma yapanlar merdiven altı taşımacılık yapan şahıslardır. Nakliye şirketinden çalışanların sigorta döküm bilgilerini isteyin. Yazılı sözleşmeli Nakliye hizmeti sunan ve Sigortalı Nakliyat hizmeti sunan nakliyat şirketi tercih edin. Kozcuoğlu Evden Eve Nakliyat şirketimiz belirlenen tüm şartları yazılı sözleşmeli olarak sunar.

 4. Nakliyat Firması İle Yazılı Koordine Olun

  Nakliyat firması ile görüşmelerinizi ve bilgi paylaşımlarınızı yazılı olarak gerçekleştirin. Her hangi bir anlaşmazlık durumunda delil niteliği taşıyan yazışmalar işinizi kolaylaştıracaktır. Kimi zaman nakliyat firmaları belirledikleri şartları yerine getirmezler. Bazen de fiyat anlaşmazlığı çıkar. Tereddüt e yer vermemek adına en temiz bir şekilde yazılı bilgi paylaşımları sağlıklı olacaktır.

 5. Yeni Evinize Güvenle Taşının

  Yeni evinize sağlıkla güvenle taşınmak için Profesyonel nakliye firması tercih etmek gerekir. Ardından tüm güvenlik tedbirleri de alındıysa geriye koordineli çalışmak kalıyor. Nakliyat firması çalışanlarına hangi eşyanın nereye gideceği konusunda bilgi vere bilirsiniz. Taşıma işlemleri bittiğinde eşyaların tümünün kurulması, montaj işlemlerinin düzgün bir şekilde yapılması gerekir.

 6. Taşınan Eşyaları Kontrol Listesi İle Gözden Geçirin

  Daha önce oluşturduğunuz Taşınacak eşya listesini gözden geçirin. Taşıması yapılan eşyaların eksik gelip gelmediğini kontrol edin. Nakliyat şirketini bilgilendirin. Her hangi bir eksiklik var ise eşya teslim tutanağını imzalamayın. Aynı zamanda taşıma sırasında eşyaların hasar görüp görmediğini de kontrol edin. Zarar gören eşyanız var ise bunu tutanak ile kayıt altına alın. Her hangi bir eksiklik olmaması durumunda teslim tutanağını imzalayın. Ve yeni evinizde güle güle oturun.


Ev Taşıma Tüyoları

Ev Taşıma tüyoları ile eşyalarınızı güvenle taşıyın. Kozcuoğlu Nakliyat firmamız dan taşıması yapılacak eşyalar için Koli isteye bilirsiniz. Nakliye kolilerimiz özel olarak üretilmiş olup, eşya güvenliği için kullanılmaktadır.

İstanbul Anadolu Yakası Banka Taşıma Firmaları

Adalar , Ataşehir , Beykoz , Çekmeköy , Kadıköy , Kartal , Maltepe , Pendik , Sancaktepe , Sultanbeyli , Şile , Tuzla , Ümraniye , Üsküdar


Pratik Ev Taşıma Önerileri İle Sorunsuz Taşının

Pratik Ev Taşıma önerileri ile sorunsuz taşının. Stres yapmadan sağlıkla ve palanlı bir şekilde taşının. Ne olursa olsun karşınızdaki nakliye şirketinin Kurumsal olmasına dikkat edin. Yazılı sözleşmeli taşının. Profesyonel İstanbul evden eve nakliyat şirketimiz aşağıda listelenen diğer bilgilendirici makaleleri de okuyunuz. Nakliye hizmeti için lütfen bizden teklif alınız.

Telefon Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım.


  Pratik Taşınmak İçin Merak Edilenler

  Pratik Ev Taşıma Süresi Ne Kadar?

  Pratik ve güvenli bir şekilde ev taşımak aynı gün içerisinde tamamlanır. Tavsiyemiz ise taşınmadan önceki gün eşyaların paketlenmesi. Ertesi gün hazır bir şekilde eşyalar direk yüklenerek taşınır. Daha pratik olur.

  Güvenli Nakliye Firması Nasıl Seçilir?

  Nakliyat firması ile yapılan görüşmelerde kendi adları ile sözleşme, fatura kesebiliyorlar ise güvenlidir. Tercih edebilirsiniz.

  Taşınacak Eşya Listesi Hazırlamak Taşınmayı Kolaylaştırır Mı?

  Evet, hangi eşyaları taşıyacağınızı bilmek işinizi kolaylaştırır. Böylece yeni evinize sadece istediğiniz eşyalar ile taşınmış olursunuz.

  Bütün Eşyalar Ambalajlanmalı Mı?

  Tabii ki evet, bütün eşyalar güvenlik açısından eksiksiz bir şekilde taşıma öncesi ambalajlanıp paketlen melidir.

  Nakliyat Sözleşmesi Yapılmalı Mı?

  Evet Yapılmalı. Çünkü sözleşmeler yazılı anlaşma olduğundan her iki tarafı da bağlar. Ve anlaşmazlıklarda delil niteliği taşır. Sorunlar daha kolay bir şekilde çözülür.  Etiketler:

  Hemen Fiyat Teklifi Al

  Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir