İşyeri Taşımacılığı firması İstanbul İşyeri taşıma İstanbul’da işyerinizi sorunsuz taşır. Profesyonel Garantili Sigortalı iş yeri taşıma şirketi ile taşının. İşyeri Taşıma hizmetlerinde en güvenli taşıma hizmetini Güvenilir nakliye firmasından alın.

İşyeri Taşımacılığı İstanbul işyeri taşıma firması
İşyeri Taşımacılığı İstanbul işyeri taşıma firması

İşyeri Taşımacılığı Hizmeti

İşyeri Taşımacılığı Hizmeti İstanbul’da 1980 yılından bu yana alanında uzman personel kadromuz ile yaptığımız taşıma çeşididir. Kurumsal yılların deneyimli firmasıyla iş yerinizi taşıyoruz. Ofis Büro demirbaş malzemelerini sağlıklı bir şekilde tek tek özenle de montaj işlemi yapıyoruz. Sökülen tüm eşyalar ayrıca ambalajlanıp paketlenmektedir. Bunun yanı sıra kırılacak cam türü mobilya malzemeleri de Kırılacak şeklinde işaretlenerek taşınır. Gideceğiniz yerde Montaj işlemleri bizim tarafımızca yapılır. Bu sayede ayrıca mobilyacı veya usta tutmanıza gerek kalmaz. Bütün eşyalarınızı sigortalı nakliyat hizmetimiz ile güvence altına alıyoruz.

İşyeri Taşıma Şirketi

ofis taşıma

Kozсuoğlu  İşyeri Taşıma şirketi olаrаk  nakliyat sektörüne girdiğimiz ilk  günden  bu  yana,   müşteri  mеmnuniyеti   anlaуışını ilke edindik  ve  daha  уolа  çıktığımız  ilk  gün  sektörün  lider firması olmа  hedefini  benimsedik.

Fіrmamız  İstanbul’dan tüm Türkiye’ye şehirler arası  evden  еvе  taşımacılık,  оfis ve bürо  nakliyatı,  vіlla  tаşımаcılığı,  askılı nakliyat vе  fuar  taşımacılığı,  piyаno ve çelik  kаsа  taşımacılığı gibi akla gelen bütün  hіzmetlerі  vermektedir.

Asansörlü İş Yeri Taşıma

İstanbulda Asansörlü İşyeri Taşıma hizmetimiz ile yüksek katlı residance binalarında taşımayı kolaylaştırma hedefindeyiz. Güvenli ve garantili taşıma hizmeti hedefleyen nakliye şirketimiz kısa süre içerinde eşyalarınızı taşır. Asansörlü Nakliye aracımız 15 kata kadar çıkabilir. Çelik sağlam ve güvenli aracımız ayrıca kiralık asansör şeklinde de hizmet vermektedir.

İşyeri Taşımacılığı Hizmetinde Kozcuoğlu  Nakliyat Firmamızı  Seçme  Nedeniniz:

  • Güvenilir Firma Olmamız
  • Kaliteli İş Anlayışımız
  • Müşteri Memnuniyetli Çalışmamız
  • Değişime ve Yeniliğe Açık Firma Olmamız

Şirket Taşıma Hakkında Sorulan Sorular

İşyeri Taşıma Ne Kadar Sürer?

Bir işyerinin şirket taşıma, ofis taşıma işlemleri firma büyüklüğüne göre değişir. Normal bir firma ise aynı gün içinde taşınır.

İşyeri Taşımacılığı Fiyatları Ne Kadar?

İşyeri ve Ofis taşıma ücretleri eşya hacmine ve sayısına göre değişir. Fiyatlarımız eşyalarınıza göre düşebilir, yükselebilir. Ücretler 1500 tl den başlamaktadır.

Bir İş Yeri Kaç Kişi İle Taşınır?

Normal bir iş yeri ofisi 3 kişi ile taşınır. Ofis sayısı artarsa kişi sayısı da artar.

İş Yeri Şirket Taşıma İşlemleri Sigortalı Mıdır?

Evet, sadece ofis şirket taşıma çalışmamız değil. Bütün nakliye işlemlerimiz sigorta garantili bir şekilde yapılmaktadır.

Etiketler: , , ,

Fiyat Teklifi Al

Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir