Ünlülerin evden eve nakliyat şirketi Siyasetçi, Bürokrat, Devlet adamları, Sanatçı, fenomen, şair, yazar, Oyuncu ünlülerin nakliyat firması Kozcuoğlu Nakliyat tır. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Mersin, Trabzon, Adana ve Kocaeli başta olmak üzere tüm Türkiye geneli ünlü olan önemli kişilerin taşımacılık işlemlerini yerine getirdik. Sahip olduğumuz ekip, ekipman ve kurumsal yapımız sayesinde İstanbul’da bir çok ünlünün evini sorunsuz bir şekilde keyifle taşıdık.

Ünlülerin evden eve nakliyat şirketi İstanbul ünlülerin nakliyat şirketi Ünlü Nakliye firması
Ünlülerin evden eve nakliyat şirketi İstanbul ünlülerin nakliyat şirketi Ünlü Nakliye firması

Ünlülerin Evden Eve Nakliyat Şirketi

Ünlüleri nakliye hizmetlerini gerçekleştiren İstanbul nakliyat şirketi olarak evden eve nakliyat sektörü lider kuruluşu olarak çalışmalarını sürdürür. Nakliye alanı artık her haliyle yüksek mercilere kadar ulaşmıştır. Nakliyat ve evden eve nakliyat arasındaki bu bağ profesyonel taşımacılık şirketleri arasındaki rekabeti arttırmıştır. Bunun sonucunda sektörde rekabet ve kalite odaklı hizmet gelişimleri gözlemlenmiştir. Evden Eve Nakliyat sektörünün en eski ve en köklü nakliyat şirketi olarak İstanbul’da her sektörde ve her mercide değerli halkımıza hizmet sunduk. Devamlılığımızı sürdürmemizdeki en büyük etken, müşteri memnuniyeti ve güvenlik odaklı çalışmamızdır. Birçok bürokrat devlet adamı ve sanatçımızın nakliyesini gerçekleştirdik. Gizlilik politikası gereği isimlerini belirtmesek de referanslarımız bölümünde ve foto galeri bölümünde genel bilgiler sergilemekteyiz.

İstanbul’da Ünlülerin Nakliyat Şirketi

İstanbul’da ünlülerin nakliyat şirketi olarak her türlü çözümü geliştiriyoruz. Türkücü, Şarkıcı, Sanatçı ve Konservatuvar personellerinin her türlü eşyalarının taşınmasını gerçekleştiriyoruz. Bebek evden eve nakliyat başta olmak üzere tüm İstanbul geneli Ev taşıma en fazla sunduğumuz hizmetlerin başında gelir. Ardından işyeri büro ve ofis taşıma hizmetimiz en sık sunduğumuz hizmettir. Ayrıca konser, söyleşi, tanıtım ve fuar tanıtımları için ekip ve ekipmanların nakliyesini güvenle gerçekleştiriyoruz. Eşya taşımacılığı alanında ihtiyaçlar doğrultusunda özel çözümler de geliştiriyoruz. Yurt içi ve yurt dışı turnelerde, Havalimanı gidiş ve dönüşlerde gerek hafif yük ve gerekse ağır yük taşımacılığı hizmetleri de sunmaktayız. İstanbul’da ünlülerin evden eve nakliyat şirketi olarak ev taşıma, yalı taşıma, villa taşıma, yazlık taşıma, kışlık taşıma gibi bir çok yapının taşınma işlemlerini her şey dahil tek fiyat güvencesi ve sigorta sözleşmeli şekilde indirimli ücretlerle sunuyoruz.

Nakliye Şirketimizin Sunduğu Hizmetler

İstanbul evden eve nakliye şirketi olarak her türlü alanda özel araçlarımız ve kendi alanında uzmanlaşmış personellerimiz ile bir çok sektörde taşımacılık hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Aşağıda sunduğumuz hizmetlerden bir kaçını sizler için sıraladık.


İstanbul Ünlü Nakliyat Firması

İstanbul ünlü nakliyat firması Kozcuoğlu Nakliyat şirketimiz ile taşınmayan veya ismini duymayan yoktur. Binlerce başarılı bireysel ve kurumsal referanslarımız ile sektörde lider kuruluş olmayı sürdürüyoruz. İstanbul’un ünlü nakliye firması ile taşınmak isterseniz tek yapmanız gereken 7/24 Whatsapp hatlarımızdan bizimle irtibata geçmektir. Ardından ücretsiz ekspertiz başta olmak üzere diğer ücretsiz hizmetlerimizden faydalanmak için talep oluşturun. Sizlere sunacağımız profesyonel şartlarda ve sigorta garantili nakliye hizmetlerimizin fiyat teklifini makul görmeniz halinde anlaşma aşamasında geçeriz. Bu kapsamda yazılı sözleşme gerçekleştirip sizlerin yararına her aşamayı güvence altına alırız. İstanbul’un Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası başta olmak üzere bütün yurtta hizmetinizdeyiz.

İstanbul Anadolu Yakası Banka Taşıma Firmaları

Adalar , Ataşehir , Beykoz , Çekmeköy , Kadıköy , Kartal , Maltepe , Pendik , Sancaktepe , Sultanbeyli , Şile , Tuzla , Ümraniye , Üsküdar


Ünlülerin Nakliye Şirketi Olarak Taşımasını gerçekleştirdiklerimiz

İstanbul’da Ünlülerin nakliyat firması olarak her alanda birbirinden kıymetli bir çok değerli kişinin nakliye ihtiyaçlarına çözümler sunduk. Şehir içi nakliyat, Şehirler arası nakliyat, Ofis Taşıma, Piyano Taşıma, Antika Eşya Taşıma, Parça Eşya Taşıma gibi bir çok hizmet kolunda ünlülerin nakliye şirketi olarak garantili taşımacılık gerçekleştirdik.

 • Devlet adamları
 • Siyasetçiler
 • Bürokratlar
 • Dizi Oyuncuları
 • Sinema Filmi Sanatçıları
 • Tiyatro Oyuncuları
 • Fenomenler
 • Gazeteciler
 • Köşe Yazarları
 • Şairler
 • Yazarlar
 • Ünlü ve Tanınmış Kişiler
 • Profesörler
 • Doçentler

Ünlülerin Evden Eve Nakliyat Şirketi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ünlülerin nakliye şirketi hangisidir?

Güvenli, kurumsal, sigorta garantili taşımacılık hizmetlerini yazılı sözleşme ile gerçekleştiren Kozcuoğlu Evden Eve Nakliyat şirketidir.

Nakliye hizmeti sigortalı mıdır?

Evet, Kozcuoğlu Nakliyat şirketimizin gerçekleştirdiği bütün nakliye hizmetlerinde sigortalı nakliyat sözleşmesi yapılarak eşyalarınız teminat altına alınarak korunur.

Nakliye personelleri sigortalı mıdır?

Bütün nakliye çalışanlarımız, firmamız bünyesinde çalışan sürekli personellerimizden meydana gelir. Bütün çalışanlarımız SGK kayıtlı ve maaşlı elemanlarımızdır. Çok istisnai durumlarda ve acil hallerde ek personel çalıştırılsa dahi günü birlik veya saatlik sigorta girişi yapılır.

Nakliye araçları hijyenik midir?

Nakliye araçlarımız her taşıma öncesi ve sonrası özel ultraviyole dezenfektan makinesi ile tarafımızca dezenfekte edilir. Pandemi sürecinde Korona virüs tedbirleri kapsamında temizlik ve dezenfekte işlemlerimiz her aşamada başarıyla uygulanır.

Lüks eşya taşıma hizmeti önlemleri nelerdir?

Değerli ve Lüks eşyalar için özel ambalajlama ve paketleme işlemleri bir rutin olarak uygulanır.
Taşıma işlemi ek personel ile desteklenir.
Nakliye işleminin kısa sürede güvenle tamamlanması için asansörlü nakliye aracı kullanılır.
Kırılır veya hassas eşya ise, ilgili eşyaya özel araç ve personel tahsis ederek taşınması sağlanır.
Kıymetli ve çok değerli eşya ise zırhlı araçta ve güvenlik personeli gözetiminde taşıma gerçekleştirilir.

Ek hizmetleriniz mevcut mu?

Tabi ki evet, müşterilerimizin güvenle taşınmasını sağlamak birincil görevlerimiz arasındadır. Müşterilerimizin özel hayat gizliliği dikkate alınarak, taşıma ile alakalı her türlü talepleri koşulsuz olarak karşılanmak üzere çaba sarf edilir. Temizlik, Boya, Tesisat, Onarım gibi ek hizmetler için müşterimize özel çözümler geliştirmekteyiz.


Telefon Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım.


  Etiketler:

  Hemen Fiyat Teklifi Al

  Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir