Yalı taşımacılığı İstanbul yalı taşıma şirketi uygun fiyatlarla sigortalı asansörlü şehir içi taşıma ve şehirler arası nakliyat yalı taşımacılık hizmeti sunar. İstanbul’da villa konak yalı taşımak için sigorta garantili taşımacılık hizmeti sunan Kozcuoğlu Nakliyat şirketini tercih edin. Stressiz sorunsuz taşının.

Yalı Taşımacılığı

Kozcuoğlu nakliyat yalı taşımacılığı firmaları arasında alternatifi olmayan tek firma olma özelliğine sahiptir. Yurt genelinde sayılı nakliyat firmaları değerlendirildiğinde Kozcuoğlu evden eve nakliyat her alanda farklılık göstermektedir. Özellikle bu çalışmalarımız sayesinde kurumsal taşımacılık, ve bireysel taşımacılık faaliyet alanlarında fark atmaktayız. Ev eşyası taşımacılığı, parça eşya taşıma ve ofis taşımacılığı konularında profesyonel sonuçlar ortaya çıkarmaktayız.

yalı taşımacılığı istanbul yalı taşıma şirketi
yalı taşımacılığı istanbul yalı taşıma şirketi

Ev taşımacılığı hizmetlerinde hızlı, güvenli ve başarılı bir grafik oluşturuyoruz. İstanbul yalı taşımacılığı konusunda da birçok nakliyat şirketini geride bırakmaktayız. Ev taşımacılığı işlemlerinde, villa taşıma ve yalı taşıma konularında da planlı ve programlı çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Güvenilir İstanbul Yalı Taşıma Şirketi

Yapmış olduğumuz bütün taşıma işlemlerinde sistemli çalışmalar yapıyoruz. Firmamızın özellikle kalabalık bölgelerde gerçekleştirmiş olduğu eşya taşımacılığı konularında emniyeti ön planda tuttuğunu açıkça görebilirsiniz. Yalı taşımacılık faaliyetlerini alanında uzman personel kadromuz ile sorunsuz bir şekilde yerine getiriyoruz.

✅ Yalı Eşyası Taşıma:Deneyimli Şirket
✅ Yalı Eşya Depolama:Oda Depo Kiralama
✅ Sigortalı Nakliyat:Sözleşmeli Taşıma
✅ Firma Yetki Belgesi:Onaylı Şirket

Her konuda gerekli deneyimi tecrübeyi edinmiş bir firma olarak tek yapmamız gereken müşterilerimizin fikirlerine kulak vermektir. Bunu da mükemmel bir şekilde gerçekleştirerek iletişim kurallarını samimi bir şekilde oluşturmaktayız. Yalı taşımacılığı konusunda evden eve nakliyat firmamızdan bütün bilgileri alabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak almış olduğunuz danışmanlık hizmeti sayesinde taşımacılık işlemlerini nasıl yaptığımızı öğrenebilirsiniz.

Profesyonel Yalı Taşımacılık Hizmetleri

Öncelikle ücretsiz ekspertiz hizmeti uygulayarak yalı malzemelerinin özenli bir şekilde tespitini gerçekleştiriyoruz. Yalı içerisinde ve dışarısında bulunan bütün özel eşyaların sayımını ve kontrolünü yapıyoruz. Daha sonra listeleme faaliyetini gerçekleştiriyoruz. Genel olarak maksimum seviyede gerçekleştirmiş olduğumuz dikkat ve titizlik sayesinde temiz taşıma yapıyoruz. İş güvenliği ve emniyet kurallarını güvenlik ve memnuniyet esaslarını hassas bir şekilde uyguluyoruz. Ücretsiz ekspertiz hizmeti sırasında sigortalama işlemlerini de titiz bir şekilde yapmaktayız. Özellikle yalı sahiplerinin yalı taşımacılığı konusunda rahat bir zaman geçirebilmeleri için bütün sorumluluğu biz almaktayız.

Sigortalı Yalı Taşıma Hizmeti

Emniyet konusunda, güvenlik konusunda, kurulum ve montaj işlemlerinde titiz çalışmalar yapmaktayız. Profesyonel bir firma tecrübesi ortaya koyarak sigortalı yalı taşımacılık işlemlerinde ekspertiz hizmeti veriyoruz. Sigortalı nakliye işlemlerini, eşya asansörü kullanma işlemlerinin ne kadar planlı gerçekleştiğini çalışmalar esnasında görebilirsiniz. Bunun yanında bütün test çalışmaları gerçekleştirirken yalı taşıma ücretlerini de birçok firmadan farklı olarak uyguladığımızda açıkça görebilirsiniz.

Asansörlü Yalı Taşıma Firması

Kozcuoğlu evden eve nakliyat firması olarak yalı taşıma işlemlerinde dikkat etmemiz gereken en önemli hususlardan birisi profesyonel tecrübemizi firma kalitesini gösterecek şekilde gerçekleştirmektir. Bunu yaparken özellikle yalı taşımacılığı faaliyetlerinde hassas bir taşımacılık prensibi uygulamaktayız. Bu kategoride en uygun malzeme, en uygun ekipman ve en uygun araçlar kullanarak firmamızın her açıdan dengeli bir taşıma işlemi yaptığını açıkça göstermekteyiz. Bu kapsamda asansörlü taşımacılık yapıyoruz.

Kozcuoğlu nakliyat firması olarak genellikle paketleme işlemlerinde, taşıma işlemlerinde, sigortalama işlemlerinde memnuniyet verici sonuçlar ortaya çıkarmayı hedeflemekteyiz. Bu nedenle evden eve nakliyat fiyatları konusunda göstermiş olduğumuz titizliğin iki kat hassasiyetini yalı taşımacılığı alanında da göstermekteyiz. 

Yalı Taşıma Hizmetinde Güvenilir Firma

Geniş araç filomuz genç ve dinamik ekibimiz sayesinde yalı taşımacılığı alanında her zaman tercih edilmekteyiz. Yurt genelinde şehirlerarası yalı taşımacılığı ve şehir içi yalı taşıma işlemlerinde kesinlikle sigortalama işlemini titiz bir şekilde yürütmekteyiz.

Yalı Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Bunun yanında eşyalar paketlendikten sonra ve araçlara yüklendikten sonra araçlar mühürlenerek yeni yerleşim yerine gittiğinde eşya sahiplerinin gözetiminde mühürler açılmaktadır. Yalı içerisinde bulunan bütün malzemeler kolilere numaralandırma ve isimlendirme usulü ile yerleştirilmektedir.

İstanbul’da Yalı Nakliyat Firmaları

Yalı taşımacılığı alanında Kozcuoğlu nakliyat genellikle montaj ve demontaj işlemlerinde teknik ekipmanı maksimum seviyede oluşmuş elemanlar kullanmaktadır. Kullanmış olduğumuz bu elemanlar sayesinde kurulum sırasında ortaya çıkabilecek her türlü hasar kayıt altına alınmaktadır.

Aynı zamanda taşınma esnasında ortaya çıkabilecek hasarlar kayıt altına alınır. Böylece hassasiyetimizi ve samimiyetimizi açık bir şekilde görünmesini sağlamaktayız. Yalı taşımacılığı alanında hizmetlerimizi görmek isteyenler sosyal medya, web sitesi veya foto galeri görsellerine bakabilir.

Uygun Yalı Taşıma Fiyatları

Çalışmaları şeffaf evden eve nakliyat hizmetleri kapsamında gerçekleştiriyoruz. Bunun için Kozcuoğlu nakliyat kalitesini yalı taşıma alanında da önemli ölçüde göstermekteyiz. Yalı taşıma fiyatları konusunda özellikle KDV oranı fiyatlara dahil olarak hesaplanır. Sonradan herhangi bir ek ücret talebinde bulunmak gibi bir sorun ortaya çıkarmıyoruz. Bunu özellikle belirtmemizin nedeni birçok firmanın eşyalar yüklendikten sonra KDV oranı ortaya çıkararak eşya sahiplerine sıkıntı yaşattıklarını görmemizdir.

Yalı Taşıma ÜcretleriYalı Nakliye FiyatlarıAsansörlü Yalı Taşıma Fiyatları
4+1 Yalı Taşıma Fiyatı5.000 – 8.000 ₺9.500 ₺
5+1 Yalı Taşıma Fiyatı8.500 – 10.000 ₺12.000 ₺
6+1 Yalı Taşıma Fiyatı10.000 – 12.000 ₺15.000 ₺
Çok Katlı Yalı Taşıma Fiyatı20.000 ₺TEKLİF AL
İstanbul Yalı Taşıma Fiyatları Listesi

İndirimli Yalı Taşımacılığı Ücretleri

Her türlü hususun detaylarını müşterilerimiz ile paylaşarak yalı taşımacılığı alanında Kozcuoğlu nakliyat vizyonunu maksimum seviyede memnuniyet odaklı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. 


Sıkça Sorulan Sorular

Yalı Taşıma Fiyatları Ne Kadar?

Yalı taşıma fiyatları ortalama 5.000 tl den başlar. Taşınacak eşya, gerekli malzeme ekipman, personel sayısı, araç sayısı, gün sefer sayısı gibi unsurlara bağlı olarak değişir. Net ücret için teklif alınız.

Yalı Taşımacılığı Hizmeti Sigortalı Mıdır?

Ev taşıma, ofis taşıma, eşya depolama hizmetlerinde ve bütün nakliye işlemlerimizde sigortalı nakliye sözleşmesi ile taşımacılık yapmaktayız. Nakliye sigortası sayesinde eşyalarınız garantili taşınır.

Yalı Taşıma Ne Kadar Sürer?

Yalı nakliye işlemleri ortalama 1 iş gününde tamamlanır. Eşya miktarı ve evin oda sayısı, kat sayısına göre süre uzayabilir. Genelde 1 gün en fazla 2 gün içerisinde taşınmanız tamamlanır.

İstanbul Yalı Taşıma İletişim Telefon Numarası

Yalı taşıma iletişim numaraları ile 7/24 ulaşabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.
Ofis Telefonu: 0216 494 53 37 – Cep Telefonu: 0532 138 49 79

Etiketler:

Hemen Fiyat Teklifi Al

Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir